Wśród swoich - Amos Oz

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 19.
Książkę Wśród swoich można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 21.11zł.
Średnia cena książki Wśród swoich wynosi 24.35zł.

Wśród swoich - dostawa od 3,49 PLN Oz Amos Rebis - Dom Wydawniczy
mestro.pl od 21.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - dostawa od 3,49 PLN - Oz Amos

Wśród swoich - dostawa od 3,49 PLN za 21.11 zł

Cena: 21.11
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Wśród swoich - dostawa od 3,49 PLN za 21.11 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Rebis - Dom Wydawniczy
Kategoria: Beletrystyka/Polityczna
ISBN: 9788375109009
Waga: 0.2800 kg
Rok wydania: b/d

WŚRÓD SWOICH Oz Amos brak danych
madbooks.pl od 21.38PLN
KUP KSIĄŻKĘ
WŚRÓD SWOICH - Oz Amos

WŚRÓD SWOICH za 21.38 zł

Cena: 21.38
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz WŚRÓD SWOICH za 21.38 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788375109009
Waga: 0.2800 kg
Rok wydania: 2012

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość.Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych – spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia.Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń – lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty – pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy – osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi.Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Oz Amos Rebis
taniaksiazka.pl od 22.48PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Oz Amos

Wśród swoich za 22.48 zł

Cena: 22.48
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Wśród swoich za 22.48 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Opowiadania zagraniczne
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Wśród swoich - Amos Oz Amos Oz Rebis
inbook.pl od 22.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz - Amos Oz

Wśród swoich - Amos Oz za 22.50 zł

Cena: 22.50
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Wśród swoich - Amos Oz za 22.50 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Proza
ISBN: 9788375109009
Waga: 0.2800 kg
Rok wydania: b/d

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość. Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych - spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia. Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń - lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty - pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy - osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi. Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

WŚRÓD SWOICH AMOS OZ Rebis
platon24.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
WŚRÓD SWOICH - AMOS OZ

WŚRÓD SWOICH za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: platon24.pl
Kup teraz WŚRÓD SWOICH za 22.69 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013


Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość.

Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych – spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia. Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń – lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty – pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy – osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi.

Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Amos Oz Rebis
bonito.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz

Wśród swoich za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Wśród swoich za 22.69 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Opowiadania
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość. "Wśród swoich" to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych - spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia. Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń - lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty - pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy - osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi. Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Oz Amos Rebis - Dom Wydawniczy
profit24.pl od 23.43PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Oz Amos

Wśród swoich za 23.43 zł

Cena: 23.43
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Wśród swoich za 23.43 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Rebis - Dom Wydawniczy
Kategoria: Beletrystyka/Polityczna
ISBN: 9788375109009
Waga: 0.2800 kg
Rok wydania: b/d

Wśród swoich Amos Oz Rebis
lideria.pl od 23.73PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz

Wśród swoich za 23.73 zł

Cena: 23.73
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Wśród swoich za 23.73 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość.\nWśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych - spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia.

Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń - lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty ? pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy - osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi.

Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Oz Amos Rebis - Dom Wydawniczy
nieprzeczytane.pl od 23.81PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Oz Amos

Wśród swoich za 23.81 zł

Cena: 23.81
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Wśród swoich za 23.81 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Rebis - Dom Wydawniczy
Kategoria: Beletrystyka/Polityczna
ISBN: 9788375109009
Waga: 0.2800 kg
Rok wydania: b/d

Wśród swoich Amos Oz Rebis
dadada.pl od 23.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz

Wśród swoich za 23.94 zł

Cena: 23.94
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Wśród swoich za 23.94 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Polityczna
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość. Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych – spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia. Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń – lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty – pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy – osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi. Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Amos Oz Rebis
pantomasz.pl od 23.96PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz

Wśród swoich za 23.96 zł

Cena: 23.96
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Wśród swoich za 23.96 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Polityczna
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość. Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych – spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia. Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń – lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty – pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy – osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi. Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Amos Oz Rebis
sferaduszy.pl od 24.37PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz

Wśród swoich za 24.37 zł

Cena: 24.37
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Wśród swoich za 24.37 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Beletrystyka Sfery Duszy
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość. Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych – spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia. Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń – lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty – pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy – osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi. Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Amos Oz Rebis
aros.pl od 24.43PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz

Wśród swoich za 24.43 zł

Cena: 24.43
Sklep: aros.pl
Kup teraz Wśród swoich za 24.43 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Opowiadania
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość. "Wśród swoich" to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione

Wśród swoich Oz Amos Rebis
cdp.pl od 24.99PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Oz Amos

Wśród swoich za 24.99 zł

Cena: 24.99
Sklep: cdp.pl
Kup teraz Wśród swoich za 24.99 zł w księgarni cdp.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki/Książki/Romanse, obyczajowe, przygodowe/Inne
ISBN: 9788375109009
Waga: 0.2800 kg
Rok wydania: 2013

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość. Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych – spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia.

Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń – lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty – pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy – osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi.

Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

WŚRÓD SWOICH Amos Oz Amos Oz REBIS
gandalf.com.pl od 25.07PLN
KUP KSIĄŻKĘ
WŚRÓD SWOICH Amos Oz - Amos Oz

WŚRÓD SWOICH Amos Oz za 25.07 zł

Cena: 25.07
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz WŚRÓD SWOICH Amos Oz za 25.07 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: REBIS
Kategoria: Książki, literatura piękna
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Wśród swoich Amos Oz Wydawniczy REBIS Sp. z o.o Dom
lideria.pl od 26.91PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz

Wśród swoich za 26.91 zł

Cena: 26.91
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Wśród swoich za 26.91 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Wydawniczy REBIS Sp. z o.o Dom
Kategoria: Ebooki i Audiobooki / Literatura piękna
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość.

Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych – spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia.

Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń – lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty – pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy – osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi.

Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Amos Oz Rebis
ravelo.pl od 27.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Amos Oz

Wśród swoich za 27.92 zł

Cena: 27.92
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Wśród swoich za 27.92 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788375109009
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość.\nWśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych - spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia.

Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń - lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty ? pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy - osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi.

Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Oz Amos Rebis
selkar.pl od 27.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Oz Amos

Wśród swoich za 27.97 zł

Cena: 27.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Wśród swoich za 27.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Opowiadania i miniatury literackie/Opowiadanie zagraniczne
ISBN: 9788375109009
Waga: 0.2800 kg
Rok wydania: 2012

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość.
Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych ? spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia.
Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątych, to jest w miejscu i czasie, w których Amos Oz przeżywał młodość i dojrzewał do pierwszych literackich kroków. Są to portrety postaci snujących intymne marzenia i doznających bolesnych doświadczeń ? lęku, niespełnionych nadziei i tęsknot, poczucia straty ? pozostających w cieniu tyleż śmiałego, ile naiwnego marzenia syjonistycznych pionierów o stworzeniu nowego człowieka i społeczeństwa. Spod sielankowego obrazu wyłania się ułomna ludzka natura, przewijają się charakterystyczne dla Oza motywy ? osamotnienie, niemożność nawiązania autentycznych więzi.
Amos Oz, eseista, prozaik i publicysta, najpoczytniejszy na świecie izraelski pisarz. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Walczył w wojnie sześciodniowej oraz w wojnie Jom Kipur. Od lat działa na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Został uhonorowany literacką Nagrodą Izraela oraz licznymi nagrodami międzynarodowymi, a jego książki przełożono na trzydzieści siedem języków. Od kilku lat wymienia się go wśród kandydatów do literackiej Nagrody Nobla.

Wśród swoich Oz Amos REBIS
dobre-ksiazki.com.pl od 29.30PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wśród swoich - Oz Amos

Wśród swoich za 29.30 zł

Cena: 29.30
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Wśród swoich za 29.30 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: REBIS
Kategoria: Książki
ISBN: 9788375109009
Waga: 0.2800 kg
Rok wydania: 2012

Osiem nowych, przeplatających się opowiadań, w których Amos Oz powraca duchem do miejsca i czasu, z których wyrosła jego twórczość. Wśród swoich to lektura przejmująca, hipnotyzująca, przedstawione sytuacje i postacie są niezwykle realistyczne, dzięki czemu pozwalają zajrzeć poza zasłonę czasu i kultury, a zarazem, jak zwykle u Oza, dotykają doświadczeń uniwersalnych i ważnych ? spraw, o których zazwyczaj się nie rozmawia. Akcja ośmiu opowieści rozgrywa się w kibucu pod koniec lat pięćdziesiątyc...

Podobne książki

O tych, których nie złamało cierpienie Mroczkowska Petry Joanna WAM
14 ofert od 16.47PLN
Porównaj ceny
Bajeczki 3-latka. Rymowanki i bajeczki ... praca zbiorowa Wilga
15 ofert od 11.88PLN
Porównaj ceny
Bajeczki 4-latka. Rymowanki i bajeczki .... praca zbiorowa Wilga
15 ofert od 11.88PLN
Porównaj ceny
Baśnie rosyjskie Afanasjew Aleksander N. RYTM
15 ofert od 25.04PLN
Porównaj ceny
Wspomnienia ułana z 1863 roku Przyborowski Walery RYTM
9 ofert od 20.45PLN
Porównaj ceny
Racławice Przyborowski Walery RYTM
18 ofert od 19.48PLN
Porównaj ceny
Muza chrześcijańska Starowieyski Marek WAM
15 ofert od 39.97PLN
Porównaj ceny
Cienie pojętnych Tom 8 Podniebna wojna Tchaikovsky Adrian REBIS
16 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
Drużyna 3 Pościg Flanagan John Jaguar
16 ofert od 28.12PLN
Porównaj ceny
Drużyna 3 Pościg Flanagan John Jaguar
13 ofert od 33.66PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy na co dzień angielski-polski praca zbiorowa LektorKlett
15 ofert od 16.02PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy na co dzień francuski-polski praca zbiorowa LektorKlett
15 ofert od 16.02PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy na co dzień hiszpański-polski praca zbiorowa LektorKlett
15 ofert od 16.02PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy na co dzień niemiecki-polski praca zbiorowa LektorKlett
14 ofert od 16.02PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy na co dzień włoski-polski praca zbiorowa LektorKlett
14 ofert od 16.02PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy na co dzień polski-rosyjski praca zbiorowa LektorKlett
14 ofert od 16.02PLN
Porównaj ceny
Męka i chwała Echaniz Ignacio WAM
14 ofert od 48.47PLN
Porównaj ceny
Droga Krzyżowa Augustyn Józef WAM
19 ofert od 6.97PLN
Porównaj ceny
Wytrwajcie w miłości. Rozważania Jan Twardowski Bernardinum
13 ofert od 20.36PLN
Porównaj ceny
Posłannictwo Jezusa Chrystusa w Ewangeliach Synoptycznych Szlachetka Wiesław Bernardinum
14 ofert od 27.34PLN
Porównaj ceny
Wiosenne zabawy praca zbiorowa AWM
15 ofert od 11.88PLN
Porównaj ceny
Zabawa i nauka praca zbiorowa AWM
16 ofert od 11.88PLN
Porównaj ceny
13 powodów Jay Asher Rebis
14 ofert od 22.09PLN
Porównaj ceny
Niebezpieczne podobieństwo Ma Novae Res
15 ofert od 19.24PLN
Porównaj ceny
Małe wielkie rzeczy Jodi Picolut Pr
15 ofert od 23.99PLN
Porównaj ceny
Hermes wysłannik bogów Prokopiak Piotr Constanti
13 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny