Facet na telefon T.1 - Gabryel A.J.

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 10.
Książkę Facet na telefon T.1 można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 18.09zł.
Średnia cena książki Facet na telefon T.1 wynosi 19.47zł.

Facet na telefon T.1 - dostawa od 3,49 PLN Gabryel A.J. Wielka Litera
mestro.pl od 18.09PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Facet na telefon T.1 - dostawa od 3,49 PLN - Gabryel A.J.

Facet na telefon T.1 - dostawa od 3,49 PLN za 18.09 zł

Cena: 18.09
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Facet na telefon T.1 - dostawa od 3,49 PLN za 18.09 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363387198
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

FACET NA TELEFON Gabryel A.J. brak danych
madbooks.pl od 18.29PLN
KUP KSIĄŻKĘ
FACET NA TELEFON - Gabryel A.J.

FACET NA TELEFON za 18.29 zł

Cena: 18.29
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz FACET NA TELEFON za 18.29 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788363387198
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: 2012

Facet na telefon wie, czego pragnie każda kobieta. Potwierdzają to dwa miliony czytelniczek, które śledzą blog erotyczny Adama. Prowadzony przez Polaka mieszkającego w Australii blog stał się fenomenem – kobiety, które w ciągu dnia pracują, zajmują się dziećmi i domem, w których sypialniana rutyna już dawno zabiła kobiecość, znajdują w Adamie kochanka doskonałego – bez zobowiązań, bez zahamowań, idealnie wsłuchanego w ciało kobiety. Na podstawie bloga powstała powieść o Adamie, męskiej prostytutce, który opowiada o swoich klientkach i odważnie opisuje erotyczne zlecenia, wyrafinowane scenariusze schadzek. Jego klientkami są kobiety, których nikt o to by nie podejrzewał. Marta - jej mąż, zamożny biznesmen, widzi w niej delikatną i subtelną kobietę. Tak też ją kocha. Nawet się nie domyśla, że Marta potrzebuje mocniejszych wrażeń. Alicja - jej szczęśliwe małżeństwo zniszczyła choroba męża. To na jego prośbę szuka kochanka, który za niego wypełniałby małżeńskie obowiązki. Dzięki subtelności Adama ich spotkania nie mają gorzkiego posmaku zdrady. Barbara - dojrzała, atrakcyjna, inteligentna kobieta. W oczach męża tylko żona. W czasie spotkań z Adamem budzi się w niej gorąca bogini seksu.Edyta – odnosząca sukcesy, atrakcyjna młoda kobieta nie może na imprezach pokazywa się sama. Adam jest idealnym towarzystwem. Tym bardziej, że wszystkie koleżanki patrzą na niego  z pożądaniem.Julita – pierwsza kobieta Adama, przewodniczka w świecie erotycznych doznań, to ona zmieniła młodego niedoświadczonego chłopca w kochanka doskonałego. Seks jest ważną częścią ich życia. Ich obsesją, fantazją, potrzebą, sensem. Dla Adama jest profesją..

Facet na telefon T.1 A. J. Gabryel Wielka Litera
taniaksiazka.pl od 18.43PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Facet na telefon T.1 - A. J. Gabryel

Facet na telefon T.1 za 18.43 zł

Cena: 18.43
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Facet na telefon T.1 za 18.43 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki dla Kobiet / Powieści erotyczne
ISBN: 9788363387198
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Facet na telefon. - A.J. Gabryel A.J. Gabryel Wielka Litera
inbook.pl od 18.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Facet na telefon. - A.J. Gabryel - A.J. Gabryel

Facet na telefon. - A.J. Gabryel za 18.68 zł

Cena: 18.68
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Facet na telefon. - A.J. Gabryel za 18.68 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki / Literatura kobieca / Literatura kobieca
ISBN: 9788363387198
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Wydanie 2012r. Oprawa broszurowa. Strony 336. Format 13,5x20,5cm. Na podstawie bloga powstała powieść o Adamie, męskiej prostytutce, który opowiada o swoich klientkach, odważnie opisuje erotyczne zlecenia I wyrafinowane scenariusze schadzek. Jego klientkami są kobiety, których nikt o to by nie podejrzewał: Marta -jej mąż widzi w niej delikatną i wrażliwą kobietę. Tak też ją kocha. Nie domyśla się, że Marta potrzebuje mocniejszych wrażeń. Z Adamem. Alicja -na prośbę chorego męża szuka sobie kochanka. Dzięki subtelności Adama ich spotkania nie mają gorzkiego posmaku zdrady. Barbara -dojrzała, atrakcyjna, inteligentna kobieta. W oczach męża tylko żona. W czasie spotkań z Adamem budzi się w niej gorąca bogini seksu. Julita -pierwsza kobieta Adama, przewodniczka po świecie erotycznych doznań. Zmieniła niedoświadczonego chłopca w kochanka doskonałego. Adam- kochanek doskonały. Bez zobowiązań, bez zahamowań, idealnie wsłuchany w ciało swojej partnerki wie, jakie potrzeby mają kobiety i wie, że potrafi je zaspokoić. A że wiąże się to z koniecznością płacenia? No cóż, przyjemność,chwile oderwania od codzienności, mają swoją cenę... Przekonuje się o tym codziennie, bo pracuje jako "facet na telefon", a swoje miłosne podboje zaczął opisywać na blogu, który cieszy się ogromną popularnością wśród czytelniczek - odkryło go już 2,5 miliona czytelników.

Facet na telefon A.J. Gabryel Wielka Litera
bonito.pl od 19.44PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Facet na telefon - A.J. Gabryel

Facet na telefon za 19.44 zł

Cena: 19.44
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Facet na telefon za 19.44 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Romans i literatura erotyczna
ISBN: 9788363387198
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Facet na telefon wie, czego pragnie każda kobieta. Na podstawie bloga powstała powieść o Adamie, męskiej prostytutce, który opowiada o swoich klientkach, odważnie opisuje erotyczne zlecenia I wyrafinowane scenariusze schadzek. Jego klientkami są kobiety, których nikt o to by nie podejrzewał: Marta - jej mąż widzi w niej delikatną i wrażliwą kobietę. Tak też ją kocha. Nie domyśla się, że Marta potrzebuje mocniejszych wrażeń. Z Adamem. Alicja - na prośbę chorego męża szuka sobie kochanka. Dzięki subtelności Adama ich spotkania nie mają gorzkiego posmaku zdrady. Barbara - dojrzała, atrakcyjna, inteligentna kobieta. W oczach męża tylko żona. W czasie spotkań z Adamem budzi się w niej gorąca bogini seksu. Julita - pierwsza kobieta Adama, przewodniczka po świecie erotycznych doznań. Zmieniła niedoświadczonego chłopca w kochanka doskonałego. Adam- kochanek doskonały. Bez zobowiązań, bez zahamowań, idealnie wsłuchany w ciało swojej partnerki wie, jakie potrzeby mają kobiety i wie, że potrafi je zaspokoić. A że wiąże się to z koniecznością płacenia? No cóż, przyjemność,chwile oderwania od codzienności, mają swoją cenę? Przekonuje się o tym codziennie, bo pracuje jako ?facet na telefon?, a swoje miłosne podboje zaczął opisywać na blogu, który cieszy się ogromną popularnością wśród czytelniczek - odkryło go już 2,5 miliona czytelników O Autorze: A. J. Gabryel Pseudonim mieszkającego w Australii polskiego bloggera. Jego zapiski o erotycznych przygodach Adama (grzesznikadam.blog.onet.pl) oraz własne doświadczenia stały się inspiracją do napisania powieści.

FACET NA TELEFON A.J.GABRYEL Wielka Litera
platon24.pl od 19.44PLN
KUP KSIĄŻKĘ
FACET NA TELEFON - A.J.GABRYEL

FACET NA TELEFON za 19.44 zł

Cena: 19.44
Sklep: platon24.pl
Kup teraz FACET NA TELEFON za 19.44 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788363387198
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Facet na telefon wie, czego pragnie każda kobieta. Potwierdzają to dwa miliony czytelniczek, które śledzą blog erotyczny Adama.
Prowadzony przez Polaka mieszkającego w Australii blog stał się fenomenem – kobiety, które w ciągu dnia pracują, zajmują się dziećmi i domem, w których sypialniana rutyna już dawno zabiła kobiecość, znajdują w Adamie kochanka doskonałego – bez zobowiązań, bez zahamowań, idealnie wsłuchanego w ciało kobiety.
Na podstawie bloga powstała powieść o Adamie, męskiej prostytutce, który opowiada o swoich klientkach i odważnie opisuje erotyczne zlecenia, wyrafinowane scenariusze schadzek. Jego klientkami są kobiety, których nikt o to by nie podejrzewał.
Marta - jej mąż, zamożny biznesmen, widzi w niej delikatną i subtelną kobietę. Tak też ją kocha. Nawet się nie domyśla, że Marta potrzebuje mocniejszych wrażeń. 
Alicja - jej szczęśliwe małżeństwo zniszczyła choroba męża. To na jego prośbę szuka kochanka, który za niego wypełniałby małżeńskie obowiązki. Dzięki subtelności Adama ich spotkania nie mają gorzkiego posmaku zdrady.
  Barbara - dojrzała, atrakcyjna, inteligentna kobieta. W oczach męża tylko żona. W czasie spotkań z Adamem budzi się w niej gorąca bogini seksu. Edyta – odnosząca sukcesy, atrakcyjna młoda kobieta nie może na imprezach pokazywa się sama. Adam jest idealnym towarzystwem. Tym bardziej, że wszystkie koleżanki patrzą na niego  z pożądaniem. Julita – pierwsza kobieta Adama, przewodniczka w świecie erotycznych doznań, to ona zmieniła młodego niedoświadczonego chłopca w kochanka doskonałego.
Seks jest ważną częścią ich życia. Ich obsesją, fantazją, potrzebą, sensem. Dla Adama jest profesją..

Facet na telefon T.1 Gabryel A.J. Wielka Litera
profit24.pl od 20.08PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Facet na telefon T.1 - Gabryel A.J.

Facet na telefon T.1 za 20.08 zł

Cena: 20.08
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Facet na telefon T.1 za 20.08 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363387198
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Facet na telefon T.1 Gabryel A.J. Wielka Litera
nieprzeczytane.pl od 20.40PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Facet na telefon T.1 - Gabryel A.J.

Facet na telefon T.1 za 20.40 zł

Cena: 20.40
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Facet na telefon T.1 za 20.40 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788363387198
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Facet na telefon A. J. Gabryel A. J. Gabryel Wielka Litera
gandalf.com.pl od 20.88PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Facet na telefon A. J. Gabryel - A. J. Gabryel

Facet na telefon A. J. Gabryel za 20.88 zł

Cena: 20.88
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Facet na telefon A. J. Gabryel za 20.88 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Książki, literatura piękna
ISBN: 9788363387198
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Facet na telefon A.J. Gabryel Wielka Litera
aros.pl od 20.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Facet na telefon - A.J. Gabryel

Facet na telefon za 20.93 zł

Cena: 20.93
Sklep: aros.pl
Kup teraz Facet na telefon za 20.93 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Wielka Litera
Kategoria: Romans i literatura erotyczna
ISBN: 9788363387198
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Facet na telefon wie, czego pragnie każda kobieta. Na podstawie bloga powstała powieść o Adamie, męskiej prostytutce, który opowiada o swoich klientkach, odważnie opisuje erotyczne zlecenia I wyrafin

Podobne książki

Telewizja kronika miasta poznania 1/2007 - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca Wydawnictwo Miejskie Posnania
5 ofert od 4.44PLN
Porównaj ceny
Sztuka i krew Robert Jarocki PIW
16 ofert od 34.30PLN
Porównaj ceny
Zbiory biblioteki pruskiej w polsce - dostawa od 3,49 PLN Żółtowski Michał Jerzy UW – Uniwersytet Warszawski
18 ofert od 28.61PLN
Porównaj ceny
Wybranka bogów Część 2 Cast P.C. Mira
16 ofert od 22.49PLN
Porównaj ceny
Zarys metodyki pracy mediatora w sprawach cywilnych Arkuszewska Aneta M., Kościółek Anna, Łukasiewicz Jakub M., Plis Jerzy, Serafin Tobiasz Wolters Kluwer
13 ofert od 101.15PLN
Porównaj ceny
Znajomi na wagę złota Barefoot Darren, Szabo Julie Wolters Kluwer
16 ofert od 67.15PLN
Porównaj ceny
Zachowania konsumentów East Robert, Wright Malcolm, Vanhuele Marc Wolters Kluwer
17 ofert od 62.05PLN
Porównaj ceny
Wielka gra Trepper Leopold Stapis
12 ofert od 34.93PLN
Porównaj ceny
Na plaży Chesil - Ian McEwan Ian McEwan Albatros
8 ofert od 18.94PLN
Porównaj ceny
Modlitwa Przedszkolaka - Joanna Wilkońska Joanna Wilkońska WAM
6 ofert od 4.33PLN
Porównaj ceny
Mistrz z Prado Sierra Javier Sonia Draga
18 ofert od 28.73PLN
Porównaj ceny
My z Jedwabnego Anna Bikont Czarne
6 ofert od 38.43PLN
Porównaj ceny
Karol Wojtyła - Przyjaciel, Kardynał, Papież Gabriel Turowski brak danych
1 ofert od 52.24PLN
Porównaj ceny
Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 3 Andrzej Ziemiański brak danych
4 ofert od 39.92PLN
Porównaj ceny
Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 3 Andrzej Ziemiański brak danych
4 ofert od 39.92PLN
Porównaj ceny
Słuchaj i mów. Hiszpański. Podstawy praca zbiorowa Pons
11 ofert od 31.12PLN
Porównaj ceny
Version Originale 1. Podręcznik z płytą CD i DVD Paciej-Motyl Agnieszka, Szozda Maria LektorKlett
11 ofert od 31.20PLN
Porównaj ceny
Moja kolekcja cudownych bajek - dostawa od 3,49 PLN zbiorowa Praca OLESIEJUK
10 ofert od 12.96PLN
Porównaj ceny
Samochodzik Franek. Na budowie Elżbieta Wójcik brak danych
4 ofert od 4.99PLN
Porównaj ceny
Moje życie od teraz Jessica Verdi brak danych
5 ofert od 31.90PLN
Porównaj ceny
Człowiek, który stworzył Zarę Covadonga O'Shea brak danych
5 ofert od 31.90PLN
Porównaj ceny
Dziewczyny od Gucciego Cate Kendall brak danych
5 ofert od 31.90PLN
Porównaj ceny
Siedem dni Meyer Deon Sonia Draga
13 ofert od 25.35PLN
Porównaj ceny
Historia Przygoda z czasem SP kl.5 podręcznik - Bentkowska-Sztonyk Zofia, Wach Edyta Bentkowska-Sztonyk Zofia, Wach Edyta Wiking
12 ofert od 28.21PLN
Porównaj ceny
Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XI Henryk Jerzy Chmielewski Pr
1 ofert od 4.04PLN
Porównaj ceny