Windows 8 PL - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 19.
Książkę Windows 8 PL można najtaniej kupić w sklepie internetowym bonito.pl za jedyne 19.50zł.
Średnia cena książki Windows 8 PL wynosi 28.39zł.

Windows 8 PL Mendrala Danuta, Szeliga Marcin Helion
aros.pl od 19.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 PL za 19.50 zł

Cena: 19.50
Sklep: aros.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 19.50 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże! Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje

Windows 8 PL Mendrala Danuta, Szeliga Marcin Helion
bonito.pl od 19.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 PL za 19.50 zł

Cena: 19.50
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 19.50 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże! Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie? Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL! Instalacja Windows 8 Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny Ekran startowy i aplikacje nowego typu Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola Konfiguracja opcji użytkownika Praca z folderami, plikami i dyskami Urządzenia i drukarki Sieci lokalne i internet Klient poczty elektronicznej Pakiet Windows Essentials Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

WINDOWS 8 PL Mendrala Danuta, Szeliga Marcin brak danych
madbooks.pl od 23.99PLN
KUP KSIĄŻKĘ
WINDOWS 8 PL - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

WINDOWS 8 PL za 23.99 zł

Cena: 23.99
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz WINDOWS 8 PL za 23.99 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Podręczniki
ISBN: 9788324656653
Waga: 0.4700 kg
Rok wydania: 2013

Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynikaDyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemieSieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne poleceniaNadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie?Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!

Windows 8 pl Mendrala Danuta, Szeliga Marcin Helion
profit24.pl od 24.68PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 pl - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 pl za 24.68 zł

Cena: 24.68
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Windows 8 pl za 24.68 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Informatyka/Systemy operacyjne
ISBN: 9788324656653
Waga: 0.4700 kg
Rok wydania: b/d

Windows 8 PL - Danuta Mendrala, Marcin Szeliga Danuta Mendrala, Marcin Szeliga Helion
inbook.pl od 25.81PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Danuta Mendrala, Marcin Szeliga - Danuta Mendrala, Marcin Szeliga

Windows 8 PL - Danuta Mendrala, Marcin Szeliga za 25.81 zł

Cena: 25.81
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Windows 8 PL - Danuta Mendrala, Marcin Szeliga za 25.81 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Książki / Informatyka / Pozostałe
ISBN: 9788324656653
Waga: 0.4700 kg
Rok wydania: b/d

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże!

 • Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika
 • Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie
 • Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia
Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie? Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!
 • Instalacja Windows 8
 • Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny
 • Ekran startowy i aplikacje nowego typu
 • Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola
 • Konfiguracja opcji użytkownika
 • Praca z folderami, plikami i dyskami
 • Urządzenia i drukarki
 • Sieci lokalne i internet
 • Klient poczty elektronicznej
 • Pakiet Windows Essentials
Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

Windows 8 PL Mendrala Danuta, Szeliga Marcin Helion
dadada.pl od 26.72PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 PL za 26.72 zł

Cena: 26.72
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 26.72 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Informatyka
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże! Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie? Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL! Instalacja Windows 8 Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny Ekran startowy i aplikacje nowego typu Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola Konfiguracja opcji użytkownika Praca z folderami, plikami i dyskami Urządzenia i drukarki Sieci lokalne i internet Klient poczty elektronicznej Pakiet Windows Essentials Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

Windows 8 PL Mendrala Danuta, Szeliga Marcin Helion
pantomasz.pl od 26.73PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 PL za 26.73 zł

Cena: 26.73
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 26.73 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Informatyka
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże! Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie? Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL! Instalacja Windows 8 Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny Ekran startowy i aplikacje nowego typu Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola Konfiguracja opcji użytkownika Praca z folderami, plikami i dyskami Urządzenia i drukarki Sieci lokalne i internet Klient poczty elektronicznej Pakiet Windows Essentials Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

Windows 8 pl - dostawa od 3,49 PLN Mendrala Danuta, Szeliga Marcin Helion
mestro.pl od 26.90PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 pl - dostawa od 3,49 PLN - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 pl - dostawa od 3,49 PLN za 26.90 zł

Cena: 26.90
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Windows 8 pl - dostawa od 3,49 PLN za 26.90 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Oferta wydawnicza
ISBN: 9788324656653
Waga: 0.4700 kg
Rok wydania: b/d

Windows 8 PL Danuta Mendrala|Szeliga Marcin Helion
taniaksiazka.pl od 27.30PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Danuta Mendrala|Szeliga Marcin

Windows 8 PL za 27.30 zł

Cena: 27.30
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 27.30 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Podręczniki / Pozostałe / Informatyka
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2013

Windows 8 pl Mendrala Danuta, Szeliga Marcin Helion
nieprzeczytane.pl od 27.87PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 pl - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 pl za 27.87 zł

Cena: 27.87
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Windows 8 pl za 27.87 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Informatyka/Systemy operacyjne
ISBN: 9788324656653
Waga: 0.4700 kg
Rok wydania: b/d

WINDOWS 8 PL DANUTA MENDRALA Helion
platon24.pl od 28.08PLN
KUP KSIĄŻKĘ
WINDOWS 8 PL - DANUTA MENDRALA

WINDOWS 8 PL za 28.08 zł

Cena: 28.08
Sklep: platon24.pl
Kup teraz WINDOWS 8 PL za 28.08 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Książki/nauka i technika
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie? Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!

Windows 8 PL Danuta Mendrala, Marcin Szeliga Helion
ravelo.pl od 28.31PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Danuta Mendrala, Marcin Szeliga

Windows 8 PL za 28.31 zł

Cena: 28.31
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 28.31 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Książki / Podręczniki
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże! Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika
Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie? Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!

Windows 8 PL Danuta Mendrala, Marcin Szeliga Helion
lideria.pl od 28.86PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Danuta Mendrala, Marcin Szeliga

Windows 8 PL za 28.86 zł

Cena: 28.86
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 28.86 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Książki / Nauki ścisłe, przyrodnicze i technika / Informatyka
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże! Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika
Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie? Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!

Windows 8 PL Marcin Szeliga Marcin Szeliga Helion
gandalf.com.pl od 30.86PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL Marcin Szeliga - Marcin Szeliga

Windows 8 PL Marcin Szeliga za 30.86 zł

Cena: 30.86
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Windows 8 PL Marcin Szeliga za 30.86 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Książki, informatyka
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Windows 8 PL Mendrala Danuta, Szeliga Marcin HELION
dobre-ksiazki.com.pl od 32.56PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 PL za 32.56 zł

Cena: 32.56
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 32.56 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: HELION
Kategoria: Książki/Informatyka
ISBN: 9788324656653
Waga: 0.4700 kg
Rok wydania: 2013

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże! Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko za...

Windows 8 PL Marcin Szeliga, Danuta Mendrala Helion
matras.pl od 34.09PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Marcin Szeliga, Danuta Mendrala

Windows 8 PL za 34.09 zł

Cena: 34.09
Sklep: matras.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 34.09 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Książki/Informatyka
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże!

Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika
Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie
Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia
Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie?

Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!

* Instalacja Windows 8
* Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny
* Ekran startowy i aplikacje nowego typu
* Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola
* Konfiguracja opcji użytkownika
* Praca z folderami, plikami i dyskami
* Urządzenia i drukarki
* Sieci lokalne i internet
* Klient poczty elektronicznej
* Pakiet Windows Essentials
Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

Windows 8 PL Marcin Szeliga, Danuta Mendrala Helion
matras.pl od 34.09PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Marcin Szeliga, Danuta Mendrala

Windows 8 PL za 34.09 zł

Cena: 34.09
Sklep: matras.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 34.09 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Książki/Informatyka/Windows /Windows – inne
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże!

Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika
Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie
Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia
Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie?

Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!

* Instalacja Windows 8
* Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny
* Ekran startowy i aplikacje nowego typu
* Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola
* Konfiguracja opcji użytkownika
* Praca z folderami, plikami i dyskami
* Urządzenia i drukarki
* Sieci lokalne i internet
* Klient poczty elektronicznej
* Pakiet Windows Essentials
Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

Windows 8 PL Mendrala Danuta, Szeliga Marcin Helion
selkar.pl od 34.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Mendrala Danuta, Szeliga Marcin

Windows 8 PL za 34.47 zł

Cena: 34.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 34.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Helion
Kategoria: Podręczniki
ISBN: 9788324656653
Waga: 0.4700 kg
Rok wydania: 2013

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże!

Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika
Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie
Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia
Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie?

Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL!

Instalacja Windows 8
Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny
Ekran startowy i aplikacje nowego typu
Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola
Konfiguracja opcji użytkownika
Praca z folderami, plikami i dyskami
Urządzenia i drukarki
Sieci lokalne i internet
Klient poczty elektronicznej
Pakiet Windows Essentials
Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

Windows 8 PL Danuta Mendrala, Marcin Szeliga helion
helion.pl od 39.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Windows 8 PL - Danuta Mendrala, Marcin Szeliga

Windows 8 PL za 39.00 zł

Cena: 39.00
Sklep: helion.pl
Kup teraz Windows 8 PL za 39.00 zł w księgarni helion.pl
Wydawca: helion
Kategoria: Ksiazki/Windows/Windows - inne
ISBN: 9788324656653
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Wypróbuj Windows 8 PL - ta książka Ci w tym pomoże! Stara i nowa twarz Windows, czyli jak zmienił się interfejs i co z tego wynika Dyski, biblioteki, foldery i pliki, czyli jak wykonać różne operacje w zmienionym systemie Sieć to komputer, czyli jak skonfigurować i gdzie znaleźć potrzebne polecenia Nadchodzi czas rewolucji, od dawna przepowiadanej i oczekiwanej w świecie systemów operacyjnych. W wyniku gwałtownego rozwoju technologii informatycznych i elektronicznych nieprawdopodobnie szybko zaczęły powstawać najróżniejsze urządzenia mające ułatwić nam życie. Jednak konieczność uczenia się obsługi tysięcy różnych systemów przekroczyła w końcu granice naszej cierpliwości. I oto w odpowiedzi powstał Windows 8 - system, który ma działać zarówno na komputerach stacjonarnych czy laptopach, jak i na tabletach oraz innych urządzeniach przenośnych. W dodatku ma być superbezpieczny. Brzmi zbyt idealnie? Jeden system dla wszystkich urządzeń niewątpliwie ma spore zalety, ale wymaga przestawienia się na trochę inny sposób działania. Jeśli chcesz uniknąć frustracji i od początku cieszyć się Windows 8 PL, łączącym w sobie najlepsze cechy Windows 7 i nowego podejścia, musisz się do tego przygotować. Z tej książki dowiesz się, jak zainstalować system i przyswoić zupełnie zmieniony interfejs. Opanujesz wykonywanie operacji na folderach i plikach, nauczysz się korzystać z kont użytkowników, pracować z kafelkami i nowymi paskami. Odkryjesz, jak dostosować system do swoich upodobań, do czego potrzebne są biblioteki i co zrobić, aby wydrukować dokument, znaleźć konkretną aplikację lub połączyć się z internetem. Uzbrojony w tę książkę ruszaj na podbój systemu Windows 8 PL! Instalacja Windows 8 Windows 8 jako dodatkowy system operacyjny Ekran startowy i aplikacje nowego typu Konta użytkowników - zarządzanie i kontrola Konfiguracja opcji użytkownika Praca z folderami, plikami i dyskami Urządzenia i drukarki Sieci lokalne i internet Klient poczty elektronicznej Pakiet Windows Essentials Bądź na bieżąco - już dziś poznaj Windows 8 PL!

Podobne książki

Wirtschaftskommunikation deutsch cd neu - dostawa od 3,49 PLN Eismann Volker Langenscheidt
3 ofert od 61.42PLN
Porównaj ceny
Chorwacja Słowenia atlas 1:150 000 Freytag & Berndt No Freytag&Berndt
16 ofert od 79.90PLN
Porównaj ceny
A Diachronic Grammar of Old English Reszkiewicz Alfred brak danych
2 ofert od 29.69PLN
Porównaj ceny
Polacy w armii Kajzera Ryszard Kaczmarek Wydawnictwo Literackie
7 ofert od 58.90PLN
Porównaj ceny
Życiowe rozwiązania, czyli magiczne 30 minut na osiągnięcie szczęścia i równowagi Marcia Hughes sensus
2 ofert od 39.00PLN
Porównaj ceny
3ds Max. Leksykon Wojciech Pazdur helion
2 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
3ds Max. Leksykon Wojciech Pazdur ebookpoint
1 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie Anna M. Łabuz onepress
18 ofert od 34.90PLN
Porównaj ceny
5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie Anna M. Łabuz ebookpoint
1 ofert od 27.92PLN
Porównaj ceny
3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość Ewelina Jasik, Adam Jakubiak sensus
21 ofert od 39.00PLN
Porównaj ceny
3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość Ewelina Jasik, Adam Jakubiak ebookpoint
1 ofert od 31.20PLN
Porównaj ceny
3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie Jesse Harrington Au, Emily Gertz helion
16 ofert od 39.90PLN
Porównaj ceny
3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie Jesse Harrington Au, Emily Gertz ebookpoint
1 ofert od 31.92PLN
Porównaj ceny
Rymowanki dla dużych dzieci brak a5
19 ofert od 31.37PLN
Porównaj ceny
Kuroń. Autobiografia Jacek Kuroń Wydawnictwo Krytyki Politycznej
4 ofert od 41.93PLN
Porównaj ceny
W aeroplanie Julian Tuwim Bona
14 ofert od 14.00PLN
Porównaj ceny
Książeczka z naklejkami mozaiki 3 – 4 lata brak Grafag
9 ofert od 5.95PLN
Porównaj ceny
Krzyżówki i łamigłówki 5 – 8 lat Agnieszka Wileńska Love Books
2 ofert od 11.00PLN
Porównaj ceny
Karolcia broszura SIEDMIORÓG Kruger Maria Siedmioróg
18 ofert od 14.83PLN
Porównaj ceny
Ciasteczkowe ABC Michaela Kruger Delta
17 ofert od 21.00PLN
Porównaj ceny
Kernel Three O'Neill Robert, McLean Alan C. brak danych
14 ofert od 9.02PLN
Porównaj ceny
Skąpiec. Lektura z opracowaniem Molier Greg
18 ofert od 4.23PLN
Porównaj ceny
Dziady Adam Mickiewicz Greg
13 ofert od 9.26PLN
Porównaj ceny
Biblia. Wypisy z Księgi brak Siedmioróg
1 ofert od 17.99PLN
Porównaj ceny
Słownik polsko-angielski, angielsko-polski. Premium brak Langenscheidt
15 ofert od 74.62PLN
Porównaj ceny