ŚMIERĆ W AMAZONII NOWE ELDORADO I JEGO OFIARY - Domosławski Artur

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 17.
Książkę ŚMIERĆ W AMAZONII NOWE ELDORADO I JEGO OFIARY można najtaniej kupić w sklepie internetowym aros.pl za jedyne 18.45zł.
Średnia cena książki ŚMIERĆ W AMAZONII NOWE ELDORADO I JEGO OFIARY wynosi 24.84zł.

Śmierć w Amazonii Artur Domosławski Wielka Litera
bonito.pl od 18.45PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii za 18.45 zł

Cena: 18.45
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii za 18.45 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Dokument i reportaż
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

„Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę. Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.”
Janina Ochojska-Okońska „Jeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.”
Jacek Żakowski Pierwsza od czasu biografii Kapuścinski non-ficton nowa książka Artura Domosławskiego. Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo „thriller” jest tu jak najbardziej na miejscu - Śmierć w Amazonii zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach „nieznani sprawcy“ polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata. Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za morderstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, mają szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami? Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji. Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki tej książce staja się czytelnikowi po prostu bliscy. Domosławski otwiera nam oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii Artur Domosławski Wielka Litera
aros.pl od 18.45PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii za 18.45 zł

Cena: 18.45
Sklep: aros.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii za 18.45 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Dokument i reportaż
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

„Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wie

Śmierć w Amazonii - dostawa od 3,49 PLN Domosławski Artur Wielka Litera
mestro.pl od 21.66PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - dostawa od 3,49 PLN - Domosławski Artur

Śmierć w Amazonii - dostawa od 3,49 PLN za 21.66 zł

Cena: 21.66
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii - dostawa od 3,49 PLN za 21.66 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Literatura faktu/Reportaż
ISBN: 9788364142130
Waga: 0.3000 kg
Rok wydania: b/d

Śmierć w Amazonii Domosławski Artur Wielka Litera
profit24.pl od 22.74PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - Domosławski Artur

Śmierć w Amazonii za 22.74 zł

Cena: 22.74
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii za 22.74 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Literatura faktu/Reportaż
ISBN: 9788364142130
Waga: 0.3000 kg
Rok wydania: b/d

ŚMIERĆ W AMAZONII NOWE ELDORADO I JEGO OFIARY Domosławski Artur brak danych
madbooks.pl od 22.79PLN
KUP KSIĄŻKĘ
ŚMIERĆ W AMAZONII NOWE ELDORADO I JEGO OFIARY - Domosławski Artur

ŚMIERĆ W AMAZONII NOWE ELDORADO I JEGO OFIARY za 22.79 zł

Cena: 22.79
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz ŚMIERĆ W AMAZONII NOWE ELDORADO I JEGO OFIARY za 22.79 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Literatura faktu
ISBN: 9788364142130
Waga: 0.3000 kg
Rok wydania: 2013

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę. Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.Janina Ochojska-OkońskaJeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.Jacek ŻakowskiPierwsza od czasu biografii Kapuścinski non-ficton nowa książka Artura Domosławskiego.Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo thriller jest tu jak najbardziej na miejscu - Śmierć w Amazonii zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach „nieznani sprawcy“ polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Ktoś zabija towarzysza wspólnej sprawy. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata.Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, maja szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji . Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą, ale i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki Domosławskiemu, staja się nam po prostu bliscy.Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary Artur Domosławski Wielka Litera
taniaksiazka.pl od 24.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary za 24.11 zł

Cena: 24.11
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary za 24.11 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Podróże i turystyka / Regiony / Azja
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Śmierć w Amazonii - Artur Domosławski Artur Domosławski Wielka Litera
inbook.pl od 24.13PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - Artur Domosławski - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii - Artur Domosławski za 24.13 zł

Cena: 24.13
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii - Artur Domosławski za 24.13 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki / Literatura faktu / Reportaże
ISBN: 9788364142130
Waga: 0.3000 kg
Rok wydania: b/d

Pierwsza od czasu biografii "Kapuściński non-ficton" nowa książka Domosławskiego. Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i odnoszące się do innego typu literatury, słowo "thriller" jest tu jak najbardziej na miejscu - "Śmierć w Amazonii" zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach "nieznani sprawcy" polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata. Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za morderstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, mają szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami? Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji. Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą i nadzieją świat ludzi, ktorzy dzięki tej książce, staja się czytelnikowi po prostu bliscy. Domosławski otwiera nam oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary Domosławski Artur WIELKA LITERA
dadada.pl od 25.28PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary - Domosławski Artur

Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary za 25.28 zł

Cena: 25.28
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary za 25.28 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: WIELKA LITERA
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę. Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.Janina Ochojska-OkońskaJeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.Jacek ŻakowskiPierwsza od czasu biografii ""Kapuścinski non-ficton"" nowa książka Artura Domosławskiego.Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo ""thriller"" jest tu jak najbardziej na miejscu - ""Śmierć w Amazonii"" zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach ,,nieznani sprawcy"" polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Ktoś zabija towarzysza wspólnej sprawy. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata.Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, maja szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji . Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą, ale i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki Domosławskiemu, staja się nam po prostu bliscy.Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary Domosławski Artur WIELKA LITERA
pantomasz.pl od 25.29PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary - Domosławski Artur

Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary za 25.29 zł

Cena: 25.29
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii Nowe Eldorado i jego ofiary za 25.29 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: WIELKA LITERA
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę. Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.Janina Ochojska-OkońskaJeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.Jacek ŻakowskiPierwsza od czasu biografii ""Kapuścinski non-ficton"" nowa książka Artura Domosławskiego.Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo ""thriller"" jest tu jak najbardziej na miejscu - ""Śmierć w Amazonii"" zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach ,,nieznani sprawcy"" polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Ktoś zabija towarzysza wspólnej sprawy. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata.Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, maja szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji . Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą, ale i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki Domosławskiemu, staja się nam po prostu bliscy.Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary Artur Domosławski Wielka Litera
matras.pl od 25.83PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary za 25.83 zł

Cena: 25.83
Sklep: matras.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary za 25.83 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki/Promocje
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę.
Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.
Janina Ochojska-Okońska

Jeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.
Jacek Żakowski

Pierwsza od czasu biografii "Kapuścinski non-ficton" nowa książka Artura Domosławskiego.
Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo "thriller" jest tu jak najbardziej na miejscu - "Śmierć w Amazonii" zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach "nieznani sprawcy" polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Ktoś zabija towarzysza wspólnej sprawy. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata.
Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, maja szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?
Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji . Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą, ale i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki Domosławskiemu, stają się nam po prostu bliscy.
Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary Artur Domosławski Wielka Litera
matras.pl od 25.83PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary za 25.83 zł

Cena: 25.83
Sklep: matras.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary za 25.83 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki/Literatura piękna/Reportaż, literatura faktu
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę.
Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.
Janina Ochojska-Okońska

Jeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.
Jacek Żakowski

Pierwsza od czasu biografii "Kapuścinski non-ficton" nowa książka Artura Domosławskiego.
Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo "thriller" jest tu jak najbardziej na miejscu - "Śmierć w Amazonii" zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach "nieznani sprawcy" polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Ktoś zabija towarzysza wspólnej sprawy. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata.
Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, maja szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?
Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji . Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą, ale i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki Domosławskiemu, stają się nam po prostu bliscy.
Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary Artur Domosławski Wielka Litera
matras.pl od 25.83PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary za 25.83 zł

Cena: 25.83
Sklep: matras.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii. Eldorado i jego ofiary za 25.83 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki/Tania książka
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę.
Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.
Janina Ochojska-Okońska

Jeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.
Jacek Żakowski

Pierwsza od czasu biografii "Kapuścinski non-ficton" nowa książka Artura Domosławskiego.
Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo "thriller" jest tu jak najbardziej na miejscu - "Śmierć w Amazonii" zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach "nieznani sprawcy" polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Ktoś zabija towarzysza wspólnej sprawy. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata.
Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, maja szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?
Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji . Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą, ale i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki Domosławskiemu, stają się nam po prostu bliscy.
Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii Domosławski Artur Wielka Litera
nieprzeczytane.pl od 25.89PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - Domosławski Artur

Śmierć w Amazonii za 25.89 zł

Cena: 25.89
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii za 25.89 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Literatura faktu/Reportaż
ISBN: 9788364142130
Waga: 0.3000 kg
Rok wydania: b/d

Śmierć w Amazonii Domosławski Artur Wielka Litera
dobre-ksiazki.com.pl od 27.09PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - Domosławski Artur

Śmierć w Amazonii za 27.09 zł

Cena: 27.09
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii za 27.09 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki
ISBN: 9788364142130
Waga: 0.3000 kg
Rok wydania: 2017

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę. Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego. Janina Ochojska-Okoń...

Śmierć w Amazonii Artur Domosławski Artur Domosławski Wielka Litera
gandalf.com.pl od 27.61PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii Artur Domosławski - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii Artur Domosławski za 27.61 zł

Cena: 27.61
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii Artur Domosławski za 27.61 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki, literatura faktu i reportaż
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Śmierć w Amazonii Artur Domosławski Wielka Litera
koobe.pl od 29.90PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - Artur Domosławski

Śmierć w Amazonii za 29.90 zł

Cena: 29.90
Sklep: koobe.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii za 29.90 zł w księgarni koobe.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Katalog ebooków / Literatura faktu
ISBN: 9788364142130
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę. Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.

Janina Ochojska-Okońska

Jeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.

Jacek Żakowski

Pierwsza od czasu biografii "Kapuścinski non-fiction" nowa książka Artura Domosławskiego.

Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo "thriller" jest tu jak najbardziej na miejscu - "Smierć w Amazonii" zaczyna się jak thriller i czyta się te książkę jak thriller. 

W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach „nieznani sprawcy“ polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Ktoś zabija towarzysza wspólnej sprawy. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata.

Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, maja szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?

Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji . Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą, ale i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki Domosławskiemu, staja się nam po prostu bliscy.

Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Śmierć w Amazonii Domosławski Artur Wielka Litera
selkar.pl od 31.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Śmierć w Amazonii - Domosławski Artur

Śmierć w Amazonii za 31.47 zł

Cena: 31.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Śmierć w Amazonii za 31.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki/Literatura faktu/Reportaż/Reportaż polski
ISBN: 9788364142130
Waga: 0.3000 kg
Rok wydania: 2013

Ta książka opowiada o sprawach, o których powinniśmy chcieć jak najwięcej wiedzieć. Wierzę, że taka wiedza pomaga zmieniać świat na lepsze. Na świat, w którym chcielibyśmy żyć. Wprawdzie ta wiedza przysporzy nam moralnych dylematów, ale dzięki niej mamy szansę podejmowania świadomych decyzji. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dzięki wspólnej odmowie jakiś koncern poniósłby ogromne straty? My konsumenci mamy ogromną siłę. Warto wykorzystać ją, żeby zrobić coś dobrego.
Janina Ochojska-Okońska
Jeśli nie przeczytacie, nigdy nie uwierzycie, ilu ludzi jest wciąż mordowanych w Brazylii, Ekwadorze, Peru, byście mogli sobie kupić pralki, parkiety, befsztyki, benzynę i zaręczynowe pierścionki. A jak zaczniecie czytać, to się nie oderwiecie.
Jacek Żakowski
Pierwsza od czasu biografii "Kapuścinski non-ficton" nowa książka Artura Domosławskiego.
Tym razem Autor wraca do tematu, którego jest jednym z najlepszych w Polsce znawców - do Ameryki Łacińskiej. Jakkolwiek nadużywane i opisujące inny typ literatury, słowo "thriller" jest tu jak najbardziej na miejscu - "Śmierć w Amazonii" zaczyna się jak thriller i czyta się tę książkę jak thriller.
W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach ?nieznani sprawcy? polują na księdza, który broni praw górali do ziemi i wody. Ktoś zabija towarzysza wspólnej sprawy. Pewien robotnik rolny zostaje prawnikiem. Domaga się odszkodowań dla mieszkańców miasteczek i wsi, którzy zaczęli zapadać na nieznane wcześniej choroby. Dostaje telefon z wiadomością, że znaleziono zwłoki jego młodszego brata.
Artur Domosławski kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego i praw lokalnej ludności w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie, którzy po prostu bronią swojej ziemi, maja szanse w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?
Nie zawsze optymistyczne odpowiedzi na te pytania ukazują współczesne oblicza wielkiego biznesu, skorumpowanej polityki i ciemnych stron globalizacji . Amazonia w książce Domosławskiego jest żywa i prawdziwa, sportretowana w przypadkach konkretnych ludzi. Nie ma tu prostych haseł o obronie puszczy amazońskiej. Nie ma lukrowanego obrazka celebryty wspierającego indiańskie plemiona. Jest kipiący energią, rozpaczą, ale i nadzieją świat ludzi, którzy dzięki Domosławskiemu, staja się nam po prostu bliscy.
Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Podobne książki

Smart Time 3. Teacher's Book Virginia Evans, Jenny Dooley Express Publishing
10 ofert od 38.40PLN
Porównaj ceny
ISDN cyfrowe sieci zintegrowane usługowo Kościelnik Dariusz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ
7 ofert od 25.20PLN
Porównaj ceny
Druki ulotne i okolicznościowe jako źródła do badań dziejów i kultury Dolnego Śląska lat 1945-1956 Firlej-Buzon Aneta Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego
16 ofert od 15.97PLN
Porównaj ceny
Włączenie cyfrowe droga do reintegracji społecznej Lew-Starowicz Rafał, Lorecka Katarzyna Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego
15 ofert od 39.47PLN
Porównaj ceny
Fatalny Sojusz The Old Republic Gwiezdne Wojny - Sean Williams (Star Wars) [KSIĄŻKA] Sean Williams brak danych
6 ofert od 29.99PLN
Porównaj ceny
Kodeks spółek handlowych Opalski Adam, Wiśniewski Andrzej W. C.H. Beck
13 ofert od 331.55PLN
Porównaj ceny
Egzaminy Aplikacje radcowska i adwokacka Tom 3 Teksty ustaw praca zbiorowa C.H. Beck
12 ofert od 84.15PLN
Porównaj ceny
Nie daj się gnębić Nick Vujicic Aetos Media
18 ofert od 23.94PLN
Porównaj ceny
Kuchnia bez pszenicy Davis William Bukowy Las
16 ofert od 46.97PLN
Porównaj ceny
Ala ma kota. A Ali? Zdanka pierwsza klasa Jolanta Nowaczyk Dwie siostry
15 ofert od 20.93PLN
Porównaj ceny
Polski węgiel praca zbiorowa Wydawnictwo Krytyki Politycznej
16 ofert od 27.34PLN
Porównaj ceny
Energia Do Kwadratu Dziewięć Eksperymentów Udowadniających Wpływ Umysłu Na Materię - Pam Grout [KSIĄŻKA] Pam Grout brak danych
18 ofert od 30.19PLN
Porównaj ceny
Dyskusja z relatywizmem prawdy w Szkole Lwowsko-Warszawskiej Moroz Jacek Scholar
5 ofert od 34.97PLN
Porównaj ceny
Poezje Arthur Rimbaud C&T
14 ofert od 12.45PLN
Porównaj ceny
Heroiczne życie Lowney Chris WAM
4 ofert od 30.47PLN
Porównaj ceny
Ciało człowieka Damidos zbiorowa Praca Damidos
16 ofert od 8.80PLN
Porównaj ceny
50 i 5 lat Teatru Muzycznego w Gdyni 1958-2013 Zając-Kiedysz Aleksandra Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
14 ofert od 49.14PLN
Porównaj ceny
Przeciwerozyjna funkcja lasów glebochronnych Wiśniewski Paweł Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
14 ofert od 18.90PLN
Porównaj ceny
100 najpiękniejszych zabytków świata zbiorowa Praca DRAGON
14 ofert od 11.18PLN
Porównaj ceny
Skorowidz praca zbiorowa Literat
8 ofert od 2.03PLN
Porównaj ceny
Kalendarz Toruń w starej fotografii 2017 praca zbiorowa Literat
2 ofert od 9.03PLN
Porównaj ceny
Kalendarz 2017 - Konie praca zbiorowa Literat
2 ofert od 9.03PLN
Porównaj ceny
Fashion Book Zaprojektuj Własną Kolekcję - Marie Vendittelli, Sopie Griotto [KSIĄŻKA] Marie Vendittelli, Sopie Griotto brak danych
15 ofert od 26.32PLN
Porównaj ceny
Opowiedzieć Uniwersytet Kaja Kaźmierska, Katarzyna Waniek, Agata Zysiak Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
12 ofert od 40.70PLN
Porównaj ceny
Czerwona Bogini Grey Peter Okultura
8 ofert od 37.47PLN
Porównaj ceny
Baronowie von Gersdorff Grzegorz Nowak TMZK
14 ofert od 78.29PLN
Porównaj ceny