Wszystko Jest Lekko Dziwne TW - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 16.
Książkę Wszystko Jest Lekko Dziwne TW można najtaniej kupić w sklepie internetowym ravelo.pl za jedyne 19.71zł.
Średnia cena książki Wszystko Jest Lekko Dziwne TW wynosi 30.66zł.

Wszystko jest lekko dziwne. Outlet Jerzy Radziwiłowicz, Łukasz Maciejewski Wielka Litera
ravelo.pl od 19.71PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne. Outlet - Jerzy Radziwiłowicz, Łukasz Maciejewski

Wszystko jest lekko dziwne. Outlet za 19.71 zł

Cena: 19.71
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne. Outlet za 19.71 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki / Literatura faktu
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć” – mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w Człowieku z marmuru i Macieja Tomczyka w Człowieku z żelaza Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom – „Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł”. Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście. Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach – współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim („lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego”). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques’em Lasalle’em, Michelem Piccolim („Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja – słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy”). Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza – miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy.Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty – opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach – pełen autoironii, dystansu do siebie i świata. Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko jest lekko dziwne Jerzy Radziwiłowicz|Łukasz Maciejewski Wielka Litera
taniaksiazka.pl od 23.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Jerzy Radziwiłowicz|Łukasz Maciejewski

Wszystko jest lekko dziwne za 23.00 zł

Cena: 23.00
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 23.00 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki tematyczne, czasopisma / Kultura i sztuka / Film i kino, aktorzy
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Wszystko jest lekko dziwne - dostawa od 3,49 PLN Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Wielka Litera
mestro.pl od 26.82PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - dostawa od 3,49 PLN - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko jest lekko dziwne - dostawa od 3,49 PLN za 26.82 zł

Cena: 26.82
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne - dostawa od 3,49 PLN za 26.82 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Beletrystyka/Biograficzna
ISBN: 9788363387464
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: b/d

WSZYSTKO JEST LEKKO DZIWNE Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz brak danych
madbooks.pl od 27.08PLN
KUP KSIĄŻKĘ
WSZYSTKO JEST LEKKO DZIWNE - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

WSZYSTKO JEST LEKKO DZIWNE za 27.08 zł

Cena: 27.08
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz WSZYSTKO JEST LEKKO DZIWNE za 27.08 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Biograficzna
ISBN: 9788363387464
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: 2012

„Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć” – mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza  choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w Człowieku z marmuru i Macieja Tomczyka w Człowieku z żelaza Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom – „Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł”. Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście.Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach – współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim („lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego”). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques’em Lasalle’em, Michelem Piccolim („Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja – słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy”).Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza – miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy.Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty – opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach – pełen autoironii, dystansu do siebie i świata.Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko jest lekko dziwne. - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Wielka Litera
inbook.pl od 28.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne. - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko jest lekko dziwne. - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz za 28.69 zł

Cena: 28.69
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne. - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz za 28.69 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki / Literatura faktu / Biografie
ISBN: 9788363387464
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: b/d

Wydanie 2012r. Oprawa twarda. Strony 414. Format 13,5x22,0cm. "Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć" - mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w "Człowieku z marmuru" i Macieja Tomczyka w "Człowieku z żelaza" Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom - "Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł". Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście. Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach - współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim ("lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego"). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques`em Lasalle`em, Michelem Piccolim ("Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja - słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy"). Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza - miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy. Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty - opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach - pełen autoironii, dystansu do siebie i świata. Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko jest lekko dziwne Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Wielka Litera
profit24.pl od 29.77PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko jest lekko dziwne za 29.77 zł

Cena: 29.77
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 29.77 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Beletrystyka/Biograficzna
ISBN: 9788363387464
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: b/d

Wszystko jest lekko dziwne Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Wielka Litera
bonito.pl od 29.90PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko jest lekko dziwne za 29.90 zł

Cena: 29.90
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 29.90 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

?Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć? ? mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowiczachoćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta wCzłowieku zmarmurui Macieja Tomczykaw Człowieku zżelazaAndrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom ? ?Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł?. Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście. Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach ? współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim (?lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego?). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques?em Lasalle?em, Michelem Piccolim (?Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja ? słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy?). Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza ? miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy.Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty ? opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach ? pełen autoironii, dystansu do siebie i świata. Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko jest lekko dziwne Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Wielka Litera
nieprzeczytane.pl od 30.33PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko jest lekko dziwne za 30.33 zł

Cena: 30.33
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 30.33 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Sztuka/Teatr. Film. Telewizja
ISBN: 9788363387464
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: b/d

Wszystko jest lekko dziwne Jerzy Radziwiłowicz, Łukasz Maciejewski Wielka Litera
lideria.pl od 31.28PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Jerzy Radziwiłowicz, Łukasz Maciejewski

Wszystko jest lekko dziwne za 31.28 zł

Cena: 31.28
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 31.28 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki / Literatura faktu / Biografie i wywiady
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć” – mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w Człowieku z marmuru i Macieja Tomczyka w Człowieku z żelaza Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom – „Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł”. Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście. Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach – współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim („lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego”). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques’em Lasalle’em, Michelem Piccolim („Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja – słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy”). Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza – miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy.Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty – opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach – pełen autoironii, dystansu do siebie i świata. Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko Jest Lekko Dziwne TW Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz WIELKA LITERA
dadada.pl od 31.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko Jest Lekko Dziwne TW - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko Jest Lekko Dziwne TW za 31.47 zł

Cena: 31.47
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Wszystko Jest Lekko Dziwne TW za 31.47 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: WIELKA LITERA
Kategoria: Biografie
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć” – mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w Człowieku z marmuru i Macieja Tomczyka w Człowieku z żelaza Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom – „Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł”. Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście. Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach – współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim („lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego”). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques’em Lasalle’em, Michelem Piccolim („Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja – słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy”). Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza – miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy.Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty – opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach – pełen autoironii, dystansu do siebie i świata. Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko Jest Lekko Dziwne TW Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz WIELKA LITERA
pantomasz.pl od 31.49PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko Jest Lekko Dziwne TW - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko Jest Lekko Dziwne TW za 31.49 zł

Cena: 31.49
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Wszystko Jest Lekko Dziwne TW za 31.49 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: WIELKA LITERA
Kategoria: Biografie
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć” – mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w Człowieku z marmuru i Macieja Tomczyka w Człowieku z żelaza Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom – „Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł”. Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście. Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach – współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim („lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego”). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques’em Lasalle’em, Michelem Piccolim („Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja – słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy”). Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza – miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy.Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty – opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach – pełen autoironii, dystansu do siebie i świata. Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko jest lekko dziwne Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Wielka Litera
aros.pl od 32.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko jest lekko dziwne za 32.20 zł

Cena: 32.20
Sklep: aros.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 32.20 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

?Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć? ? mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłow

Wszystko jest lekko dziwne Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Wielka Litera
dobre-ksiazki.com.pl od 34.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko jest lekko dziwne za 34.97 zł

Cena: 34.97
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 34.97 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki/Biografie i dzienniki
ISBN: 9788363387464
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: 2016

?Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć? ? mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w Człowieku z marmuru i Macieja Tomczyka w Człowieku z żelaza Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, cz...

Wszystko jest lekko dziwne Jerzy Radziwiłowicz, Łukasz Maciejewski Wielka Litera
ravelo.pl od 36.80PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Jerzy Radziwiłowicz, Łukasz Maciejewski

Wszystko jest lekko dziwne za 36.80 zł

Cena: 36.80
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 36.80 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki / Literatura faktu
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

„Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć” – mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w Człowieku z marmuru i Macieja Tomczyka w Człowieku z żelaza Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom – „Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł”. Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście. Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach – współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim („lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego”). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques’em Lasalle’em, Michelem Piccolim („Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja – słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy”). Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza – miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy.Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty – opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach – pełen autoironii, dystansu do siebie i świata. Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko jest lekko dziwne Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz Wielka Litera
selkar.pl od 37.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - Radziwiłowicz Jerzy, Maciejewski Łukasz

Wszystko jest lekko dziwne za 37.97 zł

Cena: 37.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 37.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki/Biografie/Wywiady
ISBN: 9788363387464
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: 2012

?Nie miałem nigdy problemów z popularnością, ponieważ mnie jakoś mało rozpoznają. Nawet nie wiem, czy to powinno mnie drażnić czy cieszyć? ? mówi w charakterystyczny dla siebie sposób Jerzy Radziwiłowicz. Trudno w te słowa uwierzyć, wszyscy bowiem zapamiętaliśmy Radziwiłowicza choćby z dwóch ról: Mateusza Birkuta w Człowieku z marmuru i Macieja Tomczyka w Człowieku z żelaza Andrzeja Wajdy. Dzięki nim przeszedł przecież do legendy. Inna rzecz, że konsekwentnie odmawiał wywiadów czy to gazetom, czy kolorowym pismom, czy telewizjom ? ?Nie bywam w talk-shows, bo to nie jest mój żywioł?. Zawsze małomówny, skryty. Ostatecznie dał się jednak namówić na rozmowę Łukaszowi Maciejewskiemu. I całe szczęście.
Wyłania się z niej portret wrażliwego artysty, świadomego, intelektualnego, precyzyjnego. Radziwiłowicz zajmująco opowiada o swoich teatralnych doświadczeniach ? współpracy ze Swinarskim, Wajdą, Jarockim, Grzegorzewskim (?lubię wiedzieć, w jakich rejonach się poruszam, kim jest mój bohater, do jakiego świata przynależy. Wydaje mi się, że tę cechę przejąłem od Jerzego Jarockiego, który szuka sensów wokół adaptowanego tekstu. Tropi apokryfy, inedita, precyzyjnie analizuje konteksty. I od Konrada Swinarskiego?). Wspomina też role i pracę na planie ze Stanisławem Różewiczem, Kazimierzem Kutzem, Jacques?em Lasalle?em, Michelem Piccolim (?Piccoli chodzi, chodzi i nagle zaczął się przypieprzać, zaczyna robić mi awanturę, zaczyna mnie wyzywać od marnych aktorów, że co ja sobie wyobrażam, ja ? słaby polski aktor. I tak na mnie wrzeszczy?).
Sporo dowiadujemy się też o pasjach Radziwiłowicza ? miłości do literatury, do Francji, o podróżach. Ale nie tylko. Aktor uważnie śledzi polską politykę i ujawnia wyraziste poglądy.Jest wreszcie w tej książce Radziwiłowicz osobisty ? opowiadający z nostalgią o swoim dzieciństwie na warszawskim Grochowie, zakładzie fryzjerskim ojca, studiach ? pełen autoironii, dystansu do siebie i świata.
Mądra, głęboka, bliska rozmowa. Warto było na nią poczekać.

Wszystko jest lekko dziwne brak Wielka Litera
gandalf.com.pl od 39.01PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Wszystko jest lekko dziwne - brak

Wszystko jest lekko dziwne za 39.01 zł

Cena: 39.01
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Wszystko jest lekko dziwne za 39.01 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki, biografie i wspomnienia
ISBN: 9788363387464
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Podobne książki

The Sicilian Mario Puzo Arrow
12 ofert od 16.17PLN
Porównaj ceny
Rest. Why You Get More Done When You Work Less Alex Soojung-Kim Pang Penguin Books
4 ofert od 56.27PLN
Porównaj ceny
Superbosses: How Exceptional Leaders Master the Flow of Talent Sydney Finkelstein Penguin Books
11 ofert od 43.78PLN
Porównaj ceny
Why You? 101 Interview Questions You'll Never Fear Again James Reed Penguin Books
11 ofert od 43.78PLN
Porównaj ceny
The Course of Love Alain de Botton Penguin Books
11 ofert od 36.55PLN
Porównaj ceny
My Sweet Revenge Jane Fallon Penguin Books
11 ofert od 36.55PLN
Porównaj ceny
Ravenspur. Rise of the Tudors Conn Iggulden Penguin Books
11 ofert od 33.92PLN
Porównaj ceny
Meksyk, Gwatemala, Belize, Salwador. Mapa Marco Polo w skali 1: 2,5 000 000 praca zbiorowa Daunpol
11 ofert od 18.75PLN
Porównaj ceny
Star Wars Świt Jedi W nicość Lebbon Tim Amber
14 ofert od 25.90PLN
Porównaj ceny
Das Beste aus den DACHL-Lander Wachowska Halina PWN
12 ofert od 26.65PLN
Porównaj ceny
Senne pałace Uznański Sebastian Dom Snów
16 ofert od 32.30PLN
Porównaj ceny
Widoki z łóżka Kraska Piotr Marcin Mamiko
15 ofert od 13.81PLN
Porównaj ceny
Wędrówki po krawędziach czasu Beata Tomzińska Sowello
14 ofert od 14.00PLN
Porównaj ceny
Turecka opończa, belgijska peleryna Krzysztof Popek HISTORIA IAGELLONICA
14 ofert od 33.20PLN
Porównaj ceny
Zakład uprawy tytoniu polskiego monopolu tytoniowego w Krakowie-Czyżynach Andrzej Synowiec HISTORIA IAGELLONICA
14 ofert od 41.50PLN
Porównaj ceny
Przyjęcie dla motyli Ruth Krauss, Maurice Sendak Dwie siostry
15 ofert od 15.60PLN
Porównaj ceny
Bajki o... Dominika Stadnicka-Strzembosz Wydawnictwo Sióstr Loretanek
14 ofert od 14.40PLN
Porównaj ceny
Głoście brak Wydawnictwo Sióstr Loretanek
15 ofert od 10.80PLN
Porównaj ceny
Nauka o organizacji Barbara Kożuch CeDeWu
14 ofert od 45.00PLN
Porównaj ceny
Doświadczenia Dukaja Roksana Blech, Marcin Romanowski Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
14 ofert od 18.48PLN
Porównaj ceny
Bridget Jones 3 Sharon Maguire Filmostrada
4 ofert od 28.08PLN
Porównaj ceny
Zarys historii gospodarczej kinematografii polskiej Tom 1 Zajicek Edward PWSFT
9 ofert od 41.05PLN
Porównaj ceny
FOTOGRAFIA według Langforda DLA FOTOGRAFÓW czyli jak opanować tę sztukę Michael Langford Michael Langford Wojciech Marzec
11 ofert od 83.93PLN
Porównaj ceny
Krew Inków Wollny Mariusz Alter Radosław Palonka
13 ofert od 32.10PLN
Porównaj ceny
Tekstualizacja doświadczenia Majewski Paweł Wydawnictwo Naukowe UMK
14 ofert od 25.20PLN
Porównaj ceny