Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 20.
Książkę Dziennik Powstańca można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 19.97zł.
Średnia cena książki Dziennik Powstańca wynosi 24.4zł.

Dziennik Powstańca - dostawa od 3,49 PLN Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
mestro.pl od 19.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - dostawa od 3,49 PLN - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca - dostawa od 3,49 PLN za 19.97 zł

Cena: 19.97
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca - dostawa od 3,49 PLN za 19.97 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Literatura faktu/Biografie
ISBN: 9788363656607
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Dziennik Powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Marginesy
taniaksiazka.pl od 21.70PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński

Dziennik Powstańca za 21.70 zł

Cena: 21.70
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 21.70 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Historia / Historia Polski / Historia Polski 1939-1945
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Dziennik Powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Marginesy
inbook.pl od 21.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński

Dziennik Powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński za 21.72 zł

Cena: 21.72
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński za 21.72 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki / Literatura faktu / Biografie
ISBN: 9788363656607
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

"Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość", napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.
W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika... miał zaledwie osiemnaście lat. Jako "Deivir" - żołnierz legendarnego "Parasola" - służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.
Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich:?BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy - przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.
Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.
Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i "Kochane zwierzątka"): "Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady" (list z 6 IX 1969 roku).
Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

Dziennik Powstańca Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
profit24.pl od 22.16PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca za 22.16 zł

Cena: 22.16
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 22.16 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Literatura faktu/Biografie
ISBN: 9788363656607
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Dziennik Powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Marginesy
lideria.pl od 22.32PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński

Dziennik Powstańca za 22.32 zł

Cena: 22.32
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 22.32 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Ebooki i Audiobooki / Literatura faktu
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego. W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień. Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich:?BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania. Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania. Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): „Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady” (list z 6 IX 1969 roku). Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

Dziennik Powstańca - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
nieprzeczytane.pl od 22.62PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 22.62 zł

Cena: 22.62
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 22.62 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Historia. Archeologia/Historia krajów i krain
ISBN: 9788363656607
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: b/d

Dziennik Powstańca Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
bonito.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 22.69 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Dzienniki, wspomnienia
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego. W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień. Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich:?BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania. Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania. Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): „Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady” (list z 6 IX 1969 roku). Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

DZIENNIK POWSTAŃCA ZBIGNIEW CZAJKOWSKI-DĘBCZYŃSKI Marginesy
platon24.pl od 22.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
DZIENNIK POWSTAŃCA - ZBIGNIEW CZAJKOWSKI-DĘBCZYŃSKI

DZIENNIK POWSTAŃCA za 22.69 zł

Cena: 22.69
Sklep: platon24.pl
Kup teraz DZIENNIK POWSTAŃCA za 22.69 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Biografia
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014


„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.
W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.
Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich: BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.
Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.
Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): „Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady” (list z 6 IX 1969 roku).

DZIENNIK POWSTAŃCA Czajkowski-Dębczyński Zbigniew brak danych
madbooks.pl od 22.79PLN
KUP KSIĄŻKĘ
DZIENNIK POWSTAŃCA - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

DZIENNIK POWSTAŃCA za 22.79 zł

Cena: 22.79
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz DZIENNIK POWSTAŃCA za 22.79 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Biograficzna
ISBN: 9788363656607
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: 2014

„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego. W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich:BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania. Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): „Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady” (list z 6 IX 1969 roku).

Dziennik Powstańca Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
dadada.pl od 23.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca za 23.94 zł

Cena: 23.94
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 23.94 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Biografie
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość"", napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.Dziennik powstańca autor poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich: BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy - przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i ,,Kochane zwierzątka""): ,,Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady"" (list z 6 IX 1969 roku).

Dziennik Powstańca Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
pantomasz.pl od 23.96PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca za 23.96 zł

Cena: 23.96
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 23.96 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Historia
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość"", napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.Dziennik powstańca autor poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich: BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy - przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i ,,Kochane zwierzątka""): ,,Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady"" (list z 6 IX 1969 roku).

Dziennik Powstańca Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
dobre-ksiazki.com.pl od 25.40PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca za 25.40 zł

Cena: 25.40
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 25.40 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Biografie i dzienniki
ISBN: 9788363656607
Waga: 0.3150 kg
Rok wydania: 2014

?Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość?, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego. W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika? miał zaledwie osiemnaście lat. Jako ?Deivir? ? żołnierz legendarnego ?Parasola? ? służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był na...

Dziennik Powstańca Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
cdp.pl od 25.99PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca za 25.99 zł

Cena: 25.99
Sklep: cdp.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 25.99 zł w księgarni cdp.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Książki/Biografia, dokument i podróże/Pamiętniki i dzienniki
ISBN: 9788363656607
Waga: 0.3150 kg
Rok wydania: 2014

Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.

W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.

Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich: BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.

Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.

Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady (list z 6 IX 1969 roku).

Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

Dziennik powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Marginesy
matras.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński

Dziennik powstańca za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: matras.pl
Kup teraz Dziennik powstańca za 26.18 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Literatura piękna/Dzienniki, wspomnienia, listy
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.

W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.

Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich: BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.

Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.

Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): „Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady” (list z 6 IX 1969 roku).

Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

Dziennik powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Marginesy
matras.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński

Dziennik powstańca za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: matras.pl
Kup teraz Dziennik powstańca za 26.18 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Promocje
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.

W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.

Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich: BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.

Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.

Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): „Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady” (list z 6 IX 1969 roku).

Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

Dziennik Powstańca Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
aros.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: aros.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 26.18 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Dzienniki, wspomnienia
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert

Dziennik powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Marginesy
matras.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński

Dziennik powstańca za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: matras.pl
Kup teraz Dziennik powstańca za 26.18 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Historia/Historia Polski/II wojna światowa (1939-1945)
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.

W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.

Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich: BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.

Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.

Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): „Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady” (list z 6 IX 1969 roku).

Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

Dziennik powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Marginesy
matras.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik powstańca - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński

Dziennik powstańca za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: matras.pl
Kup teraz Dziennik powstańca za 26.18 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Historia/Historia Polski
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość”, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.

W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika… miał zaledwie osiemnaście lat. Jako „Deivir” – żołnierz legendarnego „Parasola” – służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.

Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich: BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy – przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.

Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.

Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i „Kochane zwierzątka”): „Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady” (list z 6 IX 1969 roku).

Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

Dziennik Powstańca Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Marginesy
selkar.pl od 29.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca - Czajkowski-Dębczyński Zbigniew

Dziennik Powstańca za 29.47 zł

Cena: 29.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca za 29.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Biografie/Pamiętniki. Wspomnienia
ISBN: 9788363656607
Waga: 0.3200 kg
Rok wydania: 2014

?Dziennik powstańca przeczytałem dwukrotnie i gotowy jestem wygłosić długą pochwałę. Jest to świetna proza i fakt, że napisał ja młodzieniec, budzi moją zazdrość?, napisał Zbigniew Herbert (list z Berlina, 12 XII 1969 roku), wieloletni przyjaciel Zbigniewa Czajkowskiego-Dębczyńskiego.
W chwili wybuchu Powstania Warszawskiego autor Dziennika? miał zaledwie osiemnaście lat. Jako ?Deivir? ? żołnierz legendarnego ?Parasola? ? służył bezpośrednio pod dowództwem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Był naocznym świadkiem śmierci poety i polowego pochówku 4 sierpnia 1944 roku, co opisał na kartach swych wspomnień.
Dziennik powstańca poświęcił poległym kolegom. Opisuje w nim wybrane akcje konspiracyjne (podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach w gimnazjum im. Lelewela; od 1942 roku działał w konspiracji AK, w organizacjach harcerskich:?BS (Bojowa Szkoła), zajmującej się m.in. małym sabotażem, oraz GS (Grupy Szturmowe), jednak większość książki dotyczy walk na Starym Mieście w sierpniu 1944 roku. Jest też epizod wrześniowy ? przejście kanałami do Śródmieścia, gdzie w rejonie Politechniki Autor walczył do końca Powstania.
Wspomnienia zapisywane były w czasie i bezpośrednio po Powstaniu; po kapitulacji Zbigniew Czajkowski został wywieziony do obozu jeńców w Sandbostel koło Bremy. Po wyzwoleniu ukończył Liceum Polskie w Lubece. Od 1947 mieszkał w Anglii, gdzie po studiach inżynieryjnych na Uniwersytecie Londyńskim pracował w przemyśle elektronicznym, potem założył własną firmę, osiągając wybitne sukcesy. Zmarł w Londynie 20 października 1999 roku i zgodnie z ostatnią wolą pochowany został na Powązkach Wojskowych w Warszawie, wśród żołnierzy Powstania.
Przez wiele lat Dziennik powstańca nie mógł ukazać się w Polsce. Jego edycja w 1968 roku w Wydawnictwie Literackim stała się wydarzeniem o charakterze literackim i politycznym. Zbigniew Herbert pisał w liście do Autora i Jego żony Magdaleny Czajkowskiej (później autorki książki Herbert i ?Kochane zwierzątka?): ?Jest już dawno w Polsce wyczerpana i w ogóle sprzedawali ją spod lady? (list z 6 IX 1969 roku).
Doskonale napisana, przejmująca, pełna emocji, ale i refleksji relacja naocznego świadka, uzupełniona m.in. materiałami z archiwum Autora, porusza współczesnych czytelników w Polsce i zagranicą (w 2012 roku książka została wydana w Londynie, w tłumaczeniu Marka Czajkowskiego, syna Autora).

Dziennik Powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Zbigniew Czajkowski-Dębczyński Marginesy
gandalf.com.pl od 29.60PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dziennik Powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński - Zbigniew Czajkowski-Dębczyński

Dziennik Powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński za 29.60 zł

Cena: 29.60
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Dziennik Powstańca Zbigniew Czajkowski-Dębczyński za 29.60 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki, biografie i wspomnienia
ISBN: 9788363656607
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Podobne książki

Indywidualna ocena służąca ustaleniu szczególnych potrzeb ofiar przestępstw w zakresie ochrony Mazowiecka Lidia Wolters Kluwer
5 ofert od 52.47PLN
Porównaj ceny
Czekanie na sen psa Jerzy Ficowski Nisza
15 ofert od 22.72PLN
Porównaj ceny
Programy Rodzinne Twoich Chorób Tom 3 Athias Gerard Virgo
16 ofert od 39.97PLN
Porównaj ceny
Bóg w Kościołach Hellinger Bert Virgo
11 ofert od 32.47PLN
Porównaj ceny
Ligny - Quatre Bras 16 VI 1815 - Tomasz Rogacki [KSIĄŻKA] Tomasz Rogacki brak danych
6 ofert od 16.67PLN
Porównaj ceny
Umysły zniewolone Literatura pod presją Napis Seria XV brak DiG
12 ofert od 29.50PLN
Porównaj ceny
Warszawa Dzieje fortyfikacji Królikowski Lech Trio
15 ofert od 32.47PLN
Porównaj ceny
Pieśni bilitis Louys Pierre Oficyna Naukowa
14 ofert od 33.57PLN
Porównaj ceny
Wywiad i kontrwywiad wojskowy II RP Tom 5 brak LTW
15 ofert od 33.97PLN
Porównaj ceny
Święty Jan Paweł II. Żywe Słowo do Polaków Jan Paweł II Jan Paweł II Rafael
12 ofert od 171.57PLN
Porównaj ceny
Agenda 21 Beck Glenn, Harriet Parke Zysk i S-ka
14 ofert od 32.97PLN
Porównaj ceny
Alchemia Franz Marie-Louise Zysk i S-ka
20 ofert od 41.47PLN
Porównaj ceny
Kliniczna skuteczność NLP i NLPt Wake Lisa, Gray Richard M., Bourke Frank S. Zysk i S-ka
14 ofert od 41.47PLN
Porównaj ceny
Skarby świata brak SBM
14 ofert od 64.97PLN
Porównaj ceny
Strategia Bancrofta Ludlum Robert Albatros
15 ofert od 33.97PLN
Porównaj ceny
Tajemnice zamku Riley Lucinda Albatros
15 ofert od 32.47PLN
Porównaj ceny
Vineland Pynchon Thomas Albatros
14 ofert od 40.47PLN
Porównaj ceny
Do zobaczenia w zaświatach Pierre Lemaitre Pierre Lemaitre Albatros
6 ofert od 29.56PLN
Porównaj ceny
Drama Kamila Witerska Kamila Witerska Difin
16 ofert od 33.93PLN
Porównaj ceny
Kompetencje personalne i społeczne w obszarach zawodowych Aleksandra Lęgowicz Aleksandra Lęgowicz Difin
15 ofert od 27.13PLN
Porównaj ceny
Ostatni szczegół Coben Harlan Albatros
16 ofert od 30.47PLN
Porównaj ceny
Zostań przy mnie Coben Harlan Albatros
15 ofert od 31.97PLN
Porównaj ceny
Znalezione nie kradzione King Stephen Albatros
4 ofert od 32.47PLN
Porównaj ceny
Noce w Rodanthe Sparks Nicholas Albatros
14 ofert od 25.97PLN
Porównaj ceny
Exakt fur Dich 2 Książka ćwiczeń z płytą DVD brak LektorKlett
12 ofert od 33.97PLN
Porównaj ceny