Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska [KSIĄŻKA] - Iwona Chmielewska

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 8.
Książkę Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska [KSIĄŻKA] można najtaniej kupić w sklepie internetowym madbooks.pl za jedyne 23.99zł.
Średnia cena książki Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska [KSIĄŻKA] wynosi 30.09zł.

PAMIĘTNIK BLUMKI Chmielewska Iwona brak danych
madbooks.pl od 23.99PLN
KUP KSIĄŻKĘ
PAMIĘTNIK BLUMKI - Chmielewska Iwona

PAMIĘTNIK BLUMKI za 23.99 zł

Cena: 23.99
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz PAMIĘTNIK BLUMKI za 23.99 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Dla dzieci
ISBN: 9788372785725
Waga: 0.7500 kg
Rok wydania: 2011

Warszawa - ul. Krochmalna 92 - Dom Sierot. Niegdyś żyła tu Blumka, doktor Korczak, pani Stefa i dwieście dzieci, a wśród nich: Zygmuś, który podarował życie srebrnej rybie, Reginka, której opowieści potrafiły oświetlić najmroczniejszą noc, Pola, która wyhodowała w swoim uchu groszek, Chaimek, którego mrówki zaprowadziły przed sąd, Kocyk, który tak pięknie pomagał, nosząc węgiel w emaliowanym nocniku i myszka, dla której okruszki spadały prosto z nieba. Blumka wszystko to zapisywała w swoim pamiętniku, a gdy brakło jej słów, dopełniała rysunkiem. Do dnia, gdy wybuchła wojna... Jej pamiętnik nie jest gruby, ale czasem z grubej książki - tak przynajmniej twierdził Pan Doktor - nic się człowiek nie dowie nowego, a z cienkiej książki dużo. Z Pamiętnika Blumki czytelnik dowie się nie tylko o życiu w Domu Sierot, ale i o przesłaniu Starego Doktora. O tym, jak kochać dziecko. Iwona Chmielewska prowadzi nas przez ten świat, stąpając delikatnie na palcach. A wszystko po to, aby nie spłoszyć tego, co kryje się w drobnych gestach codzienności. W słowie i obrazie artystka ta łączy fakty z fikcją, aby użyczyć twarzy dzieciom, których tragiczny los upamiętnia dziś szereg liter wyryty w granicie.

Pamiętnik Blumki Iwona Chmielewska Iwona Chmielewska Media Rodzina
gandalf.com.pl od 26.46PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pamiętnik Blumki Iwona Chmielewska - Iwona Chmielewska

Pamiętnik Blumki Iwona Chmielewska za 26.46 zł

Cena: 26.46
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Pamiętnik Blumki Iwona Chmielewska za 26.46 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Media Rodzina
Kategoria: Książki, dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788372785725
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Pamiętnik Blumki Iwona Chmielewska Media Rodzina
lideria.pl od 26.52PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska

Pamiętnik Blumki za 26.52 zł

Cena: 26.52
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Pamiętnik Blumki za 26.52 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Media Rodzina
Kategoria: Książki / Książki dla dzieci i młodzieży / Książki dla dzieci 2-6 lat
ISBN: 9788372785725
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Warszawa - ul. Krochmalna 92 - Dom Sierot.
Niegdyś żyła tu Blumka, doktor Korczak, pani Stefa i dwieście dzieci, a wśród nich: Zygmuś, który podarował życie srebrnej rybie, Reginka, której opowieści potrafiły oświetlić najmroczniejszą noc, Pola, która wyhodowała w swoim uchu groszek, Chaimek, którego mrówki zaprowadziły przed sąd, Kocyk, który tak pięknie pomagał, nosząc węgiel w emaliowanym nocniku i myszka, dla której okruszki spadały prosto z nieba.
Blumka wszystko to zapisywała w swoim pamiętniku, a gdy brakłojej słów, dopełniała rysunkiem. Do dnia, gdy wybuchła wojna...
Jej pamiętnik nie jest gruby, ale czasem z grubej książki - tak przynajmniej twierdził Pan Doktor - "nic się człowiek nie dowie nowego, a z cienkiej książki dużo".
Z "Pamiętnika Blumki" czytelnik dowie się nie tylko o życiu w Domu Sierot, ale i o przesłaniu Starego Doktora. O tym, jak kochać dziecko. Iwona Chmielewska prowadzi nas przez ten świat, stąpając delikatnie na palcach. A wszystko po to, aby nie spłoszyć tego, co kryje się w drobnych gestach codzienności. W słowie i obrazie artystka ta łączy fakty z fikcją, aby użyczyć twarzy dzieciom, których tragiczny los upamiętnia dziśszereg liter wyryty w granicie.

Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska [KSIĄŻKA] Iwona Chmielewska Media Rodzina
dvdmax.pl od 27.30PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska [KSIĄŻKA] - Iwona Chmielewska

Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska [KSIĄŻKA] za 27.30 zł

Cena: 27.30
Sklep: dvdmax.pl
Kup teraz Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska [KSIĄŻKA] za 27.30 zł w księgarni dvdmax.pl
Wydawca: Media Rodzina
Kategoria: Książki/Literatura piękna i popularna/Literatura dla dzieci i młodzieży/
ISBN: 9788372785725
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Pamiętnik Blumki. - Iwona Chmielewska Iwona Chmielewska Media Rodzina
inbook.pl od 31.32PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pamiętnik Blumki. - Iwona Chmielewska - Iwona Chmielewska

Pamiętnik Blumki. - Iwona Chmielewska za 31.32 zł

Cena: 31.32
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Pamiętnik Blumki. - Iwona Chmielewska za 31.32 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Media Rodzina
Kategoria: Książki / Dla dzieci i młodzieży / Opowieści, opowiadania
ISBN: 9788372785725
Waga: 0.7500 kg
Rok wydania: b/d

Wydanie 2011r. Oprawa twarda. Strony 64. Format 25,0x32,0cm. Warszawa - ul. Krochmalna 92 - Dom Sierot. Niegdyś żyła tu Blumka, doktor Korczak, pani Stefa i dwieście dzieci, a wśród nich: Zygmuś, który podarował życie srebrnej rybie, Reginka, której opowieści potrafiły oświetlić najmroczniejszą noc, Pola, która wyhodowała w swoim uchu groszek, Chaimek, którego mrówki zaprowadziły przed sąd, Kocyk, który tak pięknie pomagał, nosząc węgiel w emaliowanym nocniku i myszka, dla której okruszki spadały prosto z nieba. Blumka wszystko to zapisywała w swoim pamiętniku, a gdy brakło jej słów, dopełniała rysunkiem. Do dnia, gdy wybuchła wojna... Jej pamiętnik nie jest gruby, ale czasem z grubej książki - tak przynajmniej twierdził Pan Doktor - "nic się człowiek nie dowie nowego, a z cienkiej książki dużo". Z "Pamiętnika Blumki" czytelnik dowie się nie tylko o życiu w Domu Sierot, ale i o przesłaniu Starego Doktora. O tym, jak kochać dziecko. Iwona Chmielewska prowadzi nas przez ten świat, stąpając delikatnie na palcach. A wszystko po to, aby nie spłoszyć tego, co kryje się w drobnych gestach codzienności. W słowie i obrazie artystka ta łączy fakty z fikcją, aby użyczyć twarzy dzieciom, których tragiczny los upamiętnia dziś szereg liter wyryty w granicie.

Pamiętnik Blumki Iwona Chmielewska Harbor Point
matras.pl od 32.63PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pamiętnik Blumki - Iwona Chmielewska

Pamiętnik Blumki za 32.63 zł

Cena: 32.63
Sklep: matras.pl
Kup teraz Pamiętnik Blumki za 32.63 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Harbor Point
Kategoria: Książki/Dla dzieci/Książki dla dzieci
ISBN: 9788372785725
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Warszawa - ul. Krochmalna 92 - Dom Sierot. Niegdyś żyła tu Blumka, doktor Korczak, pani Stefa i dwieście dzieci, a wśród nich: Zygmuś, który podarował życie srebrnej rybie, Reginka, której opowieści potrafiły oświetlić najmroczniejszą noc, Pola, która wyhodowała w swoim uchu groszek, Chaimek, którego mrówki zaprowadziły przed sąd, Kocyk, który tak pięknie pomagał, nosząc węgiel w emaliowanym nocniku i myszka, dla której okruszki spadały prosto z nieba. Blumka wszystko to zapisywała w swoim pamiętniku, a gdy brakło jej słów, dopełniała rysunkiem. Do dnia, gdy wybuchła wojna... Jej pamiętnik nie jest gruby, ale czasem z grubej książki - tak przynajmniej twierdził Pan Doktor - "nic się człowiek nie dowie nowego, a z cienkiej książki dużo". Z "Pamiętnika Blumki" czytelnik dowie się nie tylko o życiu w Domu Sierot, ale i o przesłaniu Starego Doktora. O tym, jak kochać dziecko. Iwona Chmielewska prowadzi nas przez ten świat, stąpając delikatnie na palcach. A wszystko po to, aby nie spłoszyć tego, co kryje się w drobnych gestach codzienności. W słowie i obrazie artystka ta łączy fakty z fikcją, aby użyczyć twarzy dzieciom, których tragiczny los upamiętnia dziś szereg liter wyryty w granicie.

Pamiętnik Blumki Chmielewska Iwona MEDIA RODZINA
selkar.pl od 33.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pamiętnik Blumki - Chmielewska Iwona

Pamiętnik Blumki za 33.47 zł

Cena: 33.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Pamiętnik Blumki za 33.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: MEDIA RODZINA
Kategoria: Książki/Literatura dla dzieci i młodzieży/Literatura dla dzieci/Literatura dla dzieci polska/Literatura dla dzieci polska (7-13 lat)
ISBN: 9788372785725
Waga: 0.7500 kg
Rok wydania: 2011

Blumka mieszka w Domu Sierot doktora Korczaka i pisze pamiętnik. Opisuje też inne dzieci, a także życie w domu i zasady, jakie tam panują. Dowiadujemy się, co to znaczy szanować dzieci i ich prawa. I jak je kochać.
Iwona Chmielewska, autorka tekstu i ilustracji, łączy fakty z fikcją i w sposób niezwykle subtelny kreuje świat, o istnieniu którego nie wolno zapomnieć.

Pamiętnik Blumki Chmielewska Iwona MEDIA RODZINA
siedmiorog.pl od 39.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pamiętnik Blumki - Chmielewska Iwona

Pamiętnik Blumki za 39.00 zł

Cena: 39.00
Sklep: siedmiorog.pl
Kup teraz Pamiętnik Blumki za 39.00 zł w księgarni siedmiorog.pl
Wydawca: MEDIA RODZINA
Kategoria: Książki/Literatura dla dorosłych/
ISBN: 9788372785725
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2011

Blumka mieszka w Domu Sierot doktora Korczaka i pisze pamiętnik. Opisuje też inne dzieci, a także życie w domu i zasady, jakie tam panują. Dowiadujemy się, co to znaczy szanować dzieci i ich prawa. I jak je kochać. Iwona Chmielewska, autorka tekstu i ilustracji, łączy fakty z fikcją i w sposób niezwykle subtelny kreuje świat, o istnieniu którego nie wolno zapomnieć.

Podobne książki

Kultura w organizacji Identyfikacja kultur znanych firm - dostawa od 3,49 PLN Zbiegień - Maciąg Lidia Wydawnictwo Naukowe PWN
16 ofert od 28.46PLN
Porównaj ceny
Iskra Cashore Kristin NASZA KSIĘGARNIA
2 ofert od 36.90PLN
Porównaj ceny
Wampiraci Imperium nocy Justin Somper NASZA KSIĘGARNIA
12 ofert od 36.90PLN
Porównaj ceny
Dziennik cwaniaczka Ubaw po pachy CD brak brak danych
11 ofert od 21.90PLN
Porównaj ceny
Taniec miłości Diana Palmer HarperCollins
6 ofert od 22.50PLN
Porównaj ceny
Jakość usług medycznych i bezpieczeństwo pacjentów. Trendy i dobre praktyki zarządzania Arkadiusz Trela Wiedza i Praktyka
5 ofert od 26.10PLN
Porównaj ceny
Architekci miasta Łodzi Wiesław Lisowski Brodzka Justyna brak danych
10 ofert od 31.83PLN
Porównaj ceny
Sanktuaria i pielgrzymki na starych pocztówkach Jackowski Antoni brak danych
13 ofert od 24.46PLN
Porównaj ceny
Białystok na starych pocztówkach Dobroński Adam Czesław, Wiśniewski Tomasz brak danych
14 ofert od 22.56PLN
Porównaj ceny
Poznań na starych pocztówkach Zaus Jan S. brak danych
16 ofert od 22.56PLN
Porównaj ceny
Łódź przełomu wieków XIX/XX Kowalczyński Krzysztof R. brak danych
1 ofert od 57.24PLN
Porównaj ceny
Wielkość urojona Stanisław Lem Cyfrant
7 ofert od 17.91PLN
Porównaj ceny
Organy pomocy prawnej Szustakiewicz Przemysław, Zaleśny Jacek brak danych
6 ofert od 48.92PLN
Porównaj ceny
Lokomotywa i inne wesołe wierszyki dla dzieci Julian Tuwim G&P Oficyna Wydawnicza
15 ofert od 18.13PLN
Porównaj ceny
Dar totemów Baśnie indiańskie Hulpach Vladimir MEDIA RODZINA
17 ofert od 49.00PLN
Porównaj ceny
Dar totemów Baśnie indiańskie CD mp3 brak brak danych
5 ofert od 29.00PLN
Porównaj ceny
Przestrzeń społeczna miasta w okresie transformacji Szmytkowska Magdalena brak danych
2 ofert od 26.84PLN
Porównaj ceny
Historia. Korepetycje maturzysty Lech Krzemiński, Mariusz Włodarczyk Lingo
5 ofert od 22.41PLN
Porównaj ceny
Wiedza o społeczeństwie. Korepetycje maturzysty Szymon Krawczyk Lingo
5 ofert od 22.41PLN
Porównaj ceny
Bode Miller. Autobiografia wariata Bode Miller, Jack McEnany Sine Qua Non
5 ofert od 31.40PLN
Porównaj ceny
Szablą i wąsem Agnieszka Hałas, Dawid Juraszek, Monika Sokół RW2010
5 ofert od 14.32PLN
Porównaj ceny
Unreal Tournament - poradnik do gry Grzegorz "KirkoR" Bernaś brak danych
2 ofert od 7.90PLN
Porównaj ceny
Harry Potter i Więzień Azkabanu - poradnik do gry Maciej "Elrond" Myrcha brak danych
2 ofert od 7.90PLN
Porównaj ceny
Catwoman - poradnik do gry Artur "Roland" Dąbrowski brak danych
1 ofert od 7.90PLN
Porównaj ceny
The Matrix: Path of Neo - poradnik do gry Bartosz "Mr Error" Weselak brak danych
1 ofert od 7.90PLN
Porównaj ceny
Tony Hawk's American Wasteland - poradnik do gry Marcin "Hamster" Matuszczyk brak danych
2 ofert od 7.90PLN
Porównaj ceny
Robert Ludlum’s The Bourne Conspiracy - poradnik do gry Mikołaj "Mikas" Królewski brak danych
2 ofert od 7.90PLN
Porównaj ceny
F.3.A.R. - poradnik do gry Robert "ochtywzyciu" Frąc brak danych
2 ofert od 7.90PLN
Porównaj ceny