Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda - Montgomery Sy

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 18.
Książkę Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 20.16zł.
Średnia cena książki Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda wynosi 24.61zł.

Dobra świnka, dobra - dostawa od 3,49 PLN Montgomery Sy Marginesy
mestro.pl od 20.16PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - dostawa od 3,49 PLN - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra - dostawa od 3,49 PLN za 20.16 zł

Cena: 20.16
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra - dostawa od 3,49 PLN za 20.16 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Literatura faktu/Reportaż
ISBN: 9788364700170
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
profit24.pl od 21.17PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 21.17 zł

Cena: 21.17
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 21.17 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Literatura faktu/Reportaż
ISBN: 9788364700170
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
taniaksiazka.pl od 21.70PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 21.70 zł

Cena: 21.70
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 21.70 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Biologia i przyroda / Zoologia
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda - Sy Montgomery Sy Montgomery Marginesy
inbook.pl od 21.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda - Sy Montgomery - Sy Montgomery

Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda - Sy Montgomery za 21.72 zł

Cena: 21.72
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda - Sy Montgomery za 21.72 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Powieści
ISBN: 9788364700170
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda Autor: Sy Montgomery . Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy Rok wydania: 2015 ISBN: 978-83-64700-17-0 EAN: 9788364700170 Strony: 280 Kategorie: proza obca > Powieść Data wprowadzenia: 2015-04-15 Data premiery: 2015-04-22 34,90 zł w tym VAT 5%: 1,66 zł Opis Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota - początkowo nie większa od kota - podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą - trafił w końcu do radia i telewizji. Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni -samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza. Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe. Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach - w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze.

DOBRA ŚWINKA DOBRA NIEZWYKŁE ŻYCIE CHRISTOPHERA HOGWOODA SY MONTGOMERY Marginesy
platon24.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
DOBRA ŚWINKA DOBRA NIEZWYKŁE ŻYCIE CHRISTOPHERA HOGWOODA - SY MONTGOMERY

DOBRA ŚWINKA DOBRA NIEZWYKŁE ŻYCIE CHRISTOPHERA HOGWOODA za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: platon24.pl
Kup teraz DOBRA ŚWINKA DOBRA NIEZWYKŁE ŻYCIE CHRISTOPHERA HOGWOODA za 22.69 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Międzynarodowy bestseller! Kiedy Sy przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że to stworzenie – początkowo nie większe od kota – nie tylko przeżyje i urośnie do ogromnych rozmiarów, ale też podaruje jej to, czego zawsze szukała: rodzinę, dom i przyjaciół. Christopher Hogwood, bo tak go nazwała, stał się ulubieńcem okolicy. Sąsiedzi przyprowadzali go, gdy uciekał, córki sąsiadki urządzały mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zwoziło przepyszne resztki ze swoich stołów. Inteligencja i sława czarno-białej świni rosły wraz z jej wagą – Chris trafił nawet do radia i telewizji. Okazał się także wielkim (gdy osiągnął wagę 340 kilogramów, musiał przejść na dietę) nauczycielem życia. Sy Montgomery, jej rodzina, znajomi i przyjaciele nauczyli się dzięki niemu samoakceptacji, doceniania lenistwa i pielęgnowania więzi międzyludzkich. Ta dobra świnka udowadnia, że jeśli się kocha, niemal wszystko jest możliwe. „Opowieść nie tyle o zwierzęciu, ile o relacjach między człowiekiem a zwierzęciem – pełnych radości, ale także bólu – i o bogactwie, jakie zwierzęta wnoszą w nasze życie. Wolna od czułostkowości, cudownie napisana książka pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co w życiu najważniejsze” – John Grogan, autor książki Marley i ja.

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
bonito.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 22.69 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Powieść
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota ? początkowo nie większa od kota ? podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą ? trafił w końcu do radia i telewizji. Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni ?samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza. Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe. Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach ? w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze. John Grogan, autor książki Marley i ja Sy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Dobra świnka, dobra SY MONTGOMERY Marginesy
madbooks.pl od 22.79PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - SY MONTGOMERY

Dobra świnka, dobra za 22.79 zł

Cena: 22.79
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 22.79 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788364700170
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: 2015

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota - początkowo nie większa od kota - podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą - trafił w końcu do radia i telewizji.
Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni -samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza.
Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe.
Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach - w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze.
John Grogan, autor książki Marley i ja
Sy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Dobra świnka, dobra Sy Montgomery Sy Montgomery Marginesy
gandalf.com.pl od 23.67PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra Sy Montgomery - Sy Montgomery

Dobra świnka, dobra Sy Montgomery za 23.67 zł

Cena: 23.67
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra Sy Montgomery za 23.67 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki, literatura piękna
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Dobra świnka, dobra - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Montgomery Sy Marginesy
nieprzeczytane.pl od 23.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 23.72 zł

Cena: 23.72
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 23.72 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Wydawnictwa naukowe i popularno-naukowe/Wydawnictwa popularno-naukowe
ISBN: 9788364700170
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
dadada.pl od 23.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 23.94 zł

Cena: 23.94
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 23.94 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Reportaż zagraniczny
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota - początkowo nie większa od kota - podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą - trafił w końcu do radia i telewizji.Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni -samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza.Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe.Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach - w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze.John Grogan, autor książki Marley i jaSy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
pantomasz.pl od 23.96PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 23.96 zł

Cena: 23.96
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 23.96 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Reportaż zagraniczny
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota - początkowo nie większa od kota - podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą - trafił w końcu do radia i telewizji.Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni -samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza.Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe.Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach - w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze.John Grogan, autor książki Marley i jaSy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
zdrowepodejscie.pl od 23.96PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 23.96 zł

Cena: 23.96
Sklep: zdrowepodejscie.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 23.96 zł w księgarni zdrowepodejscie.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Biologia i przyroda
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota - początkowo nie większa od kota - podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą - trafił w końcu do radia i telewizji.Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni -samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza.Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe.Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach - w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze.John Grogan, autor książki Marley i jaSy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
dobre-ksiazki.com.pl od 24.74PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 24.74 zł

Cena: 24.74
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 24.74 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Biografie i dzienniki
ISBN: 9788364700170
Waga: 0.3150 kg
Rok wydania: 2016

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota ? początkowo nie większa od kota ? podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą ? trafił w końc...

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
aros.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: aros.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 26.18 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Powieść
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota ? początkowo nie większa od kota ? podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350

Dobra świnka, dobra Montgomery Sy Marginesy
selkar.pl od 29.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra za 29.47 zł

Cena: 29.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 29.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Literatura faktu/Reportaż/Reportaż zagraniczny
ISBN: 9788364700170
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: 2015

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota ? początkowo nie większa od kota ? podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą ? trafił w końcu do radia i telewizji.
Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni ?samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza.
Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe.
Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach ? w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze.
John Grogan, autor książki Marley i ja
Sy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda Montgomery Sy Marginesy
matras.pl od 29.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda za 29.53 zł

Cena: 29.53
Sklep: matras.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda za 29.53 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Historia/Biografie
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota – początkowo nie większa od kota – podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą – trafił w końcu do radia i telewizji.

Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni –samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza.

Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe.

Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach – w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze.

John Grogan, autor książki Marley i ja

Sy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda Montgomery Sy Marginesy
matras.pl od 29.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda - Montgomery Sy

Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda za 29.53 zł

Cena: 29.53
Sklep: matras.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra. Niezwykłe życie Christophera Hogwooda za 29.53 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Promocje
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota – początkowo nie większa od kota – podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą – trafił w końcu do radia i telewizji.

Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni –samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza.

Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe.

Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach – w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze.

John Grogan, autor książki Marley i ja

Sy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Dobra świnka, dobra Sy Montgomery Marginesy
ravelo.pl od 31.41PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dobra świnka, dobra - Sy Montgomery

Dobra świnka, dobra za 31.41 zł

Cena: 31.41
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Dobra świnka, dobra za 31.41 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki / Wydawnictwa naukowe i specjalistyczne
ISBN: 9788364700170
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Kiedy Sy Montgomery przygarnęła cherlawego prosiaka, nie miała pojęcia, że ta istota – początkowo nie większa od kota – podaruje jej to, czego szukała przez całe życie: kotwicę (ostatecznie ważącą 350 kilogramów), rodzinę, dom i więzi społeczne. Sąsiedzi zaczną przyprowadzać Chrisa z jego ucieczek, córki sąsiadki będą urządzać mu ciepłe kąpiele, a powiększające się grono znajomych zacznie zwozić przepyszne resztki ze swoich stołów. Jego inteligencja i sława rosła wraz z jego wagą – trafił w końcu do radia i telewizji. Ale wpływ Christophera Hogwooda sięgał o wiele dalej. Sy Montgomery opisuje, czego ona i inni nauczyli się od tej hojnej duszy, która po prostu znalazła się w ciele świni –samoakceptacji, wartości więzi międzyludzkich czy przyjemności płynących z tego, co nas otacza. Dobra świnka udowadnia, że z miłością niemal wszystko jest możliwe. Ta książka nie tyle o zwierzęciu w zagrodzie, ile o relacjach – w całym ich powikłaniu, radości i ściskającej za serce złożoności. W pełnej miłości, lecz wolnej od sentymentalizmu opowieści, Sy Montgomery zdołała uchwycić bogactwo, jakie zwierzęta wnoszą w ludzkie życie. Dobra świnka, dobra to książka cudownie napisana i pełna niespodzianek. Bo czasami trzeba świni, żeby otworzyła nam oczy na to, co jest w życiu najważniejsze. John Grogan, autor książki Marley i ja Sy Montgomery jest przyrodczniką, pisarką, autorką scenariuszy telewizyjnych, która pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Czterokrotnie jeździła do Peru i Brazylii, aby badać różowe delfiny z Amazonki. Podczas innych wypraw gonił ją w Zairze rozwścieczony goryl srebrnogrzbiety, ugryzł ją nietoperz wampir na Kostaryce, rozebrał orangutan w Borneo i polował na nią tygrys w Indiach. Pracowała także w Manitobie przy jamie wypełnionej osiemnastoma tysiącami węży pończoszników, pielęgnowała tarantulę w Gujanie Francuskiej oraz pływała z piraniami, strętwami i delfinami w Amazonce. Mieszka w New Hampshire.

Podobne książki

Belgia mapa 1:300 000 brak Serwis Lider
8 ofert od 23.67PLN
Porównaj ceny
Pireneje mapa 1:400 000 brak Serwis Lider
9 ofert od 26.31PLN
Porównaj ceny
Skandynawia Europa Północna mapa 1:2 000 000 brak Freytag&berndt
11 ofert od 23.67PLN
Porównaj ceny
Pornografia (Audiobook na CD) Witold Gombrowicz Literackie
9 ofert od 31.41PLN
Porównaj ceny
Dzieje Ukrainy Leszek Podhorodecki Bellona
14 ofert od 31.41PLN
Porównaj ceny
Twarzą ku nocy brak Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
14 ofert od 31.92PLN
Porównaj ceny
Esej o malarstwie Denis Diderot Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego
14 ofert od 23.20PLN
Porównaj ceny
Biblia ilustrowana brak Olesiejuk
14 ofert od 16.99PLN
Porównaj ceny
Lękliwe dusze pytają John Matthews CREDO
15 ofert od 18.40PLN
Porównaj ceny
Kompetencje informacyjne uczniów w perspektywie zmian szkolnego środowiska uczenia się Katarzyna Borawska-Kalbarczyk ŻAK Wydawnictwo Akademickie
15 ofert od 40.57PLN
Porównaj ceny
Dosięgnąć gwiazd Agata Naniewicz-Zalewska Dream Books
18 ofert od 62.91PLN
Porównaj ceny
Opowieść kata Joel F. Harrington Poznańskie
18 ofert od 31.92PLN
Porównaj ceny
Rebeka Wymarzona panna młoda Antonella Anghinoni Święty Wojciech
17 ofert od 16.00PLN
Porównaj ceny
Rzeczpospolita wolnych ludzi brak IPN
15 ofert od 40.00PLN
Porównaj ceny
Dyskalkulia Karin Landerl, Liane Kaufmann Harmonia
13 ofert od 23.92PLN
Porównaj ceny
Dolina popiołów Krzysztof Beśka Rebis
17 ofert od 30.32PLN
Porównaj ceny
Po drugiej stronie lustra Agata Dominik Bernardinum
17 ofert od 40.41PLN
Porównaj ceny
Więcej niż piłka nożna? Fabian Balicki Poligraf
15 ofert od 23.92PLN
Porównaj ceny
Instrumentarium zarządzania publicznego brak Difin
14 ofert od 47.00PLN
Porównaj ceny
Goci Jerzy Strzelczyk Poznańskie
17 ofert od 46.02PLN
Porównaj ceny
Deportowani do ZSRS. Relacje ofiar gułagu brak Dialog
14 ofert od 44.00PLN
Porównaj ceny
Pani Stefa Magdalena Kicińska Czarne
14 ofert od 31.92PLN
Porównaj ceny
Chłopczyce z Kabulu Jenny Nordberg Czarne
18 ofert od 35.92PLN
Porównaj ceny
Zbiegli naziści Gerald Steinacher Czarne
18 ofert od 35.92PLN
Porównaj ceny
Mózg i błazen Marcin Rotkiewicz Czarne
16 ofert od 31.92PLN
Porównaj ceny