DOCHODZENIE THE KILLING - Hewson David

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 19.
Książkę DOCHODZENIE THE KILLING można najtaniej kupić w sklepie internetowym antykwarnia.info za jedyne 7.00zł.
Średnia cena książki DOCHODZENIE THE KILLING wynosi 29.84zł.

Dochodzenie brak brak danych
antykwarnia.info od 7.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - brak

Dochodzenie za 7.00 zł

Cena: 7.00
Sklep: antykwarnia.info
Kup teraz Dochodzenie za 7.00 zł w księgarni antykwarnia.info
Wydawca: brak danych
Kategoria: Home/FILMY/DVD
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Detektyw nowojorskiego wydziału zabójstw, Vincent LaMarca (Robert de Niro), ma za sobą długą i pełną sukcesów karierę w organach ścigania, dzięki której wyrobił sobie reputację człowieka bezgranicznie oddanego swej pracy. Jednak w najnowszej przydzielonej mu sprawie stawka okazuje się zbyt wysoka nawet dla niego. W trakcie dochodzenia przekonuje się, że podejrzanym, którego śledzi, jest jego własny syn (James Franco)...

Dochodzenie - dostawa od 3,49 PLN Hewson David Marginesy
mestro.pl od 25.66PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - dostawa od 3,49 PLN - Hewson David

Dochodzenie - dostawa od 3,49 PLN za 25.66 zł

Cena: 25.66
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Dochodzenie - dostawa od 3,49 PLN za 25.66 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788363656324
Waga: 0.6300 kg
Rok wydania: b/d

Dochodzenie - David Hewson David Hewson Marginesy
inbook.pl od 27.81PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - David Hewson - David Hewson

Dochodzenie - David Hewson za 27.81 zł

Cena: 27.81
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Dochodzenie - David Hewson za 27.81 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki / Literatura sensacyjna / Kryminał
ISBN: 9788363656324
Waga: 0.6300 kg
Rok wydania: b/d

Morderstwo młodej i pięknej dziewczyny wstrząsa nie tylko jej szczęśliwą rodziną i przyjaciółmi. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Nikt. Czyli wszyscy. Mgliste, niejasne opisy, mylące wskazówki, kłamstwa, stłumione emocje... Powoli tworzy się krąg podejrzanych - powiązanych ze sobą osób, skrywających mroczne sekrety. Niczego nie można być pewnym aż do końca dochodzenia, które prowadzi komisarz Sarah Lund. To ona znajduje ciało nastolatki, to ona wielokrotnie zmienia życiowe plany, by wraz ze swoim następcą, komisarzem Meyerem, prowadzić śledztwo. "Dochodzenie" to znakomita powieść sensacyjna oparta na kultowym duńskim serialu "Forbrydelsen". Bardzo popularny w Polsce "The Killing" (którego producentką jest Veena Sud, twórczyni "Dowodów zbrodni"), jest jego amerykańską adaptacją. Kilka odcinków reżyserowała Agnieszka Holland. Niespodzianką dla widzów, którzy nie znają książki, i czytelników, którzy nie oglądali serialu, jest radykalna zmiana zakończenia oraz znaczne różnice w prowadzeniu niektórych wątków powieści i filmu.

Dochodzenie Hewson David Marginesy
profit24.pl od 28.48PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - Hewson David

Dochodzenie za 28.48 zł

Cena: 28.48
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Dochodzenie za 28.48 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788363656324
Waga: 0.6300 kg
Rok wydania: b/d

Dochodzenie David Hewson Marginesy
lideria.pl od 28.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - David Hewson

Dochodzenie za 28.72 zł

Cena: 28.72
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Dochodzenie za 28.72 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Ebooki i Audiobooki / Literatura piękna / Sensacja, kryminał, thriller
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Powieść, która „wsysa” czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat! Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu The Killing. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego filmu jest Veena Sud – twórczyni Dowodów zbrodni. Dochodzenie to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule (Forbrydelsen), a szósty i dziewiąty odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland. Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami, odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych; zacieśnia się i jednocześnie rozrasta krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki, następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem, przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca… Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund – młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi, osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasie… Niektórym i powieść i film mogą wydawać się zbyt chłodne, minimalistyczne i powolne w akcji, ale dajmy im szansę i… czas. Natężenie emocji jest budowane stopniowo i w końcu osiąga taką moc, że z trudem wytrzymujemy, czekając na rozwiązanie zagadki. Serial, w którym na początku pojawia się ofiara – młoda dziewczyna – był porównywany do kultowego Miasteczka Twin Peaks Davida Lyncha (pamiętamy słynne hasło „Kto zabił Laurę Palmer?''), ale w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego, bo rzeczywistość Dochodzenia jest realistyczna i brutalna, mroczna, chłodna i złowieszcza. Tak jak powieści.

Dochodzenie Hewson David Marginesy
nieprzeczytane.pl od 29.06PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - Hewson David

Dochodzenie za 29.06 zł

Cena: 29.06
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Dochodzenie za 29.06 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788363656324
Waga: 0.6300 kg
Rok wydania: b/d

Dochodzenie David Hewson David Hewson Marginesy
gandalf.com.pl od 29.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie David Hewson - David Hewson

Dochodzenie David Hewson za 29.11 zł

Cena: 29.11
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Dochodzenie David Hewson za 29.11 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki, sensacja
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Dochodzenie David Hewson Marginesy
bonito.pl od 29.19PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - David Hewson

Dochodzenie za 29.19 zł

Cena: 29.19
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Dochodzenie za 29.19 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Sensacja i groza
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Powieść, która wsysa czytelnika od pierwszej do ostatniej strony napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat! Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu The Killing. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego serialu jest Veena Sud twórczyni Dowodów zbrodni". Dochodzenie to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule ("Forbrydelsen"), a szósty i dziewiąty odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland. Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Sarę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych, zacieśnia się i jednocześnie rozrasta krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca? Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasac. Niektórym i powieść i film mogą wydawać się zbyt chłodne, minimalistyczne i powolne w akcji, ale dajmy im szansę i czas. Natężenie emocji jest budowane stopniowo i w końcu osiąga taką moc, że z trudem wytrzymujemy czekając na rozwiązanie zagadki. Serial, w którym na początku pojawia się ofiara - młoda dziewczyna, był porównywany do kultowego Miasteczka Twin Peaks" Davida Lyncha (pamiętamy słynne hasło Kto zabił Laurę Palmer?), ale w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego, bo rzeczywistość Dochodzenia jest realistyczna i brutalna, mroczna, chłodna i złowieszcza. Tak jak powieści.

DOCHODZENIE THE KILLING DAVID HEWSON Marginesy
platon24.pl od 29.19PLN
KUP KSIĄŻKĘ
DOCHODZENIE THE KILLING - DAVID HEWSON

DOCHODZENIE THE KILLING za 29.19 zł

Cena: 29.19
Sklep: platon24.pl
Kup teraz DOCHODZENIE THE KILLING za 29.19 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013


Powieść, która „wsysa” czytelnika od pierwszej do ostatniej strony napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat!


Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu „The Killing”. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego serialu jest Veena Sud – twórczyni „Dowodów zbrodni". „Dochodzenie” to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule („Forbrydelsen").


Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych, zacieśnia i jednocześnie rozrasta się krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca…


Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund – młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasie…

DOCHODZENIE THE KILLING Hewson David brak danych
madbooks.pl od 29.21PLN
KUP KSIĄŻKĘ
DOCHODZENIE THE KILLING - Hewson David

DOCHODZENIE THE KILLING za 29.21 zł

Cena: 29.21
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz DOCHODZENIE THE KILLING za 29.21 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788363656324
Waga: 0.6300 kg
Rok wydania: 2013

Powieść, która „wsysa” czytelnika od pierwszej do ostatniej strony napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat!Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu „The Killing”. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego serialu jest Veena Sud – twórczyni „Dowodów zbrodni. „Dochodzenie” to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule („Forbrydelsen).Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych, zacieśnia i jednocześnie rozrasta się krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca…Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund – młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasie…

Dochodzenie David Hewson Marginesy
lideria.pl od 30.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - David Hewson

Dochodzenie za 30.53 zł

Cena: 30.53
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Dochodzenie za 30.53 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: bez kategorii
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Powieść, która „wsysa” czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat!
Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu The Killing. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego filmu jest Veena Sud – twórczyni Dowodów zbrodni.
Dochodzenie to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule (Forbrydelsen), a szósty i dziewiąty odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland.
Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami, odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych; zacieśnia się i jednocześnie rozrasta krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki, następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem, przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca…
Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund – młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi, osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasie… Niektórym i powieść i film mogą wydawać się zbyt chłodne, minimalistyczne i powolne w akcji, ale dajmy im szansę i… czas. Natężenie emocji jest budowane stopniowo i w końcu osiąga taką moc, że z trudem wytrzymujemy, czekając na rozwiązanie zagadki.
Serial, w którym na początku pojawia się ofiara – młoda dziewczyna – był porównywany do kultowego Miasteczka Twin Peaks Davida Lyncha (pamiętamy słynne hasło „Kto zabił Laurę Palmer?''), ale w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego, bo rzeczywistość Dochodzenia jest realistyczna i brutalna, mroczna, chłodna i złowieszcza. Tak jak powieści.

Dochodzenie David Hewson Marginesy
lideria.pl od 30.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - David Hewson

Dochodzenie za 30.53 zł

Cena: 30.53
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Dochodzenie za 30.53 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: bez kategorii
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Powieść, która „wsysa” czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat!
Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu The Killing. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego filmu jest Veena Sud – twórczyni Dowodów zbrodni.
Dochodzenie to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule (Forbrydelsen), a szósty i dziewiąty odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland.
Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami, odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych; zacieśnia się i jednocześnie rozrasta krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki, następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem, przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca…
Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund – młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi, osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasie… Niektórym i powieść i film mogą wydawać się zbyt chłodne, minimalistyczne i powolne w akcji, ale dajmy im szansę i… czas. Natężenie emocji jest budowane stopniowo i w końcu osiąga taką moc, że z trudem wytrzymujemy, czekając na rozwiązanie zagadki.
Serial, w którym na początku pojawia się ofiara – młoda dziewczyna – był porównywany do kultowego Miasteczka Twin Peaks Davida Lyncha (pamiętamy słynne hasło „Kto zabił Laurę Palmer?''), ale w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego, bo rzeczywistość Dochodzenia jest realistyczna i brutalna, mroczna, chłodna i złowieszcza. Tak jak powieści.

Dochodzenie T.1 David Hewson Marginesy
dadada.pl od 30.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie T.1 - David Hewson

Dochodzenie T.1 za 30.72 zł

Cena: 30.72
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Dochodzenie T.1 za 30.72 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Powieść, która ,,wsysa"" czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat!Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu The Killing. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego filmu jest Veena Sud - twórczyni Dowodów zbrodni.Dochodzenie to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule (Forbrydelsen), a szósty i dziewiąty odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland.Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami, odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych; zacieśnia się i jednocześnie rozrasta krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki, następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem, przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca...Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund - młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi, osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasie... Niektórym i powieść i film mogą wydawać się zbyt chłodne, minimalistyczne i powolne w akcji, ale dajmy im szansę i... czas. Natężenie emocji jest budowane stopniowo i w końcu osiąga taką moc, że z trudem wytrzymujemy, czekając na rozwiązanie zagadki.Serial, w którym na początku pojawia się ofiara - młoda dziewczyna - był porównywany do kultowego Miasteczka Twin Peaks Davida Lyncha (pamiętamy słynne hasło ,,Kto zabił Laurę Palmer?), ale w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego, bo rzeczywistość Dochodzenia jest realistyczna i brutalna, mroczna, chłodna i złowieszcza. Tak jak powieści.

Dochodzenie T.1 David Hewson Marginesy
sferaduszy.pl od 31.04PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie T.1 - David Hewson

Dochodzenie T.1 za 31.04 zł

Cena: 31.04
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Dochodzenie T.1 za 31.04 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Powieść, która ,,wsysa"" czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat!Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu The Killing. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego filmu jest Veena Sud - twórczyni Dowodów zbrodni.Dochodzenie to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule (Forbrydelsen), a szósty i dziewiąty odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland.Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami, odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych; zacieśnia się i jednocześnie rozrasta krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki, następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem, przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca...Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund - młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi, osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasie... Niektórym i powieść i film mogą wydawać się zbyt chłodne, minimalistyczne i powolne w akcji, ale dajmy im szansę i... czas. Natężenie emocji jest budowane stopniowo i w końcu osiąga taką moc, że z trudem wytrzymujemy, czekając na rozwiązanie zagadki.Serial, w którym na początku pojawia się ofiara - młoda dziewczyna - był porównywany do kultowego Miasteczka Twin Peaks Davida Lyncha (pamiętamy słynne hasło ,,Kto zabił Laurę Palmer?), ale w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego, bo rzeczywistość Dochodzenia jest realistyczna i brutalna, mroczna, chłodna i złowieszcza. Tak jak powieści.

Dochodzenie David Hewson Marginesy
aros.pl od 33.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - David Hewson

Dochodzenie za 33.68 zł

Cena: 33.68
Sklep: aros.pl
Kup teraz Dochodzenie za 33.68 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Sensacja i groza
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Powieść, która wsysa czytelnika od pierwszej do ostatniej strony napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat! Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta

Dochodzenie David Hewson Marginesy
taniaksiazka.pl od 33.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - David Hewson

Dochodzenie za 33.68 zł

Cena: 33.68
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Dochodzenie za 33.68 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Sensacja i kryminały / Kryminał
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Dochodzenie. The killing Hewson David Marginesy
dobre-ksiazki.com.pl od 34.04PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie. The killing - Hewson David

Dochodzenie. The killing za 34.04 zł

Cena: 34.04
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Dochodzenie. The killing za 34.04 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Powieść, która 'wsysa' czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat! Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu The Killing. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego filmu jest Veena Sud – twórczyni Dowodów zbrodni. Dochodzenie to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule (Forbrydelsen), a szósty i dziewiąty odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland. Powieść powraca formą...

Dochodzenie Hewson David Marginesy
selkar.pl od 37.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie - Hewson David

Dochodzenie za 37.47 zł

Cena: 37.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Dochodzenie za 37.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść zagraniczna
ISBN: 9788363656324
Waga: 0.6300 kg
Rok wydania: 2013

Powieść, która ?wsysa? czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, napisana na podstawie scenariusza najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat!
Dochodzenie to rewelacyjna powieść sensacyjna oparta na serialu The Killing. Autorką scenariusza i producentką amerykańskiego filmu jest Veena Sud ? twórczyni Dowodów zbrodni.
Dochodzenie to amerykańska wersja duńskiego serialu o tym samym tytule (Forbrydelsen), a szósty i dziewiąty odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland.
Powieść powraca formą do klasycznego kryminału, w którym czytelnicy podążają tropem razem z detektywami, odkrywając z czasem kolejne fakty powiązane ze śledztwem. Morderstwo młodej dziewczyny z kochającego i szczęśliwego domu wstrząsa nie tylko rodziną i przyjaciółmi ofiary. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Coraz więcej wątków, coraz więcej podejrzanych; zacieśnia się i jednocześnie rozrasta krąg osób, którym pomimo wszelkich pozorów mogłoby zależeć na morderstwie dziewczyny. Kiedy tylko wydaje się, że jesteśmy bliżej rozwiązania zagadki, następuje zwrot akcji i znów niczego nie jesteśmy pewni. Mgliste, niejasne wskazówki, kłamstwa i stłumione emocje to klimat książki i tego skomplikowanego śledztwa. Z czasem wszystko, co powiązane jest w jakikolwiek sposób z morderstwem, przypomina ogromny, skomplikowany spisek. Nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret. I niczego, absolutnie niczego nie jesteśmy pewni do końca, do ostatniej strony. Co więcej, nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że prawda okaże się tak przerażająca?
Wielkie emocje zarówno w serialach, jak i w powieści wzbudziła postać komisarz Sary Lund ? młodej, nieco melancholijnej, ale jednocześnie twardej, sarkastycznej i bardzo bystrej kobiety. Jest w niej idealna kombinacja smutku i pewnej zaciętości. Jej powierzchowność i styl ubierania kopiują wielbiciele na całym świecie. Charakterystyczne swetry, które nosi, osiągają zawrotne sumy na aukcjach i są chętnie kupowane przez miłośniczki seriali i powieści. Także specyficzne buty na obcasie? Niektórym i powieść i film mogą wydawać się zbyt chłodne, minimalistyczne i powolne w akcji, ale dajmy im szansę i? czas. Natężenie emocji jest budowane stopniowo i w końcu osiąga taką moc, że z trudem wytrzymujemy, czekając na rozwiązanie zagadki.

Serial, w którym na początku pojawia się ofiara ? młoda dziewczyna ? był porównywany do kultowego Miasteczka Twin Peaks Davida Lyncha (pamiętamy słynne hasło ?Kto zabił Laurę Palmer?''), ale w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego, bo rzeczywistość Dochodzenia jest realistyczna i brutalna, mroczna, chłodna i złowieszcza. Tak jak powieści.

Dochodzenie the Killing - David Hewson [KSIĄŻKA] David Hewson brak danych
dvdmax.pl od 41.90PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Dochodzenie the Killing - David Hewson [KSIĄŻKA] - David Hewson

Dochodzenie the Killing - David Hewson [KSIĄŻKA] za 41.90 zł

Cena: 41.90
Sklep: dvdmax.pl
Kup teraz Dochodzenie the Killing - David Hewson [KSIĄŻKA] za 41.90 zł w księgarni dvdmax.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki/Literatura piękna i popularna/Literatura sensacyjna i grozy/
ISBN: 9788363656324
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Podobne książki

Odpowiedzialność cywilna osób działających za spółkę handlową w procesie jej łączenia się, podziału i przekształcenia Błaszczyk Paweł C.H. BECK
10 ofert od 114.08PLN
Porównaj ceny
Doktor Jekyll i Pan Hyde - Robert Louis Stevenson [KSIĄŻKA] Robert Louis Stevenson brak danych
18 ofert od 11.10PLN
Porównaj ceny
Dokąd iść mapy mówią do nas - Heekyoung Kim [KSIĄŻKA] Heekyoung Kim brak danych
17 ofert od 34.99PLN
Porównaj ceny
Kalendarium Leśmianowskie Trznadel Jacek brak danych
14 ofert od 28.26PLN
Porównaj ceny
Ultrasonografia jamy brzusznej Jane Bates Urban & Partner
15 ofert od 169.00PLN
Porównaj ceny
Stawy ogrodowe Christmann Andrea OLESIEJUK
6 ofert od 7.53PLN
Porównaj ceny
Historia Lisey King Stephen Prószyński Media
15 ofert od 28.83PLN
Porównaj ceny
Wyszywanki - zgadywanki Zwierzątka Agnieszka Bator Agnieszka Bator Aksjomat Kraków
14 ofert od 6.12PLN
Porównaj ceny
Wyszywanki - zgadywanki Zabawki Agnieszka Bator Agnieszka Bator Aksjomat Kraków
15 ofert od 6.12PLN
Porównaj ceny
Co kto robi? Bogusław Michalec Bogusław Michalec Aksjomat Kraków
11 ofert od 6.12PLN
Porównaj ceny
Doświadczenie apple - Carmine Gallo [KSIĄŻKA] Carmine Gallo brak danych
17 ofert od 55.91PLN
Porównaj ceny
Mój niesforny szczeniak. Dom dla urwisa - Holly Webb [KSIĄŻKA] Holly Webb brak danych
16 ofert od 13.05PLN
Porównaj ceny
Międzynarodowe implikacje awarii elektrowni atomowej w Fukushimie brak brak danych
10 ofert od 26.59PLN
Porównaj ceny
Kierunek polska przewodnik młodego podróżnika - dostawa od 3,49 PLN Dylewska Koryna, Dylewski Adam ZIELONA SOWA
16 ofert od 17.40PLN
Porównaj ceny
Napisz kod programowanie dla najmłodszych krok po kroku. przewodnik dla dorosłych - dostawa od 3,49 PLN Wainewright Max ZIELONA SOWA
17 ofert od 14.49PLN
Porównaj ceny
Tajemnica weneckiej maski Już czytam! - dostawa od 3,49 PLN Stelmaszyk Agnieszka ZIELONA SOWA
16 ofert od 5.11PLN
Porównaj ceny
Upiorne andrzejki już czytam! - dostawa od 3,49 PLN Stelmaszyk Agnieszka ZIELONA SOWA
16 ofert od 5.07PLN
Porównaj ceny
Piłkarskie malowanki naklejanki część 1 - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca ZIELONA SOWA
17 ofert od 2.88PLN
Porównaj ceny
Piłkarskie malowanki-naklejanki część 2 - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca ZIELONA SOWA
16 ofert od 2.83PLN
Porównaj ceny
Dołącz do drużyny marzeń kolorowanki część 1 - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca ZIELONA SOWA
16 ofert od 3.48PLN
Porównaj ceny
Dołącz do drużyny marzeń kolorowanki część 2 - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca ZIELONA SOWA
17 ofert od 3.48PLN
Porównaj ceny
Tom i jerry wielka księga kolorowanek - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca Arystoteles
14 ofert od 11.64PLN
Porównaj ceny
Tom i jerry pokolorujmy razem - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca Arystoteles
15 ofert od 5.81PLN
Porównaj ceny
Tom i jerry maluję i naklejam - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca Arystoteles
14 ofert od 5.81PLN
Porównaj ceny
Tom i jerry koloruję z mamą i tatą - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca Arystoteles
14 ofert od 5.81PLN
Porównaj ceny
Flintstonowie pokolorujmy razem - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca Arystoteles
15 ofert od 5.81PLN
Porównaj ceny