Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski - Włodzimierz Malczewski

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 16.
Książkę Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 17.63zł.
Średnia cena książki Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski wynosi 22.33zł.

Powiedz mi dlaczego - dostawa od 3,49 PLN Malczewski Włodzimierz Drukarnia Wydawnicza Polligraf
mestro.pl od 17.63PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - dostawa od 3,49 PLN - Malczewski Włodzimierz

Powiedz mi dlaczego - dostawa od 3,49 PLN za 17.63 zł

Cena: 17.63
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego - dostawa od 3,49 PLN za 17.63 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Drukarnia Wydawnicza Polligraf
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788378561620
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski Poligraf
bonito.pl od 18.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego za 18.20 zł

Cena: 18.20
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 18.20 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Poligraf
Kategoria: Powieść
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas. * * * Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: „Dlaczego?”, „Dlaczego ja?”, „Dlaczego mnie?”. Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć. Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat. * * * Rzuciła się na łóżko. Noc była pogodna i prawie tak ciepła jak jej ciało – gorące i lepkie. W ciemności widziała kwadrat okna w kolorze ciemnego granatu, upstrzony niezliczonymi, połyskującymi gwiazdami, a na samej górze, prawie pośrodku, rąbek księżyca zaraz po nowiu, dolną jego część, jak hak podtrzymujący ramę okna. Cały pokój tonął w mroku, z którego wyłaniał się surrealistyczny obraz ze świata między jawą a snem: magiczne przedstawienie pulsujących gwiazd na granatowym tle, w ramie zawieszonej na srebrnym rąbku rzeczywistego księżyca. * * * Ile to dni? – Liczyła na palcach. – Już osiemnaście. Tak niewiele, a jak wszystko się odmieniło. Co mnie tak zmieniło? Ile to razy powtarzali André i Nicole. Mówili: uciekaj, zmień swoje życie, odważ się, i radzili, choć sami z sobą nie mogli sobie poradzić. Nie docierało to do mnie? Słuchałam ich, czytałam mądre książki, w których były wskazówki, ba, nawet gotowe scenariusze. Ale to za mało. Nie miałam odwagi, byłam bezwolna i robiłam to, co mi inni kazali. * * * Te kilkanaście dni... Zobaczyłam prawdziwe kobiety – Marie i Sonię. Choć tyle lat znamy się z Sonią, dopiero teraz dostrzegłam, jaka jest naprawdę. Więcej mi okazała dobroci przez jeden dzień niż Lucienne i Sabine przez te wszystkie lata. Ale nie one mnie zmieniły. To Kim. Jutro rozmówię się z nim. Wszystko mu powiem. Jeśli mnie będzie chciał, to rzucę Bandol, dom, ich i pojadę z nim. A jeśli nie? Co wtedy zrobię? Rzucę wszystko i wyjadę do Paryża! Poproszę Marie, aby mnie tam zabrała

Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski Włodzimierz Malczewski Drukarnia Wydawnicza Polligraf
inbook.pl od 18.73PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski za 18.73 zł

Cena: 18.73
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski za 18.73 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Drukarnia Wydawnicza Polligraf
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Proza
ISBN: 9788378561620
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas.

* * *

Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: `Dlaczego?`, `Dlaczego ja?`, `Dlaczego mnie?`.
Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć.
Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat.

* * *

Rzuciła się na łóżko. Noc była pogodna i prawie tak ciepła jak jej ciało - gorące i lepkie. W ciemności widziała kwadrat okna w kolorze ciemnego granatu, upstrzony niezliczonymi, połyskującymi gwiazdami, a na samej górze, prawie pośrodku, rąbek księżyca zaraz po nowiu, dolną jego część, jak hak podtrzymujący ramę okna. Cały pokój tonął w mroku, z którego wyłaniał się surrealistyczny obraz ze świata między jawą a snem: magiczne przedstawienie pulsujących gwiazd na granatowym tle, w ramie zawieszonej na srebrnym rąbku rzeczywistego księżyca.

* * *

Ile to dni? - Liczyła na palcach. - Już osiemnaście. Tak niewiele, a jak wszystko się odmieniło. Co mnie tak zmieniło? Ile to razy powtarzali André i Nicole. Mówili: uciekaj, zmień swoje życie, odważ się, i radzili, choć sami z sobą nie mogli sobie poradzić. Nie docierało to do mnie? Słuchałam ich, czytałam mądre książki, w których były wskazówki, ba, nawet gotowe scenariusze. Ale to za mało. Nie miałam odwagi, byłam bezwolna i robiłam to, co mi inni kazali.

* * *

Te kilkanaście dni... Zobaczyłam prawdziwe kobiety - Marie i Sonię. Choć tyle lat znamy się z Sonią, dopiero teraz dostrzegłam, jaka jest naprawdę. Więcej mi okazała dobroci przez jeden dzień niż Lucienne i Sabine przez te wszystkie lata. Ale nie one mnie zmieniły. To Kim. Jutro rozmówię się z nim. Wszystko mu powiem. Jeśli mnie będzie chciał, to rzucę Bandol, dom, ich i pojadę z nim. A jeśli nie? Co wtedy zrobię? Rzucę wszystko i wyjadę do Paryża! Poproszę Marie, aby mnie tam zabrała.

Powiedz mi dlaczego Malczewski Włodzimierz Drukarnia Wydawnicza Polligraf
profit24.pl od 19.57PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Malczewski Włodzimierz

Powiedz mi dlaczego za 19.57 zł

Cena: 19.57
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 19.57 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Drukarnia Wydawnicza Polligraf
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788378561620
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Powiedz mi dlaczego Malczewski Włodzimierz Drukarnia Wydawnicza Polligraf
nieprzeczytane.pl od 19.82PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Malczewski Włodzimierz

Powiedz mi dlaczego za 19.82 zł

Cena: 19.82
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 19.82 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Drukarnia Wydawnicza Polligraf
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788378561620
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski Poligraf
aros.pl od 20.44PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego za 20.44 zł

Cena: 20.44
Sklep: aros.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 20.44 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Poligraf
Kategoria: Powieść
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas. * * * Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania

Powiedz mi dlaczego Malczewski Włodzimierz brak danych
madbooks.pl od 22.09PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Malczewski Włodzimierz

Powiedz mi dlaczego za 22.09 zł

Cena: 22.09
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 22.09 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788378561620
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: 2013

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas.* * *Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: „Dlaczego?”, „Dlaczego ja?”, „Dlaczego mnie?”. Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć. Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat.* * *Rzuciła się na łóżko. Noc była pogodna i prawie tak ciepła jak jej ciało – gorące i lepkie. W ciemności widziała kwadrat okna w kolorze ciemnego granatu, upstrzony niezliczonymi, połyskującymi gwiazdami, a na samej górze, prawie pośrodku, rąbek księżyca zaraz po nowiu, dolną jego część, jak hak podtrzymujący ramę okna. Cały pokój tonął w mroku, z którego wyłaniał się surrealistyczny obraz ze świata między jawą a snem: magiczne przedstawienie pulsujących gwiazd na granatowym tle, w ramie zawieszonej na srebrnym rąbku rzeczywistego księżyca.* * *Ile to dni? – Liczyła na palcach. – Już osiemnaście. Tak niewiele, a jak wszystko się odmieniło. Co mnie tak zmieniło? Ile to razy powtarzali André i Nicole. Mówili: uciekaj, zmień swoje życie, odważ się, i radzili, choć sami z sobą nie mogli sobie poradzić. Nie docierało to do mnie? Słuchałam ich, czytałam mądre książki, w których były wskazówki, ba, nawet gotowe scenariusze. Ale to za mało. Nie miałam odwagi, byłam bezwolna i robiłam to, co mi inni kazali. * * *Te kilkanaście dni... Zobaczyłam prawdziwe kobiety – Marie i Sonię. Choć tyle lat znamy się z Sonią, dopiero teraz dostrzegłam, jaka jest naprawdę. Więcej mi okazała dobroci przez jeden dzień niż Lucienne i Sabine przez te wszystkie lata. Ale nie one mnie zmieniły. To Kim. Jutro rozmówię się z nim. Wszystko mu powiem. Jeśli mnie będzie chciał, to rzucę Bandol, dom, ich i pojadę z nim. A jeśli nie? Co wtedy zrobię? Rzucę wszystko i wyjadę do Paryża! Poproszę Marie, aby mnie tam zabrała

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski Wydawnicza Polligraf Drukarnia
lideria.pl od 23.12PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego za 23.12 zł

Cena: 23.12
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 23.12 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Wydawnicza Polligraf Drukarnia
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Powieść obyczajowa i romans
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas. * * * Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: „Dlaczego?”, „Dlaczego ja?”, „Dlaczego mnie?”. Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć. Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat. * * * Rzuciła się na łóżko. Noc była pogodna i prawie tak ciepła jak jej ciało – gorące i lepkie. W ciemności widziała kwadrat okna w kolorze ciemnego granatu, upstrzony niezliczonymi, połyskującymi gwiazdami, a na samej górze, prawie pośrodku, rąbek księżyca zaraz po nowiu, dolną jego część, jak hak podtrzymujący ramę okna. Cały pokój tonął w mroku, z którego wyłaniał się surrealistyczny obraz ze świata między jawą a snem: magiczne przedstawienie pulsujących gwiazd na granatowym tle, w ramie zawieszonej na srebrnym rąbku rzeczywistego księżyca. * * * Ile to dni? – Liczyła na palcach. – Już osiemnaście. Tak niewiele, a jak wszystko się odmieniło. Co mnie tak zmieniło? Ile to razy powtarzali André i Nicole. Mówili: uciekaj, zmień swoje życie, odważ się, i radzili, choć sami z sobą nie mogli sobie poradzić. Nie docierało to do mnie? Słuchałam ich, czytałam mądre książki, w których były wskazówki, ba, nawet gotowe scenariusze. Ale to za mało. Nie miałam odwagi, byłam bezwolna i robiłam to, co mi inni kazali. * * * Te kilkanaście dni... Zobaczyłam prawdziwe kobiety – Marie i Sonię. Choć tyle lat znamy się z Sonią, dopiero teraz dostrzegłam, jaka jest naprawdę. Więcej mi okazała dobroci przez jeden dzień niż Lucienne i Sabine przez te wszystkie lata. Ale nie one mnie zmieniły. To Kim. Jutro rozmówię się z nim. Wszystko mu powiem. Jeśli mnie będzie chciał, to rzucę Bandol, dom, ich i pojadę z nim. A jeśli nie? Co wtedy zrobię? Rzucę wszystko i wyjadę do Paryża! Poproszę Marie, aby mnie tam zabrała

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski POLIGRAF
dobre-ksiazki.com.pl od 23.29PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego za 23.29 zł

Cena: 23.29
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 23.29 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: POLIGRAF
Kategoria: Książki
ISBN: 9788378561620
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: 2013

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas. * * * Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: `Dlaczego?`, `Dlaczego ja?`, `Dlaczego mnie?`. Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć. Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny...

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski Poligraf (Łódź)
matras.pl od 23.42PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego za 23.42 zł

Cena: 23.42
Sklep: matras.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 23.42 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Poligraf (Łódź)
Kategoria: Książki/Literatura piękna/Literatura piękna polska
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas.

Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: „Dlaczego?”, „Dlaczego ja?”, „Dlaczego mnie?”.
Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć.
Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat.

Fragmenty:

Rzuciła się na łóżko. Noc była pogodna i prawie tak ciepła jak jej ciało – gorące i lepkie. W ciemności widziała kwadrat okna w kolorze ciemnego granatu, upstrzony niezliczonymi, połyskującymi gwiazdami, a na samej górze, prawie pośrodku, rąbek księżyca zaraz po nowiu, dolną jego część, jak hak podtrzymujący ramę okna. Cały pokój tonął w mroku, z którego wyłaniał się surrealistyczny obraz ze świata między jawą a snem: magiczne przedstawienie pulsujących gwiazd na granatowym tle, w ramie zawieszonej na srebrnym rąbku rzeczywistego księżyca.


Ile to dni? – Liczyła na palcach. – Już osiemnaście. Tak niewiele, a jak wszystko się odmieniło. Co mnie tak zmieniło? Ile to razy powtarzali André i Nicole. Mówili: uciekaj, zmień swoje życie, odważ się, i radzili, choć sami z sobą nie mogli sobie poradzić. Nie docierało to do mnie? Słuchałam ich, czytałam mądre książki, w których były wskazówki, ba, nawet gotowe scenariusze. Ale to za mało. Nie miałam odwagi, byłam bezwolna i robiłam to, co mi inni kazali.


Te kilkanaście dni... Zobaczyłam prawdziwe kobiety – Marie i Sonię. Choć tyle lat znamy się z Sonią, dopiero teraz dostrzegłam, jaka jest naprawdę. Więcej mi okazała dobroci przez jeden dzień niż Lucienne i Sabine przez te wszystkie lata. Ale nie one mnie zmieniły. To Kim. Jutro rozmówię się z nim. Wszystko mu powiem. Jeśli mnie będzie chciał, to rzucę Bandol, dom, ich i pojadę z nim. A jeśli nie? Co wtedy zrobię? Rzucę wszystko i wyjadę do Paryża! Poproszę Marie, aby mnie tam zabrała

Powiedz mi dlaczego Malczewski Włodzimierz Poligraf
selkar.pl od 23.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Malczewski Włodzimierz

Powiedz mi dlaczego za 23.47 zł

Cena: 23.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 23.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Poligraf
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść polska
ISBN: 9788378561620
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: 2013

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas.

Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: ?Dlaczego??, ?Dlaczego ja??, ?Dlaczego mnie??.
Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć.
Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat.

Rzuciła się na łóżko. Noc była pogodna i prawie tak ciepła jak jej ciało ? gorące i lepkie. W ciemności widziała kwadrat okna w kolorze ciemnego granatu, upstrzony niezliczonymi, połyskującymi gwiazdami, a na samej górze, prawie pośrodku, rąbek księżyca zaraz po nowiu, dolną jego część, jak hak podtrzymujący ramę okna. Cały pokój tonął w mroku, z którego wyłaniał się surrealistyczny obraz ze świata między jawą a snem: magiczne przedstawienie pulsujących gwiazd na granatowym tle, w ramie zawieszonej na srebrnym rąbku rzeczywistego księżyca.

Ile to dni? ? Liczyła na palcach. ? Już osiemnaście. Tak niewiele, a jak wszystko się odmieniło. Co mnie tak zmieniło? Ile to razy powtarzali André i Nicole. Mówili: uciekaj, zmień swoje życie, odważ się, i radzili, choć sami z sobą nie mogli sobie poradzić. Nie docierało to do mnie? Słuchałam ich, czytałam mądre książki, w których były wskazówki, ba, nawet gotowe scenariusze. Ale to za mało. Nie miałam odwagi, byłam bezwolna i robiłam to, co mi inni kazali.

Te kilkanaście dni... Zobaczyłam prawdziwe kobiety ? Marie i Sonię. Choć tyle lat znamy się z Sonią, dopiero teraz dostrzegłam, jaka jest naprawdę. Więcej mi okazała dobroci przez jeden dzień niż Lucienne i Sabine przez te wszystkie lata. Ale nie one mnie zmieniły. To Kim. Jutro rozmówię się z nim. Wszystko mu powiem. Jeśli mnie będzie chciał, to rzucę Bandol, dom, ich i pojadę z nim. A jeśli nie? Co wtedy zrobię? Rzucę wszystko i wyjadę do Paryża! Poproszę Marie, aby mnie tam zabrała

Powiedz mi dlaczego Malczewski Włodzimierz Poligraf
pantomasz.pl od 23.80PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Malczewski Włodzimierz

Powiedz mi dlaczego za 23.80 zł

Cena: 23.80
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 23.80 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Poligraf
Kategoria: Literatura polska
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas. * * * Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: `Dlaczego?`, `Dlaczego ja?`, `Dlaczego mnie?`. Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć. Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat.

Powiedz mi dlaczego Malczewski Włodzimierz Poligraf
dadada.pl od 23.80PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Malczewski Włodzimierz

Powiedz mi dlaczego za 23.80 zł

Cena: 23.80
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 23.80 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Poligraf
Kategoria: Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas. * * * Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: `Dlaczego?`, `Dlaczego ja?`, `Dlaczego mnie?`. Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć. Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat.

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski Włodzimierz Malczewski Poligraf
gandalf.com.pl od 25.44PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski za 25.44 zł

Cena: 25.44
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski za 25.44 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Poligraf
Kategoria: Książki, literatura piękna
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski Wydawnicza Polligraf Drukarnia
ravelo.pl od 27.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego za 27.20 zł

Cena: 27.20
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 27.20 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Wydawnicza Polligraf Drukarnia
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego życie jest takie nędzne? To tkwi w nas. * * * Opowieść o zagubionej młodej dziewczynie uciekającej przed brutalną rzeczywistością w świat marzeń i książek, zadającej sobie nieustannie pytania: „Dlaczego?”, „Dlaczego ja?”, „Dlaczego mnie?”. Nie znajduje odpowiedzi, mimo że jej życie się odmienia. Pytania pozostają i dręczą. Osiąga jednak spokój i ukojenie, mając świadomość, że jest osoba, na którą może zawsze liczyć. Przesycona erotyzmem opowieść o bólu, strachu i poszukiwaniach odrobiny szczęścia i miłości. O tęsknocie za dzieciństwem, o marzeniach i ucieczce w lepszy świat. * * * Rzuciła się na łóżko. Noc była pogodna i prawie tak ciepła jak jej ciało – gorące i lepkie. W ciemności widziała kwadrat okna w kolorze ciemnego granatu, upstrzony niezliczonymi, połyskującymi gwiazdami, a na samej górze, prawie pośrodku, rąbek księżyca zaraz po nowiu, dolną jego część, jak hak podtrzymujący ramę okna. Cały pokój tonął w mroku, z którego wyłaniał się surrealistyczny obraz ze świata między jawą a snem: magiczne przedstawienie pulsujących gwiazd na granatowym tle, w ramie zawieszonej na srebrnym rąbku rzeczywistego księżyca. * * * Ile to dni? – Liczyła na palcach. – Już osiemnaście. Tak niewiele, a jak wszystko się odmieniło. Co mnie tak zmieniło? Ile to razy powtarzali André i Nicole. Mówili: uciekaj, zmień swoje życie, odważ się, i radzili, choć sami z sobą nie mogli sobie poradzić. Nie docierało to do mnie? Słuchałam ich, czytałam mądre książki, w których były wskazówki, ba, nawet gotowe scenariusze. Ale to za mało. Nie miałam odwagi, byłam bezwolna i robiłam to, co mi inni kazali. * * * Te kilkanaście dni... Zobaczyłam prawdziwe kobiety – Marie i Sonię. Choć tyle lat znamy się z Sonią, dopiero teraz dostrzegłam, jaka jest naprawdę. Więcej mi okazała dobroci przez jeden dzień niż Lucienne i Sabine przez te wszystkie lata. Ale nie one mnie zmieniły. To Kim. Jutro rozmówię się z nim. Wszystko mu powiem. Jeśli mnie będzie chciał, to rzucę Bandol, dom, ich i pojadę z nim. A jeśli nie? Co wtedy zrobię? Rzucę wszystko i wyjadę do Paryża! Poproszę Marie, aby mnie tam zabrała

Powiedz mi dlaczego Włodzimierz Malczewski Drukarnia Wydawnicza Polligraf
taniaksiazka.pl od 27.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Powiedz mi dlaczego - Włodzimierz Malczewski

Powiedz mi dlaczego za 27.20 zł

Cena: 27.20
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Powiedz mi dlaczego za 27.20 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Drukarnia Wydawnicza Polligraf
Kategoria: Książki dla Kobiet / Powieści erotyczne
ISBN: 9788378561620
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Podobne książki

Język angielski English for Construction 1 - Evan Frendo Evan Frendo Pearson
14 ofert od 57.12PLN
Porównaj ceny
Volkswagen Jetta VI od VII 2010, Touran II od VIII 2010, Golf VI Variant od X 2009, Golf VI Plus Etzold Hans-Rudiger Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
15 ofert od 63.20PLN
Porównaj ceny
Współczesne oblicza autorytaryzmu Piotr Żuk Oficyna Naukowa Ewa Pajestka-Kojder
16 ofert od 21.20PLN
Porównaj ceny
Reformy prawa karnego Jarosław Utrat-Milecki|Jarosław Red Utrat-Milecki Oficyna Naukowa Ewa Pajestka-Kojder
17 ofert od 30.08PLN
Porównaj ceny
Baśnie Hans Christian Andersen G&p
16 ofert od 24.15PLN
Porównaj ceny
Ustawa o działalności lobbingowej w procesie stanowienia prawa Paweł red Kuczma Paweł red Kuczma Dom Organizatora
5 ofert od 44.07PLN
Porównaj ceny
Logico Piccolo Dzielenie w zakresie 100 kl.2 cz.1 - Praca Zbiorowa Praca Zbiorowa MAC Edukacja
14 ofert od 13.42PLN
Porównaj ceny
Taniec Victorii Antonio Skarmeta Świat Książki
9 ofert od 24.35PLN
Porównaj ceny
Anioł Stróż Litwinko Emilia eSPe
15 ofert od 10.09PLN
Porównaj ceny
Echo winy Charlotte Link Charlotte Link Sonia Draga
15 ofert od 29.18PLN
Porównaj ceny
Język angielski New Exam Challenges 3 podręcznik GIMN - Harris Michael, Mower David Harris Michael, Mower David Longman
13 ofert od 47.50PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy Polski Angielski praca zbiorowa Lektorklett
17 ofert od 42.98PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy Polski Niemiecki praca zbiorowa Lektorklett
15 ofert od 49.12PLN
Porównaj ceny
Natuzza Evolo. Spotkania stygmatyczki ks. Marcello Stanzione AA WYDAWNICTWO
12 ofert od 22.42PLN
Porównaj ceny
Rynek pracy w Polsce i w Unii Europejskiej Jolanta M. Szaban Difin
9 ofert od 58.88PLN
Porównaj ceny
Księga rodu z Baltimore Dicker Joel Albatros
13 ofert od 29.18PLN
Porównaj ceny
Młot Edenu Ken Follett Albatros
15 ofert od 29.93PLN
Porównaj ceny
Strażak Hill Joe Albatros
15 ofert od 33.51PLN
Porównaj ceny
Już mnie nie oszukasz Harlan Coben Albatros
16 ofert od 25.48PLN
Porównaj ceny
Za zamkniętymi drzwiami Paris B.A. Albatros
15 ofert od 24.68PLN
Porównaj ceny
Lustrzane odbicie French Tana Albatros
15 ofert od 28.10PLN
Porównaj ceny
Grób mojej siostry Dugoni Robert Albatros
15 ofert od 24.82PLN
Porównaj ceny
Utwory zebrane Tom 4 Pieńkowski Antoni Vis-a-vis / Etiuda
15 ofert od 20.62PLN
Porównaj ceny
Procenty w otaczającym nas świecie - Alicja Molęda, Dorota Gawrońska-Popa Alicja Molęda, Dorota Gawrońska-Popa PODKOWA
10 ofert od 16.96PLN
Porównaj ceny
Geografia zbiór zadań zamkniętych Powtórka przed egzaminem gimnazjalnym GIMN kl.1-3 - Małgorzata Zygmunt Małgorzata Zygmunt Podkowa
13 ofert od 16.94PLN
Porównaj ceny