Czas pokaże Tom 1 - Archer Jeffrey

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 19.
Książkę Czas pokaże Tom 1 można najtaniej kupić w sklepie internetowym madbooks.pl za jedyne 24.46zł.
Średnia cena książki Czas pokaże Tom 1 wynosi 28.29zł.

CZAS POKAŻE KRONIKI CLIFTONÓW TOM 1 Archer Jeffrey brak danych
madbooks.pl od 24.46PLN
KUP KSIĄŻKĘ
CZAS POKAŻE KRONIKI CLIFTONÓW TOM 1 - Archer Jeffrey

CZAS POKAŻE KRONIKI CLIFTONÓW TOM 1 za 24.46 zł

Cena: 24.46
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz CZAS POKAŻE KRONIKI CLIFTONÓW TOM 1 za 24.46 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788375106466
Waga: 0.5600 kg
Rok wydania: 2011

Hit brytyjskich list bestsellerów! 2 miliony sprzedanych egzemplarzy! Początek sagi o rodzie Cliftonów, przez „Timesa” porównywanej do Sagi rodu Forsyte’ów. Archer zaprasza czytelnika do podróży wraz z młodym Harrym Cliftonem z ubogich dzielnic Bristolu poprzez Londyn na statek płynący do Nowego Jorku. Akcja dziejąca się w przededniu II wojny światowej, przedstawiana z perspektywy coraz to innego bohatera, powoli wypełnia szczegółami obraz jego życia. Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

Czas pokaże tom 1 - dostawa od 3,49 PLN Archer Jeffrey Rebis - Dom Wydawniczy
mestro.pl od 24.78PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże tom 1 - dostawa od 3,49 PLN - Archer Jeffrey

Czas pokaże tom 1 - dostawa od 3,49 PLN za 24.78 zł

Cena: 24.78
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Czas pokaże tom 1 - dostawa od 3,49 PLN za 24.78 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Rebis - Dom Wydawniczy
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788375106466
Waga: 0.5600 kg
Rok wydania: b/d

Czas pokaże Tom 1 Jeffrey Archer Rebis
taniaksiazka.pl od 25.63PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże Tom 1 - Jeffrey Archer

Czas pokaże Tom 1 za 25.63 zł

Cena: 25.63
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Czas pokaże Tom 1 za 25.63 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Sensacja i kryminały / Kryminał
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2011

Czas pokaże. - Jeffrey Archer Jeffrey Archer Rebis
inbook.pl od 25.65PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże. - Jeffrey Archer - Jeffrey Archer

Czas pokaże. - Jeffrey Archer za 25.65 zł

Cena: 25.65
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Czas pokaże. - Jeffrey Archer za 25.65 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Proza
ISBN: 9788375106466
Waga: 0.5600 kg
Rok wydania: b/d

Wydanie 2011r. Oprawa twarda. Strony 406. Format 13,5x21,5cm. Hit tegorocznych list bestsellerów - początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harry"ego Cliftona. Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie... Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej? Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez "Timesa" porównywanej do Sagi rodu Forsyte"ów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harry"ego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera. Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

Czas pokaże Jeffrey Archer Rebis
bonito.pl od 25.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże - Jeffrey Archer

Czas pokaże za 25.94 zł

Cena: 25.94
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Czas pokaże za 25.94 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Przygodowa
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2011

Początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harry’ego Cliftona Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie… Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej? Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez „Timesa” porównywanej do Sagi rodu Forsyte’ów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harry’ego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera. Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

CZAS POKAŻE KRONIKI CLIFTONÓW TOM 1 JEFFREY ARCHER Rebis
platon24.pl od 25.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
CZAS POKAŻE KRONIKI CLIFTONÓW TOM 1 - JEFFREY ARCHER

CZAS POKAŻE KRONIKI CLIFTONÓW TOM 1 za 25.94 zł

Cena: 25.94
Sklep: platon24.pl
Kup teraz CZAS POKAŻE KRONIKI CLIFTONÓW TOM 1 za 25.94 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Hit brytyjskich list bestsellerów! 2 miliony sprzedanych egzemplarzy!
Początek sagi o rodzie Cliftonów, przez „Timesa” porównywanej do Sagi rodu Forsyte’ów.
Archer zaprasza czytelnika do podróży wraz z młodym Harrym Cliftonem z ubogich dzielnic Bristolu poprzez Londyn na statek płynący do Nowego Jorku. Akcja dziejąca się w przededniu II wojny światowej, przedstawiana z perspektywy coraz to innego bohatera, powoli wypełnia szczegółami obraz jego życia. Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

Czas pokaże Jeffrey Archer Rebis
lideria.pl od 27.13PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże - Jeffrey Archer

Czas pokaże za 27.13 zł

Cena: 27.13
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Czas pokaże za 27.13 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Powieść obyczajowa i romans
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie…
Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej?
Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez „Timesa” porównywanej do Sagi rodu Forsyte’ów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harry’ego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera.
Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

Czas pokaże - Archer Jeffrey Archer Jeffrey Rebis
dadada.pl od 27.34PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże - Archer Jeffrey - Archer Jeffrey

Czas pokaże - Archer Jeffrey za 27.34 zł

Cena: 27.34
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Czas pokaże - Archer Jeffrey za 27.34 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Hit tegorocznych list bestsellerów - początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harryego Cliftona.Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie...Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej?Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez ""Timesa"" porównywanej do Sagi rodu Forsyteów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harryego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera.Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.""Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył"".""Daily Telegraph""""Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin - wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej"".""Sunday Times""Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko.

Czas pokaże - Archer Jeffrey Archer Jeffrey Rebis
pantomasz.pl od 27.35PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże - Archer Jeffrey - Archer Jeffrey

Czas pokaże - Archer Jeffrey za 27.35 zł

Cena: 27.35
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Czas pokaże - Archer Jeffrey za 27.35 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Sensacja i thriller
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Hit tegorocznych list bestsellerów - początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harryego Cliftona.Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie...Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej?Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez ""Timesa"" porównywanej do Sagi rodu Forsyteów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harryego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera.Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.""Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył"".""Daily Telegraph""""Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin - wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej"".""Sunday Times""Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko.

Czas pokaże tom 1 Archer Jeffrey Rebis - Dom Wydawniczy
profit24.pl od 27.51PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże tom 1 - Archer Jeffrey

Czas pokaże tom 1 za 27.51 zł

Cena: 27.51
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Czas pokaże tom 1 za 27.51 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Rebis - Dom Wydawniczy
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788375106466
Waga: 0.5600 kg
Rok wydania: b/d

Czas pokaże - Archer Jeffrey Archer Jeffrey Rebis
sferaduszy.pl od 27.83PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże - Archer Jeffrey - Archer Jeffrey

Czas pokaże - Archer Jeffrey za 27.83 zł

Cena: 27.83
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Czas pokaże - Archer Jeffrey za 27.83 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Hit tegorocznych list bestsellerów - początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harryego Cliftona.Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie...Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej?Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez ""Timesa"" porównywanej do Sagi rodu Forsyteów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harryego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera.Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.""Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył"".""Daily Telegraph""""Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin - wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej"".""Sunday Times""Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko.

Czas pokaże tom 1 - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Archer Jeffrey Rebis - Dom Wydawniczy
nieprzeczytane.pl od 27.89PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże tom 1 - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Archer Jeffrey

Czas pokaże tom 1 - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 27.89 zł

Cena: 27.89
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Czas pokaże tom 1 - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 27.89 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Rebis - Dom Wydawniczy
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788375106466
Waga: 0.5600 kg
Rok wydania: b/d

Czas pokaże Jeffrey Archer Rebis
aros.pl od 27.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże - Jeffrey Archer

Czas pokaże za 27.93 zł

Cena: 27.93
Sklep: aros.pl
Kup teraz Czas pokaże za 27.93 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Przygodowa
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2011

Początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harry’ego Cliftona Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie… Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla

CZAS POKAŻE Jeffrey Archer Jeffrey Archer REBIS
gandalf.com.pl od 28.66PLN
KUP KSIĄŻKĘ
CZAS POKAŻE Jeffrey Archer - Jeffrey Archer

CZAS POKAŻE Jeffrey Archer za 28.66 zł

Cena: 28.66
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz CZAS POKAŻE Jeffrey Archer za 28.66 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: REBIS
Kategoria: Książki, literatura piękna
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Czas pokaże Tom 1 Archer Jeffrey Rebis
selkar.pl od 31.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże Tom 1 - Archer Jeffrey

Czas pokaże Tom 1 za 31.47 zł

Cena: 31.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Czas pokaże Tom 1 za 31.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść zagraniczna
ISBN: 9788375106466
Waga: 0.5600 kg
Rok wydania: 2011

Początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harry?ego Cliftona.
Hit tegorocznych list bestsellerów!

Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie?
Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej?
Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez ?Timesa? porównywanej do Sagi rodu Forsyte?ów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harry?ego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera.
Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

?Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył?.
?Daily Telegraph?
?Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin ? wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej?.
?Sunday Times?

Czas pokaże Jeffrey Archer Rebis
ravelo.pl od 31.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże - Jeffrey Archer

Czas pokaże za 31.92 zł

Cena: 31.92
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Czas pokaże za 31.92 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie…
Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej?
Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez „Timesa” porównywanej do Sagi rodu Forsyte’ów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harry’ego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera.
Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

Czas pokaże. Kroniki Cliftonów. Tom 1 Jeffrey Archer Rebis
matras.pl od 33.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże. Kroniki Cliftonów. Tom 1 - Jeffrey Archer

Czas pokaże. Kroniki Cliftonów. Tom 1 za 33.00 zł

Cena: 33.00
Sklep: matras.pl
Kup teraz Czas pokaże. Kroniki Cliftonów. Tom 1 za 33.00 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Książki/Literatura piękna/Literatura piękna obca
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Hit brytyjskich list bestsellerów! 2 miliony sprzedanych egzemplarzy!
Początek sagi o rodzie Cliftonów, przez "Timesa" porównywanej do Sagi rodu Forsyte'ów.
Archer zaprasza czytelnika do podróży wraz z młodym Harrym Cliftonem z ubogich dzielnic Bristolu poprzez Londyn na statek płynący do Nowego Jorku. Akcja dziejąca się w przededniu II wojny światowej, przedstawiana z perspektywy coraz to innego bohatera, powoli wypełnia szczegółami obraz jego życia. Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

Czas pokaże Tom 1 Archer Jeffrey REBIS
dobre-ksiazki.com.pl od 33.22PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże Tom 1 - Archer Jeffrey

Czas pokaże Tom 1 za 33.22 zł

Cena: 33.22
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Czas pokaże Tom 1 za 33.22 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: REBIS
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788375106466
Waga: 0.5600 kg
Rok wydania: 2011

Początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harry?ego Cliftona. Hit tegorocznych list bestsellerów! Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie? Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej? Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez ?Timesa? porównywanej do Sagi rodu Forsyte?ów, przedstawia losy nieprzeciętnego m...

Czas pokaże Jeffrey Archer Rebis
koobe.pl od 33.90PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Czas pokaże - Jeffrey Archer

Czas pokaże za 33.90 zł

Cena: 33.90
Sklep: koobe.pl
Kup teraz Czas pokaże za 33.90 zł w księgarni koobe.pl
Wydawca: Rebis
Kategoria: Katalog ebooków / Beletrystyka / Powieść obyczajowa i romans
ISBN: 9788375106466
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harry’ego Cliftona

Hit tegorocznych list bestsellerów!

Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie…

Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej?

Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez „Timesa” porównywanej do Sagi rodu Forsyte’ów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harry’ego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera.

Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

„Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył”.

                                                                                                   „Daily Telegraph”

„Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin – wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej”.

                                                                                                                       „Sunday Times”

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko.

Podobne książki

Motywacja do zmiany zachowań ryzykownych w chorobie Jolanta Życińska Wydawnictwo Naukowe Pwn
3 ofert od 35.10PLN
Porównaj ceny
PZPN Piłka nożna Turniej piłkarski Kolorowanka z naklejkami - Praca zbiorowa Praca zbiorowa Papilon
12 ofert od 4.91PLN
Porównaj ceny
1000 przepisów. Kuchnia polska - Praca zbiorowa Praca zbiorowa Olesiejuk
6 ofert od 19.70PLN
Porównaj ceny
Kultowe rozmowy Kobiety znane i niespodziewane - Marcysiak Katarzyna, Raczek Tomasz Marcysiak Katarzyna, Raczek Tomasz Latarnik
16 ofert od 27.52PLN
Porównaj ceny
Pokoloruj Warszawę Antystres dzielnicowy - Karolina Kopiec Karolina Kopiec Skarpa Warszawska
14 ofert od 8.10PLN
Porównaj ceny
Rozmówki rumuńskie zbiorowe Opracowanie Lingea
17 ofert od 20.97PLN
Porównaj ceny
Mamy, wracamy Waszczuk Marta MAMANIA
17 ofert od 23.14PLN
Porównaj ceny
Sexus Henry Miller Noir Sur Blanc
15 ofert od 45.43PLN
Porównaj ceny
Policja Sławomir Mrożek Noir Sur Blanc
15 ofert od 19.25PLN
Porównaj ceny
Belfer Diamond Katerina Zysk i S-ka
18 ofert od 24.63PLN
Porównaj ceny
Kieszonkowy podręcznik obsługi roweru górskiego Guy Andrews, Mike Davis Almapress
16 ofert od 20.34PLN
Porównaj ceny
Kieszonkowy podręcznik obsługi roweru szosowego Guy Andrews Almapress
18 ofert od 21.25PLN
Porównaj ceny
Poduszka w różowe słonie Chmielewska Joanna M. MG Wydawnictwo
18 ofert od 25.63PLN
Porównaj ceny
Spokojnie to tylko rosja Sokołowski Igor MG Wydawnictwo
18 ofert od 22.81PLN
Porównaj ceny
Odyseja nowojorska Kristopher Jansma Czarna Owca
15 ofert od 27.29PLN
Porównaj ceny
Z tej samej krwi Tobias Olsson Czarna Owca
15 ofert od 24.49PLN
Porównaj ceny
Kości mojej siostry Nuala Ellwood Czarna Owca
15 ofert od 22.98PLN
Porównaj ceny
Historia pewnego małżeństwa Geir Gulliksen Czarna Owca
15 ofert od 18.85PLN
Porównaj ceny
Hen - Ilona Wiśniewska Ilona Wiśniewska Czarne
16 ofert od 27.31PLN
Porównaj ceny
Podmajordomus Minor - Patrick deWitt Patrick deWitt Czarne
17 ofert od 24.33PLN
Porównaj ceny
Świsty i pomruki Lechosław Herz Czarne
15 ofert od 33.68PLN
Porównaj ceny
Powrót Almanzora Marcin Wolski Zysk i S-ka
15 ofert od 30.32PLN
Porównaj ceny
Od Euro Do mundialu. Prawda o reprezentacji Roman Kołtoń Zysk i S-ka
16 ofert od 25.92PLN
Porównaj ceny
Święty i błazen Jan Grzegorczyk Zysk i S-ka
16 ofert od 25.92PLN
Porównaj ceny
Poznawanie pacjenta w psychoterapii ericksonowskiej Krzysztof Klajs Zysk i S-ka
16 ofert od 33.79PLN
Porównaj ceny