EasyLog - Zielke Mariusz

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 17.
Książkę EasyLog można najtaniej kupić w sklepie internetowym taniaksiazka.pl za jedyne 17.50zł.
Średnia cena książki EasyLog wynosi 23.29zł.

EasyLog Mariusz Zielke Muza
taniaksiazka.pl od 17.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Mariusz Zielke

EasyLog za 17.50 zł

Cena: 17.50
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz EasyLog za 17.50 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Muza
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Sensacja i kryminały / Sensacja
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Easylog - dostawa od 3,49 PLN Zielke Mariusz MUZA
mestro.pl od 20.17PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Easylog - dostawa od 3,49 PLN - Zielke Mariusz

Easylog - dostawa od 3,49 PLN za 20.17 zł

Cena: 20.17
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Easylog - dostawa od 3,49 PLN za 20.17 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: MUZA
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788377585870
Waga: 0.2700 kg
Rok wydania: b/d

EASYLOG Zielke Mariusz brak danych
madbooks.pl od 20.66PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EASYLOG - Zielke Mariusz

EASYLOG za 20.66 zł

Cena: 20.66
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz EASYLOG za 20.66 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788377585870
Waga: 0.2700 kg
Rok wydania: 2014

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana?Easylog to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów.Mariusz Zielke – polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii dziennikarstwo śledcze za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach.W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową, w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii dziennikarstwo śledcze.Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. Wyrok.

Easylog - Mariusz Zielke Mariusz Zielke Muza
inbook.pl od 22.12PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Easylog - Mariusz Zielke - Mariusz Zielke

Easylog - Mariusz Zielke za 22.12 zł

Cena: 22.12
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Easylog - Mariusz Zielke za 22.12 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Muza
Kategoria: Książki / Literatura sensacyjna / Horror i thriller
ISBN: 9788377585870
Waga: 0.2700 kg
Rok wydania: b/d

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana? Easylog to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów. Mariusz Zielke - polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii \\\"dziennikarstwo śledcze\\\" za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach. W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową (www.ngi24.pl), w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii \\\"dziennikarstwo śledcze\\\". Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. \\\"Wyrok\\\".

Easylog Mariusz Zielke Akurat
lideria.pl od 22.39PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Easylog - Mariusz Zielke

Easylog za 22.39 zł

Cena: 22.39
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Easylog za 22.39 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Akurat
Kategoria: Ebooki i Audiobooki / Literatura piękna / Sensacja, kryminał, thriller
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana? "Easylog" to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów. Mariusz Zielke – polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii "dziennikarstwo śledcze" za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach. W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową, w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii "dziennikarstwo śledcze". Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. "Wyrok".

Easylog Zielke Mariusz MUZA
profit24.pl od 22.39PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Easylog - Zielke Mariusz

Easylog za 22.39 zł

Cena: 22.39
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Easylog za 22.39 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: MUZA
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788377585870
Waga: 0.2700 kg
Rok wydania: b/d

EasyLog Mariusz Zielke Mariusz Zielke Muza
gandalf.com.pl od 22.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog Mariusz Zielke - Mariusz Zielke

EasyLog Mariusz Zielke za 22.68 zł

Cena: 22.68
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz EasyLog Mariusz Zielke za 22.68 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Muza
Kategoria: Książki, sensacja
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Easylog Mariusz Zielke brak danych
muza.com.pl od 22.74PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Easylog - Mariusz Zielke

Easylog za 22.74 zł

Cena: 22.74
Sklep: muza.com.pl
Kup teraz Easylog za 22.74 zł w księgarni muza.com.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek.

EasyLog Mariusz Zielke Akurat
bonito.pl od 22.75PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Mariusz Zielke

EasyLog za 22.75 zł

Cena: 22.75
Sklep: bonito.pl
Kup teraz EasyLog za 22.75 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Akurat
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana? "Easylog" to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów. Mariusz Zielke – polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii "dziennikarstwo śledcze" za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach. W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową, w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii "dziennikarstwo śledcze". Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. "Wyrok".

Easylog Zielke Mariusz MUZA
nieprzeczytane.pl od 22.83PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Easylog - Zielke Mariusz

Easylog za 22.83 zł

Cena: 22.83
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Easylog za 22.83 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: MUZA
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788377585870
Waga: 0.2700 kg
Rok wydania: b/d

EasyLog Mariusz Zielke Muza
lideria.pl od 23.79PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Mariusz Zielke

EasyLog za 23.79 zł

Cena: 23.79
Sklep: lideria.pl
Kup teraz EasyLog za 23.79 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Muza
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Sensacja, kryminał, thriller
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana?

"Easylog" to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów.
Mariusz Zielke – polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii "dziennikarstwo śledcze" za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach.
W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową, w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii "dziennikarstwo śledcze". Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. "Wyrok".

EasyLog Zielke Mariusz Muza
dadada.pl od 24.01PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Zielke Mariusz

EasyLog za 24.01 zł

Cena: 24.01
Sklep: dadada.pl
Kup teraz EasyLog za 24.01 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Muza
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana?""Easylog"" to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów.Mariusz Zielke - polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii ""dziennikarstwo śledcze"" za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach.W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową, w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii ""dziennikarstwo śledcze"".Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. ""Wyrok"".

EasyLog Zielke Mariusz Muza
pantomasz.pl od 24.02PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Zielke Mariusz

EasyLog za 24.02 zł

Cena: 24.02
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz EasyLog za 24.02 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Muza
Kategoria: Literatura polska
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana?""Easylog"" to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów.Mariusz Zielke - polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii ""dziennikarstwo śledcze"" za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach.W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową, w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii ""dziennikarstwo śledcze"".Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. ""Wyrok"".

EasyLog Mariusz Zielke Akurat
aros.pl od 24.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Mariusz Zielke

EasyLog za 24.50 zł

Cena: 24.50
Sklep: aros.pl
Kup teraz EasyLog za 24.50 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Akurat
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyC

EasyLog Zielke Mariusz MUZA
dobre-ksiazki.com.pl od 26.08PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Zielke Mariusz

EasyLog za 26.08 zł

Cena: 26.08
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz EasyLog za 26.08 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: MUZA
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788377585870
Waga: 0.2700 kg
Rok wydania: 2014

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie ...

EasyLog Zielke Mariusz Muza
selkar.pl od 27.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Zielke Mariusz

EasyLog za 27.97 zł

Cena: 27.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz EasyLog za 27.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Muza
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść polska
ISBN: 9788377585870
Waga: 0.2700 kg
Rok wydania: 2014

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana?
"Easylog" to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów.
Mariusz Zielke ? polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii "dziennikarstwo śledcze" za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach.
W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową, w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii "dziennikarstwo śledcze".
Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. "Wyrok".

EasyLog Mariusz Zielke Muza
matras.pl od 29.27PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EasyLog - Mariusz Zielke

EasyLog za 29.27 zł

Cena: 29.27
Sklep: matras.pl
Kup teraz EasyLog za 29.27 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Muza
Kategoria: Książki/Literatura piękna/Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN: 9788377585870
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ben Stiller nazywa się tak, jak słynny komik, ale w życiu wcale nie jest mu do śmiechu. Dziesięć lat temu zaginęła jego ukochana Sally, a on stracił intratną posadę głównego technologa korporacji SkyCom, najpotężniejszej firmy na świecie. Demony przeszłości powracają, w ciągu jednego dnia zmieniając pozornie ułożone życie Bena w koszmar pełen emocjonujących zdarzeń i zagadek. Czy dziennikarz poszukujący sensacji w SkyCom ma rzeczywiście czyste intencje? Czy policja wracająca do sprawy Sally nie działa na zlecenie potężnych wrogów? Czy osoba, którą Ben po latach zobaczył na promenadzie nad brzegiem morza, to rzeczywiście jego ukochana? A jeśli tak, jak to możliwe, skoro Ben dobrze wie, że Sally wcale nie zaginęła, tylko została zamordowana?
"Easylog" to emocjonujący thriller z zakończeniem, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik. Napisany w stylu mistrzów gatunku: Harlana Cobena czy Michaela Crichtona, pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów.

Mariusz Zielke - polski dziennikarz śledczy i gospodarczy. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press w kategorii "dziennikarstwo śledcze" za teksty o giełdowych zmowach. Rok później nominowany do tej nagrody w kategorii dziennikarstwa specjalistycznego za cykl o absurdach urzędniczych i przetargach.
W 2009 r. założył Niezależną Gazetę Internetową, w której objął stanowisko redaktora naczelnego. W 2009 r. Niezależna Gazeta Internetowa została nominowana do nagrody Grand Press jako pierwsze medium internetowe w historii tej nagrody, Mariusza Zielke nominowano ponownie w kategorii "dziennikarstwo śledcze".
Jest autorem pierwszego polskiego thrillera finansowego pt. "Wyrok".

Podobne książki

Wirtschaftskommunikation deutsch cd neu - dostawa od 3,49 PLN Eismann Volker Langenscheidt
3 ofert od 61.42PLN
Porównaj ceny
Chorwacja Słowenia atlas 1:150 000 Freytag & Berndt No Freytag&Berndt
16 ofert od 79.90PLN
Porównaj ceny
A Diachronic Grammar of Old English Reszkiewicz Alfred brak danych
2 ofert od 29.69PLN
Porównaj ceny
Polacy w armii Kajzera Ryszard Kaczmarek Wydawnictwo Literackie
7 ofert od 58.90PLN
Porównaj ceny
Życiowe rozwiązania, czyli magiczne 30 minut na osiągnięcie szczęścia i równowagi Marcia Hughes sensus
2 ofert od 39.00PLN
Porównaj ceny
3ds Max. Leksykon Wojciech Pazdur helion
2 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
3ds Max. Leksykon Wojciech Pazdur ebookpoint
1 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie Anna M. Łabuz onepress
18 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie Anna M. Łabuz ebookpoint
1 ofert od 27.92PLN
Porównaj ceny
3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość Ewelina Jasik, Adam Jakubiak sensus
21 ofert od 39.00PLN
Porównaj ceny
3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość Ewelina Jasik, Adam Jakubiak ebookpoint
1 ofert od 31.20PLN
Porównaj ceny
3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie Jesse Harrington Au, Emily Gertz helion
16 ofert od 39.90PLN
Porównaj ceny
3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie Jesse Harrington Au, Emily Gertz ebookpoint
1 ofert od 31.92PLN
Porównaj ceny
Rymowanki dla dużych dzieci brak a5
19 ofert od 31.37PLN
Porównaj ceny
Kuroń. Autobiografia Jacek Kuroń Wydawnictwo Krytyki Politycznej
4 ofert od 41.93PLN
Porównaj ceny
W aeroplanie Julian Tuwim Bona
14 ofert od 14.00PLN
Porównaj ceny
Książeczka z naklejkami mozaiki 3 – 4 lata brak Grafag
9 ofert od 5.95PLN
Porównaj ceny
Krzyżówki i łamigłówki 5 – 8 lat Agnieszka Wileńska Love Books
2 ofert od 11.00PLN
Porównaj ceny
Karolcia broszura SIEDMIORÓG Kruger Maria Siedmioróg
18 ofert od 14.83PLN
Porównaj ceny
Ciasteczkowe ABC Michaela Kruger Delta
17 ofert od 21.00PLN
Porównaj ceny
Kernel Three O'Neill Robert, McLean Alan C. brak danych
14 ofert od 9.02PLN
Porównaj ceny
Skąpiec. Lektura z opracowaniem Molier Greg
18 ofert od 4.23PLN
Porównaj ceny
Dziady Adam Mickiewicz Greg
13 ofert od 9.26PLN
Porównaj ceny
Biblia. Wypisy z Księgi brak Siedmioróg
1 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Słownik polsko-angielski, angielsko-polski. Premium brak Langenscheidt
15 ofert od 74.62PLN
Porównaj ceny