Klątwa - Graham Heather

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 17.
Książkę Klątwa można najtaniej kupić w sklepie internetowym taniaksiazka.pl za jedyne 17.45zł.
Średnia cena książki Klątwa wynosi 23.22zł.

Klątwa Graham Heather Burda Publishing Polska
taniaksiazka.pl od 17.45PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 17.45 zł

Cena: 17.45
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Klątwa za 17.45 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Pozostałe
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Klątwa brak Polska Sp. z o. o. Harlequin
lideria.pl od 17.49PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - brak

Klątwa za 17.49 zł

Cena: 17.49
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Klątwa za 17.49 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Polska Sp. z o. o. Harlequin
Kategoria: Ebooki i Audiobooki / Harlequin i Mira
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Anglia, koniec XIX wieku W chwilach miłosnych uniesień dotykała tej twarzy, ale jej nie widziała. W dzień przysłaniała ją maska, imitująca pysk wilka. Dopiero teraz mogła zobaczyć klasyczne, harmonijne męskie rysy, naznaczone długą blizną. Dlaczego tak długo zakrywała je ohydna maska? Śmierć rodziców była dla Briana szokiem nie tylko dlatego, że nastąpiła nagle i niespodziewanie. Doszło do niej w makabrycznych okolicznościach. Lord i lady Stirling, angielscy arystokraci, badacze skarbów starożytnego Egiptu, zginęli w męczarniach po ugryzieniu przez kobrę egipską. Brian nie uwierzył w nieszczęśliwy wypadek. Nie dał też wiary opowieściom o klątwie, spadającej na tych, którzy naruszali spokój grobowców i sarkofagów. Poprzysiągł sobie odnaleźć mordercę rodziców i nawet wiedział, gdziego szukać. Zyskał sprzymierzeńca w osobie Camille Montgomery, pięknej, inteligentnej młodej kobiety, która przypadkowo trafiła do zamku Carlyle, rodowej siedziby Stirlingów...

Klątwa - dostawa od 3,49 PLN Graham Heather Burda Książki
mestro.pl od 19.56PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - dostawa od 3,49 PLN - Graham Heather

Klątwa - dostawa od 3,49 PLN za 19.56 zł

Cena: 19.56
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Klątwa - dostawa od 3,49 PLN za 19.56 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Burda Książki
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788377787779
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

KLĄTWA Graham Heather brak danych
madbooks.pl od 21.14PLN
KUP KSIĄŻKĘ
KLĄTWA - Graham Heather

KLĄTWA za 21.14 zł

Cena: 21.14
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz KLĄTWA za 21.14 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788377787779
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: 2014

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa.1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą?Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze – czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony?Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan?Graham włada piórem seksownie i przekonująco.„Publishers Weekly”Heather Graham jest autorką bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Klątwa Graham Heather Burda Książki
profit24.pl od 21.71PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 21.71 zł

Cena: 21.71
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Klątwa za 21.71 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Burda Książki
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788377787779
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Klątwa Graham Heather Burda Książki
nieprzeczytane.pl od 22.19PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 22.19 zł

Cena: 22.19
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Klątwa za 22.19 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Burda Książki
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788377787779
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Klątwa Graham Heather Burda książki
bonito.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Klątwa za 22.69 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Burda książki
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa. 1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą? Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze – czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony? Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan? Graham włada piórem seksownie i przekonująco. „Publishers Weekly” Heather Graham jest autorką bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Klątwa - Heather Graham Heather Graham Burda Publishing Polska
inbook.pl od 22.81PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Heather Graham - Heather Graham

Klątwa - Heather Graham za 22.81 zł

Cena: 22.81
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Klątwa - Heather Graham za 22.81 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Książki / Literatura sensacyjna / Horror i thriller
ISBN: 9788377787779
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa. 1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą? Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze - czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony? Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan? Graham włada piórem seksownie i przekonująco. "Publishers Weekly" Heather Graham jest autorką bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy

Klątwa Heather Graham Publishing Polska Burda
lideria.pl od 23.73PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Heather Graham

Klątwa za 23.73 zł

Cena: 23.73
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Klątwa za 23.73 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Publishing Polska Burda
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Fantasy, Sci-fi, horror
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa.

1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą?

Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze – czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony?

Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan?

Graham włada piórem seksownie i przekonująco.
„Publishers Weekly”

Heather Graham jest autorką bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Klątwa Graham Heather Burda Publishing Polska
dadada.pl od 23.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 23.94 zł

Cena: 23.94
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Klątwa za 23.94 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Horror
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa. 1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą? Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze - czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony? Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan? Graham włada piórem seksownie i przekonująco. ,,Publishers Weekly"" Heather Graham jest autorką bestsellerów ,,New York Timesa"" i ,,USA Today"". Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Klątwa Graham Heather Burda Publishing Polska
pantomasz.pl od 23.96PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 23.96 zł

Cena: 23.96
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Klątwa za 23.96 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Horror
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa. 1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą? Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze - czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony? Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan? Graham włada piórem seksownie i przekonująco. ,,Publishers Weekly"" Heather Graham jest autorką bestsellerów ,,New York Timesa"" i ,,USA Today"". Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Klątwa Graham Heather Burda Publishing Polska
sferaduszy.pl od 24.37PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 24.37 zł

Cena: 24.37
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Klątwa za 24.37 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa. 1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą? Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze - czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony? Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan? Graham włada piórem seksownie i przekonująco. ,,Publishers Weekly"" Heather Graham jest autorką bestsellerów ,,New York Timesa"" i ,,USA Today"". Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Klątwa Graham Heather Burda książki
aros.pl od 24.43PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 24.43 zł

Cena: 24.43
Sklep: aros.pl
Kup teraz Klątwa za 24.43 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Burda książki
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa. 1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki

Klątwa brak Burda Książki
gandalf.com.pl od 26.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - brak

Klątwa za 26.11 zł

Cena: 26.11
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Klątwa za 26.11 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Burda Książki
Kategoria: Książki, sensacja
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Klątwa Graham Heather Burda Publishing Polska
dobre-ksiazki.com.pl od 26.52PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 26.52 zł

Cena: 26.52
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Klątwa za 26.52 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788377787779
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: 2014

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa. 1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą? Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę...

Klątwa Graham Heather Burda Publishing Polska
selkar.pl od 27.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Graham Heather

Klątwa za 27.47 zł

Cena: 27.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Klątwa za 27.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść zagraniczna
ISBN: 9788377787779
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: 2014

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa.

1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą?

Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze ? czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony?

Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan?

Graham włada piórem seksownie i przekonująco.
?Publishers Weekly?

Heather Graham jest autorką bestsellerów ?New York Timesa? i ?USA Today?. Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Klątwa Heather Graham Burda Publishing Polska
matras.pl od 29.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Klątwa - Heather Graham

Klątwa za 29.20 zł

Cena: 29.20
Sklep: matras.pl
Kup teraz Klątwa za 29.20 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Książki/Literatura piękna/Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN: 9788377787779
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Grób bez dostępu powietrza. Niewypowiedziana klątwa.

1898: zmierzający do Chicago frachtowiec Jerry McGuen tonie na jeziorze Michigan i zabiera na dno wszystkich ludzi, którzy byli na pokładzie. Jaki inny los mógł jednak spotkać statek, który przewoził sarkofag egipskiego maga, podobno chroniony klątwą?

Współcześnie: doświadczony nurek odnajduje legendarny wrak, lecz w niewyjaśnionych okolicznościach umiera w ładowni zatopionego frachtowca. Potem umierają następni ludzie i odtąd budzące panikę plotki rozchodzą się jak fale na jeziorze - czyżby na głębinach obudziły się starożytne demony?

Bogaty biznesmen, który finansuje poszukiwania i badanie wraku, a przy okazji także produkcję filmu dokumentalnego, napotyka problem wskutek śmierci nurka. Do wyjaśnienia tego wypadku wzywa do Chicago obdarzoną paranormalnymi zdolnościami agentkę FBI Kat Sokolov. Kat razem z agentem Willem Chanem zgłębiają złowieszczą tajemnicę, która może mieć początki nawet w epoce faraonów. Jaką rolę odgrywa w niej staroegipski arcykapłan?

Graham włada piórem seksownie i przekonująco.
"Publishers Weekly"

Heather Graham jest autorką bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa, Noc, morze i gwiazdy, Mordercze grono, Bagno grzechów, Klątwa kanionu, Instynkt mordercy, Niewidzialne, Zło i Klątwa. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Podobne książki

Wirtschaftskommunikation deutsch cd neu - dostawa od 3,49 PLN Eismann Volker Langenscheidt
3 ofert od 61.42PLN
Porównaj ceny
Chorwacja Słowenia atlas 1:150 000 Freytag & Berndt No Freytag&Berndt
16 ofert od 79.90PLN
Porównaj ceny
A Diachronic Grammar of Old English Reszkiewicz Alfred brak danych
2 ofert od 29.69PLN
Porównaj ceny
Polacy w armii Kajzera Ryszard Kaczmarek Wydawnictwo Literackie
7 ofert od 58.90PLN
Porównaj ceny
Życiowe rozwiązania, czyli magiczne 30 minut na osiągnięcie szczęścia i równowagi Marcia Hughes sensus
2 ofert od 39.00PLN
Porównaj ceny
3ds Max. Leksykon Wojciech Pazdur helion
2 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
3ds Max. Leksykon Wojciech Pazdur ebookpoint
1 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie Anna M. Łabuz onepress
18 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie Anna M. Łabuz ebookpoint
1 ofert od 27.92PLN
Porównaj ceny
3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość Ewelina Jasik, Adam Jakubiak sensus
21 ofert od 39.00PLN
Porównaj ceny
3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość Ewelina Jasik, Adam Jakubiak ebookpoint
1 ofert od 31.20PLN
Porównaj ceny
3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie Jesse Harrington Au, Emily Gertz helion
16 ofert od 39.90PLN
Porównaj ceny
3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie Jesse Harrington Au, Emily Gertz ebookpoint
1 ofert od 31.92PLN
Porównaj ceny
Rymowanki dla dużych dzieci brak a5
19 ofert od 31.37PLN
Porównaj ceny
Kuroń. Autobiografia Jacek Kuroń Wydawnictwo Krytyki Politycznej
4 ofert od 41.93PLN
Porównaj ceny
W aeroplanie Julian Tuwim Bona
14 ofert od 14.00PLN
Porównaj ceny
Książeczka z naklejkami mozaiki 3 – 4 lata brak Grafag
9 ofert od 5.95PLN
Porównaj ceny
Krzyżówki i łamigłówki 5 – 8 lat Agnieszka Wileńska Love Books
2 ofert od 11.00PLN
Porównaj ceny
Karolcia broszura SIEDMIORÓG Kruger Maria Siedmioróg
18 ofert od 14.83PLN
Porównaj ceny
Ciasteczkowe ABC Michaela Kruger Delta
17 ofert od 21.00PLN
Porównaj ceny
Kernel Three O'Neill Robert, McLean Alan C. brak danych
14 ofert od 9.02PLN
Porównaj ceny
Skąpiec. Lektura z opracowaniem Molier Greg
18 ofert od 4.23PLN
Porównaj ceny
Dziady Adam Mickiewicz Greg
13 ofert od 9.26PLN
Porównaj ceny
Biblia. Wypisy z Księgi brak Siedmioróg
1 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Słownik polsko-angielski, angielsko-polski. Premium brak Langenscheidt
15 ofert od 74.62PLN
Porównaj ceny