Seks i pieniądze -

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 17.
Książkę Seks i pieniądze można najtaniej kupić w sklepie internetowym ravelo.pl za jedyne 23.60zł.
Średnia cena książki Seks i pieniądze wynosi 30.3zł.

Seks i pieniądze brak brak danych
ravelo.pl od 23.60PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - brak

Seks i pieniądze za 23.60 zł

Cena: 23.60
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 23.60 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki / Poradniki, hobby
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia.
Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią!
Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi.
Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido.
Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii.
Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami.

- Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć?
- Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach?
- Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Pieniądze i łóżko. Związek na pierwszy rzut oka wywołujący oczywiste skojarzenie: płatność za seks. Ale nie ma tak łatwo! Jeśli trochę temat podrążyć, zajrzeć za kulisy to okazuje się, że nasze sercowe wybory, które traktowaliśmy jako romantyczne porywy ducha, są ekonomią i merkantylizmem podszyte.

Autorka przyjrzała się życiu każdego z nas, od dzieciństwa i młodości aż po wiek dojrzały, poszukując (skutecznie!) nie zawsze oczywistych korelacji między zjawiskami dotyczącymi ekonomicznych aspektów naszego funkcjonowania w świecie a sferą intymną, związaną z uczuciami i seksem.
Okazuje się, że zmiany zachodzące wraz z procesem dorastania i zajmowania kolejnych szczebli w hierarchii społecznej, zawsze mają swój aspekt związany ze sferą pieniądza, czy szerzej - opłacalności. Tylko strasznie trudno nam się do tego przyznać!
Autorka daje nam do tego świetne narzędzie, jeśli tylko zechcemy skorzystać.
Zajmuje się życiem singla, małżeństwem oraz tym, co po miesiącu miodowym, próbując ująć je w ramy statystyki, przy pomocy niezwykle cennych spostrzeżeń, które nie wiedzieć czemu, do tej pory zwykle umykały refleksji obserwatorów.

O autorce
Doktor Marina Adshade uczy ekonomii na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej w Vancouver w Kanadzie.
W 2008 roku zainicjowała akademicki kurs &quotEkonomia Seksu i miłości&quot, podczas którego wraz z słuchaczami przyglądała się zagadnieniom seksu i miłości poprzez pryzmat ekonomii.
Kurs odniósł natychmiastowy sukces i doprowadził do powstania bloga &quotDollars and Sex&quot, który można znaleźć pod adresem MarinaAdshade.com.
Książka &quotSeks i pieniądze&quot jest jego rozszerzoną o pogłębioną wersją.

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości - Marina Ashade Marina Ashade Dom Wydawniczy PWN
inbook.pl od 23.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości - Marina Ashade - Marina Ashade

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości - Marina Ashade za 23.72 zł

Cena: 23.72
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości - Marina Ashade za 23.72 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Kategoria: Książki / Ezoteryka / Inne
ISBN: 9788377055410
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią! Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii. Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami. - Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć? - Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach? - Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Seks i pieniądze Adshade Marina Dom Wydawniczy PWN Sp. z o.o.
lideria.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - Adshade Marina

Seks i pieniądze za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 26.18 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN Sp. z o.o.
Kategoria: bez kategorii
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W Seksie i pieniądzach ekonomistka Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych do kwestii miłości i libido. Podobnie jak na ogromnie popularnym blogu o tym samej nazwie Adshade odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami, korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru. Efektem jest fascynujące spojrzenie na kluczowe znaczenie, jakie ma wzajemna zależność popędu płciowego, płci, miłości, władzy i sił ekonomicznych dla większości ważnych wyborów, których dokonujemy w ciągu życia. Adshade pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wynik w kwestiach seksu i miłości zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii.

Spis treści

Wstęp 1. Kochaj tego, z kim jesteś 2. Spiknąć się na uniwerku 3. Miłość w cyberprzestrzeni 4. Dopełniasz mnie 5. Małżeństwo to wspaniała instytucja 6. Zarobić na chleb 7. Następne pokolenie wchodzi w dorosłość 8. Niewierny z natury 9. Miłość o zachodzie (życia) Podsumowanie Podziękowania Bibliografia

Seks i pieniądze Ashade Marina Dom Wydawniczy PWN
profit24.pl od 26.35PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - Ashade Marina

Seks i pieniądze za 26.35 zł

Cena: 26.35
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 26.35 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Kategoria: Nauki humanistyczne i społeczne/Socjologia
ISBN: 9788377055410
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: b/d

SEKS I PIENIĄDZE KALKULACJA W MIŁOŚCI Ashade Marina brak danych
madbooks.pl od 27.08PLN
KUP KSIĄŻKĘ
SEKS I PIENIĄDZE KALKULACJA W MIŁOŚCI - Ashade Marina

SEKS I PIENIĄDZE KALKULACJA W MIŁOŚCI za 27.08 zł

Cena: 27.08
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz SEKS I PIENIĄDZE KALKULACJA W MIŁOŚCI za 27.08 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Poradniki i przewodniki
ISBN: 9788377055410
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: 2013

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią!Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii. Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami. – Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć?– Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach?– Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Seks i pieniądze - dostawa od 3,49 PLN Ashade Marina Dom Wydawniczy PWN
mestro.pl od 28.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - dostawa od 3,49 PLN - Ashade Marina

Seks i pieniądze - dostawa od 3,49 PLN za 28.72 zł

Cena: 28.72
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Seks i pieniądze - dostawa od 3,49 PLN za 28.72 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Kategoria: Nauki humanistyczne i społeczne/Socjologia
ISBN: 9788377055410
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: b/d

Seks i pieniądze Ashade Marina Dom Wydawniczy PWN
bonito.pl od 29.19PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - Ashade Marina

Seks i pieniądze za 29.19 zł

Cena: 29.19
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 29.19 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Kategoria: Miłość, seks, związki
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią! Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii. Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami. – Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć? – Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach? – Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Seks i pieniądze Ashade Marina Dom Wydawniczy PWN
nieprzeczytane.pl od 29.91PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - Ashade Marina

Seks i pieniądze za 29.91 zł

Cena: 29.91
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 29.91 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Kategoria: Nauki humanistyczne i społeczne/Socjologia
ISBN: 9788377055410
Waga: 0.4000 kg
Rok wydania: b/d

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości Ashade Marina PWN
dadada.pl od 30.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości - Ashade Marina

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości za 30.72 zł

Cena: 30.72
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości za 30.72 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: PWN
Kategoria: Ekonomia i gospodarka
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią! Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii. Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami. - Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć? - Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach? - Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości Ashade Marina PWN
pantomasz.pl od 30.73PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości - Ashade Marina

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości za 30.73 zł

Cena: 30.73
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości za 30.73 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: PWN
Kategoria: Nauki humanistyczne
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią! Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii. Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami. - Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć? - Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach? - Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości Ashade Marina PWN
zdrowepodejscie.pl od 30.73PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości - Ashade Marina

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości za 30.73 zł

Cena: 30.73
Sklep: zdrowepodejscie.pl
Kup teraz Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości za 30.73 zł w księgarni zdrowepodejscie.pl
Wydawca: PWN
Kategoria: Psychologia i psychoterapia
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią! Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii. Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami. - Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć? - Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach? - Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości Ashade Marina PWN
sferaduszy.pl od 31.04PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości - Ashade Marina

Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości za 31.04 zł

Cena: 31.04
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Seks i pieniądze. Kalkulacja w miłości za 31.04 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: PWN
Kategoria: Psychologia
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią! Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii. Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami. - Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć? - Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach? - Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Seks i pieniądze Ashade Marina Dom Wydawniczy PWN
aros.pl od 31.43PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - Ashade Marina

Seks i pieniądze za 31.43 zł

Cena: 31.43
Sklep: aros.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 31.43 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Kategoria: Miłość, seks, związki
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią! Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają

Seks i pieniądze Marina Ashade Dom Wydawniczy Pwn
taniaksiazka.pl od 33.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - Marina Ashade

Seks i pieniądze za 33.68 zł

Cena: 33.68
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 33.68 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy Pwn
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Nauki humanistyczne / Humanistyka
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Seks i pieniądze Ashade Marina Dom Wydawniczy PWN
dobre-ksiazki.com.pl od 35.96PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - Ashade Marina

Seks i pieniądze za 35.96 zł

Cena: 35.96
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 35.96 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Kategoria: Książki
ISBN: 9788377055410
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: 2013

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią! Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każd...

Seks i pieniądze Ashade Marina Dom Wydawniczy PWN
selkar.pl od 37.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze - Ashade Marina

Seks i pieniądze za 37.97 zł

Cena: 37.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Seks i pieniądze za 37.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Kategoria: Książki/Literatura naukowa i popularnonaukowa/Wydawnictwa popularne
ISBN: 9788377055410
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: 2013

Czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, twoje życie warunkuje ekonomia. Istnieje rynek seksu i miłości, a ty jesteś jego częścią!
Fascynujące spojrzenie na kluczową rolę, jaką odgrywają zależności zachodzące pomiędzy miłością, popędem płciowym, władzą a siłami ekonomicznymi. Doktor Marina Adshade przekształca teorię ekonomiczną w seksowną naukę, demonstrując zastosowanie zasady podaży i popytu oraz innych sił rynkowych w sprawach miłości i libido. Pokazuje, że każdą możliwość, każdą decyzję, każdy wybór, jakiego dokonujemy w kwestii seksu i miłości, zrozumiemy lepiej, jeśli spojrzymy na nie przez pryzmat ekonomii. Korzystając z intrygujących badań, analizy ekonomicznej oraz humoru, autorka odkrywa tajemnice kryjące się za naszymi zachowaniami, sądami i preferencjami.

? Czy randkując przez Internet tworzymy rynki o słabej koniunkturze, przez co trudniej nam kogoś znaleźć?
? Jaki związek zachodzi pomiędzy rosnącym wskaźnikiem przypadkowych kontaktów seksualnych a wzrastającymi rozbieżnościami w zarobkach?
? Skoro nastolatki rzadziej uprawiają seks, dlaczego w tej grupie wzrasta zachorowalność na choroby przenoszone drogą płciową?

Seks i pieniądze Marina Ashade Marina Ashade PWN
gandalf.com.pl od 38.06PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Seks i pieniądze Marina Ashade - Marina Ashade

Seks i pieniądze Marina Ashade za 38.06 zł

Cena: 38.06
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Seks i pieniądze Marina Ashade za 38.06 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: PWN
Kategoria: Książki, poradniki
ISBN: 9788377055410
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Podobne książki

Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia Kubiś Marco Flow Books
7 ofert od 29.53PLN
Porównaj ceny
Dwudziestolecie od kuchni Zaprutko-Janicka Aleksandra Znak
7 ofert od 29.53PLN
Porównaj ceny
Pyszne obiady Starmach Anna Znak
8 ofert od 27.31PLN
Porównaj ceny
Wielki Ogarniacz Życia czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego Bukowa Pani Flow Books
8 ofert od 22.13PLN
Porównaj ceny
Swing Time Smith Zadie Znak
8 ofert od 33.23PLN
Porównaj ceny
Talon Kagawa Julie Harlequin
18 ofert od 31.47PLN
Porównaj ceny
Śmiertelny sen Gooden Philip Harlequin
17 ofert od 31.47PLN
Porównaj ceny
Zabić Jane Spindler Erica Harlequin
18 ofert od 31.47PLN
Porównaj ceny
Do dwóch razy sztuka Palmer Diana Harlequin
17 ofert od 31.47PLN
Porównaj ceny
Gra uczuć Roberts Nora Harlequin
17 ofert od 31.47PLN
Porównaj ceny
Dotknąć prawdy Heugten Antoinette Harlequin
15 ofert od 31.47PLN
Porównaj ceny
Arkusz kalkulacyjny Excel w praktyce Marian Mysior Marian Mysior Bila
16 ofert od 15.86PLN
Porównaj ceny
Cywilizacja odrodzenia Delumeau Jean Aletheia
14 ofert od 59.47PLN
Porównaj ceny
Siostra Maria - Dania bez glutenu - Zdrowa Kuchnia Goretti Guziak Maria Martel
8 ofert od 26.03PLN
Porównaj ceny
Siostra Maria - Dbaj o serce - Zdrowa Kuchnia s. Maria Goretti Guziak Martel
8 ofert od 26.03PLN
Porównaj ceny
Siostra Maria - Pilnuj cukru- Zdrowa Kuchnia s. Maria Goretti Guziak Martel
8 ofert od 26.03PLN
Porównaj ceny
Jacek Placek Odwiedziny wampira Broad Michael BIS
17 ofert od 18.47PLN
Porównaj ceny
Chleba naszego powszedniego... brak Rafael
17 ofert od 45.97PLN
Porównaj ceny
Kaukaz Gralewski Mateusz Zysk i S-ka
16 ofert od 41.47PLN
Porównaj ceny
Abecadło wolnych dzieci Oppman.Or-Ot Artur Zysk i S-ka
15 ofert od 11.97PLN
Porównaj ceny
Kolonizacja nauki i świata przez kapitał Tittenbrun Jacek Zysk i S-ka
13 ofert od 35.97PLN
Porównaj ceny
Skarby leśnych braci Kurosz Weronika Zysk i S-ka
14 ofert od 16.97PLN
Porównaj ceny
W tej bajce nie ma smoka Carter Lou MAC Edukacja
6 ofert od 16.94PLN
Porównaj ceny
Kalendarz Kota Jaśniepana 2018 Gałęzia Magdalena MAC Edukacja
6 ofert od 20.99PLN
Porównaj ceny
Sztuka mięsa Anna Filipowicz Anna Filipowicz Słowo/Obraz Terytoria
15 ofert od 30.53PLN
Porównaj ceny