Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - Majewski Janusz

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 18.
Książkę Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn można najtaniej kupić w sklepie internetowym gandalf.com.pl za jedyne 13.29zł.
Średnia cena książki Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn wynosi 27.01zł.

Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne brak Marginesy
gandalf.com.pl od 13.29PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne - brak

Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne za 13.29 zł

Cena: 13.29
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne za 13.29 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki, literatura piękna
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Ekshibicjonista - Janusz Majewski Janusz Majewski Marginesy
inbook.pl od 24.77PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista - Janusz Majewski - Janusz Majewski

Ekshibicjonista - Janusz Majewski za 24.77 zł

Cena: 24.77
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Ekshibicjonista - Janusz Majewski za 24.77 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Proza
ISBN: 9788363656201
Waga: 0.3900 kg
Rok wydania: b/d

"Ekshibicjonista" to 22 historie o spełnieniu i niespełnieniu opowiedziane przez "jubilera języka" - idealnie oszlifowane kamienie szlachetne pamięci, osadzone w wyobraźni najwyższej próby. Sam Autor tak mówi o swojej twórczości literackiej: Kilka tygodni temu przeglądałem stare archiwa (zajęcie stosowne dla mojego "wieku i urzędu") i znalazłem pożółkły, niemal zbutwiały egzemplarz pierwszego numeru "Polityki" z 1957 roku i ku memu zdumieniu zobaczyłem, że jest w nim opublikowane moje opowiadanie Relikwie Świętego Hexariana. (...) Pisałem o małym, szarym człowieczku, który zaczął wątpić, i chociaż w opowiadaniu odnosiło się to do dogmatów wiary chrześcijańskiej, to aluzja była wtedy czytelna: naprawdę chodziło o dogmaty socjalizmu, w które zaczęły wątpić już nie tylko jednostki na peryferiach społeczeństwa, ale coraz liczniejsze kręgi, zwłaszcza "studentów i młodej inteligencji". Tamte dogmaty na szczęście dawno runęły, aluzyjność mojego opowiadania wywietrzała i dzisiaj wygląda ono jak niezbyt wyszukany pamflet antyklerykalny, a mimo to zdecydowałem się je opublikować. Nie jako nostalgiczną ciekawostkę, ale żeby podkreślić, że wciąż opowiadam się po stronie wszelkich wątpiących i zasiewających wątpliwości, bo to oni właśnie są strażnikami naszych sumień, oni są naszą nadzieją, że gdyby świat znowu chciał zwariować, ich głos może nas otrzeźwić. Inne opowiadania w tym tomie powstawały w różnych okresach mojego długiego życia i wyrażają - mam nadzieję - moją wierność obranej drodze: być z boku, być osobnym, do niczego nie należeć, od niczego na zależeć.

EKSHIBICJONISTA Majewski Janusz brak danych
madbooks.pl od 25.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EKSHIBICJONISTA - Majewski Janusz

EKSHIBICJONISTA za 25.18 zł

Cena: 25.18
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz EKSHIBICJONISTA za 25.18 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788363656201
Waga: 0.3900 kg
Rok wydania: 2013

Zbiorem „Ekshibicjonista” Wydawnictwo Marginesy przypomina sylwetkę Janusza Majewskiego jako autora znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które – uzupełnione o najnowsze i najstarsze (zadebiutował w pierwszym numerze „Polityki” z 1957 roku) –  ponownie trafiają do rąk miłośników „Małej matury”, „Siedliska” i wydanej niedawno „Zimy w Siedlisku”. Z pewnością ucieszą również licznych wielbicieli filmów w reżyserii Majewskiego, który przyznaje, że „Pisanie było częścią zawodu reżysera: pisałem scenariusze, sztuki telewizyjne, dialogi. Pisałem też bezinteresownie (…) opowiadania, które mogły się stać scenariuszami, lecz z tego zrezygnowałem, opowiadania, które się do tego nie nadawały, miniatury, które bawiły mnie samego”.W jego utworach głęboka refleksja sąsiaduje z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlemana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski zachwyca różnorodnością warsztatu – od realizmu dotąd niedrukowanej „Rozmowy kwalifikacyjnej” po surrealizm „Mieszkańca labiryntu”. Doskonałe pióro autora „Ekshibicjonisty” potwierdza diagnozę zawartą w przytoczonej przez Autora anegdocie – na szczęście posłuchał On mistrza Tadeusza Konwickiego – i pisze! – zdobywając tym coraz większe grono Czytelników.

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczne Janusz Majewski Marginesy
lideria.pl od 25.52PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczne - Janusz Majewski

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczne za 25.52 zł

Cena: 25.52
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczne za 25.52 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Ebooki i Audiobooki / Literatura piękna / Opowiadania, antologie
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Zbiór 22 znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które – uzupełnione o najnowsze i najstarsze utwory (m.in. drukowane w 1 numerze „Polityki”, w 1957 roku) – ponownie trafiają do rąk miłośników „Małej matury”, „Siedliska” i wydanej niedawno „Zimy w Siedlisku”. „Ekshibicjonista” to 22 historie o spełnieniu i niespełnieniu opowiedziane przez „jubilera języka” – idealnie oszlifowane kamienie szlachetne pamięci, osadzone w wyobraźni najwyższej próby. Głęboka refleksja sąsiaduje w nich z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlmana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski przykuwa uwagę i zachwyca różnorodnością warsztatu – od realizmu dotąd niedrukowanej „Rozmowy kwalifikacyjnej” po surrealizm „Mieszkańca labiryntu”. Doskonałe pióro Majewskiego potwierdza diagnozę Tadeusza Konwickiego, który widząc kiedyś napisane przez Majewskiego podanie (czy raczej odwołanie w jakiejś absurdalnej sprawie), powiedział: „Ty pisz!”. I pisze! – zdobywając coraz większe grono Czytelników.

EKSHIBICJONISTA JANUSZ MAJEWSKI Marginesy
platon24.pl od 25.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
EKSHIBICJONISTA - JANUSZ MAJEWSKI

EKSHIBICJONISTA za 25.94 zł

Cena: 25.94
Sklep: platon24.pl
Kup teraz EKSHIBICJONISTA za 25.94 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013


Zbiorem „Ekshibicjonista” Wydawnictwo Marginesy przypomina sylwetkę Janusza Majewskiego jako autora znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które – uzupełnione o najnowsze i najstarsze (zadebiutował w pierwszym numerze „Polityki” z 1957 roku) –  ponownie trafiają do rąk miłośników „Małej matury”, „Siedliska” i wydanej niedawno „Zimy w Siedlisku”. Z pewnością ucieszą również licznych wielbicieli filmów w reżyserii Majewskiego, który przyznaje, że „Pisanie było częścią zawodu reżysera: pisałem scenariusze, sztuki telewizyjne, dialogi. Pisałem też bezinteresownie (…) opowiadania, które mogły się stać scenariuszami, lecz z tego zrezygnowałem, opowiadania, które się do tego nie nadawały, miniatury, które bawiły mnie samego”.

W jego utworach głęboka refleksja sąsiaduje z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlemana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski zachwyca różnorodnością warsztatu – od realizmu dotąd niedrukowanej „Rozmowy kwalifikacyjnej” po surrealizm „Mieszkańca labiryntu”. Doskonałe pióro autora „Ekshibicjonisty” potwierdza diagnozę zawartą w przytoczonej przez Autora anegdocie – na szczęście posłuchał On mistrza Tadeusza Konwickiego – i pisze! – zdobywając tym coraz większe grono Czytelników.

Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne Janusz Majewski Marginesy
bonito.pl od 25.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne - Janusz Majewski

Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne za 25.94 zł

Cena: 25.94
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne za 25.94 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Opowiadania
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Zbiór 22 znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które - uzupełnione o najnowsze i najstarsze utwory (m.in. drukowane w 1 numerze "Polityki", w 1957 roku) - ponownie trafiają do rąk miłośników "Małej matury", "Siedliska" i wydanej niedawno "Zimy w Siedlisku". "Ekshibicjonista" to historie o spełnieniu i niespełnieniu opowiedziane przez "jubilera języka" - idealnie oszlifowane kamienie szlachetne pamięci, osadzone w wyobraźni najwyższej próby. Głęboka refleksja sąsiaduje w nich z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlemana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski przykuwa uwagę i zachwyca różnorodnością warsztatu - od realizmu dotąd niedrukowanej "Rozmowy kwalifikacyjnej" po surrealizm "Mieszkańca labiryntu". Doskonałe pióro Majewskiego potwierdza diagnozę Tadeusza Konwickiego, który, widząc kiedyś napisane przez Majewskiego podanie (czy raczej odwołanie w jakiejś absurdalnej sprawie), powiedział: "Ty pisz!". I pisze! - zdobywając coraz większe grono Czytelników.

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - dostawa od 3,49 PLN Majewski Janusz Marginesy
mestro.pl od 25.98PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - dostawa od 3,49 PLN - Majewski Janusz

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - dostawa od 3,49 PLN za 25.98 zł

Cena: 25.98
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - dostawa od 3,49 PLN za 25.98 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363656201
Waga: 0.3900 kg
Rok wydania: b/d

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczne Janusz Majewski Marginesy
lideria.pl od 27.13PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczne - Janusz Majewski

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczne za 27.13 zł

Cena: 27.13
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczne za 27.13 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Powieść obyczajowa i romans
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Zbiór 22 znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które – uzupełnione o najnowsze i najstarsze utwory (m.in. drukowane w 1 numerze „Polityki”, w 1957 roku) – ponownie trafiają do rąk miłośników „Małej matury”, „Siedliska” i wydanej niedawno „Zimy w Siedlisku”. „Ekshibicjonista” to 22 historie o spełnieniu i niespełnieniu opowiedziane przez „jubilera języka” – idealnie oszlifowane kamienie szlachetne pamięci, osadzone w wyobraźni najwyższej próby. Głęboka refleksja sąsiaduje w nich z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlmana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski przykuwa uwagę i zachwyca różnorodnością warsztatu – od realizmu dotąd niedrukowanej „Rozmowy kwalifikacyjnej” po surrealizm „Mieszkańca labiryntu”. Doskonałe pióro Majewskiego potwierdza diagnozę Tadeusza Konwickiego, który widząc kiedyś napisane przez Majewskiego podanie (czy raczej odwołanie w jakiejś absurdalnej sprawie), powiedział: „Ty pisz!”. I pisze! – zdobywając coraz większe grono Czytelników.

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn Majewski Janusz Marginesy
dadada.pl od 27.34PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - Majewski Janusz

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 27.34 zł

Cena: 27.34
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 27.34 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Zbiór 22 znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które – uzupełnione o najnowsze i najstarsze utwory (m.in. drukowane w 1 numerze „Polityki”, w 1957 roku) – ponownie trafiają do rąk miłośników „Małej matury”, „Siedliska” i wydanej niedawno „Zimy w Siedlisku”. „Ekshibicjonista” to 22 historie o spełnieniu i niespełnieniu opowiedziane przez „jubilera języka” – idealnie oszlifowane kamienie szlachetne pamięci, osadzone w wyobraźni najwyższej próby. Głęboka refleksja sąsiaduje w nich z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlmana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski przykuwa uwagę i zachwyca różnorodnością warsztatu – od realizmu dotąd niedrukowanej „Rozmowy kwalifikacyjnej” po surrealizm „Mieszkańca labiryntu”. Doskonałe pióro Majewskiego potwierdza diagnozę Tadeusza Konwickiego, który widząc kiedyś napisane przez Majewskiego podanie (czy raczej odwołanie w jakiejś absurdalnej sprawie), powiedział: „Ty pisz!”. I pisze! – zdobywając coraz większe grono Czytelników.

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn Majewski Janusz Marginesy
pantomasz.pl od 27.35PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - Majewski Janusz

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 27.35 zł

Cena: 27.35
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 27.35 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Zbiór 22 znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które – uzupełnione o najnowsze i najstarsze utwory (m.in. drukowane w 1 numerze „Polityki”, w 1957 roku) – ponownie trafiają do rąk miłośników „Małej matury”, „Siedliska” i wydanej niedawno „Zimy w Siedlisku”. „Ekshibicjonista” to 22 historie o spełnieniu i niespełnieniu opowiedziane przez „jubilera języka” – idealnie oszlifowane kamienie szlachetne pamięci, osadzone w wyobraźni najwyższej próby. Głęboka refleksja sąsiaduje w nich z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlmana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski przykuwa uwagę i zachwyca różnorodnością warsztatu – od realizmu dotąd niedrukowanej „Rozmowy kwalifikacyjnej” po surrealizm „Mieszkańca labiryntu”. Doskonałe pióro Majewskiego potwierdza diagnozę Tadeusza Konwickiego, który widząc kiedyś napisane przez Majewskiego podanie (czy raczej odwołanie w jakiejś absurdalnej sprawie), powiedział: „Ty pisz!”. I pisze! – zdobywając coraz większe grono Czytelników.

Ekshibicjonista Majewski Janusz Marginesy
dadada.pl od 27.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista - Majewski Janusz

Ekshibicjonista za 27.53 zł

Cena: 27.53
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Ekshibicjonista za 27.53 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W jego utworach głęboka refleksja sąsiaduje z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlemana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski zachwyca różnorodnością warsztatu - od realizmu dotąd niedrukowanej ""Rozmowy kwalifikacyjnej"" po surrealizm ""Mieszkańca labiryntu"". Doskonałe pióro autora ""Ekshibicjonisty"" potwierdza diagnozę zawartą w przytoczonej przez Autora anegdocie - na szczęście posłuchał On mistrza Tadeusza Konwickiego - i pisze! - zdobywając tym coraz większe grono Czytelników.

Ekshibicjonista Majewski Janusz Marginesy
pantomasz.pl od 27.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista - Majewski Janusz

Ekshibicjonista za 27.53 zł

Cena: 27.53
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Ekshibicjonista za 27.53 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Literatura polska
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

W jego utworach głęboka refleksja sąsiaduje z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlemana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski zachwyca różnorodnością warsztatu - od realizmu dotąd niedrukowanej ""Rozmowy kwalifikacyjnej"" po surrealizm ""Mieszkańca labiryntu"". Doskonałe pióro autora ""Ekshibicjonisty"" potwierdza diagnozę zawartą w przytoczonej przez Autora anegdocie - na szczęście posłuchał On mistrza Tadeusza Konwickiego - i pisze! - zdobywając tym coraz większe grono Czytelników.

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn Majewski Janusz Marginesy
profit24.pl od 28.84PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - Majewski Janusz

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 28.84 zł

Cena: 28.84
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 28.84 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363656201
Waga: 0.3900 kg
Rok wydania: b/d

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn Majewski Janusz Marginesy
nieprzeczytane.pl od 29.14PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - Majewski Janusz

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 29.14 zł

Cena: 29.14
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 29.14 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363656201
Waga: 0.3900 kg
Rok wydania: b/d

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn Janusz Majewski Marginesy
taniaksiazka.pl od 29.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - Janusz Majewski

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 29.93 zł

Cena: 29.93
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 29.93 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Pozostałe
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne Janusz Majewski Marginesy
aros.pl od 29.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne - Janusz Majewski

Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne za 29.93 zł

Cena: 29.93
Sklep: aros.pl
Kup teraz Ekshibicjonista. Opowiadania nie tylko erotyczne za 29.93 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Opowiadania
ISBN: 9788363656201
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Zbiór 22 znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które - uzupełnione o najnowsze i najstarsze utwory (m.in. drukowane w 1 numerze "Polityki", w 1957 roku) - ponownie trafiają do rąk miłośników "

Ekshibicjonista Janusz Majewski Marginesy
dobre-ksiazki.com.pl od 30.33PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista - Janusz Majewski

Ekshibicjonista za 30.33 zł

Cena: 30.33
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Ekshibicjonista za 30.33 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki
ISBN: 9788363656201
Waga: 0.3900 kg
Rok wydania: 2013

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn Majewski Janusz Marginesy
selkar.pl od 34.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn - Majewski Janusz

Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 34.47 zł

Cena: 34.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Ekshibicjonista Opowiadania nie tylko erotyczn za 34.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Marginesy
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Opowiadania i miniatury literackie/Opowiadanie polskie
ISBN: 9788363656201
Waga: 0.3900 kg
Rok wydania: 2013

Zbiór 22 znakomitych opowiadań i miniatur literackich, które ? uzupełnione o najnowsze i najstarsze utwory (m.in. drukowane w 1 numerze ?Polityki?, w 1957 roku) ? ponownie trafiają do rąk miłośników ?Małej matury?, ?Siedliska? i wydanej niedawno ?Zimy w Siedlisku?. ?Ekshibicjonista? to 22 historie o spełnieniu i niespełnieniu opowiedziane przez ?jubilera języka? ? idealnie oszlifowane kamienie szlachetne pamięci, osadzone w wyobraźni najwyższej próby. Głęboka refleksja sąsiaduje w nich z wyszukanym dowcipem, wspomnienia z bogatą wyobraźnią, bezpretensjonalna narracja z przemilczeniem gentlmana, a erudycja zadziwia nawet malkontentów. Majewski przykuwa uwagę i zachwyca różnorodnością warsztatu ? od realizmu dotąd niedrukowanej ?Rozmowy kwalifikacyjnej? po surrealizm ?Mieszkańca labiryntu?. Doskonałe pióro Majewskiego potwierdza diagnozę Tadeusza Konwickiego, który widząc kiedyś napisane przez Majewskiego podanie (czy raczej odwołanie w jakiejś absurdalnej sprawie), powiedział: ?Ty pisz!?. I pisze! ? zdobywając coraz większe grono Czytelników.

Podobne książki

Geomorfologia Migoń Piotr Wydawnictwo Naukowe PWN
17 ofert od 64.47PLN
Porównaj ceny
Wielki multimedialny słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki brak Wydawnictwo Naukowe PWN
7 ofert od 208.47PLN
Porównaj ceny
Historia 2 GIM Czasy nowożytne ćwiczenia Adam Kowal|Ewa Ciosek|Urszula Małek Wydawnictwo Szkolne PWN
8 ofert od 21.37PLN
Porównaj ceny
Kodeks postępowania administracyjnego Komentarz t.1/2 Andrzej Matan|Czesław Martysz|Grzegorz Łaszczyca Wolters Kluwer
3 ofert od 210.21PLN
Porównaj ceny
Tajemnica pociągu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. - Widmark Martin, Willis Helena Widmark Martin, Willis Helena Zakamarki
17 ofert od 13.40PLN
Porównaj ceny
Tajemnica gazety. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. - Widmark Martin. Willis Helena Widmark Martin. Willis Helena Zakamarki
13 ofert od 13.40PLN
Porównaj ceny
Koń Alechina - Kasper Bajon Kasper Bajon MG
12 ofert od 3.24PLN
Porównaj ceny
Szkice o kwestiach żydowskich Woleński Jan Austeria
13 ofert od 20.16PLN
Porównaj ceny
Kręgi albo kolejność zdarzeń - Jacek Wróblewski Jacek Wróblewski Sol
17 ofert od 16.41PLN
Porównaj ceny
Moje pierwsze angielskie słowa Jedzenie - dostawa od 3,49 PLN Jewiak Hanna ACUATICA
13 ofert od 3.78PLN
Porównaj ceny
Echa przeszłych wcieleń - dostawa od 3,49 PLN Marshall Judith illuminatio
16 ofert od 19.38PLN
Porównaj ceny
Teoria ekonomiczna w prawie karnym Szczepaniec Maria Wydawnictwo Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
12 ofert od 24.65PLN
Porównaj ceny
Twórczość kaznodziejska ks. J. Tischnera Sikora Jerzy Wydawnictwo Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
15 ofert od 19.55PLN
Porównaj ceny
Uczeń z zespołem Downa Skowroński Bartłomiej Wydawnictwo Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
8 ofert od 23.80PLN
Porównaj ceny
Syndrom pustego gniazda Zalewska Sabina Lucyna Wydawnictwo Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
16 ofert od 22.10PLN
Porównaj ceny
Zwierzątka na wsi praca zbiorowa Aksjomat
14 ofert od 3.47PLN
Porównaj ceny
Bezpieczeństwo młodzieży Anna Maria Wesołowska Poltext
16 ofert od 17.94PLN
Porównaj ceny
Jak obaliłem komunę Pietrzak Jan LTW
16 ofert od 33.25PLN
Porównaj ceny
Śmierć przyszła w południe Kostecki Tadeusz LTW
15 ofert od 20.08PLN
Porównaj ceny
Kształtowanie liderów John C. Maxwell MT Biznes
18 ofert od 27.93PLN
Porównaj ceny
Saga Ognia i Wody Wielki Błękit - dostawa od 3,49 PLN Donnelly Jennifer ZIELONA SOWA
18 ofert od 20.34PLN
Porównaj ceny
Bajki o misiach część 1 herbatka u promyka i inne opowiadania - dostawa od 3,49 PLN Praca zbiorowa ZIELONA SOWA
16 ofert od 8.43PLN
Porównaj ceny
Bajki o misiach część 2 lekcja pływania i inne opowiadania - dostawa od 3,49 PLN Praca zbiorowa ZIELONA SOWA
17 ofert od 8.43PLN
Porównaj ceny
Bazgroszyt. Poznaję alfabet Ł, M, N, O - dostawa od 3,49 PLN Praca zbiorowa ZIELONA SOWA
17 ofert od 4.06PLN
Porównaj ceny
Bazgroszyt. Poznaję alfabet P, R, S, T - dostawa od 3,49 PLN Praca zbiorowa ZIELONA SOWA
14 ofert od 4.04PLN
Porównaj ceny
Bazgroszyt. Poznaję alfabet U, W, Y, Z - dostawa od 3,49 PLN Praca zbiorowa ZIELONA SOWA
15 ofert od 4.04PLN
Porównaj ceny
Zieleńce 1792 brak brak danych
14 ofert od 11.88PLN
Porównaj ceny
Polska walcząca Tom 11 Ani Polska ani robotnicza PPR i Gwardia Ludowa brak brak danych
1 ofert od 13.29PLN
Porównaj ceny