Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle - Katrina Kittle

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 16.
Książkę Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle można najtaniej kupić w sklepie internetowym ravelo.pl za jedyne 23.47zł.
Średnia cena książki Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle wynosi 26.98zł.

Dobroć nieznajomych. Outlet Katrina Kittle Prószyński Media
ravelo.pl od 23.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych. Outlet - Katrina Kittle

Dobroć nieznajomych. Outlet za 23.47 zł

Cena: 23.47
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych. Outlet za 23.47 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Prószyński Media
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych… Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los. Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny’ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany. Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom. „People” Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności… Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta… wciąga bez reszty… Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem. „Kirkus Reviews” Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej. „Library Journal” Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate’owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie… Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej… pasjonującej lektury. „Publishers Weekly” Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych - dostawa od 3,49 PLN Kittle Katrina Prószyński
mestro.pl od 23.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - dostawa od 3,49 PLN - Kittle Katrina

Dobroć nieznajomych - dostawa od 3,49 PLN za 23.93 zł

Cena: 23.93
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych - dostawa od 3,49 PLN za 23.93 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Prószyński
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788380970601
Waga: 0.4300 kg
Rok wydania: b/d

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomychSarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los.Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny'ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany.Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom.PeopleWzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta wciąga bez reszty Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem.Kirkus ReviewsAltruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej.Library JournalKittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate'owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej pasjonującej lektury.Publishers WeeklyKatrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych Katrina Kittle Pr
madbooks.pl od 23.99PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle

Dobroć nieznajomych za 23.99 zł

Cena: 23.99
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 23.99 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: Pr
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788380970601
Waga: 0.4300 kg
Rok wydania: 2017

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych
Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los.
Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny'ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany.
Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom.
People
Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta wciąga bez reszty Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem.
Kirkus Reviews
Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej.
Library Journal
Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate'owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej pasjonującej lektury.
Publishers Weekly
Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych Katrina Kittle Wydawnictwo Prószyński i S-Ka
taniaksiazka.pl od 25.42PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle

Dobroć nieznajomych za 25.42 zł

Cena: 25.42
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 25.42 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Wydawnictwo Prószyński i S-Ka
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Powieść zagraniczna
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle Katrina Kittle Prószyński Media
inbook.pl od 25.60PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle - Katrina Kittle

Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle za 25.60 zł

Cena: 25.60
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle za 25.60 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Prószyński Media
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Proza
ISBN: 9788380970601
Waga: 0.4300 kg
Rok wydania: b/d

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych
Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los.
Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny'ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany.
Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom.
People
Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta wciąga bez reszty Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem.
Kirkus Reviews
Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej.
Library Journal
Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate'owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej pasjonującej lektury.
Publishers Weekly
Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych Katrina Kittle Prószyński
bonito.pl od 25.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle

Dobroć nieznajomych za 25.94 zł

Cena: 25.94
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 25.94 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Prószyński
Kategoria: Obyczajowa
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych… Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los. Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny’ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany. Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom. „People” Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności… Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta… wciąga bez reszty… Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem. „Kirkus Reviews” Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej. „Library Journal” Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate’owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie… Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej… pasjonującej lektury. „Publishers Weekly” Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej. Więcej informacji na stronie www.katrinakittle.com.

DOBROĆ NIEZNAJOMYCH KATRINA KITTLE Prószyński Media
platon24.pl od 25.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
DOBROĆ NIEZNAJOMYCH - KATRINA KITTLE

DOBROĆ NIEZNAJOMYCH za 25.94 zł

Cena: 25.94
Sklep: platon24.pl
Kup teraz DOBROĆ NIEZNAJOMYCH za 25.94 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Prószyński Media
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych…

Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los.
Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny’ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany.

Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom.
„People”

Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności… Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta… wciąga bez reszty… Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem.
„Kirkus Reviews”

Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej.
„Library Journal”

Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate’owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie… Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej… pasjonującej lektury.
„Publishers Weekly”

Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej. 

Dobroć nieznajomych Kittle Katrina Prószyński
profit24.pl od 26.56PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Kittle Katrina

Dobroć nieznajomych za 26.56 zł

Cena: 26.56
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 26.56 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Prószyński
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788380970601
Waga: 0.4300 kg
Rok wydania: b/d

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomychSarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los.Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny'ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany.Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom.PeopleWzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta wciąga bez reszty Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem.Kirkus ReviewsAltruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej.Library JournalKittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate'owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej pasjonującej lektury.Publishers WeeklyKatrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Kittle Katrina Prószyński
nieprzeczytane.pl od 27.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Kittle Katrina

Dobroć nieznajomych - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 27.00 zł

Cena: 27.00
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 27.00 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Prószyński
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788380970601
Waga: 0.4300 kg
Rok wydania: b/d

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomychSarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los.Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny'ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany.Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom.PeopleWzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta wciąga bez reszty Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem.Kirkus ReviewsAltruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej.Library JournalKittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate'owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej pasjonującej lektury.Publishers WeeklyKatrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych Kittle Katrina Prószyński Media
dadada.pl od 27.34PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Kittle Katrina

Dobroć nieznajomych za 27.34 zł

Cena: 27.34
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 27.34 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Prószyński Media
Kategoria: Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych… Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los. Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny’ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany. Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom. „People” Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności… Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta… wciąga bez reszty… Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem. „Kirkus Reviews” Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej. „Library Journal” Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate’owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie… Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej… pasjonującej lektury. „Publishers Weekly” Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych Kittle Katrina Prószyński Media
pantomasz.pl od 27.35PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Kittle Katrina

Dobroć nieznajomych za 27.35 zł

Cena: 27.35
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 27.35 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Prószyński Media
Kategoria: Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych… Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los. Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny’ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany. Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom. „People” Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności… Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta… wciąga bez reszty… Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem. „Kirkus Reviews” Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej. „Library Journal” Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate’owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie… Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej… pasjonującej lektury. „Publishers Weekly” Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych Katrina Kittle Katrina Kittle Prószyński i S-ka
gandalf.com.pl od 27.86PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych Katrina Kittle - Katrina Kittle

Dobroć nieznajomych Katrina Kittle za 27.86 zł

Cena: 27.86
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych Katrina Kittle za 27.86 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Prószyński i S-ka
Kategoria: Książki, literatura piękna
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Dobroć nieznajomych Katrina Kittle Prószyński
aros.pl od 27.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle

Dobroć nieznajomych za 27.93 zł

Cena: 27.93
Sklep: aros.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 27.93 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Prószyński
Kategoria: Obyczajowa
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych… Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rod

Dobroć nieznajomych Kittle Katrina Prószyński Media
dobre-ksiazki.com.pl od 28.40PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Kittle Katrina

Dobroć nieznajomych za 28.40 zł

Cena: 28.40
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 28.40 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Prószyński Media
Kategoria: Książki
ISBN: 9788380970601
Waga: 0.4320 kg
Rok wydania: 2017

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych? Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los. Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega sy...

Dobroć nieznajomych Katrina Kittle Prószyński Media
ravelo.pl od 31.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Katrina Kittle

Dobroć nieznajomych za 31.92 zł

Cena: 31.92
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 31.92 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Prószyński Media
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788380970601
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych…

Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los. Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny’ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany.

Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom.
„People“

Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności… Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta… wciąga bez reszty… Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem.
„Kirkus Reviews“

Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej.
„Library Journal“

Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate’owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie… Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej… pasjonującej lektury.
„Publishers Weekly“

Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Dobroć nieznajomych Kittle Katrina Prószyński Media
selkar.pl od 32.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobroć nieznajomych - Kittle Katrina

Dobroć nieznajomych za 32.97 zł

Cena: 32.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Dobroć nieznajomych za 32.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Prószyński Media
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść zagraniczna
ISBN: 9788380970601
Waga: 0.4300 kg
Rok wydania: 2017

Z pozoru normalna rodzina skrywa za zamkniętymi drzwiami mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich jej znajomych? Sarah Laden, młoda wdowa wychowująca dwóch synów, robi wszystko, aby jej rodzina, wbrew wszelkim przeciwnościom, trzymała się razem. Gdy wskutek wstrząsającego odkrycia rozpada się rodzina jej najlepszej przyjaciółki, Sarah znajduje w swoim i bez tego burzliwym życiu miejsce dla jeszcze jednego chłopca, ciężko doświadczonego przez los. Jordan, cichy, wyobcowany szkolny kolega syna Sarah, Danny?ego, przeżył straszliwy koszmar. Sarah zgadza się wziąć go pod opiekę, nieświadoma, że decyzja ta zmusi ją to do zakwestionowania wszystkiego, w co od dawna wierzyła. Gdy łączące ich kruche więzy zaczynają pękać, Ladenowie muszą zmierzyć się z trudnymi prawdami o sobie i swoich relacjach i odkryć moc miłości, niezbędną, by przebaczyć i zaleczyć rany. Przejmująca powieść, która ukazuje walkę ze skutkami molestowania seksualnego w dzieciństwie; czysty, klarowny styl Kittle przydaje blasku jej opowieści o triumfie wbrew wszelkim przeciwnościom. ?People? Wzruszająca opowieść o strachu, wściekłości i wierności? Dzięki nadzwyczajnie lekkiemu pióru autorki, powieść ta? wciąga bez reszty? Kittle snuje swoją opowieść z głębokim zaangażowaniem. ?Kirkus Reviews? Altruizm jest motywem przewodnim tej zapadającej w pamięć, przejmującej powieści o ludzkim przetrwaniu. Pieczołowicie ukazana ewolucja postaci i opisy życia kochającej rodziny, wraz z przytoczonymi danymi statystycznymi, sprawiają, że trudno się od tej książki oderwać. Choć jest ponurym, wstrząsającym studium molestowania, potoczysty styl i wyraziście nakreślone postacie czynią ją wzruszającym portretem procesu leczenia ran na duszy. Książka, której nie może zabraknąć w żadnej bibliotece publicznej. ?Library Journal? Kittle snuje wstrząsającą, ale pasjonującą narrację, na przemian oddając głos Sarah, Nate?owi i Jordanowi, zmuszonym uporać się z koszmarem, który wdziera się w ich życie? Choć każdy krok zbliża ich do wyjścia na prostą, droga jest wyboista dla wszystkich postaci tej? pasjonującej lektury. ?Publishers Weekly? Katrina Kittle jest autorką pięciu powieści. Mieszka w Dayton w stanie Ohio, gdzie uczy twórczego pisania, uprawia ogródek, biega i jest uzależniona od kawy i filmów. Stara się nie być rozgoryczona tym, że jej kot Joey zdobył większą popularność na Facebooku od niej.

Podobne książki

Akimudy - Wiktor Jerofiejew Wiktor Jerofiejew Czytelnik
18 ofert od 25.45PLN
Porównaj ceny
Lipowanie Wojciech Lipiński Wojciech Lipiński Uniwersytet Warszawski
16 ofert od 33.83PLN
Porównaj ceny
Na tropie bestii. Nanook, śnieżny potwór - Adam Blade Adam Blade Papilon
5 ofert od 10.33PLN
Porównaj ceny
Na tropie bestii. Epos, płomienny ptak - Adam Blade Adam Blade Papilon
17 ofert od 3.80PLN
Porównaj ceny
Powiew ducha Biel Stanisław WAM
15 ofert od 24.47PLN
Porównaj ceny
Rozmowy męsko-męskie Stępień Bogusław, Szymański Albert Helion
17 ofert od 30.47PLN
Porównaj ceny
Ty w social mediach Żukowski Marcin Helion
19 ofert od 34.47PLN
Porównaj ceny
Współbieżność w języku C#. Receptury Cleary Stephen Helion
16 ofert od 42.47PLN
Porównaj ceny
Mistrz czystego kodu Martin Robert C. Helion
13 ofert od 34.47PLN
Porównaj ceny
WordPress dla małych firm. Wilson Scott Helion
16 ofert od 25.97PLN
Porównaj ceny
Język angielski zawodowy Prowadzenie sprzedaży w praktyce Podręcznik Tom 5 - Magdalena Prekiel Magdalena Prekiel eMPi2 Mariana Pietraszewskiego
13 ofert od 20.40PLN
Porównaj ceny
O postępie i wolności Franciszek Kasparek Franciszek Kasparek Ośrodek Myśli Politycznej
14 ofert od 35.62PLN
Porównaj ceny
Historia rodziny Jean-Louis Flandrin Jean-Louis Flandrin Aletheia
15 ofert od 45.79PLN
Porównaj ceny
Przypływ. Księga II. Sara Midnight Trylogia. - Sacerdoti Daniela Sacerdoti Daniela Dreams
7 ofert od 23.12PLN
Porównaj ceny
Lubię sport Przygody Fenka Gruca Magdalena Sobik
14 ofert od 6.47PLN
Porównaj ceny
Jem zdrowo Przygody Fenka Gruca Magdalena Sobik
14 ofert od 6.47PLN
Porównaj ceny
Myję ręce Przygody Fenka Gruca Magdalena Sobik
14 ofert od 6.47PLN
Porównaj ceny
Sprężyna Musierowicz Małgorzata Akapit Press
15 ofert od 26.97PLN
Porównaj ceny
Ciemny Eden - Chris Beckett Chris Beckett Mag
13 ofert od 27.41PLN
Porównaj ceny
Wyklęci Olga Haber Videograf
7 ofert od 24.43PLN
Porównaj ceny
Długa droga do domu Joanna Jax Videograf
17 ofert od 25.88PLN
Porównaj ceny
Szkoła latania Sylwia Trojanowska Videograf
12 ofert od 22.43PLN
Porównaj ceny
Dochodzenie roszczeń związanych z mobbingiem dyskryminacją i molestowaniem Jędrejek Grzegorz Wolters Kluwer
11 ofert od 168.47PLN
Porównaj ceny
Granice zła Griffiths Rebecca Prószyński Media
15 ofert od 31.47PLN
Porównaj ceny
Zdumiewający powrót Nory Wells Macgregor Virginia Prószyński Media
15 ofert od 32.97PLN
Porównaj ceny
Zbiór karny 2017 PLUS brak Wolters Kluwer
2 ofert od 83.97PLN
Porównaj ceny