Impuls śmierci - Billingham Mark

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 17.
Książkę Impuls śmierci można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 19.06zł.
Średnia cena książki Impuls śmierci wynosi 23.58zł.

Impuls śmierci - dostawa od 3,49 PLN Billingham Mark Burda Książki
mestro.pl od 19.06PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - dostawa od 3,49 PLN - Billingham Mark

Impuls śmierci - dostawa od 3,49 PLN za 19.06 zł

Cena: 19.06
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Impuls śmierci - dostawa od 3,49 PLN za 19.06 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Burda Książki
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: b/d

Impuls śmierci Mark Billingham Książki Burda
lideria.pl od 20.70PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Mark Billingham

Impuls śmierci za 20.70 zł

Cena: 20.70
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 20.70 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Książki Burda
Kategoria: Ebooki i Audiobooki / Literatura piękna / Sensacja, kryminał, thriller
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice.

Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej – a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami?

Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty?

Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie?

IMPULS ŚMIERCI Billingham Mark brak danych
madbooks.pl od 21.14PLN
KUP KSIĄŻKĘ
IMPULS ŚMIERCI - Billingham Mark

IMPULS ŚMIERCI za 21.14 zł

Cena: 21.14
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz IMPULS ŚMIERCI za 21.14 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788377784808
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: 2014

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice.Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej – a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami?Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie?Zwroty akcji i niespodzianki są oryginalne i zaskakujące. Billinghama cechuje niezwykła lekkość pióra. Sunday ExpressWyśmienita rozrywka i zapierające dech napięcie.The TimesMark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat otrzymuje najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thorne'a, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów Sunday Timesa, m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka i Presja. Na podstawie powieści z Thorne'em nakręcono serial filmowy.

Impuls śmierci Billingham Mark Burda Książki
profit24.pl od 21.16PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Billingham Mark

Impuls śmierci za 21.16 zł

Cena: 21.16
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 21.16 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Burda Książki
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: b/d

Impuls śmierci - Mark Billingham Mark Billingham G+J Gruner+Jahr Polska
inbook.pl od 21.48PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Mark Billingham - Mark Billingham

Impuls śmierci - Mark Billingham za 21.48 zł

Cena: 21.48
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Impuls śmierci - Mark Billingham za 21.48 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Kategoria: Książki / Literatura sensacyjna / Kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: b/d

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej - a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami? Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie?

Impuls śmierci Billingham Mark Burda Książki
nieprzeczytane.pl od 21.66PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Billingham Mark

Impuls śmierci za 21.66 zł

Cena: 21.66
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 21.66 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Burda Książki
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: b/d

Impuls śmierci Mark Billingham Burda książki
bonito.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Mark Billingham

Impuls śmierci za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 22.69 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Burda książki
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej – a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami? Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie? Zwroty akcji i niespodzianki są oryginalne i zaskakujące. Billinghama cechuje niezwykła lekkość pióra. Sunday Express Wyśmienita rozrywka i zapierające dech napięcie. The Times Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat otrzymuje najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thorne''a, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów "Sunday Timesa", m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka i Presja. Na podstawie powieści z Thorne''em nakręcono serial filmowy.

Impuls śmierci Mark Billingham Gruner+Jahr Polska G+J
lideria.pl od 23.73PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Mark Billingham

Impuls śmierci za 23.73 zł

Cena: 23.73
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 23.73 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Gruner+Jahr Polska G+J
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Sensacja, kryminał, thriller
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej – a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami? Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie? Zwroty akcji i niespodzianki są oryginalne i zaskakujące. Billinghama cechuje niezwykła lekkość pióra. Sunday Express Wyśmienita rozrywka i zapierające dech napięcie. The Times Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat otrzymuje najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thorne'a, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów "Sunday Timesa", m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka i Presja. Na podstawie powieści z Thorne'em nakręcono serial filmowy.

Impuls śmierci Billingham Mark G+J Gruner+Jahr Polska
dadada.pl od 23.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Billingham Mark

Impuls śmierci za 23.94 zł

Cena: 23.94
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 23.94 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej - a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami? Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie? Zwroty akcji i niespodzianki są oryginalne i zaskakujące. Billinghama cechuje niezwykła lekkość pióra. Sunday Express Wyśmienita rozrywka i zapierające dech napięcie. The Times Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat otrzymuje najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thornea, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów ""Sunday Timesa"", m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka i Presja. Na podstawie powieści z Thorneem nakręcono serial filmowy

Impuls śmierci Billingham Mark G+J Gruner+Jahr Polska
pantomasz.pl od 23.96PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Billingham Mark

Impuls śmierci za 23.96 zł

Cena: 23.96
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 23.96 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej - a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami? Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie? Zwroty akcji i niespodzianki są oryginalne i zaskakujące. Billinghama cechuje niezwykła lekkość pióra. Sunday Express Wyśmienita rozrywka i zapierające dech napięcie. The Times Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat otrzymuje najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thornea, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów ""Sunday Timesa"", m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka i Presja. Na podstawie powieści z Thorneem nakręcono serial filmowy

Impuls śmierci Billingham Mark G+J Gruner+Jahr Polska
sferaduszy.pl od 24.37PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Billingham Mark

Impuls śmierci za 24.37 zł

Cena: 24.37
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 24.37 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej - a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami? Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie? Zwroty akcji i niespodzianki są oryginalne i zaskakujące. Billinghama cechuje niezwykła lekkość pióra. Sunday Express Wyśmienita rozrywka i zapierające dech napięcie. The Times Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat otrzymuje najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thornea, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów ""Sunday Timesa"", m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka i Presja. Na podstawie powieści z Thorneem nakręcono serial filmowy

Impuls śmierci Mark Billingham Burda książki
aros.pl od 24.43PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Mark Billingham

Impuls śmierci za 24.43 zł

Cena: 24.43
Sklep: aros.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 24.43 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Burda książki
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowic

Impuls śmierci Billingham Mark G+J Gruner+Jahr Polska
dobre-ksiazki.com.pl od 24.90PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Billingham Mark

Impuls śmierci za 24.90 zł

Cena: 24.90
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 24.90 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788377784808
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: 2014

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej ? a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grz...

Impuls śmierci Mark Billingham Mark Billingham Burda Książki
gandalf.com.pl od 26.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci Mark Billingham - Mark Billingham

Impuls śmierci Mark Billingham za 26.11 zł

Cena: 26.11
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Impuls śmierci Mark Billingham za 26.11 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Burda Książki
Kategoria: Książki, sensacja
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Impuls śmierci Mark Billingham Burda Publishing Polska
taniaksiazka.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Mark Billingham

Impuls śmierci za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 26.18 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Burda Publishing Polska
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Sensacja i kryminały / Kryminał
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Impuls śmierci Billingham Mark G+J Gruner+Jahr Polska
selkar.pl od 27.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Billingham Mark

Impuls śmierci za 27.47 zł

Cena: 27.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 27.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść zagraniczna
ISBN: 9788377784808
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: 2014

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice.

Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej ? a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami?

Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie?

Zwroty akcji i niespodzianki są oryginalne i zaskakujące. Billinghama cechuje niezwykła lekkość pióra.
Sunday Express

Wyśmienita rozrywka i zapierające dech napięcie.
The Times

Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat otrzymuje najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thorne'a, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów "Sunday Timesa", m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka i Presja. Na podstawie powieści z Thorne'em nakręcono serial filmowy.

Impuls śmierci Mark Billingham Gruner+Jahr Polska G+J
ravelo.pl od 27.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Impuls śmierci - Mark Billingham

Impuls śmierci za 27.92 zł

Cena: 27.92
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Impuls śmierci za 27.92 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Gruner+Jahr Polska G+J
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788377784808
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W Pelican Palms na Florydzie spotykają się trzy pary Brytyjczyków. Zaprzyjaźniają się, ale ostatniego dnia ich doskonałe wakacje zmieniają się w koszmar: znika trzynastoletnia córka jednej z wczasowiczek kurortu. Podejrzany może być każdy z powyższej szóstki, bo wszyscy mają swoje mroczne tajemnice. Po powrocie do Anglii trzy pary kontynuują znajomość, ale mroczny cień na ich przyjaźń rzuca sprawa zaginionej – a jak się wkrótce okazuje, zamordowanej dziewczynki. Kto jest kim w tej pokrętnej grze kłamstw i zwodniczego udawania? Kim jest morderca, seryjny zabójca, dla którego nieletnie dziewczynki o pewnych szczególnych cechach są czymś więcej niż tylko ofiarami? Policyjna stażystka z Londynu łączy siły z detektywem z wydziału zabójstw na Florydzie. Ale czy to oni odnajdą prawdziwego zabójcę, czy może dokona tego Tom Thorne, niepokorny inspektor z niezwykłym talentem do pakowania się w najgorsze kłopoty? Czy zdążą dopaść mordercę, zanim uderzy ponownie? Zwroty akcji i niespodzianki są oryginalne i zaskakujące. Billinghama cechuje niezwykła lekkość pióra. Sunday Express Wyśmienita rozrywka i zapierające dech napięcie. The Times Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat otrzymuje najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thorne'a, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów "Sunday Timesa", m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka i Presja. Na podstawie powieści z Thorne'em nakręcono serial filmowy.

Podobne książki

Czarodziej ze Świata Czarownic Andre Norton Nasza Księgarnia
7 ofert od 21.69PLN
Porównaj ceny
Singielka/seniorka (niepotrzebne skreślić) Barbara Rose Brooker NASZA KSIĘGARNIA (WNK)
13 ofert od 21.69PLN
Porównaj ceny
Krąg śmierci Chris Tvedt NASZA KSIĘGARNIA (WNK)
13 ofert od 27.13PLN
Porównaj ceny
Kot Bob i ja James Bowen NASZA KSIĘGARNIA (WNK)
5 ofert od 20.33PLN
Porównaj ceny
Z jednej gliny Liliana Fabisińska NASZA KSIĘGARNIA (WNK)
20 ofert od 21.69PLN
Porównaj ceny
Zuźka D. Zołzik pierwszakiem Wdzięczne zadanie Park Barbara Nasza Księgarnia
6 ofert od 10.81PLN
Porównaj ceny
Zuźka D. Zołzik pierwszakiem Istna idylla Park Barbara Nasza Księgarnia
15 ofert od 30.53PLN
Porównaj ceny
Kamienie na szaniec Aleksander Kamiński NASZA KSIĘGARNIA (WNK)
19 ofert od 22.87PLN
Porównaj ceny
Dzieje szabli w Polsce Włodzimierz Kwaśniewicz Bellona
2 ofert od 21.76PLN
Porównaj ceny
Ćpunka Barbara Rosiek MD
15 ofert od 19.72PLN
Porównaj ceny
Święte zwierciadła Alex Grey, Ken Wilber, Carlo McCormick Illuminatio
16 ofert od 40.73PLN
Porównaj ceny
Na całe życie Olga Frejdenberg, Borys Pasternak SEDNO
4 ofert od 33.32PLN
Porównaj ceny
Losy elity akademickiej Michaił Robinson SEDNO
15 ofert od 33.32PLN
Porównaj ceny
Angielski w tłumaczeniach Business 1 Magdalena Filak, Filip Radej Publishing Preston
16 ofert od 27.65PLN
Porównaj ceny
Angielski w tłumaczeniach Business 2 Magdalena Filak, Filip Radej Publishing Preston
15 ofert od 27.65PLN
Porównaj ceny
Angielski w tłumaczeniach Business 3 Magdalena Filak, Filip Radej Publishing Preston
16 ofert od 25.71PLN
Porównaj ceny
Sejsmika morska Grzegorz Raś Libron
8 ofert od 41.25PLN
Porównaj ceny
Maybelline Sharrie Williams, Bettie Youngs Muza
16 ofert od 33.99PLN
Porównaj ceny
Brudna gra Nikodem Pałasz Muza
22 ofert od 27.19PLN
Porównaj ceny
Wichrowe wzgórza Emily Bronte MG
17 ofert od 30.53PLN
Porównaj ceny
Shirley Charlotte Bronte MG
15 ofert od 27.13PLN
Porównaj ceny
Lokatorka Wildfell Hall Anne Bronte MG
8 ofert od 27.13PLN
Porównaj ceny
Noe Tom 2: Wszystko, co pełza po ziemi Darren Aronofsky, Ari Handel Sine Qua Non
13 ofert od 25.09PLN
Porównaj ceny
Droga do Justyny Kowalczyk Daniel Ludwiński Sine Qua Non
15 ofert od 25.09PLN
Porównaj ceny
Neymar Luca Caioli Sine Qua Non
6 ofert od 27.13PLN
Porównaj ceny