Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - Andersen Christopher

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 8.
Książkę Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera można najtaniej kupić w sklepie internetowym bonito.pl za jedyne 29.25zł.
Średnia cena książki Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera wynosi 34.29zł.

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera Andersen Christopher Insignis
bonito.pl od 29.25PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - Andersen Christopher

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera za 29.25 zł

Cena: 29.25
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera za 29.25 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Insignis
Kategoria: Muzycy, zespoły muzyczne
ISBN: 9788361428923
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Przez długie lata Mick Jagger zazdrośnie strzegł swoich tajemnic. W pięćdziesiątą rocznicę pierwszego koncertu grupy Rolling Stones dziennikarz i autor bestsellerowych książek Christopher Andersen zrywa maskę, za którą ukrywa się jedna z najbardziej enigmatycznych ikon muzycznego świata. Na podstawie wielu wywiadów m.in. z przyjaciółmi Jaggera, z członkami jego rodziny, współpracownikami z branży muzycznej, żonami i zastępami kochanek Anderson sporządził portret geniusza rocka, którego życie na krawędzi pozwoliło mu zbić majątek o wartości 400 milionów dolarów. Książka ujawnia wiele nieznanych jak dotąd faktów z życia, m.in. związki Jaggera z rodziną królewską, w tym z księciem Williamem i Kate Middleton oraz kontakty z Madonną, Angeliną Jolie, Umą Thurman i Carlą Bruni. Biografia Jaggera - skandalizująca, obrazoburcza i cały czas przykuwająca uwagę - jest taka, jak osoba, którą opisuje, taka jak sam Mick.

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW Christopher Andersen Insignis
madbooks.pl od 32.54PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW - Christopher Andersen

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW za 32.54 zł

Cena: 32.54
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW za 32.54 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: Insignis
Kategoria: Beletrystyka/Biograficzna
ISBN: 9788361428923
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

To cwany mały ch., muszę mu to przyznać" - Keith Richards o Micku Jaggerze"To jasne, że nie jestem wzorem cnót" - Mick Jagger Jak się okazuje, Mick jest nimi wszystkimi naraz - a także kimś więcej. Niemal wszystkie biogramy są zgodne: Jagger to żywioł, całkowity oryginał i niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych postaci popkultury. Pewny siebie, arogancki, czasami tajemniczy, ale zawsze hipnotyzujący, pół wieku temu złapał nas za gardło i - w przeciwieństwie do wielu swoich utalentowanych rówieśników - nigdy nie puścił.Przez kilkadziesiąt lat Mick zazdrośnie strzegł swoich, nieraz szokujących, tajemnic. Teraz, z okazji 50. rocznicy istnienia Rolling Stonesów, Christopher Andersen, dziennikarz i autor bestsellerów, zdziera maskę najbardziej wielowymiarowej i enigmatycznej ikonie rocka w niczego nie przemilczającej biografii, niemal równie głośnej, jak sam Jagger.W oparciu o rozmowy z przyjaciółmi, krewnymi, innymi legendarnymi muzykami i ludźmi z branży - a także z żonami i legionem kochanek Jaggera - Andersen ukazuje w nowym świetle człowieka, którego nazwisko jest symbolem pewnej epoki. W swojej książce ujawnia:- nowe szczegóły niewiarygodnych wyczynów seksualnych Jaggera z ponad czterema tysiącami kobiet (w tym z Madonną, Angeliną Jolie, Carly Simon, Lindą Rondstadt, Umą Thurman i Carlą Bruni) oraz jego związki z kilkoma największymi gwiazdorami rocka. Opisuje także dzień, kiedy Jerry Hall - żona Micka - i Keith Richards błagali go, żeby zaczął się leczyć z uzależnienia od seksu- skrywany przed opinią publiczną dramat rozgrywający się wokół pasowania Micka na kawalera, a także jego mało znane związki z brytyjską rodziną królewską, w tym z księciem Williamem i Kate Middleton- to, co Jagger naprawdę myśli o dzisiejszych supergwiazdach takich jak Lady Gaga, Britney Spears, Beyoncé, Justin Timberlake, Kanye West czy Justin Bieber- nigdy dotąd niepublikowane historie z dziejów burzliwych związków Jaggera - od tych, które łączyły go z kolegami z zespołu, nienasyconymi groupie i oszalałymi fankami, po intymne relacje m.in. z Andym Warholem, Johnem Lennonem i Jackie Onassis- skandaliczną prawdę o tym co, ile i jak długo brał Jagger: kokaina, LSD, haszysz i spid- biznesowe poczynania Micka i jego finansowe wyczucie, które pozwoliło mu zgromadzić majątek wart ponad 400 milionów dolarów- burzliwe "małżeństwo" Micka i Keitha, które prawie się rozpadło wskutek uszczypliwych komentarzy Richardsa; a także skandale, ekscesy, szaleństwo i geniusz, które sprawiły, że Rolling Stonesi stali się "największym zespołem rockowym świata".Wybuchowa i wciągająca, szczegółowa biografia żywej legendy, która wciąż ekscytuje, zadziwia i zaskakuje.Oto "MICK"!

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW Christopher Andersen Insignis
dadada.pl od 32.78PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW - Christopher Andersen

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW za 32.78 zł

Cena: 32.78
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW za 32.78 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Insignis
Kategoria: Biografie
ISBN: 9788361428923
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

To cwany mały ch., muszę mu to przyznać"" - Keith Richards o Micku Jaggerze""To jasne, że nie jestem wzorem cnót"" - Mick Jagger Jak się okazuje, Mick jest nimi wszystkimi naraz - a także kimś więcej. Niemal wszystkie biogramy są zgodne: Jagger to żywioł, całkowity oryginał i niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych postaci popkultury. Pewny siebie, arogancki, czasami tajemniczy, ale zawsze hipnotyzujący, pół wieku temu złapał nas za gardło i - w przeciwieństwie do wielu swoich utalentowanych rówieśników - nigdy nie puścił.Przez kilkadziesiąt lat Mick zazdrośnie strzegł swoich, nieraz szokujących, tajemnic. Teraz, z okazji 50. rocznicy istnienia Rolling Stonesów, Christopher Andersen, dziennikarz i autor bestsellerów, zdziera maskę najbardziej wielowymiarowej i enigmatycznej ikonie rocka w niczego nie przemilczającej biografii, niemal równie głośnej, jak sam Jagger.W oparciu o rozmowy z przyjaciółmi, krewnymi, innymi legendarnymi muzykami i ludźmi z branży - a także z żonami i legionem kochanek Jaggera - Andersen ukazuje w nowym świetle człowieka, którego nazwisko jest symbolem pewnej epoki. W swojej książce ujawnia:- nowe szczegóły niewiarygodnych wyczynów seksualnych Jaggera z ponad czterema tysiącami kobiet (w tym z Madonną, Angeliną Jolie, Carly Simon, Lindą Rondstadt, Umą Thurman i Carlą Bruni) oraz jego związki z kilkoma największymi gwiazdorami rocka. Opisuje także dzień, kiedy Jerry Hall - żona Micka - i Keith Richards błagali go, żeby zaczął się leczyć z uzależnienia od seksu- skrywany przed opinią publiczną dramat rozgrywający się wokół pasowania Micka na kawalera, a także jego mało znane związki z brytyjską rodziną królewską, w tym z księciem Williamem i Kate Middleton- to, co Jagger naprawdę myśli o dzisiejszych supergwiazdach takich jak Lady Gaga, Britney Spears, Beyoncé, Justin Timberlake, Kanye West czy Justin Bieber- nigdy dotąd niepublikowane historie z dziejów burzliwych związków Jaggera - od tych, które łączyły go z kolegami z zespołu, nienasyconymi groupie i oszalałymi fankami, po intymne relacje m.in. z Andym Warholem, Johnem Lennonem i Jackie Onassis- skandaliczną prawdę o tym co, ile i jak długo brał Jagger: kokaina, LSD, haszysz i spid- biznesowe poczynania Micka i jego finansowe wyczucie, które pozwoliło mu zgromadzić majątek wart ponad 400 milionów dolarów- burzliwe ""małżeństwo"" Micka i Keitha, które prawie się rozpadło wskutek uszczypliwych komentarzy Richardsa; a także skandale, ekscesy, szaleństwo i geniusz, które sprawiły, że Rolling Stonesi stali się ""największym zespołem rockowym świata"".Wybuchowa i wciągająca, szczegółowa biografia żywej legendy, która wciąż ekscytuje, zadziwia i zaskakuje.Oto ""MICK""!

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW Christopher Andersen Insignis
pantomasz.pl od 32.78PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW - Christopher Andersen

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW za 32.78 zł

Cena: 32.78
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera TW za 32.78 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Insignis
Kategoria: Biografie
ISBN: 9788361428923
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

To cwany mały ch., muszę mu to przyznać"" - Keith Richards o Micku Jaggerze""To jasne, że nie jestem wzorem cnót"" - Mick Jagger Jak się okazuje, Mick jest nimi wszystkimi naraz - a także kimś więcej. Niemal wszystkie biogramy są zgodne: Jagger to żywioł, całkowity oryginał i niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych postaci popkultury. Pewny siebie, arogancki, czasami tajemniczy, ale zawsze hipnotyzujący, pół wieku temu złapał nas za gardło i - w przeciwieństwie do wielu swoich utalentowanych rówieśników - nigdy nie puścił.Przez kilkadziesiąt lat Mick zazdrośnie strzegł swoich, nieraz szokujących, tajemnic. Teraz, z okazji 50. rocznicy istnienia Rolling Stonesów, Christopher Andersen, dziennikarz i autor bestsellerów, zdziera maskę najbardziej wielowymiarowej i enigmatycznej ikonie rocka w niczego nie przemilczającej biografii, niemal równie głośnej, jak sam Jagger.W oparciu o rozmowy z przyjaciółmi, krewnymi, innymi legendarnymi muzykami i ludźmi z branży - a także z żonami i legionem kochanek Jaggera - Andersen ukazuje w nowym świetle człowieka, którego nazwisko jest symbolem pewnej epoki. W swojej książce ujawnia:- nowe szczegóły niewiarygodnych wyczynów seksualnych Jaggera z ponad czterema tysiącami kobiet (w tym z Madonną, Angeliną Jolie, Carly Simon, Lindą Rondstadt, Umą Thurman i Carlą Bruni) oraz jego związki z kilkoma największymi gwiazdorami rocka. Opisuje także dzień, kiedy Jerry Hall - żona Micka - i Keith Richards błagali go, żeby zaczął się leczyć z uzależnienia od seksu- skrywany przed opinią publiczną dramat rozgrywający się wokół pasowania Micka na kawalera, a także jego mało znane związki z brytyjską rodziną królewską, w tym z księciem Williamem i Kate Middleton- to, co Jagger naprawdę myśli o dzisiejszych supergwiazdach takich jak Lady Gaga, Britney Spears, Beyoncé, Justin Timberlake, Kanye West czy Justin Bieber- nigdy dotąd niepublikowane historie z dziejów burzliwych związków Jaggera - od tych, które łączyły go z kolegami z zespołu, nienasyconymi groupie i oszalałymi fankami, po intymne relacje m.in. z Andym Warholem, Johnem Lennonem i Jackie Onassis- skandaliczną prawdę o tym co, ile i jak długo brał Jagger: kokaina, LSD, haszysz i spid- biznesowe poczynania Micka i jego finansowe wyczucie, które pozwoliło mu zgromadzić majątek wart ponad 400 milionów dolarów- burzliwe ""małżeństwo"" Micka i Keitha, które prawie się rozpadło wskutek uszczypliwych komentarzy Richardsa; a także skandale, ekscesy, szaleństwo i geniusz, które sprawiły, że Rolling Stonesi stali się ""największym zespołem rockowym świata"".Wybuchowa i wciągająca, szczegółowa biografia żywej legendy, która wciąż ekscytuje, zadziwia i zaskakuje.Oto ""MICK""!

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera Andersen Christopher Insignis
aros.pl od 32.85PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - Andersen Christopher

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera za 32.85 zł

Cena: 32.85
Sklep: aros.pl
Kup teraz Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera za 32.85 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Insignis
Kategoria: Muzycy, zespoły muzyczne
ISBN: 9788361428923
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Przez długie lata Mick Jagger zazdrośnie strzegł swoich tajemnic. W pięćdziesiątą rocznicę pierwszego koncertu grupy Rolling Stones dziennikarz i autor bestsellerowych książek Christopher Andersen zry

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - Christopher Andersen Christopher Andersen Insignis Media
inbook.pl od 35.09PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - Christopher Andersen - Christopher Andersen

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - Christopher Andersen za 35.09 zł

Cena: 35.09
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - Christopher Andersen za 35.09 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Insignis Media
Kategoria: Książki / Literatura faktu / Biografie
ISBN: 9788361428923
Waga: 0.6000 kg
Rok wydania: b/d

Przez długie lata Mick Jagger zazdrośnie strzegł swoich tajemnic. W pięćdziesiątą rocznicę pierwszego koncertu grupy Rolling Stones dziennikarz i autor bestsellerowych książek Christopher Andersen zrywa maskę, za którą ukrywa się jedna z najbardziej enigmatycznych ikon muzycznego świata. Na podstawie wielu wywiadów m.in. z przyjaciółmi Jaggera, z członkami jego rodziny, współpracownikami z branży muzycznej, żonami i zastępami kochanek Anderson sporządził portret geniusza rocka, którego życie na krawędzi pozwoliło mu zbić majątek o wartości 400 milionów dolarów. Książka ujawnia wiele nieznanych jak dotąd faktów z życia, m.in. związki Jaggera z rodziną królewską, w tym z księciem Williamem i Kate Middleton oraz kontakty z Madonną, Angeliną Jolie, Umą Thurman i Carlą Bruni. Biografia Jaggera - skandalizująca, obrazoburcza i cały czas przykuwająca uwagę - jest taka, jak osoba, którą opisuje, taka jak sam Mick.

MICK. Szalone życie i geniusz Jaggera Christopher Andersen Christopher Andersen Insignis
gandalf.com.pl od 38.14PLN
KUP KSIĄŻKĘ
MICK. Szalone życie i geniusz Jaggera Christopher Andersen - Christopher Andersen

MICK. Szalone życie i geniusz Jaggera Christopher Andersen za 38.14 zł

Cena: 38.14
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz MICK. Szalone życie i geniusz Jaggera Christopher Andersen za 38.14 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Insignis
Kategoria: Książki, biografie i wspomnienia
ISBN: 9788361428923
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera Christopher Andersen Insignis
taniaksiazka.pl od 40.86PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - Christopher Andersen

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera za 40.86 zł

Cena: 40.86
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera za 40.86 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Insignis
Kategoria: Literatura faktu, reportaż / Biografie
ISBN: 9788361428923
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Podobne książki

AdWords i Analytics. Zostań certyfikowanym specjalistą Krzysztof Marzec, Tomasz Trzósło Wydawnictwo Naukowe PWN
15 ofert od 43.07PLN
Porównaj ceny
Grażdanin N.N. Życie codzienne w ZSRR Marta Panas-Goworska, Andrzej Goworski Wydawnictwo Naukowe PWN
15 ofert od 28.47PLN
Porównaj ceny
Fausteria (powieść antyhagiograficzna) - Wojciech Szyda [KSIĄŻKA] Wojciech Szyda brak danych
7 ofert od 21.78PLN
Porównaj ceny
Cała obfitość. Wegetariańskie święto urodzaju Yotam Ottolenghi Filo
16 ofert od 48.93PLN
Porównaj ceny
Kolorowe literki i szlaczki część 2 Szwabowska Lidia Literka
14 ofert od 2.23PLN
Porównaj ceny
Był sobie pies W. Bruce Cameron Wydawnictwo Kobiece
18 ofert od 27.93PLN
Porównaj ceny
Módl się i pracuj. Nie bądź smutny Leon Knabit OSB Tyniec
3 ofert od 3.92PLN
Porównaj ceny
Kuchnia myśliwska brak REA
11 ofert od 46.50PLN
Porównaj ceny
Zwierzęta rozkładanka brak Rea
14 ofert od 6.47PLN
Porównaj ceny
Dzieci zwierząt rozkładanka brak Rea
15 ofert od 6.47PLN
Porównaj ceny
Na farmie rozkładanka brak Rea
15 ofert od 6.47PLN
Porównaj ceny
Szczęście pod wulkanem Maciej Urbanowski LTW
15 ofert od 18.23PLN
Porównaj ceny
Bądź sexy Petra Leibenger Olesiejuk
11 ofert od 5.24PLN
Porównaj ceny
Naznaczeni. Tom 1. Naznaczeni śmiercią Veronica Roth Jaguar
17 ofert od 33.68PLN
Porównaj ceny
Naznaczeni. Tom 1. Naznaczeni śmiercią Veronica Roth Jaguar
15 ofert od 37.43PLN
Porównaj ceny
Pozytywny pies Gordon Jon MT Biznes
17 ofert od 18.81PLN
Porównaj ceny
Mój łagodny bliźniak Haratischwili Nino Muza
14 ofert od 15.00PLN
Porównaj ceny
Zabić ojca Nothomb Amelie Muza
15 ofert od 10.00PLN
Porównaj ceny
Jak szukać i znajdować wolę Bożą Augustyn Józef WAM
7 ofert od 8.88PLN
Porównaj ceny
Szybko i smacznie praca zbiorowa Olesiejuk
13 ofert od 3.14PLN
Porównaj ceny
Wiersze mojego dzieciństwa brak Damidos
13 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny
Bajki naszej babuni brak Damidos
14 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny
Legendy naszego dzieciństwa brak Damidos
14 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny
Margo Tarryn Fisher Sine Qua Non
15 ofert od 26.18PLN
Porównaj ceny
Polski krok po kroku A2 z płytą CD Stempek Iwona, Stelmach Anna polish-courses.com
15 ofert od 66.81PLN
Porównaj ceny
Zakopane Henryka Sienkiewicza Maciej Pinkwart Wagant
13 ofert od 31.50PLN
Porównaj ceny