Humanizm dialog tożsamość. Outlet - Aneta Rogalska-Marasińska

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 11.
Książkę Humanizm dialog tożsamość. Outlet można najtaniej kupić w sklepie internetowym inbook.pl za jedyne 6.00zł.
Średnia cena książki Humanizm dialog tożsamość. Outlet wynosi 15.69zł.

Humanizm dialog tożsamość - Aneta Rogalska-Marasińska Aneta Rogalska-Marasińska Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
inbook.pl od 6.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Aneta Rogalska-Marasińska - Aneta Rogalska-Marasińska

Humanizm dialog tożsamość - Aneta Rogalska-Marasińska za 6.00 zł

Cena: 6.00
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość - Aneta Rogalska-Marasińska za 6.00 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Książki / Nauki humanistyczne / Pedagogika
ISBN: 9788375255553
Waga: 0.4100 kg
Rok wydania: b/d

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kreatywne relacje z "drugimi", którzy także posiadają własne tożsamości. Wiedza o tym, kim się jest, daje możliwość otwarcia się na Innych, zaproponowania nowych jakości, tworzenia wspólnych, ciekawych i dla wszystkich uczestników wartościowych realizacji. Natomiast w sytuacji braku takiej świadomości łatwo i niepostrzeżenie można zgodzić się na uległość i uzależnienie. Jednak taka postawa przekreśla szanse na partnerstwo i szlachetny rozwój. Książka składa się z trzech rozdziałów: 1) Kształtowanie postawy humanistycznej współczesnego człowieka w oparciu o dziedzictwo kulturowe ludzkości, 2) Wdrażanie do prowadzenia dialogu i praktyki doświadczania Inności jako zadanie dla nowoczesnej edukacji, 3) Budowanie tożsamości kulturowej Polaków w obliczu szans i zagrożeń współczesnego świata. W każdej z nich Czytelnik znajdzie 5 podrozdziałów, w których autorka stara się podejmować tytułowy problem adekwatnie do swoich zainteresowań. Te, z kolei, są różnorodne. Wiążą się bezpośrednio z jej wykształceniem oraz z doświadczeniami pozaszkolnymi. Jako artysta?muzyk i pedagog proponuje realizowanie przesłania budowania wspólnej przyszłości poprzez sztukę. Stara się w różnorodny, a być może i atrakcyjny sposób przedstawić wielość form i korzyści płynących z odwoływania się do edukacji multikulturowej.

Humanizm dialog tożsamość Rogalska-Marasińska Aneta Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
dobre-ksiazki.com.pl od 6.88PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Rogalska-Marasińska Aneta

Humanizm dialog tożsamość za 6.88 zł

Cena: 6.88
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość za 6.88 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Książki/Podręczniki akademickie/Nauki humanistyczne i społeczne
ISBN: 9788375255553
Waga: 0.4100 kg
Rok wydania: 2016

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kre...

Humanizm dialog tożsamość Rogalska-Marasińska Aneta Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
selkar.pl od 7.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Rogalska-Marasińska Aneta

Humanizm dialog tożsamość za 7.47 zł

Cena: 7.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość za 7.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Książki/Literatura naukowa i popularnonaukowa/Wydawnictwa naukowe
ISBN: 9788375255553
Waga: 0.4100 kg
Rok wydania: 2010

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kreatywne relacje z ?drugimi?, którzy także posiadają własne tożsamości. Wiedza o tym, kim się jest, daje możliwość otwarcia się na Innych, zaproponowania nowych jakości, tworzenia wspólnych, ciekawych i dla wszystkich uczestników wartościowych realizacji. Natomiast w sytuacji braku takiej świadomości łatwo i niepostrzeżenie można zgodzić się na uległość i uzależnienie. Jednak taka postawa przekreśla szanse na partnerstwo i szlachetny rozwój. Książka składa się z trzech rozdziałów: 1) Kształtowanie postawy humanistycznej współczesnego człowieka w oparciu o dziedzictwo kulturowe ludzkości, 2) Wdrażanie do prowadzenia dialogu i praktyki doświadczania Inności jako zadanie dla nowoczesnej edukacji, 3) Budowanie tożsamości kulturowej Polaków w obliczu szans i zagrożeń współczesnego świata. W każdej z nich Czytelnik znajdzie 5 podrozdziałów, w których autorka stara się podejmować tytułowy problem adekwatnie do swoich zainteresowań. Te, z kolei, są różnorodne. Wiążą się bezpośrednio z jej wykształceniem oraz z doświadczeniami pozaszkolnymi. Jako artysta?muzyk i pedagog proponuje realizowanie przesłania budowania wspólnej przyszłości poprzez sztukę. Stara się w różnorodny, a być może i atrakcyjny sposób przedstawić wielość form i korzyści płynących z odwoływania się do edukacji multikulturowej.

Humanizm dialog tożsamość Aneta Rogalska-Marasińska Aneta Rogalska-Marasińska Uniwersytet Łódzki
gandalf.com.pl od 8.49PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość Aneta Rogalska-Marasińska - Aneta Rogalska-Marasińska

Humanizm dialog tożsamość Aneta Rogalska-Marasińska za 8.49 zł

Cena: 8.49
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość Aneta Rogalska-Marasińska za 8.49 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Uniwersytet Łódzki
Kategoria: Książki, nauki społeczne
ISBN: 9788375255553
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Humanizm dialog tożsamość Rogalska-Marasińska Aneta brak danych
madbooks.pl od 11.16PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Rogalska-Marasińska Aneta

Humanizm dialog tożsamość za 11.16 zł

Cena: 11.16
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość za 11.16 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe
ISBN: 9788375255553
Waga: 0.4100 kg
Rok wydania: 2010

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kreatywne relacje z „drugimi”, którzy także posiadają własne tożsamości. Wiedza o tym, kim się jest, daje możliwość otwarcia się na Innych, zaproponowania nowych jakości, tworzenia wspólnych, ciekawych i dla wszystkich uczestników wartościowych realizacji. Natomiast w sytuacji braku takiej świadomości łatwo i niepostrzeżenie można zgodzić się na uległość i uzależnienie. Jednak taka postawa przekreśla szanse na partnerstwo i szlachetny rozwój. Książka składa się z trzech rozdziałów: 1) Kształtowanie postawy humanistycznej współczesnego człowieka w oparciu o dziedzictwo kulturowe ludzkości, 2) Wdrażanie do prowadzenia dialogu i praktyki doświadczania Inności jako zadanie dla nowoczesnej edukacji, 3) Budowanie tożsamości kulturowej Polaków w obliczu szans i zagrożeń współczesnego świata. W każdej z nich Czytelnik znajdzie 5 podrozdziałów, w których autorka stara się podejmować tytułowy problem adekwatnie do swoich zainteresowań. Te, z kolei, są różnorodne. Wiążą się bezpośrednio z jej wykształceniem oraz z doświadczeniami pozaszkolnymi. Jako artysta–muzyk i pedagog proponuje realizowanie przesłania budowania wspólnej przyszłości poprzez sztukę. Stara się w różnorodny, a być może i atrakcyjny sposób przedstawić wielość form i korzyści płynących z odwoływania się do edukacji multikulturowej.

Humanizm dialog tożsamość Aneta Rogalska-Marasińska Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
taniaksiazka.pl od 14.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Aneta Rogalska-Marasińska

Humanizm dialog tożsamość za 14.18 zł

Cena: 14.18
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość za 14.18 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Socjologia / Globalizacja
ISBN: 9788375255553
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2010

Humanizm dialog tożsamość. Outlet Aneta Rogalska-Marasińska Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
ravelo.pl od 18.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość. Outlet - Aneta Rogalska-Marasińska

Humanizm dialog tożsamość. Outlet za 18.53 zł

Cena: 18.53
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość. Outlet za 18.53 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Książki / Wydawnictwa naukowe i specjalistyczne
ISBN: 9788375255553
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kreatywne relacje z „drugimi”, którzy także posiadają własne tożsamości. Wiedza o tym, kim się jest, daje możliwość otwarcia się na Innych, zaproponowania nowych jakości, tworzenia wspólnych, ciekawych i dla wszystkich uczestników wartościowych realizacji. Natomiast w sytuacji braku takiej świadomości łatwo i niepostrzeżenie można zgodzić się na uległość i uzależnienie. Jednak taka postawa przekreśla szanse na partnerstwo i szlachetny rozwój. Książka składa się z trzech rozdziałów: 1) Kształtowanie postawy humanistycznej współczesnego człowieka w oparciu o dziedzictwo kulturowe ludzkości, 2) Wdrażanie do prowadzenia dialogu i praktyki doświadczania Inności jako zadanie dla nowoczesnej edukacji, 3) Budowanie tożsamości kulturowej Polaków w obliczu szans i zagrożeń współczesnego świata. W każdej z nich Czytelnik znajdzie 5 podrozdziałów, w których autorka stara się podejmować tytułowy problem adekwatnie do swoich zainteresowań. Te, z kolei, są różnorodne. Wiążą się bezpośrednio z jej wykształceniem oraz z doświadczeniami pozaszkolnymi. Jako artysta–muzyk i pedagog proponuje realizowanie przesłania budowania wspólnej przyszłości poprzez sztukę. Stara się w różnorodny, a być może i atrakcyjny sposób przedstawić wielość form i korzyści płynących z odwoływania się do edukacji multikulturowej.

Humanizm dialog tożsamość Rogalska-Marasińska Aneta Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
dadada.pl od 21.61PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Rogalska-Marasińska Aneta

Humanizm dialog tożsamość za 21.61 zł

Cena: 21.61
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość za 21.61 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Historia Europy
ISBN: 9788375255553
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kreatywne relacje z „drugimi”, którzy także posiadają własne tożsamości. Wiedza o tym, kim się jest, daje możliwość otwarcia się na Innych, zaproponowania nowych jakości, tworzenia wspólnych, ciekawych i dla wszystkich uczestników wartościowych realizacji. Natomiast w sytuacji braku takiej świadomości łatwo i niepostrzeżenie można zgodzić się na uległość i uzależnienie. Jednak taka postawa przekreśla szanse na partnerstwo i szlachetny rozwój. Książka składa się z trzech rozdziałów: 1) Kształtowanie postawy humanistycznej współczesnego człowieka w oparciu o dziedzictwo kulturowe ludzkości, 2) Wdrażanie do prowadzenia dialogu i praktyki doświadczania Inności jako zadanie dla nowoczesnej edukacji, 3) Budowanie tożsamości kulturowej Polaków w obliczu szans i zagrożeń współczesnego świata. W każdej z nich Czytelnik znajdzie 5 podrozdziałów, w których autorka stara się podejmować tytułowy problem adekwatnie do swoich zainteresowań. Te, z kolei, są różnorodne. Wiążą się bezpośrednio z jej wykształceniem oraz z doświadczeniami pozaszkolnymi. Jako artysta–muzyk i pedagog proponuje realizowanie przesłania budowania wspólnej przyszłości poprzez sztukę. Stara się w różnorodny, a być może i atrakcyjny sposób przedstawić wielość form i korzyści płynących z odwoływania się do edukacji multikulturowej.

Humanizm dialog tożsamość Rogalska-Marasińska Aneta Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
pantomasz.pl od 21.62PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Rogalska-Marasińska Aneta

Humanizm dialog tożsamość za 21.62 zł

Cena: 21.62
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość za 21.62 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Historia Europy
ISBN: 9788375255553
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kreatywne relacje z „drugimi”, którzy także posiadają własne tożsamości. Wiedza o tym, kim się jest, daje możliwość otwarcia się na Innych, zaproponowania nowych jakości, tworzenia wspólnych, ciekawych i dla wszystkich uczestników wartościowych realizacji. Natomiast w sytuacji braku takiej świadomości łatwo i niepostrzeżenie można zgodzić się na uległość i uzależnienie. Jednak taka postawa przekreśla szanse na partnerstwo i szlachetny rozwój. Książka składa się z trzech rozdziałów: 1) Kształtowanie postawy humanistycznej współczesnego człowieka w oparciu o dziedzictwo kulturowe ludzkości, 2) Wdrażanie do prowadzenia dialogu i praktyki doświadczania Inności jako zadanie dla nowoczesnej edukacji, 3) Budowanie tożsamości kulturowej Polaków w obliczu szans i zagrożeń współczesnego świata. W każdej z nich Czytelnik znajdzie 5 podrozdziałów, w których autorka stara się podejmować tytułowy problem adekwatnie do swoich zainteresowań. Te, z kolei, są różnorodne. Wiążą się bezpośrednio z jej wykształceniem oraz z doświadczeniami pozaszkolnymi. Jako artysta–muzyk i pedagog proponuje realizowanie przesłania budowania wspólnej przyszłości poprzez sztukę. Stara się w różnorodny, a być może i atrakcyjny sposób przedstawić wielość form i korzyści płynących z odwoływania się do edukacji multikulturowej.

Humanizm dialog tożsamość Aneta Rogalska-Marasińska Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
ravelo.pl od 28.35PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Aneta Rogalska-Marasińska

Humanizm dialog tożsamość za 28.35 zł

Cena: 28.35
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość za 28.35 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Książki / Wydawnictwa naukowe i specjalistyczne
ISBN: 9788375255553
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kreatywne relacje z „drugimi”, którzy także posiadają własne tożsamości. Wiedza o tym, kim się jest, daje możliwość otwarcia się na Innych, zaproponowania nowych jakości, tworzenia wspólnych, ciekawych i dla wszystkich uczestników wartościowych realizacji. Natomiast w sytuacji braku takiej świadomości łatwo i niepostrzeżenie można zgodzić się na uległość i uzależnienie. Jednak taka postawa przekreśla szanse na partnerstwo i szlachetny rozwój. Książka składa się z trzech rozdziałów: 1) Kształtowanie postawy humanistycznej współczesnego człowieka w oparciu o dziedzictwo kulturowe ludzkości, 2) Wdrażanie do prowadzenia dialogu i praktyki doświadczania Inności jako zadanie dla nowoczesnej edukacji, 3) Budowanie tożsamości kulturowej Polaków w obliczu szans i zagrożeń współczesnego świata. W każdej z nich Czytelnik znajdzie 5 podrozdziałów, w których autorka stara się podejmować tytułowy problem adekwatnie do swoich zainteresowań. Te, z kolei, są różnorodne. Wiążą się bezpośrednio z jej wykształceniem oraz z doświadczeniami pozaszkolnymi. Jako artysta–muzyk i pedagog proponuje realizowanie przesłania budowania wspólnej przyszłości poprzez sztukę. Stara się w różnorodny, a być może i atrakcyjny sposób przedstawić wielość form i korzyści płynących z odwoływania się do edukacji multikulturowej.

Humanizm dialog tożsamość Aneta Rogalska-Marasińska Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
lideria.pl od 28.35PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Humanizm dialog tożsamość - Aneta Rogalska-Marasińska

Humanizm dialog tożsamość za 28.35 zł

Cena: 28.35
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Humanizm dialog tożsamość za 28.35 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Kategoria: Książki / Nauki humanistyczne / Psychologia, socjologia
ISBN: 9788375255553
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Niniejszą książkę można traktować jako pewną propozycję, podpowiedź wyboru podjęcia drogi ku przemianie, ku przywróceniu zasad naturalnego funkcjonowania człowieka w strukturach, które są jego udziałem. W koniecznym dziś światowym i międzykulturowym wymiarze aktywności ludzkiej niezbędne, zasadnicze i wręcz podstawowe jest posiadanie silnej tożsamości narodowej i kulturowej. Jedynie społeczeństwa i jednostki, które legitymizują się własną, codziennie artykułowaną tożsamością, mogą wchodzić w kreatywne relacje z „drugimi”, którzy także posiadają własne tożsamości. Wiedza o tym, kim się jest, daje możliwość otwarcia się na Innych, zaproponowania nowych jakości, tworzenia wspólnych, ciekawych i dla wszystkich uczestników wartościowych realizacji. Natomiast w sytuacji braku takiej świadomości łatwo i niepostrzeżenie można zgodzić się na uległość i uzależnienie. Jednak taka postawa przekreśla szanse na partnerstwo i szlachetny rozwój. Książka składa się z trzech rozdziałów: 1) Kształtowanie postawy humanistycznej współczesnego człowieka w oparciu o dziedzictwo kulturowe ludzkości, 2) Wdrażanie do prowadzenia dialogu i praktyki doświadczania Inności jako zadanie dla nowoczesnej edukacji, 3) Budowanie tożsamości kulturowej Polaków w obliczu szans i zagrożeń współczesnego świata. W każdej z nich Czytelnik znajdzie 5 podrozdziałów, w których autorka stara się podejmować tytułowy problem adekwatnie do swoich zainteresowań. Te, z kolei, są różnorodne. Wiążą się bezpośrednio z jej wykształceniem oraz z doświadczeniami pozaszkolnymi. Jako artysta–muzyk i pedagog proponuje realizowanie przesłania budowania wspólnej przyszłości poprzez sztukę. Stara się w różnorodny, a być może i atrakcyjny sposób przedstawić wielość form i korzyści płynących z odwoływania się do edukacji multikulturowej.

Podobne książki

Strukturalno funkcjonalna charakterystyka zbiorowisk macromycetes Jolanta Adamczyk Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 18.90PLN
Porównaj ceny
Teatr masowy - Teatr dla mas brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 37.80PLN
Porównaj ceny
Struktura przestrzenna małych miast brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 18.90PLN
Porównaj ceny
Foreign language opportunities in writing brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 26.46PLN
Porównaj ceny
Wstęp do matematyki Danuta Wróbel, Alicja Zielińska, Grzegorz Rudziński Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 15.12PLN
Porównaj ceny
Integracja europejska a przemiany kulturowe w Europie brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 24.57PLN
Porównaj ceny
Model rozliczeń międzybankowych w czasie rzeczywistym na przykładzie banków spółdzielczych Łukasz Murowaniecki Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
13 ofert od 22.68PLN
Porównaj ceny
Gospodarka małych miast z perspektywy 20 lat transformacji brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 18.90PLN
Porównaj ceny
Autorytety w perspektywie chrześcijańskiej brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 24.30PLN
Porównaj ceny
Godzina cudu Katarzyna Badowska Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
9 ofert od 34.02PLN
Porównaj ceny
Network marketing Kulturowe i osobowościowe wyznaczniki uczestnictwa w Amway Beata Pawłowska Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 30.24PLN
Porównaj ceny
Architektura korporacji Jerzy S. Czarnecki Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 28.80PLN
Porównaj ceny
Regiony miejskie w Polsce brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
3 ofert od 24.57PLN
Porównaj ceny
Ewaluacja a jakość edukacji brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 26.46PLN
Porównaj ceny
Mikropłatności jako czynnik rozwoju handlu elektronicznego Łukasz Zakonnik Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 20.79PLN
Porównaj ceny
Samuel Beckett Harold Pinter and Tom Stoppard Jadwiga Uchman Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 24.57PLN
Porównaj ceny
Społeczne psychologiczne i zdrowotne skutki pracoholizmu brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
14 ofert od 28.35PLN
Porównaj ceny
Rachunkowość w procesie nadzoru w spółkach publicznych Jacek Gad Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 28.35PLN
Porównaj ceny
Spotkanie z wychowankiem Walczak Anna Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 37.80PLN
Porównaj ceny
Pracocholik a pracocholik entuzjastyczny - dwa światy? Lucyna Golińska Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 26.46PLN
Porównaj ceny
Wpływ internacjonalizacji na wyniki ekonomiczne polskich przedsiębiorstw przemysłowych Wirginia Doryń Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
8 ofert od 24.57PLN
Porównaj ceny
Ciągłość i zmiana w teorii pedagogiki społecznej - wybrane zagadnienia brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
9 ofert od 24.57PLN
Porównaj ceny
Proza staropolska brak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 32.40PLN
Porównaj ceny
Wybrane aspekty sprawnosci zarządzania w administracji publicznej Danuta Stawasz, Dominik Drzazga, Cezary Szydłowski Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 28.35PLN
Porównaj ceny
Przemiany współczesnego uniwersytetu Kamila Biały Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2 ofert od 24.57PLN
Porównaj ceny