Valentine Pontifex t.3 - Silverberg Robert

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 19.
Książkę Valentine Pontifex t.3 można najtaniej kupić w sklepie internetowym taniaksiazka.pl za jedyne 17.18zł.
Średnia cena książki Valentine Pontifex t.3 wynosi 29.41zł.

Valentine Pontifex t.3 Robert Silverberg Solaris
taniaksiazka.pl od 17.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex t.3 - Robert Silverberg

Valentine Pontifex t.3 za 17.18 zł

Cena: 17.18
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Valentine Pontifex t.3 za 17.18 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Fantastyka / Fantasy
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

Valentine Pontifex Tom 3. Outlet Robert Silverberg Solaris
ravelo.pl od 24.64PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex Tom 3. Outlet - Robert Silverberg

Valentine Pontifex Tom 3. Outlet za 24.64 zł

Cena: 24.64
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Valentine Pontifex Tom 3. Outlet za 24.64 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Planeta Majipoor to olbrzymich rozmiarów świat, niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor konglomerat współpracujących ze sobą cywilizacji. Nie wszystko przebiegało pokojowo – ludzie, osiedlając się na Majipoor, musieli stoczyć krwawą wojnę z tubylczą rasą Metamorfów, dziwnych istot potrafiących zmieniać kształt swego ciała. Zmiennokształtni zostali zepchnięci w leśne ostępy, gdzie żyją w ścisłych rezerwatach, na obrzeżach cywilizacji. Nigdy jednak nie pogodzili się z utratą ojczystej planety i wciąż knują plany odzyskania planety. Próba podmiany Lorda Valentine’a na tronie Majipooru nie powiodła się, ale podstępni Metamorfowie szukają innych metod wypędzenia najeźdźców. Na dwóch kontynentach Majipooru mają miejsce dziwne zjawiska. Pojawiają się choroby roślin, wydawałoby się że ujarzmione przed wiekami, znikąd pojawiają się zmutowane zwierzęta – delikatna równowaga ekologiczna Majipooru zostaje zachwiana. Plagi, susze, epidemie wybuchają w coraz odleglejszych prowincjach – przeludnionej planecie grozi głód. Nikt nie podejrzewa, że za tymi stoją zmianami Zmiennokształtni. Lord Valentine czuje, że czeka go ogromnie trudne zadanie – musi zapewnić swoim poddanym żywność, uspokoić zbuntowane prowincje, wyprowadzić świat z chaosu. W dodatku pojawiają się samozwańczy Koronalowie, a stary Pontifex, podtrzymywany przy życiu tylko dzięki technologii, chce zakończyć żywot. Niepoślednią rolę w planach Valentine’a będzie musiał odegrać Hissune. Ale czy młodzieniec podoła obowiązkom?

VALENTINE PONTIFEX - dostawa od 3,49 PLN Silverberg Robert SOLARIS
mestro.pl od 26.03PLN
KUP KSIĄŻKĘ
VALENTINE PONTIFEX - dostawa od 3,49 PLN - Silverberg Robert

VALENTINE PONTIFEX - dostawa od 3,49 PLN za 26.03 zł

Cena: 26.03
Sklep: mestro.pl
Kup teraz VALENTINE PONTIFEX - dostawa od 3,49 PLN za 26.03 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: SOLARIS
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788375900194
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: b/d

VALENTINE PONTIFEX Silverberg Robert brak danych
madbooks.pl od 26.36PLN
KUP KSIĄŻKĘ
VALENTINE PONTIFEX - Silverberg Robert

VALENTINE PONTIFEX za 26.36 zł

Cena: 26.36
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz VALENTINE PONTIFEX za 26.36 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788375900194
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: 2009

Trzeci tom serii. Cudowna mieszanka science fiction i fantasy, jeden z najwspanialszych światów, jaki powstał w wyobraźni ludzkiej. Gigantyczną planetę Majipoor o średnicy dziesięciokrotnie większej niż Ziemia, zasiedlili w odległej przeszłości koloniści z naszej planety, znajdując na niej miejsce wśród rasy tubylczej, którą nazwali Metamorfami, jako że potrafią oni zmieniać wygląd. W wyniku przegranej wojny z ludźmi, Zmiennokształtni zostają zmuszeni do zamieszkania w rezerwatach. Na Majipoor przybywają tymczasem inne rasy: maleńcy Vroonowie, czteroręcy Skandarzy i dwugłowi Su-Suherisi. Niektóre z tych istot posiadają umiejętności parazmysłowe umożliwiające uprawianie magii. Spokój snów Lorda Valentine’a, władcy olbrzymiego świata Majipoor, zakłócają mroczne koszmary, które niebawem stają się rzeczywistością. Majipoor staje wobec groźby kolejnej wojny z Metamorfami, którzy chcą wypędzić ze swojej planety najeźdźców. Zaprowadzony przez Koronala ład może runąć. Aby ocaliś swój świat, Koronal zrzeka się władzy na rzecz młodego następcy Hissune'a. Bogactwu świata słoneczenej planety Majipoor i rozmachowi narracji dorównuje psychologiczna prawda w konstrukcji postaci jego bohaterów. Krzysztof Sokołowski

Valentine Pontifex Tom 3 - Robert Silverberg Robert Silverberg Solaris
inbook.pl od 27.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex Tom 3 - Robert Silverberg - Robert Silverberg

Valentine Pontifex Tom 3 - Robert Silverberg za 27.20 zł

Cena: 27.20
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Valentine Pontifex Tom 3 - Robert Silverberg za 27.20 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Książki / Fantastyka / Science fiction
ISBN: 9788375900194
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: b/d

Planeta Majipoor to olbrzymich rozmiarów świat, niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor konglomerat współpracujących ze sobą cywilizacji. Nie wszystko przebiegało pokojowo ? ludzie, osiedlając się na Majipoor, musieli stoczyć krwawą wojnę z tubylczą rasą Metamorfów, dziwnych istot potrafiących zmieniać kształt swego ciała. Zmiennokształtni zostali zepchnięci w leśne ostępy, gdzie żyją w ścisłych rezerwatach, na obrzeżach cywilizacji. Nigdy jednak nie pogodzili się z utratą ojczystej planety i wciąż knują plany odzyskania planety. Próba podmiany Lorda Valentine?a na tronie Majipooru nie powiodła się, ale podstępni Metamorfowie szukają innych metod wypędzenia najeźdźców. Na dwóch kontynentach Majipooru mają miejsce dziwne zjawiska. Pojawiają się choroby roślin, wydawałoby się że ujarzmione przed wiekami, znikąd pojawiają się zmutowane zwierzęta ? delikatna równowaga ekologiczna Majipooru zostaje zachwiana. Plagi, susze, epidemie wybuchają w coraz odleglejszych prowincjach ? przeludnionej planecie grozi głód. Nikt nie podejrzewa, że za tymi stoją zmianami Zmiennokształtni. Lord Valentine czuje, że czeka go ogromnie trudne zadanie ? musi zapewnić swoim poddanym żywność, uspokoić zbuntowane prowincje, wyprowadzić świat z chaosu. W dodatku pojawiają się samozwańczy Koronalowie, a stary Pontifex, podtrzymywany przy życiu tylko dzięki technologii, chce zakończyć żywot. Niepoślednią rolę w planach Valentine?a będzie musiał odegrać Hissune. Ale czy młodzieniec podoła obowiązkom?

Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru. Tom 3 Robert Silverberg Solaris
bonito.pl od 27.24PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru. Tom 3 - Robert Silverberg

Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru. Tom 3 za 27.24 zł

Cena: 27.24
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru. Tom 3 za 27.24 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Powieść
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

Planeta Majipoor to świat olbrzymich rozmiarów, ale niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor cywilizację współpracujących ze sobą ras. Nie wszystko przebiegało pokojowo - ludzie, osiedlając się na Majipoor, musieli stoczyć krwawą wojnę z tubylczą rasą Metamorfów, dziwnych istot potrafiących zmieniać ciała. Zmiennokształtni zostali zepchnięci w leśne ostępy, gdzie żyją w ścisłych rezerwatach, na obrzeżach cywilizacji. Nigdy jednak nie pogodzili się z utratą ojczystej planety i wciąż knują plany odzyskania planety. Próba odmiany Lorda Valentine`a na tronie Majipooru nie powiodła się, ale podstępni Metamorfowie szukają innych metod wypędzenia najeźdźców.

VALENTINE PONTIFEX ROBERT SILVERBERG SOLARIS
platon24.pl od 27.24PLN
KUP KSIĄŻKĘ
VALENTINE PONTIFEX - ROBERT SILVERBERG

VALENTINE PONTIFEX za 27.24 zł

Cena: 27.24
Sklep: platon24.pl
Kup teraz VALENTINE PONTIFEX za 27.24 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: SOLARIS
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

Trzeci tom serii.
Cudowna mieszanka science fiction i fantasy, jeden z najwspanialszych światów, jaki powstał w wyobraźni ludzkiej.
Gigantyczną planetę Majipoor o średnicy dziesięciokrotnie większej niż Ziemia, zasiedlili w odległej przeszłości koloniści z naszej planety, znajdując na niej miejsce wśród rasy tubylczej, którą nazwali Metamorfami, jako że potrafią oni zmieniać wygląd. W wyniku przegranej wojny z ludźmi, Zmiennokształtni zostają zmuszeni do zamieszkania w rezerwatach. Na Majipoor przybywają tymczasem inne rasy: maleńcy Vroonowie, czteroręcy Skandarzy i dwugłowi Su-Suherisi. Niektóre z tych istot posiadają umiejętności parazmysłowe umożliwiające uprawianie magii.
Spokój snów Lorda Valentine’a, władcy olbrzymiego świata Majipoor, zakłócają mroczne koszmary, które niebawem stają się rzeczywistością. Majipoor staje wobec groźby kolejnej wojny z Metamorfami, którzy chcą wypędzić ze swojej planety najeźdźców. Zaprowadzony przez Koronala ład może runąć. Aby ocaliś swój świat, Koronal zrzeka się władzy na rzecz młodego następcy Hissune'a.
Bogactwu świata słoneczenej planety Majipoor i rozmachowi narracji dorównuje psychologiczna prawda w konstrukcji postaci jego bohaterów.
Krzysztof Sokołowski

Valentine pontifex Robert Silverberg Solaris
lideria.pl od 28.49PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine pontifex - Robert Silverberg

Valentine pontifex za 28.49 zł

Cena: 28.49
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Valentine pontifex za 28.49 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Fantasy, Sci-fi, horror
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Trzeci tom serii. Cudowna mieszanka science fiction i fantasy, jeden z najwspanialszych światów, jaki powstał w wyobraźni ludzkiej. Gigantyczną planetę Majipoor o średnicy dziesięciokrotnie większej niż Ziemia, zasiedlili w odległej przeszłości koloniści z naszej planety, znajdując na niej miejsce wśród rasy tubylczej, którą nazwali Metamorfami, jako że potrafią oni zmieniać wygląd. W wyniku p rzegranej wojny z ludźmi, Zmiennokształtni zostają zmuszeni do zamieszkania w rezerwatach. Na Majipoor przybywają tymczasem inne ras y: maleńcy Vroonowie, czteroręcy Skandarzy i dwugłowi Su-Suherisi. Niektóre z tych istot posiadają umiejętności parazmysłowe umożliw iające uprawianie magii. Spokój snów Lorda Valentine’a, władcy olbrzymiego świata Majipoor, zakłócają mroczne koszmary, które nieba wem stają się rzeczywistością. Majipoor staje wobec groźby kolejnej wojny z Metamorfami, którzy chcą wypędzić ze swojej planety naje źdźców. Zaprowadzony przez Koronala ład może runąć. Aby ocaliś swój świat, Koronal zrzeka się władzy na rzecz młodego następcy Hissu ne'a. Bogactwu świata słoneczenej planety Majipoor i rozmachowi narracji dorównuje psychologiczna prawda w konstrukcji postaci jego bohaterów. Krzysztof Sokołowski

Valentine Pontifex t.3 Silverberg Robert Solaris
dadada.pl od 28.66PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex t.3 - Silverberg Robert

Valentine Pontifex t.3 za 28.66 zł

Cena: 28.66
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Valentine Pontifex t.3 za 28.66 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Fantastyka
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Planeta Majipoor to olbrzymich rozmiarów świat, niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor konglomerat współpracujących ze sobą cywilizacji. Nie wszystko przebiegało pokojowo – ludzie, osiedlając się na Majipoor, musieli stoczyć krwawą wojnę z tubylczą rasą Metamorfów, dziwnych istot potrafiących zmieniać kształt swego ciała. Zmiennokształtni zostali zepchnięci w leśne ostępy, gdzie żyją w ścisłych rezerwatach, na obrzeżach cywilizacji. Nigdy jednak nie pogodzili się z utratą ojczystej planety i wciąż knują plany odzyskania planety. Próba podmiany Lorda Valentine’a na tronie Majipooru nie powiodła się, ale podstępni Metamorfowie szukają innych metod wypędzenia najeźdźców. Na dwóch kontynentach Majipooru mają miejsce dziwne zjawiska. Pojawiają się choroby roślin, wydawałoby się że ujarzmione przed wiekami, znikąd pojawiają się zmutowane zwierzęta – delikatna równowaga ekologiczna Majipooru zostaje zachwiana. Plagi, susze, epidemie wybuchają w coraz odleglejszych prowincjach – przeludnionej planecie grozi głód. Nikt nie podejrzewa, że za tymi stoją zmianami Zmiennokształtni. Lord Valentine czuje, że czeka go ogromnie trudne zadanie – musi zapewnić swoim poddanym żywność, uspokoić zbuntowane prowincje, wyprowadzić świat z chaosu. W dodatku pojawiają się samozwańczy Koronalowie, a stary Pontifex, podtrzymywany przy życiu tylko dzięki technologii, chce zakończyć żywot. Niepoślednią rolę w planach Valentine’a będzie musiał odegrać Hissune. Ale czy młodzieniec podoła obowiązkom?

Valentine Pontifex t.3 Silverberg Robert Solaris
pantomasz.pl od 28.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex t.3 - Silverberg Robert

Valentine Pontifex t.3 za 28.68 zł

Cena: 28.68
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Valentine Pontifex t.3 za 28.68 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Fantastyka
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Planeta Majipoor to olbrzymich rozmiarów świat, niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor konglomerat współpracujących ze sobą cywilizacji. Nie wszystko przebiegało pokojowo – ludzie, osiedlając się na Majipoor, musieli stoczyć krwawą wojnę z tubylczą rasą Metamorfów, dziwnych istot potrafiących zmieniać kształt swego ciała. Zmiennokształtni zostali zepchnięci w leśne ostępy, gdzie żyją w ścisłych rezerwatach, na obrzeżach cywilizacji. Nigdy jednak nie pogodzili się z utratą ojczystej planety i wciąż knują plany odzyskania planety. Próba podmiany Lorda Valentine’a na tronie Majipooru nie powiodła się, ale podstępni Metamorfowie szukają innych metod wypędzenia najeźdźców. Na dwóch kontynentach Majipooru mają miejsce dziwne zjawiska. Pojawiają się choroby roślin, wydawałoby się że ujarzmione przed wiekami, znikąd pojawiają się zmutowane zwierzęta – delikatna równowaga ekologiczna Majipooru zostaje zachwiana. Plagi, susze, epidemie wybuchają w coraz odleglejszych prowincjach – przeludnionej planecie grozi głód. Nikt nie podejrzewa, że za tymi stoją zmianami Zmiennokształtni. Lord Valentine czuje, że czeka go ogromnie trudne zadanie – musi zapewnić swoim poddanym żywność, uspokoić zbuntowane prowincje, wyprowadzić świat z chaosu. W dodatku pojawiają się samozwańczy Koronalowie, a stary Pontifex, podtrzymywany przy życiu tylko dzięki technologii, chce zakończyć żywot. Niepoślednią rolę w planach Valentine’a będzie musiał odegrać Hissune. Ale czy młodzieniec podoła obowiązkom?

VALENTINE PONTIFEX Silverberg Robert SOLARIS
profit24.pl od 28.89PLN
KUP KSIĄŻKĘ
VALENTINE PONTIFEX - Silverberg Robert

VALENTINE PONTIFEX za 28.89 zł

Cena: 28.89
Sklep: profit24.pl
Kup teraz VALENTINE PONTIFEX za 28.89 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: SOLARIS
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788375900194
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: b/d

Valentine Pontifex t.3 Silverberg Robert Solaris
sferaduszy.pl od 28.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex t.3 - Silverberg Robert

Valentine Pontifex t.3 za 28.97 zł

Cena: 28.97
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Valentine Pontifex t.3 za 28.97 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Fantastyka i horror
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Planeta Majipoor to olbrzymich rozmiarów świat, niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor konglomerat współpracujących ze sobą cywilizacji. Nie wszystko przebiegało pokojowo – ludzie, osiedlając się na Majipoor, musieli stoczyć krwawą wojnę z tubylczą rasą Metamorfów, dziwnych istot potrafiących zmieniać kształt swego ciała. Zmiennokształtni zostali zepchnięci w leśne ostępy, gdzie żyją w ścisłych rezerwatach, na obrzeżach cywilizacji. Nigdy jednak nie pogodzili się z utratą ojczystej planety i wciąż knują plany odzyskania planety. Próba podmiany Lorda Valentine’a na tronie Majipooru nie powiodła się, ale podstępni Metamorfowie szukają innych metod wypędzenia najeźdźców. Na dwóch kontynentach Majipooru mają miejsce dziwne zjawiska. Pojawiają się choroby roślin, wydawałoby się że ujarzmione przed wiekami, znikąd pojawiają się zmutowane zwierzęta – delikatna równowaga ekologiczna Majipooru zostaje zachwiana. Plagi, susze, epidemie wybuchają w coraz odleglejszych prowincjach – przeludnionej planecie grozi głód. Nikt nie podejrzewa, że za tymi stoją zmianami Zmiennokształtni. Lord Valentine czuje, że czeka go ogromnie trudne zadanie – musi zapewnić swoim poddanym żywność, uspokoić zbuntowane prowincje, wyprowadzić świat z chaosu. W dodatku pojawiają się samozwańczy Koronalowie, a stary Pontifex, podtrzymywany przy życiu tylko dzięki technologii, chce zakończyć żywot. Niepoślednią rolę w planach Valentine’a będzie musiał odegrać Hissune. Ale czy młodzieniec podoła obowiązkom?

VALENTINE PONTIFEX Silverberg Robert SOLARIS
nieprzeczytane.pl od 29.30PLN
KUP KSIĄŻKĘ
VALENTINE PONTIFEX - Silverberg Robert

VALENTINE PONTIFEX za 29.30 zł

Cena: 29.30
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz VALENTINE PONTIFEX za 29.30 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: SOLARIS
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788375900194
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: b/d

Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru. Tom 3 Robert Silverberg Solaris
aros.pl od 30.59PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru. Tom 3 - Robert Silverberg

Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru. Tom 3 za 30.59 zł

Cena: 30.59
Sklep: aros.pl
Kup teraz Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru. Tom 3 za 30.59 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Powieść
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

Planeta Majipoor to świat olbrzymich rozmiarów, ale niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor cy

Valentine Pontifex Robert Silverberg Robert Silverberg Solaris
gandalf.com.pl od 33.44PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex Robert Silverberg - Robert Silverberg

Valentine Pontifex Robert Silverberg za 33.44 zł

Cena: 33.44
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Valentine Pontifex Robert Silverberg za 33.44 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Książki, fantastyka
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Valentine pontifex Robert Silverberg Solaris
ravelo.pl od 33.52PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine pontifex - Robert Silverberg

Valentine pontifex za 33.52 zł

Cena: 33.52
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Valentine pontifex za 33.52 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Trzeci tom serii. Cudowna mieszanka science fiction i fantasy, jeden z najwspanialszych światów, jaki powstał w wyobraźni ludzkiej. Gigantyczną planetę Majipoor o średnicy dziesięciokrotnie większej niż Ziemia, zasiedlili w odległej przeszłości koloniści z naszej planety, znajdując na niej miejsce wśród rasy tubylczej, którą nazwali Metamorfami, jako że potrafią oni zmieniać wygląd. W wyniku p rzegranej wojny z ludźmi, Zmiennokształtni zostają zmuszeni do zamieszkania w rezerwatach. Na Majipoor przybywają tymczasem inne ras y: maleńcy Vroonowie, czteroręcy Skandarzy i dwugłowi Su-Suherisi. Niektóre z tych istot posiadają umiejętności parazmysłowe umożliw iające uprawianie magii. Spokój snów Lorda Valentine’a, władcy olbrzymiego świata Majipoor, zakłócają mroczne koszmary, które nieba wem stają się rzeczywistością. Majipoor staje wobec groźby kolejnej wojny z Metamorfami, którzy chcą wypędzić ze swojej planety naje źdźców. Zaprowadzony przez Koronala ład może runąć. Aby ocaliś swój świat, Koronal zrzeka się władzy na rzecz młodego następcy Hissu ne'a. Bogactwu świata słoneczenej planety Majipoor i rozmachowi narracji dorównuje psychologiczna prawda w konstrukcji postaci jego bohaterów. Krzysztof Sokołowski

Valentine Pontifex Tom 3 Silverberg Robert SOLARIS
dobre-ksiazki.com.pl od 35.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex Tom 3 - Silverberg Robert

Valentine Pontifex Tom 3 za 35.47 zł

Cena: 35.47
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Valentine Pontifex Tom 3 za 35.47 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: SOLARIS
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Fantastyka i fantasy
ISBN: 9788375900194
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: 2009

Planeta Majipoor to olbrzymich rozmiarów świat, niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor konglomerat współpracujących ze sobą cywilizacji. Nie wszystko przebiegało pokojowo ? ludzie, osiedlając się na Majipoor, musieli stoczyć krwawą wojnę z tubylczą rasą Metamorfów, dziwnych istot potrafiących zmieniać kształt swego ciała. Zmiennokształtni zostali zepchnięci w leśne ostępy, gdzie żyją w ści...

Valentine Pontifex Tom 3 Silverberg Robert Solaris
selkar.pl od 35.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex Tom 3 - Silverberg Robert

Valentine Pontifex Tom 3 za 35.97 zł

Cena: 35.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Valentine Pontifex Tom 3 za 35.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść zagraniczna
ISBN: 9788375900194
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: 2009

Planeta Majipoor to olbrzymich rozmiarów świat, niezwykle przyjazny dla zamieszkujących go istot. Przed tysiącami lat przybyli nań ludzie, a za nimi inne rasy Galaktyki, by stworzyć na Majipoor konglomerat współpracujących ze sobą cywilizacji. Nie wszystko przebiegało pokojowo ? ludzie, osiedlając się na Majipoor, musieli stoczyć krwawą wojnę z tubylczą rasą Metamorfów, dziwnych istot potrafiących zmieniać kształt swego ciała.

Zmiennokształtni zostali zepchnięci w leśne ostępy, gdzie żyją w ścisłych rezerwatach, na obrzeżach cywilizacji. Nigdy jednak nie pogodzili się z utratą ojczystej planety i wciąż knują plany odzyskania planety. Próba podmiany Lorda Valentine?a na tronie Majipooru nie powiodła się, ale podstępni Metamorfowie szukają innych metod wypędzenia najeźdźców.

Na dwóch kontynentach Majipooru mają miejsce dziwne zjawiska. Pojawiają się choroby roślin, wydawałoby się że ujarzmione przed wiekami, znikąd pojawiają się zmutowane zwierzęta ? delikatna równowaga ekologiczna Majipooru zostaje zachwiana. Plagi, susze, epidemie wybuchają w coraz odleglejszych prowincjach ? przeludnionej planecie grozi głód.

Nikt nie podejrzewa, że za tymi stoją zmianami Zmiennokształtni. Lord Valentine czuje, że czeka go ogromnie trudne zadanie ? musi zapewnić swoim poddanym żywność, uspokoić zbuntowane prowincje, wyprowadzić świat z chaosu. W dodatku pojawiają się samozwańczy Koronalowie, a stary Pontifex, podtrzymywany przy życiu tylko dzięki technologii, chce zakończyć żywot. Niepoślednią rolę w planach Valentine?a będzie musiał odegrać Hissune. Ale czy młodzieniec podoła obowiązkom?

Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru Tom Iii Robert Silverberg Solaris
penglai.pl od 40.90PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru Tom Iii - Robert Silverberg

Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru Tom Iii za 40.90 zł

Cena: 40.90
Sklep: penglai.pl
Kup teraz Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru Tom Iii za 40.90 zł w księgarni penglai.pl
Wydawca: Solaris
Kategoria: Książki
ISBN: 9788375900194
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

E-book Valentine Pontifex. Kroniki Majipooru Tom Iii Robert Silverberg
Trzeci tom serii. Cudowna mieszanka science fiction i fantasy, jeden z najwspanialszych światów, jaki powstał w wyobraźni ludzkiej. Gigantyczną planetę Majipoor o średnicy dziesięciokrotnie większej niż ziemia, zasiedlili w odległej przeszłości koloniści z naszej planety, znajdując na niej miejsce wśród rasy tubylczej, którą nazwali Metamorfami, jako że potrafią oni zmieniać wygląd. W wyniku przegranej wojny z ludźmi, zmiennokształtni zostają zmuszeni do zamieszkania w rezerwatach. Na Majipoor przybywają tymczasem inne rasy maleńcy Vroonowie, czteroręcy Skandarzy i dwugłowi Su-Suherisi. Niektóre z tych istot posiadają umiejętności parazmysłowe umożliwiające uprawianie magii. Spokój snów Lorda Valentineaa, władcy olbrzymiego świata Majipoor, zakłócają mroczne koszmary, które niebawem stają się rzeczywistością. Majipoor staje wobec groźby kolejnej wojny z Metamorfami, którzy chcą wypędzić ze swojej planety najeźdźców. zaprowadzony przez Koronala ład może runąć. Aby ocaliś swój świat, Koronal zrzeka się władzy na rzecz młodego następcy Hissunea. Bogactwu świata słoneczenej planety Majipoor i rozmachowi narracji dorównuje psychologiczna prawda w konstrukcji postaci jego bohaterów. Krzysztof Sokołowski        (fant)

Podobne książki

Stróża Wiersze ze światła Lisowski Krzysztof brak danych
12 ofert od 15.19PLN
Porównaj ceny
Małżeństwo z Lyndą Winters albo pamiątka po Glorii Swanson Odrowąż-Pieniążek Janusz Iskry
13 ofert od 19.69PLN
Porównaj ceny
Bezgłośna formacja William C. Chambliss Fina
3 ofert od 8.14PLN
Porównaj ceny
Legenda o Humie Knaak Richard A. Zysk i S-ka
17 ofert od 20.30PLN
Porównaj ceny
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek ś, ź, ć, dź Grażyna Krzysztoszek, Małgorzata Piszczek Impuls
5 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Krok w kierunku kreatywności. Zabawy Mariola Jąder Impuls
5 ofert od 16.20PLN
Porównaj ceny
Zagrożona niewinność. Zakłócenia rozwoju seksualności młodzieży Jacek Kurzępa Impuls
12 ofert od 43.20PLN
Porównaj ceny
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek sz, ż, cz, dż Grażyna Krzysztoszek, Małgorzata Piszczek Impuls
5 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek k, ki, g, gi Grażyna Krzysztoszek, Małgorzata Piszczek Impuls
5 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek l, r Grażyna Krzysztoszek, Małgorzata Piszczek Impuls
5 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek dentalizowanych Grażyna Krzysztoszek, Małgorzata Piszczek Impuls
5 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Maigret i sobotni klient Georges Simenon C&T
6 ofert od 15.77PLN
Porównaj ceny
Trzy nie i jedno tak - 36 Stanisława Fleszarowa-Muskat Edipresse
2 ofert od 10.99PLN
Porównaj ceny
Śmierć gangstera - 37 Stanisława Fleszarowa-Muskat Edipresse
2 ofert od 10.99PLN
Porównaj ceny
Na fali -38 Stanisława Fleszarowa-Muskat Edipresse
3 ofert od 10.99PLN
Porównaj ceny
Latawce nad Montesecco Bernhard Jaumann Videograf
17 ofert od 10.75PLN
Porównaj ceny
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek p, pi, b, bi Grażyna Krzysztoszek, Małgorzata Piszczek Impuls
19 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Na ostrzu noża Barbara Angelis de Jasieńczyk
15 ofert od 13.50PLN
Porównaj ceny
Początek w AA Hamilton B. brak danych
15 ofert od 16.14PLN
Porównaj ceny
12 kroków ze sponsorem Hamilton B. brak danych
15 ofert od 15.68PLN
Porównaj ceny
Ruda Śląska - plan miasta brak Pod Aniołem
7 ofert od 3.05PLN
Porównaj ceny
Iłża Plan miasta 1:13000 brak Pod Aniołem
12 ofert od 3.05PLN
Porównaj ceny
Dopadnie cię diabeł Wilson Wesley Valerie brak danych
12 ofert od 18.52PLN
Porównaj ceny
Andy Warhol mistrzowie sztuki nowoczesnej Zofia Sawicka Media ksi
2 ofert od 14.00PLN
Porównaj ceny
Marc Chagal Mistrzowie sztuki nowoczesnej Zofia Sawicka Media ksi
2 ofert od 14.00PLN
Porównaj ceny
Vincent van Gogh Mistrzowie sztuki nowoczesnej Zofia Sawicka Media ksi
2 ofert od 14.00PLN
Porównaj ceny