Nekrofikcje - Ciećwierz Paweł

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 16.
Książkę Nekrofikcje można najtaniej kupić w sklepie internetowym ravelo.pl za jedyne 18.82zł.
Średnia cena książki Nekrofikcje wynosi 21.79zł.

Nekrofikcje. Outlet Paweł Ciećwierz SuperNOWA
ravelo.pl od 18.82PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje. Outlet - Paweł Ciećwierz

Nekrofikcje. Outlet za 18.82 zł

Cena: 18.82
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Nekrofikcje. Outlet za 18.82 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: SuperNOWA
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

PRZEMOC I NARKOTYKI, CZARNA MAGIA I BEZSILNY BÓG.. Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi. Mgława – miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci. W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli! Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć. Przedstawienie musi trwać. TYLKO U NAS PRZYJEMNOŚĆ I ŚMIERĆ ZA PÓŁ CENY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY! W świecie NEKROFIKCJI magia istnieje, tak jak zombie, upiory i nieumarli, ale w sumie niewiele to zmienia. Większość ludzi potrafi znaleźć sobie miejsce w postindustrialnym porządku społeczeństwa rządzonego przez telewizję, Kościół oraz korporacje. Książka opowiada o tych, którzy dostosować się nie potrafią. Jej główny bohater, niejaki Brighella, jest średnio utalentowanym nekromantą do wynajęcia. Jego przyjaciel Skud to były żołnierz o psychopatycznych skłonnościach. Izis przybyła z Afryki uzbrojona w maczetę i specyficzny system wartości. Hania jest czarownicą oraz anarchistką. Vigil dobrze gra w karty. Stary Doktor za dużo wie i za dużo może. Losy bohaterów splatają się ze sobą w różnych, czasem egzotycznych, a czasem budzących zrozumiałe przerażenie miejscach. Prędzej czy później wszystkie drogi i tak zaprowadzą ich do Mgławy, w której przemoc i narkotyki są tanie, miłość zawsze kończy się o świcie, a dobro i zło traktować trzeba z należytym przymrużeniem oka.

Nekrofikcje - dostawa od 3,49 PLN Ciećwierz Paweł SuperNowa
mestro.pl od 19.19PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - dostawa od 3,49 PLN - Ciećwierz Paweł

Nekrofikcje - dostawa od 3,49 PLN za 19.19 zł

Cena: 19.19
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Nekrofikcje - dostawa od 3,49 PLN za 19.19 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: SuperNowa
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788375780208
Waga: 0.2900 kg
Rok wydania: b/d

Nekrofikcje Ciećwierz Paweł Supernowa
bonito.pl od 19.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Ciećwierz Paweł

Nekrofikcje za 19.20 zł

Cena: 19.20
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 19.20 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Supernowa
Kategoria: Fantastyka
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

PRZEMOC I NARKOTYKI, CZARNA MAGIA I BEZSILNY BÓG.. Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi. Mgława ? miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci. W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli! Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć. Przedstawienie musi trwać. TYLKO U NAS PRZYJEMNOŚĆ I ŚMIERĆ ZA PÓŁ CENY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY! W świecie NEKROFIKCJI magia istnieje, tak jak zombie, upiory i nieumarli, ale w sumie niewiele to zmienia. Większość ludzi potrafi znaleźć sobie miejsce w postindustrialnym porządku społeczeństwa rządzonego przez telewizję, Kościół oraz korporacje. Książka opowiada o tych, którzy dostosować się nie potrafią. Jej główny bohater, niejaki Brighella, jest średnio utalentowanym nekromantą do wynajęcia. Jego przyjaciel Skud to były żołnierz o psychopatycznych skłonnościach. Izis przybyła z Afryki uzbrojona w maczetę i specyficzny system wartości. Hania jest czarownicą oraz anarchistką. Vigil dobrze gra w karty. Stary Doktor za dużo wie i za dużo może. Losy bohaterów splatają się ze sobą w różnych, czasem egzotycznych, a czasem budzących zrozumiałe przerażenie miejscach. Prędzej czy później wszystkie drogi i tak zaprowadzą ich do Mgławy, w której przemoc i narkotyki są tanie, miłość zawsze kończy się o świcie, a dobro i zło traktować trzeba z należytym przymrużeniem oka.

Nekrofikcje Ciećwierz Paweł Supernowa
aros.pl od 19.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Ciećwierz Paweł

Nekrofikcje za 19.20 zł

Cena: 19.20
Sklep: aros.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 19.20 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Supernowa
Kategoria: Fantastyka
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

PRZEMOC I NARKOTYKI, CZARNA MAGIA I BEZSILNY BÓG.. Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi. Mgława ?

NEKROFIKCJE PAWEŁ CIEĆWIERZ Supernowa
platon24.pl od 20.15PLN
KUP KSIĄŻKĘ
NEKROFIKCJE - PAWEŁ CIEĆWIERZ

NEKROFIKCJE za 20.15 zł

Cena: 20.15
Sklep: platon24.pl
Kup teraz NEKROFIKCJE za 20.15 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Supernowa
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

PRZEMOC I NARKOTYKI,
CZARNA MAGIA I BEZSILNY BÓG..

Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi. Mgława – miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci. W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli! Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć.
Przedstawienie musi trwać.
TYLKO U NAS PRZYJEMNOŚĆ I ŚMIERĆ ZA PÓŁ CENY!
ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY!
W świecie NEKROFIKCJI magia istnieje, tak jak zombie, upiory i nieumarli, ale w sumie niewiele to zmienia. Większość ludzi potrafi znaleźć sobie miejsce w postindustrialnym porządku społeczeństwa rządzonego przez telewizję, Kościół oraz korporacje. Książka opowiada o tych, którzy dostosować się nie potrafią. Jej główny bohater, niejaki Brighella, jest średnio utalentowanym nekromantą do wynajęcia. Jego przyjaciel Skud to były żołnierz o psychopatycznych skłonnościach. Izis przybyła z Afryki uzbrojona w maczetę i specyficzny system wartości. Hania jest czarownicą oraz anarchistką. Vigil dobrze gra w karty. Stary Doktor za dużo wie i za dużo może. Losy bohaterów splatają się ze sobą w różnych, czasem egzotycznych, a czasem budzących zrozumiałe przerażenie miejscach. Prędzej czy później wszystkie drogi i tak zaprowadzą ich do Mgławy, w której przemoc i narkotyki są tanie, miłość zawsze kończy się o świcie, a dobro i zło traktować trzeba z należytym przymrużeniem oka.

NEKROFIKCJE Ciećwierz Paweł brak danych
madbooks.pl od 20.19PLN
KUP KSIĄŻKĘ
NEKROFIKCJE - Ciećwierz Paweł

NEKROFIKCJE za 20.19 zł

Cena: 20.19
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz NEKROFIKCJE za 20.19 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788375780208
Waga: 0.2900 kg
Rok wydania: 2009

PRZEMOC I NARKOTYKI, CZARNA MAGIA I BEZSILNY BÓG.. Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi.Mgława – miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci.W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli!Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć. Przedstawienie musi trwać.TYLKO U NAS PRZYJEMNOŚĆ I ŚMIERĆ ZA PÓŁ CENY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY!W świecie NEKROFIKCJI magia istnieje, tak jak zombie, upiory i nieumarli, ale w sumie niewiele to zmienia. Większość ludzi potrafi znaleźć sobie miejsce w postindustrialnym porządku społeczeństwa rządzonego przez telewizję, Kościół oraz korporacje. Książka opowiada o tych, którzy dostosować się nie potrafią. Jej główny bohater, niejaki Brighella, jest średnio utalentowanym nekromantą do wynajęcia. Jego przyjaciel Skud to były żołnierz o psychopatycznych skłonnościach. Izis przybyła z Afryki uzbrojona w maczetę i specyficzny system wartości. Hania jest czarownicą oraz anarchistką. Vigil dobrze gra w karty. Stary Doktor za dużo wie i za dużo może. Losy bohaterów splatają się ze sobą w różnych, czasem egzotycznych, a czasem budzących zrozumiałe przerażenie miejscach. Prędzej czy później wszystkie drogi i tak zaprowadzą ich do Mgławy, w której przemoc i narkotyki są tanie, miłość zawsze kończy się o świcie, a dobro i zło traktować trzeba z należytym przymrużeniem oka.

Nekrofikcje - Paweł Ciećwierz Paweł Ciećwierz SuperNowa
inbook.pl od 20.38PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Paweł Ciećwierz - Paweł Ciećwierz

Nekrofikcje - Paweł Ciećwierz za 20.38 zł

Cena: 20.38
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Nekrofikcje - Paweł Ciećwierz za 20.38 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: SuperNowa
Kategoria: Książki / Literatura sensacyjna / Horror i thriller
ISBN: 9788375780208
Waga: 0.2900 kg
Rok wydania: b/d

Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi. Mgława - miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci. W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli! Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć. Przedstawienie musi trwać.

Nekrofikcje Paweł Ciećwierz SuperNowa
taniaksiazka.pl od 20.80PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Paweł Ciećwierz

Nekrofikcje za 20.80 zł

Cena: 20.80
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 20.80 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: SuperNowa
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Horror i groza
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

Nekrofikcje Ciećwierz Paweł SuperNowa
profit24.pl od 21.30PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Ciećwierz Paweł

Nekrofikcje za 21.30 zł

Cena: 21.30
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 21.30 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: SuperNowa
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788375780208
Waga: 0.2900 kg
Rok wydania: b/d

Nekrofikcje Ciećwierz Paweł SuperNowa
nieprzeczytane.pl od 21.60PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Ciećwierz Paweł

Nekrofikcje za 21.60 zł

Cena: 21.60
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 21.60 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: SuperNowa
Kategoria: Beletrystyka/Fantastyka
ISBN: 9788375780208
Waga: 0.2900 kg
Rok wydania: b/d

Nekrofikcje Paweł Ciećwierz SuperNOWA
lideria.pl od 21.76PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Paweł Ciećwierz

Nekrofikcje za 21.76 zł

Cena: 21.76
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 21.76 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: SuperNOWA
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Fantasy, Sci-fi, horror
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Używana magia, wczorajszy bóg
Tanie narkotyki, przecenione uczucia
Tylko u nas przyjemność i śmierć za pół ceny!
Zapraszamy!

Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi.
Mgława - miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci.
W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli! Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć. Przedstawienie musi trwać.

W świecie NEKROFIKCJI magia istnieje, tak jak zombie, upiory i nieumarli, ale w sumie niewiele to zmienia. Większość ludzi potrafi znaleźć sobie miejsce w postindustrialnym porządku społeczeństwa rządzonego przez telewizję, Kościół oraz korporacje. Książka opowiada o tych, którzy dostosować się nie potrafią. Jej główny bohater, niejaki Brighella, jest średnio utalentowanym nekromantą do wynajęcia. Jego przyjaciel Skud to były żołnierz o psychopatycznych skłonnościach. Izis przybyła z Afryki uzbrojona w maczetę i specyficzny system wartości. Hania jest czarownicą oraz anarchistką. Vigil dobrze gra w karty. Stary Doktor za dużo wie i za dużo może. Losy bohaterów splatają się ze sobą w różnych, czasem egzotycznych, a czasem budzących zrozumiałe przerażenie miejscach. Prędzej czy później wszystkie drogi i tak zaprowadzą ich do Mgławy, w której przemoc i narkotyki są tanie, miłość zawsze kończy się o świcie, a dobro i zło traktować trzeba z należytym przymrużeniem oka

NEKROFIKCJE Paweł Ciećwierz Paweł Ciećwierz SuperNowa
gandalf.com.pl od 22.26PLN
KUP KSIĄŻKĘ
NEKROFIKCJE Paweł Ciećwierz - Paweł Ciećwierz

NEKROFIKCJE Paweł Ciećwierz za 22.26 zł

Cena: 22.26
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz NEKROFIKCJE Paweł Ciećwierz za 22.26 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: SuperNowa
Kategoria: Książki, fantastyka
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Nekrofikcje Ciećwierz Paweł Supernowa
dadada.pl od 25.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Ciećwierz Paweł

Nekrofikcje za 25.11 zł

Cena: 25.11
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 25.11 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Supernowa
Kategoria: Horror
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

PRZEMOC I NARKOTYKI, CZARNA MAGIA I BEZSILNY BÓG.. Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi. Mgława – miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci. W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli! Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć. Przedstawienie musi trwać. TYLKO U NAS PRZYJEMNOŚĆ I ŚMIERĆ ZA PÓŁ CENY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY! W świecie NEKROFIKCJI magia istnieje, tak jak zombie, upiory i nieumarli, ale w sumie niewiele to zmienia. Większość ludzi potrafi znaleźć sobie miejsce w postindustrialnym porządku społeczeństwa rządzonego przez telewizję, Kościół oraz korporacje. Książka opowiada o tych, którzy dostosować się nie potrafią. Jej główny bohater, niejaki Brighella, jest średnio utalentowanym nekromantą do wynajęcia. Jego przyjaciel Skud to były żołnierz o psychopatycznych skłonnościach. Izis przybyła z Afryki uzbrojona w maczetę i specyficzny system wartości. Hania jest czarownicą oraz anarchistką. Vigil dobrze gra w karty. Stary Doktor za dużo wie i za dużo może. Losy bohaterów splatają się ze sobą w różnych, czasem egzotycznych, a czasem budzących zrozumiałe przerażenie miejscach. Prędzej czy później wszystkie drogi i tak zaprowadzą ich do Mgławy, w której przemoc i narkotyki są tanie, miłość zawsze kończy się o świcie, a dobro i zło traktować trzeba z należytym przymrużeniem oka.

Nekrofikcje Ciećwierz Paweł Supernowa
sferaduszy.pl od 25.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Ciećwierz Paweł

Nekrofikcje za 25.11 zł

Cena: 25.11
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 25.11 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: Supernowa
Kategoria: Fantastyka i horror
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

PRZEMOC I NARKOTYKI, CZARNA MAGIA I BEZSILNY BÓG.. Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi. Mgława – miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci. W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli! Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć. Przedstawienie musi trwać. TYLKO U NAS PRZYJEMNOŚĆ I ŚMIERĆ ZA PÓŁ CENY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY! W świecie NEKROFIKCJI magia istnieje, tak jak zombie, upiory i nieumarli, ale w sumie niewiele to zmienia. Większość ludzi potrafi znaleźć sobie miejsce w postindustrialnym porządku społeczeństwa rządzonego przez telewizję, Kościół oraz korporacje. Książka opowiada o tych, którzy dostosować się nie potrafią. Jej główny bohater, niejaki Brighella, jest średnio utalentowanym nekromantą do wynajęcia. Jego przyjaciel Skud to były żołnierz o psychopatycznych skłonnościach. Izis przybyła z Afryki uzbrojona w maczetę i specyficzny system wartości. Hania jest czarownicą oraz anarchistką. Vigil dobrze gra w karty. Stary Doktor za dużo wie i za dużo może. Losy bohaterów splatają się ze sobą w różnych, czasem egzotycznych, a czasem budzących zrozumiałe przerażenie miejscach. Prędzej czy później wszystkie drogi i tak zaprowadzą ich do Mgławy, w której przemoc i narkotyki są tanie, miłość zawsze kończy się o świcie, a dobro i zło traktować trzeba z należytym przymrużeniem oka.

Nekrofikcje Ciećwierz Paweł Supernowa
pantomasz.pl od 25.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Ciećwierz Paweł

Nekrofikcje za 25.11 zł

Cena: 25.11
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 25.11 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Supernowa
Kategoria: Horror
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

PRZEMOC I NARKOTYKI, CZARNA MAGIA I BEZSILNY BÓG.. Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi. Mgława – miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci. W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli! Ten nekromanta potrafi wyrwać się ze szponów Inkwizycji i oszukać śmierć. Przedstawienie musi trwać. TYLKO U NAS PRZYJEMNOŚĆ I ŚMIERĆ ZA PÓŁ CENY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY! W świecie NEKROFIKCJI magia istnieje, tak jak zombie, upiory i nieumarli, ale w sumie niewiele to zmienia. Większość ludzi potrafi znaleźć sobie miejsce w postindustrialnym porządku społeczeństwa rządzonego przez telewizję, Kościół oraz korporacje. Książka opowiada o tych, którzy dostosować się nie potrafią. Jej główny bohater, niejaki Brighella, jest średnio utalentowanym nekromantą do wynajęcia. Jego przyjaciel Skud to były żołnierz o psychopatycznych skłonnościach. Izis przybyła z Afryki uzbrojona w maczetę i specyficzny system wartości. Hania jest czarownicą oraz anarchistką. Vigil dobrze gra w karty. Stary Doktor za dużo wie i za dużo może. Losy bohaterów splatają się ze sobą w różnych, czasem egzotycznych, a czasem budzących zrozumiałe przerażenie miejscach. Prędzej czy później wszystkie drogi i tak zaprowadzą ich do Mgławy, w której przemoc i narkotyki są tanie, miłość zawsze kończy się o świcie, a dobro i zło traktować trzeba z należytym przymrużeniem oka.

Nekrofikcje Paweł Ciećwierz Supernova
dobre-ksiazki.com.pl od 28.51PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Nekrofikcje - Paweł Ciećwierz

Nekrofikcje za 28.51 zł

Cena: 28.51
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Nekrofikcje za 28.51 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Supernova
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Fantastyka i fantasy
ISBN: 9788375780208
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2009

Mgława to miasto, które gnije od wewnątrz, a Brighella jest handlarzem narkotyków i wskrzesicielem trupów, który w tej zgniliźnie się pławi.Mgława – miasto tysiąca koszmarów. Tutaj zakpić sobie można z każdego, nawet ze śmierci.W Mgławie nie ma bohaterów, nie ma szans na godne życie, a jedyny cud, na jaki można liczyć, to zmartwychpowstanie. Oczywiście za pomocą czarnej magii. Ze wszystkimi skutkami wynikającymi z jej użycia. Po wielekroć więc się zastanów, zanim skorzystasz z usług Brighelli!Te...

Podobne książki

Lego STAR WARS 75525 Baze Malbus brak Lego
403 ofert od 89.99PLN
Porównaj ceny
Na jednej linie. - Wanda Rutkiewicz Wanda Rutkiewicz Iskry
9 ofert od 21.55PLN
Porównaj ceny
Co w mowie piszczy? Katarzyna Kłosińska Publicat
21 ofert od 19.43PLN
Porównaj ceny
Przepisy z klasztornej kuchni, czyli tradycyjne przepisy dla duszy i ciała Kazimierz Józef Kmak Publicat
19 ofert od 24.43PLN
Porównaj ceny
Ilustrowana księga świata praca zbiorowa Publicat
15 ofert od 26.87PLN
Porównaj ceny
Opowiadania z morałem praca zbiorowa Papilon
17 ofert od 18.56PLN
Porównaj ceny
Angry Birds Space Kosmiczna wyprawa Wielka księga praca zbiorowa Papilon
16 ofert od 8.50PLN
Porównaj ceny
Angry Birds Najlepsze historyjki Opracowanie zbiorowe Papilon
9 ofert od 20.94PLN
Porównaj ceny
Hitler i kobiety Francois Delpla Dolnośląskie
18 ofert od 30.72PLN
Porównaj ceny
Poznaję przyrodę Anna Wiśniewska Anna Wiśniewska Olesiejuk
11 ofert od 8.90PLN
Porównaj ceny
Słownik włosko-polski, polsko-włoski z rozmówkami Hanna Cieśla Hanna Cieśla Olesiejuk
4 ofert od 8.90PLN
Porównaj ceny
Po stronie cieni Kamiński Jan Fundacja Sąsiedzi
16 ofert od 23.94PLN
Porównaj ceny
Pasje i marzenia Dąbrowska Teresa Fundacja Sąsiedzi
17 ofert od 17.98PLN
Porównaj ceny
Granice raju Anita Harton Supernova
11 ofert od 25.75PLN
Porównaj ceny
Vernon BR DBC Pierre Muza
7 ofert od 20.36PLN
Porównaj ceny
Fryne Hetera Witold Jabłoński Supernova
15 ofert od 29.53PLN
Porównaj ceny
Duch starej kamienicy Anna Onimichowska Literatura
18 ofert od 14.78PLN
Porównaj ceny
Techniki zapamiętywania Bartłomiej Boral Bartłomiej Boral Edgard
20 ofert od 29.60PLN
Porównaj ceny
Estera Magda Bloch|Monika Kustra Vocatio
13 ofert od 15.32PLN
Porównaj ceny
Biblia w komiksie Hoth Iva Vocatio
17 ofert od 41.39PLN
Porównaj ceny
Złota księga bajek praca zbiorowa Damidos
15 ofert od 37.46PLN
Porównaj ceny
Dobroć nieznajomych Kittle Katrina Prószyński Media
16 ofert od 27.34PLN
Porównaj ceny
Granice zła Griffiths Rebecca Prószyński Media
15 ofert od 26.03PLN
Porównaj ceny
Zdumiewający powrót Nory Wells Macgregor Virginia Prószyński Media
15 ofert od 27.34PLN
Porównaj ceny
Nie strzelać do organisty Maria Nurowska Prószyński Media
15 ofert od 26.03PLN
Porównaj ceny
Mandale radością malowane brak brak danych
8 ofert od 22.79PLN
Porównaj ceny