Kraków - Leśnicki Zbigniew

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 13.
Książkę Kraków można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 21.23zł.
Średnia cena książki Kraków wynosi 24.8zł.

Kraków - dostawa od 3,49 PLN Leśnicki Zbigniew WAM
mestro.pl od 21.23PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków - dostawa od 3,49 PLN - Leśnicki Zbigniew

Kraków - dostawa od 3,49 PLN za 21.23 zł

Cena: 21.23
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Kraków - dostawa od 3,49 PLN za 21.23 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Literatura faktu/Biografie
ISBN: 9788327701749
Waga: 0.3700 kg
Rok wydania: b/d

Kraków. Historie, anegdoty i plotki Leśnicki Zbigniew brak danych
madbooks.pl od 22.79PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków. Historie, anegdoty i plotki - Leśnicki Zbigniew

Kraków. Historie, anegdoty i plotki za 22.79 zł

Cena: 22.79
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Kraków. Historie, anegdoty i plotki za 22.79 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Poradniki i przewodniki
ISBN: 9788327701749
Waga: 0.3700 kg
Rok wydania: 2015

Zasiądź w doborowym towarzystwie najsłynniejszych krakowian, w najstarszych restauracjach i kawiarniach, i posłuchaj
o tym, jak Maria Kossakowa wywołała przerażenie, wystąpiwszy w paryskim kapeluszu `bez kształtu i sensu`: z przodu zielonym, z tyłu fioletowym, suto piórkami przybranym,
jak pływano łódkami przez całą ulicę Zwierzyniecką aż do Uniwersytetu,
o czasach, gdy nauczyciele przestrzegali, że `uprawianie futbolu może zahamować rozwój umysłowy`,
o pierwszym bramkarzu Cracovii Józefie Lustgartenie, który wykazał się niezwykłą odwagą cywilną i jako pierwszy pokazał na boisku... odkryte kolana,
jak Xavery Dunikowski, starając się o kredyt bankowy, w rubryce `cel kredytu` wpisał `na cele seksualne`,
o czasach, gdy synody biskupie zaostrzały prawo i nakazywały, by zakonnice `nie łamały ślubów i nie wychodziły za mąż`, a przekupki krakowskie za nadużywanie przekleństw były zamykane w wiklinowych koszach.
Opowiedziane ze swadą i humorem opowieści Zbigniewa Leśnickiego to nietypowy obraz Krakowa, którego nie znajdziemy w tradycyjnych przewodnikach turystycznych.
Zbigniew Leśnicki - z wykształcenia aktor, historyk z zamiłowania. Autor książki Panorama europejska jako fenomen kulturowy i historia ośmiu panoram polskich , która ze względu na swą urodę i bogactwo ilustracyjne stała się obiektem zainteresowania bibliofilów.

Kraków. Historie, anegdoty i plotki Zbigniew Leśnicki Wam
taniaksiazka.pl od 23.01PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków. Historie, anegdoty i plotki - Zbigniew Leśnicki

Kraków. Historie, anegdoty i plotki za 23.01 zł

Cena: 23.01
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Kraków. Historie, anegdoty i plotki za 23.01 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Wam
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Historia / Historia Europy / Historia Polski
ISBN: 9788327701749
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Kraków Leśnicki Zbigniew WAM
profit24.pl od 23.14PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków - Leśnicki Zbigniew

Kraków za 23.14 zł

Cena: 23.14
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Kraków za 23.14 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Literatura faktu/Biografie
ISBN: 9788327701749
Waga: 0.3700 kg
Rok wydania: b/d

Kraków Leśnicki Zbigniew WAM
nieprzeczytane.pl od 23.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków - Leśnicki Zbigniew

Kraków za 23.93 zł

Cena: 23.93
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Kraków za 23.93 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Historia. Archeologia/Historia krajów i krain
ISBN: 9788327701749
Waga: 0.3700 kg
Rok wydania: b/d

Kraków. Anegdoty, historie i plotk Zbigniew Leśnicki WAM
bonito.pl od 23.99PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków. Anegdoty, historie i plotk - Zbigniew Leśnicki

Kraków. Anegdoty, historie i plotk za 23.99 zł

Cena: 23.99
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Kraków. Anegdoty, historie i plotk za 23.99 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Humor
ISBN: 9788327701749
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Zasiądź w doborowym towarzystwie najsłynniejszych krakowian, w najstarszych restauracjach i kawiarniach, i posłuchaj: - o tym, jak Maria Kossakowa wywołała przerażenie, wystąpiwszy w paryskim kapeluszu "bez kształtu i sensu": z przodu zielonym, z tyłu fioletowym, suto piórkami przybranym, - jak pływano łódkami przez całą ulicę Zwierzyniecką aż do Uniwersytetu, - o czasach, gdy nauczyciele przestrzegali, że "uprawianie futbolu może zahamować rozwój umysłowy", - o pierwszym bramkarzu Cracovii Józefie Lustgartenie, który wykazał się niezwykłą odwagą cywilną i jako pierwszy pokazał na boisku... odkryte kolana, - jak Xavery Dunikowski, starając się o kredyt bankowy, w rubryce "cel kredytu" wpisał "na cele seksualne", - jak Roman Polański debiutował na deskach teatru Bagatela, grając małpę w "Robinsonie Crusoe", - o czasach, gdy synody biskupie zaostrzały prawo i nakazywały, by zakonnice "nie łamały ślubów i nie wychodziły za mąż", a przekupki krakowskie za nadużywanie przekleństw były zamykane w wiklinowych koszach. Opowiedziane ze swadą i humorem opowieści Zbigniewa Leśnickiego to nietypowy obraz Krakowa, którego nie znajdziemy w tradycyjnych przewodnikach turystycznych. Zbigniew Leśnicki - z wykształcenia aktor, historyk z zamiłowania. Autor książki "Panorama europejska jako fenomen kulturowy i historia ośmiu panoram polskich", która ze względu na swą urodę i bogactwo ilustracyjne stała się obiektem zainteresowania bibliofilów.

Kraków. Historie, anegdoty i plotki - Zbigniew Leśnicki Zbigniew Leśnicki WAM
inbook.pl od 24.57PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków. Historie, anegdoty i plotki - Zbigniew Leśnicki - Zbigniew Leśnicki

Kraków. Historie, anegdoty i plotki - Zbigniew Leśnicki za 24.57 zł

Cena: 24.57
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Kraków. Historie, anegdoty i plotki - Zbigniew Leśnicki za 24.57 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Książki / Podróże / Przewodniki
ISBN: 9788327701749
Waga: 0.3700 kg
Rok wydania: b/d

Zasiądź w doborowym towarzystwie najsłynniejszych krakowian, w najstarszych restauracjach i kawiarniach, i posłuchaj... o tym, jak Maria Kossakowa wywołała przerażenie, wystąpiwszy w paryskim kapeluszu "bez kształtu i sensu": z przodu zielonym, z tyłu fioletowym, suto piórkami przybranym, jak pływano łódkami przez całą ulicę Zwierzyniecką aż do Uniwersytetu, o czasach, gdy nauczyciele przestrzegali, że "uprawianie futbolu może zahamować rozwój umysłowy", o pierwszym bramkarzu Cracovii Józefie Lustgartenie, który wykazał się niezwykłą odwagą cywilną i jako pierwszy pokazał na boisku... odkryte kolana, jak Xavery Dunikowski, starając się o kredyt bankowy, w rubryce "cel kredytu" wpisał "na cele seksualne", o czasach, gdy synody biskupie zaostrzały prawo i nakazywały, by zakonnice "nie łamały ślubów i nie wychodziły za mąż", a przekupki krakowskie za nadużywanie przekleństw były zamykane w wiklinowych koszach. Opowiedziane ze swadą i humorem opowieści Zbigniewa Leśnickiego to nietypowy obraz Krakowa, którego nie znajdziemy w tradycyjnych przewodnikach turystycznych.

Kraków Leśnicki Zbigniew WAM
dadada.pl od 25.28PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków - Leśnicki Zbigniew

Kraków za 25.28 zł

Cena: 25.28
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Kraków za 25.28 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Biografie
ISBN: 9788327701749
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Zasiądź w doborowym towarzystwie najsłynniejszych krakowian, w najstarszych restauracjach i kawiarniach, i posłuchaj… - o tym, jak Maria Kossakowa wywołała przerażenie, wystąpiwszy w paryskim kapeluszu "bez kształtu i sensu": z przodu zielonym, z tyłu fioletowym, suto piórkami przybranym, jak pływano łódkami przez całą ulicę Zwierzyniecką aż do Uniwersytetu, - o czasach, gdy nauczyciele przestrzegali, że "uprawianie futbolu może zahamować rozwój umysłowy", - o pierwszym bramkarzu Cracovii Józefie Lustgartenie, który wykazał się niezwykłą odwagą cywilną i jako pierwszy pokazał na boisku... odkryte kolana, jak Xavery Dunikowski, starając się o kredyt bankowy, w rubryce "cel kredytu" wpisał "na cele seksualne", - jak Roman Polański debiutował na deskach teatru Bagatela, grając małpę w "Robinsonie Crusoe", o czasach, gdy synody biskupie zaostrzały prawo i nakazywały, by zakonnice "nie łamały ślubów i nie wychodziły za mąż", a przekupki krakowskie za nadużywanie przekleństw były zamykane w wiklinowych koszach. Opowiedziane ze swadą i humorem opowieści Zbigniewa Leśnickiego to nietypowy obraz Krakowa, którego nie znajdziemy w tradycyjnych przewodnikach turystycznych. Zbigniew Leśnicki - z wykształcenia aktor, historyk z zamiłowania. Autor książki "Panorama europejska jako fenomen kulturowy i historia ośmiu panoram polskich", która ze względu na swą urodę i bogactwo ilustracyjne stała się obiektem zainteresowania bibliofilów.

Kraków Leśnicki Zbigniew WAM
pantomasz.pl od 25.29PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków - Leśnicki Zbigniew

Kraków za 25.29 zł

Cena: 25.29
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Kraków za 25.29 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Biografie
ISBN: 9788327701749
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Zasiądź w doborowym towarzystwie najsłynniejszych krakowian, w najstarszych restauracjach i kawiarniach, i posłuchaj… - o tym, jak Maria Kossakowa wywołała przerażenie, wystąpiwszy w paryskim kapeluszu "bez kształtu i sensu": z przodu zielonym, z tyłu fioletowym, suto piórkami przybranym, jak pływano łódkami przez całą ulicę Zwierzyniecką aż do Uniwersytetu, - o czasach, gdy nauczyciele przestrzegali, że "uprawianie futbolu może zahamować rozwój umysłowy", - o pierwszym bramkarzu Cracovii Józefie Lustgartenie, który wykazał się niezwykłą odwagą cywilną i jako pierwszy pokazał na boisku... odkryte kolana, jak Xavery Dunikowski, starając się o kredyt bankowy, w rubryce "cel kredytu" wpisał "na cele seksualne", - jak Roman Polański debiutował na deskach teatru Bagatela, grając małpę w "Robinsonie Crusoe", o czasach, gdy synody biskupie zaostrzały prawo i nakazywały, by zakonnice "nie łamały ślubów i nie wychodziły za mąż", a przekupki krakowskie za nadużywanie przekleństw były zamykane w wiklinowych koszach. Opowiedziane ze swadą i humorem opowieści Zbigniewa Leśnickiego to nietypowy obraz Krakowa, którego nie znajdziemy w tradycyjnych przewodnikach turystycznych. Zbigniew Leśnicki - z wykształcenia aktor, historyk z zamiłowania. Autor książki "Panorama europejska jako fenomen kulturowy i historia ośmiu panoram polskich", która ze względu na swą urodę i bogactwo ilustracyjne stała się obiektem zainteresowania bibliofilów.

Kraków. Anegdoty, historie i plotk Zbigniew Leśnicki WAM
aros.pl od 25.83PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków. Anegdoty, historie i plotk - Zbigniew Leśnicki

Kraków. Anegdoty, historie i plotk za 25.83 zł

Cena: 25.83
Sklep: aros.pl
Kup teraz Kraków. Anegdoty, historie i plotk za 25.83 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Humor
ISBN: 9788327701749
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Zasiądź w doborowym towarzystwie najsłynniejszych krakowian, w najstarszych restauracjach i kawiarniach, i posłuchaj: - o tym, jak Maria Kossakowa wywołała przerażenie, wystąpiwszy w paryskim kapelusz

Kraków Leśnicki Zbigniew WAM
dobre-ksiazki.com.pl od 26.42PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków - Leśnicki Zbigniew

Kraków za 26.42 zł

Cena: 26.42
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Kraków za 26.42 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Książki
ISBN: 9788327701749
Waga: 0.3650 kg
Rok wydania: 2017

Zasiądź w doborowym towarzystwie najsłynniejszych krakowian, w najstarszych restauracjach i kawiarniach, i posłuchaj? - o tym, jak Maria Kossakowa wywołała przerażenie, wystąpiwszy w paryskim kapeluszu "bez kształtu i sensu": z przodu zielonym, z tyłu fioletowym, suto piórkami przybranym, jak pływano łódkami przez całą ulicę Zwierzyniecką aż do Uniwersytetu, - o czasach, gdy nauczyciele przestrzegali, że "uprawianie futbolu może zahamować rozwój umysłowy", - o pierwszym bramkarzu Cracovii Józefi...

Kraków Zbigniew Leśnicki Zbigniew Leśnicki WAM
gandalf.com.pl od 26.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków Zbigniew Leśnicki - Zbigniew Leśnicki

Kraków Zbigniew Leśnicki za 26.50 zł

Cena: 26.50
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Kraków Zbigniew Leśnicki za 26.50 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Książki, historia
ISBN: 9788327701749
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Kraków Leśnicki Zbigniew WAM
selkar.pl od 30.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Kraków - Leśnicki Zbigniew

Kraków za 30.47 zł

Cena: 30.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Kraków za 30.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: WAM
Kategoria: Książki/Literatura naukowa i popularnonaukowa/Wydawnictwa popularne
ISBN: 9788327701749
Waga: 0.3700 kg
Rok wydania: 2015

Zasiądź w doborowym towarzystwie najsłynniejszych krakowian, w najstarszych restauracjach i kawiarniach, i posłuchaj?
- o tym, jak Maria Kossakowa wywołała przerażenie, wystąpiwszy w paryskim kapeluszu "bez kształtu i sensu": z przodu zielonym, z tyłu fioletowym, suto piórkami przybranym,
jak pływano łódkami przez całą ulicę Zwierzyniecką aż do Uniwersytetu,
- o czasach, gdy nauczyciele przestrzegali, że "uprawianie futbolu może zahamować rozwój umysłowy",
- o pierwszym bramkarzu Cracovii Józefie Lustgartenie, który wykazał się niezwykłą odwagą cywilną i jako pierwszy pokazał na boisku... odkryte kolana,
jak Xavery Dunikowski, starając się o kredyt bankowy, w rubryce "cel kredytu" wpisał "na cele seksualne",
- jak Roman Polański debiutował na deskach teatru Bagatela, grając małpę w "Robinsonie Crusoe", o czasach, gdy synody biskupie zaostrzały prawo i nakazywały, by zakonnice "nie łamały ślubów i nie wychodziły za mąż", a przekupki krakowskie za nadużywanie przekleństw były zamykane w wiklinowych koszach.
Opowiedziane ze swadą i humorem opowieści Zbigniewa Leśnickiego to nietypowy obraz Krakowa, którego nie znajdziemy w tradycyjnych przewodnikach turystycznych.

Zbigniew Leśnicki - z wykształcenia aktor, historyk z zamiłowania. Autor książki "Panorama europejska jako fenomen kulturowy i historia ośmiu panoram polskich", która ze względu na swą urodę i bogactwo ilustracyjne stała się obiektem zainteresowania bibliofilów.

Podobne książki

Stosunek filozofii do cybernetyki Trentowski Bronisław Ferdynand Wydawnictwo Naukowe PWN
15 ofert od 56.14PLN
Porównaj ceny
Pradziejowe i wczesnośredniowieczne materiały z obniżenia Dubienki Tom 16 brak UMCS – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
11 ofert od 35.73PLN
Porównaj ceny
Z akademickiego podwórka Lissewski Piotr, Narożna Dominika Wydawnictwo Naukowe UAM
13 ofert od 12.92PLN
Porównaj ceny
Znaczenie rodziny dla międzypokoleniowej transmisji kultury gospodarczej Michalski Michał A. Wydawnictwo Naukowe UAM
9 ofert od 29.87PLN
Porównaj ceny
Psychospołeczne aspekty nienormatywnej masy ciała Ziółkowska Beata Wydawnictwo Naukowe UAM
9 ofert od 34.78PLN
Porównaj ceny
Wesołe zadania 2-latka Naklejaj i baw się! Anna Wiśniewska|Joanna Myjak Olesiejuk
14 ofert od 10.83PLN
Porównaj ceny
Wesołe zadania 3- latka Naklejaj i baw się! Anna Wiśniewska|Joanna Myjak Olesiejuk
16 ofert od 12.29PLN
Porównaj ceny
Słownik obrazkowy Angielski Anna Wiśniewska|Joanna Myjak Olesiejuk
15 ofert od 16.39PLN
Porównaj ceny
Bandyta Glinka Gabriel WAM
13 ofert od 28.47PLN
Porównaj ceny
Rady dla młodego dżentelmena Lubomirski Alexi WAM
16 ofert od 24.47PLN
Porównaj ceny
Dowód życia Hudson Jeff, Marsh Richard WAM
17 ofert od 28.47PLN
Porównaj ceny
Pułapki poprawności politycznej - Monika Kacprzak Monika Kacprzak Von Borowiecky
18 ofert od 22.94PLN
Porównaj ceny
Piława Gwda mapa kajakowa 1:50 000 Praca zbiorowa Eko-graf
9 ofert od 9.47PLN
Porównaj ceny
Eurazjatyckie imperium Helene Carrere D`Encausse|D Carrere 8217|Encausse Helene Marek Derewiecki
11 ofert od 55.13PLN
Porównaj ceny
Enerdowce i inne ludzie Helbig Brygida Forma
9 ofert od 23.18PLN
Porównaj ceny
Forta Michał Cholewa Warbook
18 ofert od 24.62PLN
Porównaj ceny
Efekt tygrysa Dutko Maciej Akademia Internetu
18 ofert od 29.39PLN
Porównaj ceny
Poradnik szczęśliwego małżeństwa z płytą 2xDVD - Praca zbiorowa Praca zbiorowa Św. Stanisława BM
14 ofert od 42.17PLN
Porównaj ceny
Entliczek-pentliczek Brzechwa Jan SKRZAT
15 ofert od 2.44PLN
Porównaj ceny
Hipopotam Brzechwa Jan SKRZAT
14 ofert od 2.52PLN
Porównaj ceny
Jezus nas kocha 1 podręcznik Kurpiński Dariusz, Snopek Jerzy JEDNOŚĆ
16 ofert od 8.58PLN
Porównaj ceny
Seminaria z cytofizjologii brak Urban & Partner
16 ofert od 129.34PLN
Porównaj ceny
Położnictwo Tom 2 Gabbe Steven G., Niebyl Jennifer R., Simpson Joe Leigh Urban & Partner
16 ofert od 224.15PLN
Porównaj ceny
Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk a towarzystwa naukowe na ziemiach polskich w XIX i początkach XX wieku Alina Hinc|Witold Molik Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk
14 ofert od 28.03PLN
Porównaj ceny
Wybrzeże Bałtyku Jarosławiec Ustka Łeba mapa turystyczna 1:50 000 Praca zbiorowa Eko-graf
11 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny