Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 16.
Książkę Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 11.48zł.
Średnia cena książki Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... wynosi 14.24zł.

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - dostawa od 3,49 PLN Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski Studio Emka
mestro.pl od 11.48PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - dostawa od 3,49 PLN - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - dostawa od 3,49 PLN za 11.48 zł

Cena: 11.48
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - dostawa od 3,49 PLN za 11.48 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Kucharstwo. Żywność. Gastronomia/Potrawy. Napoje. Żywność
ISBN: 9788363773434
Waga: 0.1600 kg
Rok wydania: b/d

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski Studio Emka
profit24.pl od 12.63PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 12.63 zł

Cena: 12.63
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 12.63 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Kucharstwo. Żywność. Gastronomia/Potrawy. Napoje. Żywność
ISBN: 9788363773434
Waga: 0.1600 kg
Rok wydania: b/d

Pyszny obiad w pół godziny Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski Studio Emka Klara Molnar
lideria.pl od 12.75PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski

Pyszny obiad w pół godziny za 12.75 zł

Cena: 12.75
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny za 12.75 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Studio Emka Klara Molnar
Kategoria: Ebooki i Audiobooki / Kulinaria
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal „z niczego”. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie. Barbara Adamczewska - autorka kilkunastu książek kulinarnych, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata pracowała jako dziennikarka w pismach kobiecych („Magazyn Rodzinny”, „Zwierciadło”), gdzie zajmowała się sprawami społecznymi, prezentowaniem ciekawych osób i ich hobby. W latach dziewięćdziesiątych zainteresowała się reklamą prasową organizując dział reklamy w „Zwierciadle”, a następnie przez wiele lat szefując reklamie w „Poradniku Domowym”. Wraz z mężem Piotrem prowadzi witrynę www.adamczewscy.pl. Piotr Adamczewski - dziennikarz i krytyk kulinarny związany z tygodnikiem Polityka, prowadzi także audycje „Na apetyt Adamczewski” w Radio TOK FM. Często gotuje z wybitnymi i znanymi kucharzami. Adaptuje przywiezione z podróży przepisy kulinarne i opracowuje własne. Autor m.in. takich pozycji jak Wielki świat od kuchni, Smakosz wędrowny, Męskie gotowanie, Krwawa historia smaków, Rok na talerzu oraz Wielkiej księgi drinków i koktajli. Współautor dziesięciu przewodników po restauracjach Warszawy i okolic pt. Za stołem. Gospodarz blogu kulinarnego „Gotuj się!” Zaspokajanie apetytu może stać się wielką przyjemnością i źródłem szczęścia. Skorzystajcie z pomysłów Państwa Adamczewskich. Wybierzcie sobie te, które sprawią największą przyjemność.

PYSZNY OBIAD W PÓŁ GODZINY Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr brak danych
madbooks.pl od 12.82PLN
KUP KSIĄŻKĘ
PYSZNY OBIAD W PÓŁ GODZINY - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

PYSZNY OBIAD W PÓŁ GODZINY za 12.82 zł

Cena: 12.82
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz PYSZNY OBIAD W PÓŁ GODZINY za 12.82 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Poradniki i przewodniki/Książki kucharskie i przepisy
ISBN: 9788363773434
Waga: 0.1600 kg
Rok wydania: 2013

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal „z niczego”. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie.Barbara Adamczewska - autorka kilkunastu książek kulinarnych, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata pracowała jako dziennikarka w pismach kobiecych („Magazyn Rodzinny”, „Zwierciadło”), gdzie zajmowała się sprawami społecznymi, prezentowaniem ciekawych osób i ich hobby. W latach dziewięćdziesiątych zainteresowała się reklamą prasową organizując dział reklamy w „Zwierciadle”, a następnie przez wiele lat szefując reklamie w „Poradniku Domowym”. Wraz z mężem Piotrem prowadzi witrynę www.adamczewscy.pl. Piotr Adamczewski - dziennikarz i krytyk kulinarny związany z tygodnikiem Polityka, prowadzi także audycje „Na apetyt Adamczewski” w Radio TOK FM. Często gotuje z wybitnymi i znanymi kucharzami. Adaptuje przywiezione z podróży przepisy kulinarne i opracowuje własne. Autor m.in. takich pozycji jak Wielki świat od kuchni, Smakosz wędrowny, Męskie gotowanie, Krwawa historia smaków, Rok na talerzu oraz Wielkiej księgi drinków i koktajli. Współautor dziesięciu przewodników po restauracjach Warszawy i okolic pt. Za stołem. Gospodarz blogu kulinarnego „Gotuj się!” Zaspokajanie apetytu może stać się wielką przyjemnością i źródłem szczęścia. Skorzystajcie z pomysłów Państwa Adamczewskich. Wybierzcie sobie te, które sprawią największą przyjemność.

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski Studio Emka
nieprzeczytane.pl od 12.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 12.93 zł

Cena: 12.93
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 12.93 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Kucharstwo. Żywność. Gastronomia/Potrawy. Napoje. Żywność
ISBN: 9788363773434
Waga: 0.1600 kg
Rok wydania: b/d

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... Barbara Adamczewska|Piotr Adamczewski Studio Emka
taniaksiazka.pl od 12.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - Barbara Adamczewska|Piotr Adamczewski

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 12.94 zł

Cena: 12.94
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 12.94 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Kuchnia, diety i przepisy / Książki kucharskie / Dania główne
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Pyszny obiad w pół godziny Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr Studio Emka
bonito.pl od 12.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

Pyszny obiad w pół godziny za 12.94 zł

Cena: 12.94
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny za 12.94 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal „z niczego”. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie. Barbara Adamczewska - autorka kilkunastu książek kulinarnych, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata pracowała jako dziennikarka w pismach kobiecych („Magazyn Rodzinny”, „Zwierciadło”), gdzie zajmowała się sprawami społecznymi, prezentowaniem ciekawych osób i ich hobby. W latach dziewięćdziesiątych zainteresowała się reklamą prasową organizując dział reklamy w „Zwierciadle”, a następnie przez wiele lat szefując reklamie w „Poradniku Domowym”. Wraz z mężem Piotrem prowadzi witrynę www.adamczewscy.pl. Piotr Adamczewski - dziennikarz i krytyk kulinarny związany z tygodnikiem Polityka, prowadzi także audycje „Na apetyt Adamczewski” w Radio TOK FM. Często gotuje z wybitnymi i znanymi kucharzami. Adaptuje przywiezione z podróży przepisy kulinarne i opracowuje własne. Autor m.in. takich pozycji jak Wielki świat od kuchni, Smakosz wędrowny, Męskie gotowanie, Krwawa historia smaków, Rok na talerzu oraz Wielkiej księgi drinków i koktajli. Współautor dziesięciu przewodników po restauracjach Warszawy i okolic pt. Za stołem. Gospodarz blogu kulinarnego „Gotuj się!” Zaspokajanie apetytu może stać się wielką przyjemnością i źródłem szczęścia. Skorzystajcie z pomysłów Państwa Adamczewskich. Wybierzcie sobie te, które sprawią największą przyjemność.

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski Studio Emka
inbook.pl od 13.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski za 13.11 zł

Cena: 13.11
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski za 13.11 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Książki / Poradniki / Kulinaria
ISBN: 9788363773434
Waga: 0.1600 kg
Rok wydania: b/d

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal ?z niczego?. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie. Barbara Adamczewska - autorka kilkunastu książek kulinarnych, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata pracowała jako dziennikarka w pismach kobiecych (?Magazyn Rodzinny?, ?Zwierciadło?), gdzie zajmowała się sprawami społecznymi, prezentowaniem ciekawych osób i ich hobby. W latach dziewięćdziesiątych zainteresowała się reklamą prasową organizując dział reklamy w ?Zwierciadle?, a następnie przez wiele lat szefując reklamie w ?Poradniku Domowym?. Wraz z mężem Piotrem prowadzi witrynę www.adamczewscy.pl. Piotr Adamczewski - dziennikarz i krytyk kulinarny związany z tygodnikiem Polityka, prowadzi także audycje ?Na apetyt Adamczewski? w Radio TOK FM. Często gotuje z wybitnymi i znanymi kucharzami. Adaptuje przywiezione z podróży przepisy kulinarne i opracowuje własne. Autor m.in. takich pozycji jak Wielki świat od kuchni, Smakosz wędrowny, Męskie gotowanie, Krwawa historia smaków, Rok na talerzu oraz Wielkiej księgi drinków i koktajli. Współautor dziesięciu przewodników po restauracjach Warszawy i okolic pt. Za stołem. Gospodarz blogu kulinarnego ?Gotuj się!? Zaspokajanie apetytu może stać się wielką przyjemnością i źródłem szczęścia. Skorzystajcie z pomysłów Państwa Adamczewskich. Wybierzcie sobie te, które sprawią największą przyjemność.

Pyszny obiad w pół godziny Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski Studio Emka
lideria.pl od 13.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny - Barbara Adamczewska, Piotr Adamczewski

Pyszny obiad w pół godziny za 13.53 zł

Cena: 13.53
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny za 13.53 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Książki / Kulinaria
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal „z niczego”. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie. Barbara Adamczewska - autorka kilkunastu książek kulinarnych, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata pracowała jako dziennikarka w pismach kobiecych („Magazyn Rodzinny”, „Zwierciadło”), gdzie zajmowała się sprawami społecznymi, prezentowaniem ciekawych osób i ich hobby. W latach dziewięćdziesiątych zainteresowała się reklamą prasową organizując dział reklamy w „Zwierciadle”, a następnie przez wiele lat szefując reklamie w „Poradniku Domowym”. Wraz z mężem Piotrem prowadzi witrynę www.adamczewscy.pl. Piotr Adamczewski - dziennikarz i krytyk kulinarny związany z tygodnikiem Polityka, prowadzi także audycje „Na apetyt Adamczewski” w Radio TOK FM. Często gotuje z wybitnymi i znanymi kucharzami. Adaptuje przywiezione z podróży przepisy kulinarne i opracowuje własne. Autor m.in. takich pozycji jak Wielki świat od kuchni, Smakosz wędrowny, Męskie gotowanie, Krwawa historia smaków, Rok na talerzu oraz Wielkiej księgi drinków i koktajli. Współautor dziesięciu przewodników po restauracjach Warszawy i okolic pt. Za stołem. Gospodarz blogu kulinarnego „Gotuj się!” Zaspokajanie apetytu może stać się wielką przyjemnością i źródłem szczęścia. Skorzystajcie z pomysłów Państwa Adamczewskich. Wybierzcie sobie te, które sprawią największą przyjemność.

Pyszny obiad w pół godziny Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr Studio Emka
aros.pl od 13.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

Pyszny obiad w pół godziny za 13.93 zł

Cena: 13.93
Sklep: aros.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny za 13.93 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół

Pyszny obiad w pół godziny Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr STUDIO EMKA
dobre-ksiazki.com.pl od 14.35PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

Pyszny obiad w pół godziny za 14.35 zł

Cena: 14.35
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny za 14.35 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: STUDIO EMKA
Kategoria: Książki
ISBN: 9788363773434
Waga: 0.1620 kg
Rok wydania: 2013

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal ?z niczego?. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30...

Pyszny obiad w pół godziny Barbara i Piotr Adamczewscy Barbara i Piotr Adamczewscy Studio Emka
gandalf.com.pl od 16.28PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny Barbara i Piotr Adamczewscy - Barbara i Piotr Adamczewscy

Pyszny obiad w pół godziny Barbara i Piotr Adamczewscy za 16.28 zł

Cena: 16.28
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny Barbara i Piotr Adamczewscy za 16.28 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Książki, kulinaria
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr Studio Emka
pantomasz.pl od 16.87PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 16.87 zł

Cena: 16.87
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 16.87 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Kultura
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal `z niczego`. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie.

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr Studio Emka
dadada.pl od 16.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 16.92 zł

Cena: 16.92
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 16.92 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Kulinaria
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal `z niczego`. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie.

Pyszny obiad w pół godziny Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr Studio Emka
selkar.pl od 16.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

Pyszny obiad w pół godziny za 16.97 zł

Cena: 16.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny za 16.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Książki/Kulinaria/Książki kucharskie
ISBN: 9788363773434
Waga: 0.1600 kg
Rok wydania: 2013

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu.

Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal ?z niczego?. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie.

Barbara Adamczewska - autorka kilkunastu książek kulinarnych, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata pracowała jako dziennikarka w pismach kobiecych (?Magazyn Rodzinny?, ?Zwierciadło?), gdzie zajmowała się sprawami społecznymi, prezentowaniem ciekawych osób i ich hobby. W latach dziewięćdziesiątych zainteresowała się reklamą prasową organizując dział reklamy w ?Zwierciadle?, a następnie przez wiele lat szefując reklamie w ?Poradniku Domowym?. Wraz z mężem Piotrem prowadzi witrynę www.adamczewscy.pl.

Piotr Adamczewski - dziennikarz i krytyk kulinarny związany z tygodnikiem Polityka, prowadzi także audycje ?Na apetyt Adamczewski? w Radio TOK FM. Często gotuje z wybitnymi i znanymi kucharzami. Adaptuje przywiezione z podróży przepisy kulinarne i opracowuje własne. Autor m.in. takich pozycji jak Wielki świat od kuchni, Smakosz wędrowny, Męskie gotowanie, Krwawa historia smaków, Rok na talerzu oraz Wielkiej księgi drinków i koktajli. Współautor dziesięciu przewodników po restauracjach Warszawy i okolic pt. Za stołem. Gospodarz blogu kulinarnego ?Gotuj się!?

Zaspokajanie apetytu może stać się wielką przyjemnością i źródłem szczęścia. Skorzystajcie z pomysłów Państwa Adamczewskich. Wybierzcie sobie te, które sprawią największą przyjemność.

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr Studio Emka
zdrowepodejscie.pl od 17.40PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr

Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 17.40 zł

Cena: 17.40
Sklep: zdrowepodejscie.pl
Kup teraz Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów... za 17.40 zł w księgarni zdrowepodejscie.pl
Wydawca: Studio Emka
Kategoria: Kulinaria i diety
ISBN: 9788363773434
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Barbara i Piotr Adamczewscy to jedyne w Polsce małżeństwo kulinarnych krytyków i praktyków, które ma już na swoim koncie łącznie ponad 40 książek poświęconych tematyce kulinarnej. Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście to kolejna publikacja tego duetu. Znalazły się w niej szybkie, proste, łatwe i pomysłowe dania, niekiedy tworzone niemal `z niczego`. Autorzy dowodzą, że naprawdę smakowity obiad, składający się co najmniej z dwóch odpowiednio dobranych dań można przygotować w 30 minut. Oczywiście potrzebna jest do tego dobra organizacja i sensowne zaopatrzenie kuchni. Ale i na to znajdą Czytelnicy rady w tej książce. Wielką wagę autorzy przywiązują do jakości produktów, zdrowego i racjonalnego ich doboru, do takiego wyposażenia kuchni, aby sprzęty pomagały a nie utrudniały szybkie działanie.

Podobne książki

Literatura jako trop rzeczywistości. Poetyka epifanii w nowoczesnej literaturze polskiej Ryszard Nycz Ryszard Nycz Universitas
9 ofert od 37.31PLN
Porównaj ceny
Neuromarketing 2.0. Wygraj wojnę o umysł klienta Woźniak Jakub Helion
17 ofert od 29.89PLN
Porównaj ceny
Ochrona danych osobowych Komentarz Barta Janusz, Markiewicz Ryszard, Fajgielski Paweł Wolters Kluwer
4 ofert od 164.25PLN
Porównaj ceny
Z zapachem starego drewna Sienkiewicz Henryk brak danych
3 ofert od 31.59PLN
Porównaj ceny
Historia Drugiej Wojny Światowej 1939-1945 - Antoni Czubiński [KSIĄŻKA] Antoni Czubiński Rebis
1 ofert od 29.99PLN
Porównaj ceny
Matematyka 4 Korepetycje Matachowska Grażyna GREG
17 ofert od 5.29PLN
Porównaj ceny
Małopolska. Mapa regionalna ogólnogeograficzna/krajobrazowa mapa ścienna Nowa Era brak Nowa Era
1 ofert od 182.90PLN
Porównaj ceny
Naznaczony Przez Bogów - Tom Lloyd [KSIĄŻKA] Tom Lloyd Rebis
8 ofert od 32.67PLN
Porównaj ceny
PUS Bóg Świat i My 2 Religia dla pierwszoklasisty Czerwiński Zbigniew Epideixis
13 ofert od 13.97PLN
Porównaj ceny
Zraniony pasterz - dostawa od 3,49 PLN Ange Daniel WYDAWNICTWO M
10 ofert od 11.16PLN
Porównaj ceny
Książeczka dźwiękowa - Gady kopalne brak brak danych
6 ofert od 15.44PLN
Porównaj ceny
Geny, komórki, mikroby Opracowanie zbiorowe Burda Książki
7 ofert od 17.91PLN
Porównaj ceny
25 sposobów na niejadka Fiona Faulkner Burda Książki
5 ofert od 35.92PLN
Porównaj ceny
Nazwy własne obiektów handlowo usługowych w przestrzeni miasta - dostawa od 3,49 PLN Siwiec Adam UMCS – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
16 ofert od 26.77PLN
Porównaj ceny
Żółw stepowy Gorazdowski Marcin Jan brak danych
11 ofert od 4.51PLN
Porównaj ceny
ŻÓŁW OZDOBNY Kisiel Beata brak danych
1 ofert od 5.23PLN
Porównaj ceny
HOBBY ŻAKO Jabłoński Krzysztof Michał, Gorazdowski Marcin Jan brak danych
7 ofert od 7.13PLN
Porównaj ceny
Best Karate 11 Nakayama Masatoshi DIAMOND BOOKS
14 ofert od 17.60PLN
Porównaj ceny
Żądza złota Primke Robert, Szczerepa Maciej, Szczerepa Wojciech brak danych
6 ofert od 7.13PLN
Porównaj ceny
Zeberki. Hodowla i mutacje Jabłoński Krzysztof Michał, Lubik Piotr brak danych
11 ofert od 12.82PLN
Porównaj ceny
Zamki i warownie ziemi mazowieckiej Sypko Agnieszka, Sypko Robert brak danych
2 ofert od 9.02PLN
Porównaj ceny
Ziemiojady - Pielęgnice południowoamerykańskie Bednarczuk Radosław brak danych
7 ofert od 13.77PLN
Porównaj ceny
Łowicz Kolegiata Wniebowzięcia NMP Czyż Anna Sylwia brak danych
2 ofert od 12.11PLN
Porównaj ceny
Świnka morska Gorazdowski Marcin Jan brak danych
1 ofert od 5.23PLN
Porównaj ceny
Scenariusz dla zaawansowanych Seger Linda Myśliński
15 ofert od 29.82PLN
Porównaj ceny