Emerytura nie jest ci potrzebna - dostawa od 3,49 PLN - Borowiak Jacek

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 16.
Książkę Emerytura nie jest ci potrzebna - dostawa od 3,49 PLN można najtaniej kupić w sklepie internetowym madbooks.pl za jedyne 29.21zł.
Średnia cena książki Emerytura nie jest ci potrzebna - dostawa od 3,49 PLN wynosi 35.56zł.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Borowiak Jacek brak danych
madbooks.pl od 29.21PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 29.21 zł

Cena: 29.21
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 29.21 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Poradniki i przewodniki
ISBN: 9788393854004
Waga: 0.3100 kg
Rok wydania: 2017

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas. Co możesz zyskać dzięki tej książce?•Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe.•Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy. •Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez „szarpaniny” z finansami. •Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności. •Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy.•Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies.•… i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak SelfPublica
taniaksiazka.pl od 30.66PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 30.66 zł

Cena: 30.66
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 30.66 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: SelfPublica
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Ekonomia i finanse / Marketing
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak Jacek Borowiak Rozpisani.pl
inbook.pl od 30.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak - Jacek Borowiak

Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak za 30.68 zł

Cena: 30.68
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak za 30.68 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Rozpisani.pl
Kategoria: Książki / Prawo, ekonomia, biznes / Ekonomia, biznes
ISBN: 9788393854004
Waga: 0.3100 kg
Rok wydania: b/d

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas.
Co możesz zyskać dzięki tej książce?
Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe.
Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy.
Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez szarpaniny z finansami.
Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności.
Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy.
Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies.
i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak Rozpisani.pl
bonito.pl od 31.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 31.50 zł

Cena: 31.50
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 31.50 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Rozpisani.pl
Kategoria: Psychologia, motywacja
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas. Co możesz zyskać dzięki tej książce? •Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe. •Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy. •Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez „szarpaniny” z finansami. •Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności. •Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy. •Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies. •… i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Borowiak Jacek Rozpisani.pl
pantomasz.pl od 31.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 31.68 zł

Cena: 31.68
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 31.68 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Rozpisani.pl
Kategoria: Poradniki i hobby
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas. Co możesz zyskać dzięki tej książce? • Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe. • Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy. • Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez „szarpaniny” z finansami. • Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności. • Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy. • Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies. • … i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Borowiak Jacek Rozpisani.pl
dadada.pl od 31.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 31.68 zł

Cena: 31.68
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 31.68 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Rozpisani.pl
Kategoria: Ekonomia i gospodarka
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Emerytura nie jest ci potrzebna – Jacek Borowiak

Emerytura z ZUS nie będzie ci potrzebna, gdy będziesz mądrze inwestować i rozwijać swoje umiejętności – przekonuje w swojej książce „Emerytura nie jest Ci potrzebna” Jacek Borowiak. Autor radzi, jak zacząć skutecznie gromadzić kapitał. Dzięki poradom, będziesz szybciej mógł osiągnąć finansową niezależność. Ta książka pozwoli Ci uwierzyć w to, że kilka twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową.

Jacek Borowiak

Autor jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu. Wykłada m.in. finanse, propaguje edukację finansową, rozwój osobisty, odpowiednie inwestowanie. Sam rozpoczął edukację finansową w wieku 30 lat, potem przyszedł czas na giełdę oraz portal o finansach – lotdocelu.pl, aż w końcu na książkę, która szybko stała się bestsellerem. Zaskakujące jest to, że wydał ją własnym sumptem, bo wcześniej żaden wydawca nie był zainteresowany jego publikacją

Książka o oszczędzaniu i inwestowaniu

„Emerytura nie jest Ci potrzebna” to praktyczny poradnik o wydawaniu, inwestowaniu i zarabianiu pieniędzy. Borowiak podpiera to przykładami z życia i radzi m.in. jak nie kupować samochodu na kredyt, oszczędzać pieniądze na lokatach bankowych, korzystać z zakupów na raty lub ograniczyć swoje wydatki. Wszystko to sprawi, że odłożysz pieniądze i będzie mógł spokojnie żyć na emeryturze bez pomocy ZUS czy OFE.

Fragment książki - Jaka będzie nasza emerytura?

Cieszy mnie to, że coraz więcej ludzi dostrzega groźbę przyszłych niskich emerytur. Niektórzy z nas nie liczą na nie i nawet próbują cos z tym zrobić. Tak, jak robisz to Ty. Są jednak tacy, dla których emerytura jest jedynym planem finansowym na przeżycie starości i kurczowo się go trzymają.

Według mnie nie ma co liczyć na godne życie z emerytury. Moja opinia dotyczy przyszłości. Skąd mam wiedzieć, że tak będzie? Nie mam stuprocentowej pewności. Być może jestem w błędzie, może będzie inaczej, np. emerytury będą wysokie. Zostawmy jednak moją opinie. Przyjrzyjmy się faktom.

Faktem jest to, że dziś zarabiam ok. 3000 zł netto miesięcznie. Całkiem niedawno ZUS przysłał mi informację o mojej prognozowanej emeryturze za 25 lat.

Według prognozy, w momencie przejścia na emeryturę mam otrzymywać 1077 zł miesięcznie. Faktem jest, że średnia emerytura z OFE w marcu 2013r. wynosiła 97,54 zł. Faktem jest, że jeśli będę zostawać 1200 zł/mies. I będzie to moje jedyne źródło dochodu, znajdę się w poważnych kłopotach.

Tyle mówią fakty. Wyciągam stąd wnioski i wyrażam swoją opinię: emerytury będą niskie i musze coś z tym zrobić już dzisiaj.

Ujmę to inaczej: po wyskoczeniu z samolotu wolę mieć swój własny „spadochron” zamiast „pogiętego parasola”.

Może ktoś nie podziela mojej opinii. Jeśli zamierza się oszukiwać, że będzie dobrze, proszę bardzo. Fakty jednak mówią co innego.

Wspomniane pismo otrzymałem na 25 lat przed osiągnięciem wieku emerytalnego (67 lat).

.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Borowiak Jacek Rozpisani.pl
zdrowepodejscie.pl od 31.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 31.68 zł

Cena: 31.68
Sklep: zdrowepodejscie.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 31.68 zł w księgarni zdrowepodejscie.pl
Wydawca: Rozpisani.pl
Kategoria: Psychologia i psychoterapia
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas. Co możesz zyskać dzięki tej książce? • Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe. • Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy. • Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez „szarpaniny” z finansami. • Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności. • Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy. • Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies. • … i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak Rozpisani.pl
aros.pl od 34.86PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 34.86 zł

Cena: 34.86
Sklep: aros.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 34.86 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Rozpisani.pl
Kategoria: Psychologia, motywacja
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobi

Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak Jacek Borowiak Azymut OSDW
gandalf.com.pl od 36.31PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak - Jacek Borowiak

Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak za 36.31 zł

Cena: 36.31
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak za 36.31 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Azymut OSDW
Kategoria: Książki, poradniki
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Emerytura nie jest Ci potrzebna. czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność Borowiak Jacek onepress
onepress.pl od 37.40PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna. czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest Ci potrzebna. czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność za 37.40 zł

Cena: 37.40
Sklep: onepress.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna. czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność za 37.40 zł w księgarni onepress.pl
Wydawca: onepress
Kategoria: bez kategorii
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas. Co możesz zyskać dzięki tej książce? Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe. Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy. Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez szarpaniny z finansami. Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności. Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy. Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies. i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Borowiak Jacek Rozpisani.pl
selkar.pl od 38.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 38.97 zł

Cena: 38.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 38.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Rozpisani.pl
Kategoria: Książki/Poradniki
ISBN: 9788393854004
Waga: 0.3100 kg
Rok wydania: 2017

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas.

Co możesz zyskać dzięki tej książce?
?Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe.
?Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy.
?Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez ?szarpaniny? z finansami.
?Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności.
?Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy.
?Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies.
?? i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Emerytura nie jest ci potrzebna Borowiak Jacek SelfPublica
profit24.pl od 38.98PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest ci potrzebna - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest ci potrzebna za 38.98 zł

Cena: 38.98
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Emerytura nie jest ci potrzebna za 38.98 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: SelfPublica
Kategoria: Nauki humanistyczne i społeczne/Psychologia
ISBN: 9788393854004
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak Rozpisani.pl
ravelo.pl od 39.60PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 39.60 zł

Cena: 39.60
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 39.60 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Rozpisani.pl
Kategoria: Książki / Ekonomia i biznes
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas.
Co możesz zyskać dzięki tej książce?
• Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe.
• Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy.
• Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez „szarpaniny” z finansami.
• Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności.
• Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy. • Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies. • … i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Emerytura nie jest Ci potrzebna Jacek Borowiak FTG Jacek Borowiak
dobre-ksiazki.com.pl od 40.07PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Jacek Borowiak

Emerytura nie jest Ci potrzebna za 40.07 zł

Cena: 40.07
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Emerytura nie jest Ci potrzebna za 40.07 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: FTG Jacek Borowiak
Kategoria: Książki
ISBN: 9788393854004
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas.Co możesz zyskać dzięki tej książce?Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe.Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy.Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wyda...

Emerytura nie jest ci potrzebna - dostawa od 3,49 PLN Borowiak Jacek SelfPublica
mestro.pl od 42.49PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest ci potrzebna - dostawa od 3,49 PLN - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest ci potrzebna - dostawa od 3,49 PLN za 42.49 zł

Cena: 42.49
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Emerytura nie jest ci potrzebna - dostawa od 3,49 PLN za 42.49 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: SelfPublica
Kategoria: Nauki humanistyczne i społeczne/Psychologia
ISBN: 9788393854004
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Emerytura nie jest ci potrzebna - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Borowiak Jacek SelfPublica
nieprzeczytane.pl od 43.13PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Emerytura nie jest ci potrzebna - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Borowiak Jacek

Emerytura nie jest ci potrzebna - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 43.13 zł

Cena: 43.13
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Emerytura nie jest ci potrzebna - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 43.13 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: SelfPublica
Kategoria: Książki zagraniczne/Ekonomia
ISBN: 9788393854004
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Podobne książki

Woman of God Patterson James brak danych
11 ofert od 26.36PLN
Porównaj ceny
Fifty Shades Darker James EL brak danych
11 ofert od 28.49PLN
Porównaj ceny
Mapy kontynentalne Brazylia...1:4 mil. MARCO POLO brak brak danych
11 ofert od 14.72PLN
Porównaj ceny
Mapa Marco Polo - Karaiby 1:2 500 000 w.2017 brak brak danych
14 ofert od 17.34PLN
Porównaj ceny
Mapa ZOOM System. Kalifornia 1:8 mil. MARCO POLO brak brak danych
14 ofert od 17.34PLN
Porównaj ceny
Mapa Marco Polo - Floryda 1:800 000 w.2017 brak brak danych
14 ofert od 14.72PLN
Porównaj ceny
Mapy kontynentalne Indie...1:2,5mil. MARCO POLO brak brak danych
14 ofert od 14.72PLN
Porównaj ceny
Mapa ZOOM System. Japonia...1:2 mil. MARCO POLO brak brak danych
14 ofert od 17.34PLN
Porównaj ceny
Zarządzanie innowacjami i transferem technologii Kazimierz Szatkowski Wydawnictwo Naukowe PWN
15 ofert od 43.07PLN
Porównaj ceny
Wielka ucieczka. Zdrowie, bogactwo i źródła nierówności Angus Deaton Wydawnictwo Naukowe PWN
18 ofert od 64.97PLN
Porównaj ceny
Słoneczny zakątek Debbie Macomber Debbie Macomber Harlequin Enterprises
6 ofert od 27.92PLN
Porównaj ceny
Kłopot z kobietami Fleming Jacky brak danych
17 ofert od 19.71PLN
Porównaj ceny
Na dobre i na złe Penny Jordan Penny Jordan HarperCollins Publishers
20 ofert od 26.15PLN
Porównaj ceny
Liga Sprawiedliwości. Trójka praca zbiorowa Egmont
15 ofert od 58.49PLN
Porównaj ceny
Batman. Cmentarna szychta, tom 6 Scott Snyder, James Tynion IV, Greg Capullo Egmont
13 ofert od 48.75PLN
Porównaj ceny
Następcy McGibbon Josann, Parriott Sara Egmont
15 ofert od 14.40PLN
Porównaj ceny
Czytanie z kości Szamałek Jakub Muza
18 ofert od 23.94PLN
Porównaj ceny
W szponach trzech wrogów Kobylański Władysław Mireki
17 ofert od 23.47PLN
Porównaj ceny
Sarmacki Republikanizm. Między prawem, a bezprawiem Witczak Jakub Erica
13 ofert od 24.43PLN
Porównaj ceny
Młoda Charlotte filmowiec Frank Viva Kocur Bury
15 ofert od 37.40PLN
Porównaj ceny
Zgadnij kto to - dostawa od 3,49 PLN brak Hasbro
16 ofert od 53.00PLN
Porównaj ceny
Mleko i miód. Milk and honey Kaur Rupi brak danych
13 ofert od 25.89PLN
Porównaj ceny
Podstawy finansowania spółki akcyjnej Ostaszewski Janusz, Cicirko Tomasz, Kreczmańska-Gigol Katarzyna, Martysz Czesław, Russel Piotr, Wrze brak danych
15 ofert od 63.17PLN
Porównaj ceny
Wiem, co jem. Psychologia nadmiernego jedzenia Ogińska-Bulik Nina brak danych
17 ofert od 32.06PLN
Porównaj ceny
Rozproszenie władzy w uczelniach publicznych Czajkowska Maria brak danych
14 ofert od 31.83PLN
Porównaj ceny
Blogi w procesie komunikacji marketingowej Gregor Bogdan, Kaczorowska-Spychalska Dominika brak danych
15 ofert od 31.83PLN
Porównaj ceny
Koncepcje i tendencje rozwoju zawodu... Zarzycka Ewelina brak danych
14 ofert od 47.74PLN
Porównaj ceny