Duch na wyspie - Theorin Johan

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 17.
Książkę Duch na wyspie można najtaniej kupić w sklepie internetowym taniaksiazka.pl za jedyne 17.45zł.
Średnia cena książki Duch na wyspie wynosi 23.51zł.

Duch na wyspie Theorin Johan Czarne
taniaksiazka.pl od 17.45PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Theorin Johan

Duch na wyspie za 17.45 zł

Cena: 17.45
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 17.45 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Pozostałe
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Duch na wyspie - dostawa od 3,49 PLN Theorin Johan CZARNE
mestro.pl od 19.38PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - dostawa od 3,49 PLN - Theorin Johan

Duch na wyspie - dostawa od 3,49 PLN za 19.38 zł

Cena: 19.38
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Duch na wyspie - dostawa od 3,49 PLN za 19.38 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: CZARNE
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788375368536
Waga: 0.3800 kg
Rok wydania: b/d

DUCH NA WYSPIE Johan Theorin brak danych
madbooks.pl od 21.14PLN
KUP KSIĄŻKĘ
DUCH NA WYSPIE - Johan Theorin

DUCH NA WYSPIE za 21.14 zł

Cena: 21.14
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz DUCH NA WYSPIE za 21.14 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788375368536
Waga: 0.3800 kg
Rok wydania: 2014

Ostatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda?Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat…Duch na wyspie to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi.Tak, mamy do czynienia z dramatem losów ludzkich, ale także z sagą rodzinną i dyskretnym dramatem klasowym, w którym wszyscy muszą walczyć o byt, a biedni zawsze przegrywają. […] Podobnie jak w swoich wcześniejszych powieściach Johan Theorin wykorzystuje historie o duchach i czerpiąc z ich dramaturgii, po mistrzowsku buduje atmosferę strachu […].Lotta Olsson, „Dagens Nyheter”Johan Theorin dokonuje w „Duchu na wyspie” sztuki połączenia zwyczajnej codzienności z okrucieństwem, chłodem uczuć i gwałtownością śmierci. Oskarża nas o to, że nie potrafimy wysłuchać opowieści i skorzystać z mądrości starych ludzi […]. Uwodzi czytelników, opowiadając horrory, jakby to były baśnie. I robi to z właściwą sobie lekkością.Inger Dahlman, „Dalarnas Tidning”„Duch na wyspie” […] to jedna z najlepszych książek Johana Theorina – właśnie dlatego, że udowadnia, iż napięcie najlepiej stopniuje się bez nadmiernej ostentacji. Potrafi zmrozić nas znienacka, od tyłu, a czasem gdzieś z boku, aby na końcu spojrzeć nam prosto w oczy i zamknąć całe otoczenie w swym uścisku.Stig Hansen, „Helsingborgs Dagblad”Johan Theorin należy do autorów kryminałów, którzy sprawnie poruszają się w szarej strefie. Podczas gdy większość tego typu powieści coraz bardziej ulega schematom, on od czasu debiutu w roku 2007 posuwa się w przeciwną stronę: wkracza na teren, gdzie granica między różnymi światami jest cienka, a mrok odnajdujemy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz bohaterów. […] Język jest tu bezpośredni i pozbawiony upiększeń, wątki splecione: nic nie będzie tym, czym się zrazu zdaje.Malin Lindroth, „Göteborgs-Posten”Johan Theorin osiągnął stylistyczne mistrzostwo w tworzeniu atmosfery napięcia i tajemniczości.Therese Bergman, „Tidningen Kulturen”

Duch na wyspie - Theorin Johan Theorin Johan Czarne
inbook.pl od 21.34PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Theorin Johan - Theorin Johan

Duch na wyspie - Theorin Johan za 21.34 zł

Cena: 21.34
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Duch na wyspie - Theorin Johan za 21.34 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Książki / Literatura sensacyjna / Horror i thriller
ISBN: 9788375368536
Waga: 0.3800 kg
Rok wydania: b/d

Ostatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda? Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat... "Duch na wyspie" to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi.

Duch na wyspie Theorin Johan CZARNE
profit24.pl od 21.51PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Theorin Johan

Duch na wyspie za 21.51 zł

Cena: 21.51
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 21.51 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: CZARNE
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788375368536
Waga: 0.3800 kg
Rok wydania: b/d

Duch na wyspie Theorin Johan CZARNE
nieprzeczytane.pl od 22.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Theorin Johan

Duch na wyspie za 22.00 zł

Cena: 22.00
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 22.00 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: CZARNE
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788375368536
Waga: 0.3800 kg
Rok wydania: b/d

Duch na wyspie Johan Theorin Johan Theorin Czarne
gandalf.com.pl od 22.28PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie Johan Theorin - Johan Theorin

Duch na wyspie Johan Theorin za 22.28 zł

Cena: 22.28
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Duch na wyspie Johan Theorin za 22.28 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Książki, sensacja
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Duch na wyspie Johan Theorin Czarne
bonito.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Johan Theorin

Duch na wyspie za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 22.69 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Ostatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda? Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat… "Duch na wyspie" to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi. "Tak, mamy do czynienia z dramatem losów ludzkich, ale także z sagą rodzinną i dyskretnym dramatem klasowym, w którym wszyscy muszą walczyć o byt, a biedni zawsze przegrywają. […] Podobnie jak w swoich wcześniejszych powieściach Johan Theorin wykorzystuje historie o duchach i czerpiąc z ich dramaturgii, po mistrzowsku buduje atmosferę strachu […]." Lotta Olsson, „Dagens Nyheter” "Johan Theorin dokonuje w „Duchu na wyspie” sztuki połączenia zwyczajnej codzienności z okrucieństwem, chłodem uczuć i gwałtownością śmierci. Oskarża nas o to, że nie potrafimy wysłuchać opowieści i skorzystać z mądrości starych ludzi […]. Uwodzi czytelników, opowiadając horrory, jakby to były baśnie. I robi to z właściwą sobie lekkością." Inger Dahlman, „Dalarnas Tidning” "„Duch na wyspie” […] to jedna z najlepszych książek Johana Theorina – właśnie dlatego, że udowadnia, iż napięcie najlepiej stopniuje się bez nadmiernej ostentacji. Potrafi zmrozić nas znienacka, od tyłu, a czasem gdzieś z boku, aby na końcu spojrzeć nam prosto w oczy i zamknąć całe otoczenie w swym uścisku." Stig Hansen, „Helsingborgs Dagblad” "Johan Theorin należy do autorów kryminałów, którzy sprawnie poruszają się w szarej strefie. Podczas gdy większość tego typu powieści coraz bardziej ulega schematom, on od czasu debiutu w roku 2007 posuwa się w przeciwną stronę: wkracza na teren, gdzie granica między różnymi światami jest cienka, a mrok odnajdujemy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz bohaterów. […] Język jest tu bezpośredni i pozbawiony upiększeń, wątki splecione: nic nie będzie tym, czym się zrazu zdaje." Malin Lindroth, „Göteborgs-Posten” "Johan Theorin osiągnął stylistyczne mistrzostwo w tworzeniu atmosfery napięcia i tajemniczości." Therese Bergman, „Tidningen Kulturen”

DUCH NA WYSPIE JOHAN THEORIN Czarne
platon24.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
DUCH NA WYSPIE - JOHAN THEORIN

DUCH NA WYSPIE za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: platon24.pl
Kup teraz DUCH NA WYSPIE za 22.69 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Ostatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda? Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat… "Duch na wyspie" to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi. "Tak, mamy do czynienia z dramatem losów ludzkich, ale także z sagą rodzinną i dyskretnym dramatem klasowym, w którym wszyscy muszą walczyć o byt, a biedni zawsze przegrywają. […] Podobnie jak w swoich wcześniejszych powieściach Johan Theorin wykorzystuje historie o duchach i czerpiąc z ich dramaturgii, po mistrzowsku buduje atmosferę strachu […]." Lotta Olsson, „Dagens Nyheter” "Johan Theorin dokonuje w „Duchu na wyspie” sztuki połączenia zwyczajnej codzienności z okrucieństwem, chłodem uczuć i gwałtownością śmierci. Oskarża nas o to, że nie potrafimy wysłuchać opowieści i skorzystać z mądrości starych ludzi […]. Uwodzi czytelników, opowiadając horrory, jakby to były baśnie. I robi to z właściwą sobie lekkością." Inger Dahlman, „Dalarnas Tidning” "„Duch na wyspie” […] to jedna z najlepszych książek Johana Theorina – właśnie dlatego, że udowadnia, iż napięcie najlepiej stopniuje się bez nadmiernej ostentacji. Potrafi zmrozić nas znienacka, od tyłu, a czasem gdzieś z boku, aby na końcu spojrzeć nam prosto w oczy i zamknąć całe otoczenie w swym uścisku." Stig Hansen, „Helsingborgs Dagblad” "Johan Theorin należy do autorów kryminałów, którzy sprawnie poruszają się w szarej strefie. Podczas gdy większość tego typu powieści coraz bardziej ulega schematom, on od czasu debiutu w roku 2007 posuwa się w przeciwną stronę: wkracza na teren, gdzie granica między różnymi światami jest cienka, a mrok odnajdujemy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz bohaterów. […] Język jest tu bezpośredni i pozbawiony upiększeń, wątki splecione: nic nie będzie tym, czym się zrazu zdaje." Malin Lindroth, „Göteborgs-Posten” "Johan Theorin osiągnął stylistyczne mistrzostwo w tworzeniu atmosfery napięcia i tajemniczości." Therese Bergman, „Tidningen Kulturen”

Duch na wyspie Johan Theorin Czarne
dadada.pl od 23.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Johan Theorin

Duch na wyspie za 23.94 zł

Cena: 23.94
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 23.94 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Przekład z języka szwedzkiego Józef GastOstatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda?Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat...Duch na wyspie to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi.

Duch na wyspie Johan Theorin Czarne
pantomasz.pl od 23.96PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Johan Theorin

Duch na wyspie za 23.96 zł

Cena: 23.96
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 23.96 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Przekład z języka szwedzkiego Józef GastOstatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda?Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat...Duch na wyspie to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi.

Duch na wyspie Johan Theorin Czarne
sferaduszy.pl od 24.37PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Johan Theorin

Duch na wyspie za 24.37 zł

Cena: 24.37
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 24.37 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Przekład z języka szwedzkiego Józef GastOstatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda?Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat...Duch na wyspie to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi.

Duch na wyspie Johan Theorin Czarne
aros.pl od 24.43PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Johan Theorin

Duch na wyspie za 24.43 zł

Cena: 24.43
Sklep: aros.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 24.43 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Ostatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzk

Duch na wyspie Johan Theorin CZARNE
dobre-ksiazki.com.pl od 25.38PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Johan Theorin

Duch na wyspie za 25.38 zł

Cena: 25.38
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 25.38 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: CZARNE
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788375368536
Waga: 0.3800 kg
Rok wydania: 2014

Ostatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda? Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowie...

Duch na wyspie Johan Theorin Czarne
ravelo.pl od 27.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Johan Theorin

Duch na wyspie za 27.92 zł

Cena: 27.92
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 27.92 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ostatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda? Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat… "Duch na wyspie" to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi. "Tak, mamy do czynienia z dramatem losów ludzkich, ale także z sagą rodzinną i dyskretnym dramatem klasowym, w którym wszyscy muszą walczyć o byt, a biedni zawsze przegrywają. […] Podobnie jak w swoich wcześniejszych powieściach Johan Theorin wykorzystuje historie o duchach i czerpiąc z ich dramaturgii, po mistrzowsku buduje atmosferę strachu […]." Lotta Olsson, „Dagens Nyheter” "Johan Theorin dokonuje w „Duchu na wyspie” sztuki połączenia zwyczajnej codzienności z okrucieństwem, chłodem uczuć i gwałtownością śmierci. Oskarża nas o to, że nie potrafimy wysłuchać opowieści i skorzystać z mądrości starych ludzi […]. Uwodzi czytelników, opowiadając horrory, jakby to były baśnie. I robi to z właściwą sobie lekkością." Inger Dahlman, „Dalarnas Tidning” "„Duch na wyspie” […] to jedna z najlepszych książek Johana Theorina – właśnie dlatego, że udowadnia, iż napięcie najlepiej stopniuje się bez nadmiernej ostentacji. Potrafi zmrozić nas znienacka, od tyłu, a czasem gdzieś z boku, aby na końcu spojrzeć nam prosto w oczy i zamknąć całe otoczenie w swym uścisku." Stig Hansen, „Helsingborgs Dagblad” "Johan Theorin należy do autorów kryminałów, którzy sprawnie poruszają się w szarej strefie. Podczas gdy większość tego typu powieści coraz bardziej ulega schematom, on od czasu debiutu w roku 2007 posuwa się w przeciwną stronę: wkracza na teren, gdzie granica między różnymi światami jest cienka, a mrok odnajdujemy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz bohaterów. […] Język jest tu bezpośredni i pozbawiony upiększeń, wątki splecione: nic nie będzie tym, czym się zrazu zdaje." Malin Lindroth, „Göteborgs-Posten” "Johan Theorin osiągnął stylistyczne mistrzostwo w tworzeniu atmosfery napięcia i tajemniczości." Therese Bergman, „Tidningen Kulturen”

Duch na wyspie Johan Theorin Czarne
selkar.pl od 28.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch na wyspie - Johan Theorin

Duch na wyspie za 28.47 zł

Cena: 28.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Duch na wyspie za 28.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Czarne
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść zagraniczna
ISBN: 9788375368536
Waga: 0.3800 kg
Rok wydania: 2014

Ostatnie lato XX wieku na Olandii jest wyjątkowo upalne. Zbliża się midsommar, noc świętojańska. Na wyspie już od dawna nie było tylu turystów. Jednak nie wszyscy chcą tylko korzystać z uroków olandzkiego lata. Jeden z letników przyjechał, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kim jest? Jak dziś wygląda?

Pewnej nocy do drzwi Gerlofa Davidssona dobija się przerażony chłopiec. Opowiada staruszkowi o dryfującym statku widmie. Na jego pokładzie są umierający marynarze, a na mostku kapitańskim człowiek duch. Klucz do zagadki tkwi w wydarzeniach sprzed prawie siedemdziesięciu lat?

"Duch na wyspie" to ostatnia część olandzkiego cyklu, w którym Johan Theorin po mistrzowsku łączy przeszłość i teraźniejszość, świat duchów i ludzi.

"Tak, mamy do czynienia z dramatem losów ludzkich, ale także z sagą rodzinną i dyskretnym dramatem klasowym, w którym wszyscy muszą walczyć o byt, a biedni zawsze przegrywają. [?] Podobnie jak w swoich wcześniejszych powieściach Johan Theorin wykorzystuje historie o duchach i czerpiąc z ich dramaturgii, po mistrzowsku buduje atmosferę strachu [?]."
Lotta Olsson, ?Dagens Nyheter?

"Johan Theorin dokonuje w ?Duchu na wyspie? sztuki połączenia zwyczajnej codzienności z okrucieństwem, chłodem uczuć i gwałtownością śmierci. Oskarża nas o to, że nie potrafimy wysłuchać opowieści i skorzystać z mądrości starych ludzi [?]. Uwodzi czytelników, opowiadając horrory, jakby to były baśnie. I robi to z właściwą sobie lekkością."
Inger Dahlman, ?Dalarnas Tidning?

"?Duch na wyspie? [?] to jedna z najlepszych książek Johana Theorina ? właśnie dlatego, że udowadnia, iż napięcie najlepiej stopniuje się bez nadmiernej ostentacji. Potrafi zmrozić nas znienacka, od tyłu, a czasem gdzieś z boku, aby na końcu spojrzeć nam prosto w oczy i zamknąć całe otoczenie w swym uścisku."
Stig Hansen, ?Helsingborgs Dagblad?

"Johan Theorin należy do autorów kryminałów, którzy sprawnie poruszają się w szarej strefie. Podczas gdy większość tego typu powieści coraz bardziej ulega schematom, on od czasu debiutu w roku 2007 posuwa się w przeciwną stronę: wkracza na teren, gdzie granica między różnymi światami jest cienka, a mrok odnajdujemy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz bohaterów. [?] Język jest tu bezpośredni i pozbawiony upiększeń, wątki splecione: nic nie będzie tym, czym się zrazu zdaje."
Malin Lindroth, ?Göteborgs-Posten?

"Johan Theorin osiągnął stylistyczne mistrzostwo w tworzeniu atmosfery napięcia i tajemniczości."
Therese Bergman, ?Tidningen Kulturen?

Duch Na Wyspie - Johan Theorin [KSIĄŻKA] Johan Theorin brak danych
dvdmax.pl od 30.71PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Duch Na Wyspie - Johan Theorin [KSIĄŻKA] - Johan Theorin

Duch Na Wyspie - Johan Theorin [KSIĄŻKA] za 30.71 zł

Cena: 30.71
Sklep: dvdmax.pl
Kup teraz Duch Na Wyspie - Johan Theorin [KSIĄŻKA] za 30.71 zł w księgarni dvdmax.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki/Literatura piękna i popularna/Literatura sensacyjna i grozy/
ISBN: 9788375368536
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Podobne książki

Wesoła szkoła i przyjaciele kl.3 Ćwiczymy pisanie cz.5 Edukacja wczesnoszkolna - Beata Lewandowska Beata Lewandowska WSiP
4 ofert od 7.11PLN
Porównaj ceny
Babci Brygidy szalona podróż po Krakowie Terakowska Dorota Literackie
16 ofert od 21.97PLN
Porównaj ceny
AUDIOBOOK Przypadki Robinsona Crusoe czyta Andrzej Chyra Defoe Daniel Agora
11 ofert od 21.47PLN
Porównaj ceny
AUDIOBOOK Przygody Piotrusia Pana czyta Jarosław Boberek Barrie James Matthew Agora
12 ofert od 21.47PLN
Porównaj ceny
AUDIOBOOK Mała księżniczka czyta Kinga Preis Hodgson Burnett Frances Agora
10 ofert od 21.47PLN
Porównaj ceny
Prawa człowieka i obywatela w zglobalizowanym świecie Gawin Magdalena, Markiewicz Barbara, Nogal Agnieszka, Wonicki Rafał Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego
14 ofert od 28.05PLN
Porównaj ceny
Moja moda T-shirty Książka z prasowankami naklejkami i szablonami praca zbiorowa Papilon
15 ofert od 16.99PLN
Porównaj ceny
Moje projekty. T-shirty. Książka z prasowankami, naklejkami i szablonami praca zbiorowa Papilon
15 ofert od 16.99PLN
Porównaj ceny
Mój szyk T-shirty Książka z prasowankami naklejkami i szablonami praca zbiorowa Papilon
15 ofert od 16.99PLN
Porównaj ceny
PZPN Wycinanki Moja reprezentacja praca zbiorowa Papilon
14 ofert od 9.99PLN
Porównaj ceny
Kupiec wenecki Shylock się nazywam Jacobson Howard Dolnośląskie
18 ofert od 27.34PLN
Porównaj ceny
Stroje karnawałowe Obrazki dla maluchów Emilie Beaumont|Nathalie Belineau Olesiejuk
15 ofert od 6.55PLN
Porównaj ceny
Skuter Janka Mały chłopiec Emilie Beaumont|Nathalie Belineau Olesiejuk
14 ofert od 7.11PLN
Porównaj ceny
Biografia Syna Bożego Maria Miduch WAM
16 ofert od 19.24PLN
Porównaj ceny
Ariadna i Sinobrody czyli operowa gra z mitem Joanna Maciaszczyk Ece Europejskie Centrum Edukacyjne
3 ofert od 30.58PLN
Porównaj ceny
Agresja nowe tabu Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom Juul Jesper Mind
15 ofert od 18.59PLN
Porównaj ceny
Stosunki polsko-rosyjskie na forum Sejmu Ustawodawczego 1919-1922 Zbigniew Kudrzycki Mado
2 ofert od 35.67PLN
Porównaj ceny
Oblicze Prawdy Górny Grzegorz, Schwortz Barrie ROSIKON PRESS
16 ofert od 43.65PLN
Porównaj ceny
Dowody Tajemnicy Górny Grzegorz, Rosikoń Janusz ROSIKON PRESS
18 ofert od 61.99PLN
Porównaj ceny
Szaleństwo modlitwy Woodley Matt Esprit
15 ofert od 22.40PLN
Porównaj ceny
Sukces w rozmiarze XXL Małgorzata Szcześniak Latarnik
20 ofert od 27.92PLN
Porównaj ceny
Psychologia i prawo brak GWP
21 ofert od 144.47PLN
Porównaj ceny
Mój Pen Club Bartoszewski Władysław, Smolka Iwona, Pomorski Adam Dom Wydawniczy PWN
15 ofert od 38.26PLN
Porównaj ceny
Umowa przyznawania pomocy z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Łobos-Kotowska Dorota LexisNexis
11 ofert od 89.25PLN
Porównaj ceny
Przejęzyczenie Zaleska Zofia Czarne
15 ofert od 27.34PLN
Porównaj ceny