Innowacyjna przedsiębiorczość - Andrzej Strzałecki (red.) - Andrzej Strzałecki (red.)

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 4.
Książkę Innowacyjna przedsiębiorczość - Andrzej Strzałecki (red.) można najtaniej kupić w sklepie internetowym lideria.pl za jedyne 31.42zł.
Średnia cena książki Innowacyjna przedsiębiorczość - Andrzej Strzałecki (red.) wynosi 36.59zł.

Innowacyjna przedsiębiorczość brak Wydawnictwo SWPS
lideria.pl od 31.42PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Innowacyjna przedsiębiorczość - brak

Innowacyjna przedsiębiorczość za 31.42 zł

Cena: 31.42
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Innowacyjna przedsiębiorczość za 31.42 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Wydawnictwo SWPS
Kategoria: Książki / Ekonomia i biznes / ekonomia
ISBN: 9788362443161
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Nakładem Wydawnictwa SWPS Academica ukazała się właśnie publikacja pod redakcją prof. Andrzeja Strzałeckiego przy współpracy Alicji Lizurej zatytułowana Innowacyjna przedsiębiorczość. Teorie, badania, zastosowania praktyczne, perspektywa psychologiczna. Autorzy i redaktorzy tomu chcą swoją pracą i rozważaniami wyrazić uznanie dla polskiego przedsiębiorcy i hartu jego ducha, który pozwala działać tak skutecznie nieraz w trudnych czy wręcz niesprzyjających okolicznościach. Stawiają również wiele inspirujących pytań m.in. dociekając: •jakie mechanizmy są ważne dla innowacyjnego, twórczego funkcjonowania przedsiębiorcy, •co sprawia, że jego działanie charakteryzuje sprawność i efektywność, •jakie siły leżą u podłoża jego aktywności. Redaktorzy książki traktują twórczość, jako kluczowy element sukcesu menedżerów-przedsiębiorców. Jeżeli innowacyjna przedsiębiorczość charakteryzuje ludzi twórczych, to poznanie istoty ich sukcesu w biznesie sprowadza się do psychologicznej analizy osobowości twórczej, w kontekście środowiska zawodowego i określonej sytuacji społeczno-ekonomicznej kraju. Książka ma również ambicje zasypać podziały dzielące świat akademicki oraz świat biznesu. Jak pisze jeden z recenzentów dr Olaf Źylicz (...) Świat życia organizacyjnego i jego liderów [zwykle] co najwyżej jest przez akademików opisywany, co przypomina nieomal jednokierunkową relację refleksji historyka nad minionymi zdarzeniami. Niniejsza praca czyni ważny krok, aby zbliżać obydwie rzeczywistości. (...) Stanowi kompendium wiedzy, które można próbować przekładać na programy rozwojowe dla menadżerów, szkolenia dla przedsiębiorców czy jako materiał edukacyjny dla coraz liczniejszych, realizowanych w Polsce programów Master of Business and Administration. Wielką zaletę tej pracy upatruję w tym, że próbuje w kilku rozdziałach interdyscyplinarnie integrować perspektywy ujmowania przedsiębiorczości. (...) Z kolei prof. Andrzej Falkowski podkreśla, że (...) [Książka] dobrze porządkuje pojęcie przedsiębiorczości, w którym twórczość jest jej nierozerwalnym elementem. Uważam, że jej publikacja może istotnie przyczynić się do zdecydowanie spójnego rozumienia pojęcia przedsiębiorczości, w jego różnych kontekstach, co jest ważne z perspektywy akademickiej. Z pewnością może być z pożytkiem wykorzystana przez samych przedsiębiorców, nie jako poradnik stwierdzający, co należy robić, ale, co jest zdecydowanie ważniejsze, w celu rozszerzania własnej świadomości odnośnie korzyści i zagrożeń wynikających z własnych działań, co jest ważne z perspektywy praktycznej.(...)

Innowacyjna przedsiębiorczość brak brak danych
madbooks.pl od 37.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Innowacyjna przedsiębiorczość - brak

Innowacyjna przedsiębiorczość za 37.53 zł

Cena: 37.53
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Innowacyjna przedsiębiorczość za 37.53 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe
ISBN: 9788362443161
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: 2011

Nakładem Wydawnictwa SWPS Academica ukazała się właśnie publikacja pod redakcją prof. Andrzeja Strzałeckiego przy współpracy Alicji Lizurej zatytułowana Innowacyjna przedsiębiorczość. Teorie, badania, zastosowania praktyczne, perspektywa psychologiczna. Autorzy i redaktorzy tomu chcą swoją pracą i rozważaniami wyrazić uznanie dla polskiego przedsiębiorcy i hartu jego ducha, który pozwala działać tak skutecznie nieraz w trudnych czy wręcz niesprzyjających okolicznościach. Stawiają również wiele inspirujących pytań m.in. dociekając: •jakie mechanizmy są ważne dla innowacyjnego, twórczego funkcjonowania przedsiębiorcy, •co sprawia, że jego działanie charakteryzuje sprawność i efektywność,•jakie siły leżą u podłoża jego aktywności.Redaktorzy książki traktują twórczość, jako kluczowy element sukcesu menedżerów-przedsiębiorców. Jeżeli innowacyjna przedsiębiorczość charakteryzuje ludzi twórczych, to poznanie istoty ich sukcesu w biznesie sprowadza się do psychologicznej analizy osobowości twórczej, w kontekście środowiska zawodowego i określonej sytuacji społeczno-ekonomicznej kraju.Książka ma również ambicje zasypać podziały dzielące świat akademicki oraz świat biznesu. Jak pisze jeden z recenzentów dr Olaf Źylicz (...) Świat życia organizacyjnego i jego liderów [zwykle] co najwyżej jest przez akademików opisywany, co przypomina nieomal jednokierunkową relację refleksji historyka nad minionymi zdarzeniami. Niniejsza praca czyni ważny krok, aby zbliżać obydwie rzeczywistości. (...) Stanowi kompendium wiedzy, które można próbować przekładać na programy rozwojowe dla menadżerów, szkolenia dla przedsiębiorców czy jako materiał edukacyjny dla coraz liczniejszych, realizowanych w Polsce programów Master of Business and Administration. Wielką zaletę tej pracy upatruję w tym, że próbuje w kilku rozdziałach interdyscyplinarnie integrować perspektywy ujmowania przedsiębiorczości. (...) Z kolei prof. Andrzej Falkowski podkreśla, że (...) [Książka] dobrze porządkuje pojęcie przedsiębiorczości, w którym twórczość jest jej nierozerwalnym elementem. Uważam, że jej publikacja może istotnie przyczynić się do zdecydowanie spójnego rozumienia pojęcia przedsiębiorczości, w jego różnych kontekstach, co jest ważne z perspektywy akademickiej. Z pewnością może być z pożytkiem wykorzystana przez samych przedsiębiorców, nie jako poradnik stwierdzający, co należy robić, ale, co jest zdecydowanie ważniejsze, w celu rozszerzania własnej świadomości odnośnie korzyści i zagrożeń wynikających z własnych działań, co jest ważne z perspektywy praktycznej.(...)

Innowacyjna przedsiębiorczość - Andrzej Strzałecki (red.) Andrzej Strzałecki (red.) Wydawnictwo SWPS
inbook.pl od 38.21PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Innowacyjna przedsiębiorczość - Andrzej Strzałecki (red.) - Andrzej Strzałecki (red.)

Innowacyjna przedsiębiorczość - Andrzej Strzałecki (red.) za 38.21 zł

Cena: 38.21
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Innowacyjna przedsiębiorczość - Andrzej Strzałecki (red.) za 38.21 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wydawnictwo SWPS
Kategoria: Książki / Prawo, ekonomia, biznes / Ekonomia, biznes
ISBN: 9788362443161
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: b/d

Nakładem Wydawnictwa SWPS Academica ukazała się właśnie publikacja pod redakcją prof. Andrzeja Strzałeckiego przy współpracy Alicji Lizurej zatytułowana Innowacyjna przedsiębiorczość. Teorie, badania, zastosowania praktyczne, perspektywa psychologiczna. Autorzy i redaktorzy tomu chcą swoją pracą i rozważaniami wyrazić uznanie dla polskiego przedsiębiorcy i hartu jego ducha, który pozwala działać tak skutecznie nieraz w trudnych czy wręcz niesprzyjających okolicznościach. Stawiają również wiele inspirujących pytań m.in. dociekając: "jakie mechanizmy są ważne dla innowacyjnego, twórczego funkcjonowania przedsiębiorcy, "co sprawia, że jego działanie charakteryzuje sprawność i efektywność, ?jakie siły leżą u podłoża jego aktywności. Redaktorzy książki traktują twórczość, jako kluczowy element sukcesu menedżerów-przedsiębiorców. Jeżeli innowacyjna przedsiębiorczość charakteryzuje ludzi twórczych, to poznanie istoty ich sukcesu w biznesie sprowadza się do psychologicznej analizy osobowości twórczej, w kontekście środowiska zawodowego i określonej sytuacji społeczno-ekonomicznej kraju. Książka ma również ambicje zasypać podziały dzielące świat akademicki oraz świat biznesu. Jak pisze jeden z recenzentów dr Olaf Źylicz (...) Świat życia organizacyjnego i jego liderów [zwykle] co najwyżej jest przez akademików opisywany, co przypomina nieomal jednokierunkową relację refleksji historyka nad minionymi zdarzeniami. Niniejsza praca czyni ważny krok, aby zbliżać obydwie rzeczywistości. (...) Stanowi kompendium wiedzy, które można próbować przekładać na programy rozwojowe dla menadżerów, szkolenia dla przedsiębiorców czy jako materiał edukacyjny dla coraz liczniejszych, realizowanych w Polsce programów Master of Business and Administration. Wielką zaletę tej pracy upatruję w tym, że próbuje w kilku rozdziałach interdyscyplinarnie integrować perspektywy ujmowania przedsiębiorczości. (...) Z kolei prof. Andrzej Falkowski podkreśla, że (...) [Książka] dobrze porządkuje pojęcie przedsiębiorczości, w którym twórczość jest jej nierozerwalnym elementem. Uważam, że jej publikacja może istotnie przyczynić się do zdecydowanie spójnego rozumienia pojęcia przedsiębiorczości, w jego różnych kontekstach, co jest ważne z perspektywy akademickiej. Z pewnością może być z pożytkiem wykorzystana przez samych przedsiębiorców, nie jako poradnik stwierdzający, co należy robić, ale, co jest zdecydowanie ważniejsze, w celu rozszerzania własnej świadomości odnośnie korzyści i zagrożeń wynikających z własnych działań, co jest ważne z perspektywy praktycznej.(...)

Innowacyjne przedsiębiorczość Andrzej Strzałecki Andrzej Strzałecki Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
gandalf.com.pl od 39.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Innowacyjne przedsiębiorczość Andrzej Strzałecki - Andrzej Strzałecki

Innowacyjne przedsiębiorczość Andrzej Strzałecki za 39.18 zł

Cena: 39.18
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Innowacyjne przedsiębiorczość Andrzej Strzałecki za 39.18 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Kategoria: Książki, nauki społeczne
ISBN: 9788362443161
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Podobne książki

Oxford Solutions Upper-Intermediate SB OXFORD brak brak danych
12 ofert od 55.09PLN
Porównaj ceny
Fifty Great American Short Stories Crane Milton brak danych
2 ofert od 21.84PLN
Porównaj ceny
Fifty Great Short Stories Crane Milton brak danych
2 ofert od 22.33PLN
Porównaj ceny
Career Paths: Accounting SB EXPRESS PUBLISHING Stephen Peltier|Taylor John Express Publishing
12 ofert od 56.57PLN
Porównaj ceny
Career Paths Baking Virginia Evans|Ken Gilmore Express Publishing
11 ofert od 56.57PLN
Porównaj ceny
Career Paths Agriculture James Libbin|Neil O`Sullivan Express Publishing
9 ofert od 56.57PLN
Porównaj ceny
Do zamku Monika Szurzec Monika Szurzec Branta
5 ofert od 14.25PLN
Porównaj ceny
Duński. Kurs językowy Józef Jarosz Józef Jarosz SuperMemo World
12 ofert od 33.83PLN
Porównaj ceny
Jak pomyślę to obliczę. Zbiór zadań matematycznych dla klas 1-3 Iwona Demiańczuk-Cieślak, Beata Ordakowska-Szumska, Małgorzata Pawłowska, Katarzyna Wierzbicka Didasko
10 ofert od 33.44PLN
Porównaj ceny
Od A do Z Radosne odkrywanie świata 2 Zestaw podstawowy brak brak danych
12 ofert od 184.78PLN
Porównaj ceny
W stronę radykalnego pluralizmu religijnego Dawid Rogacz Libron
15 ofert od 16.80PLN
Porównaj ceny
Wspieranie rodziców w rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnością słuchową Agnieszka Sakowicz-Boboryko Żak
15 ofert od 40.57PLN
Porównaj ceny
Wysoki cholesterol PRACA ZBIOROWA PRACA ZBIOROWA RM
4 ofert od 33.83PLN
Porównaj ceny
Szkoła dla początkujących Elżbieta Pałasz ADAMADA
15 ofert od 18.83PLN
Porównaj ceny
Edward i jego wielkie odkrycie Rebecca McRitchie ADAMADA
15 ofert od 20.94PLN
Porównaj ceny
Mój tato jest niedźwiedziem Nicola Connelly ADAMADA
15 ofert od 17.43PLN
Porównaj ceny
Rikuś Guido van Genechten ADAMADA
13 ofert od 20.94PLN
Porównaj ceny
Rikuś i Anusia Guido van Genechten ADAMADA
14 ofert od 20.94PLN
Porównaj ceny
Ciągłość urywana Marzena Nowak Marzena Nowak Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne
14 ofert od 16.45PLN
Porównaj ceny
Perełka. Cześć, jestem Bombik - dostawa od 3,49 PLN Zeman ks. Bogusław Edycja Świętego Pawła
9 ofert od 2.26PLN
Porównaj ceny
Perełka z Bombikiem. Warto być dobrym - dostawa od 3,49 PLN brak Edycja Świętego Pawła
9 ofert od 2.18PLN
Porównaj ceny
Perełka z Bombikiem. Warto pytać - dostawa od 3,49 PLN Zeman ks. Bogusław Edycja Świętego Pawła
9 ofert od 2.18PLN
Porównaj ceny
Perełka z Bombikiem. Jestem szczęśliwy! - dostawa od 3,49 PLN Zeman ks. Bogusław Edycja Świętego Pawła
9 ofert od 2.20PLN
Porównaj ceny
Róże św. Rity audiobook - dostawa od 3,49 PLN brak Edycja Świętego Pawła
8 ofert od 12.89PLN
Porównaj ceny
Nowoczesna obsługa techniczna ciągników - dostawa od 3,49 PLN Chomik Zdzisław, Chomik Gabriel Hortpress
13 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny