Fantomowe ciało króla - Sowa Jan

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 15.
Książkę Fantomowe ciało króla można najtaniej kupić w sklepie internetowym madbooks.pl za jedyne 28.26zł.
Średnia cena książki Fantomowe ciało króla wynosi 33.11zł.

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... Sowa Jan brak danych
madbooks.pl od 28.26PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... - Sowa Jan

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... za 28.26 zł

Cena: 28.26
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... za 28.26 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe
ISBN: 9788324216338
Waga: 0.6600 kg
Rok wydania: 2011

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu - teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura ,,fantomowego ciała króla" nawiązuje do koncepcji ,,dwóch ciał króla" przedstawionej niegdyś błyskotliwie przez Ernsta Kantorowicza w książce pod takim samym tytułem. Poprzez metaforę fantomowego ciała Sowa opisuje I Rzeczpospolitą, której kondycję determinował przede wszystkim szereg braków. Pokazuje, że począwszy od śmierci Zygmunta II Augusta, ostatniego dziedzicznego króla Polski i Litwy, Rzeczpospolita nie istniała jako państwo w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale była raczej fantomem, urojeniem, wyobrażeniem, uroszczeniem. Owo nieistnienie położyło się cieniem na losach Polski od wczesnej nowoczesności wieków XVI i XVII, przez rozbiory aż po czasy współczesne. Fantomowe ciało króla nie jest jednak typową pracą historyczną. Jej przedmiot to przede wszystkim współczesna Polska i jej problemy z nowoczesnością. Na kartach książki w zaskakujący i - jak się okazuje - inspirujący sposób Wallerstein spotyka się z Gombrowiczem, Brzozowski z Lacanem, Lefort z Andersonem a Gramsci i Laclau ze staropolskimi sarmatami, aby wyjaśnić zagadkę, jaką była i jest Polska.

Fantomowe ciało króla Sowa Jan Universitas
profit24.pl od 28.73PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla - Sowa Jan

Fantomowe ciało króla za 28.73 zł

Cena: 28.73
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla za 28.73 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Wydawnictwa naukowe i popularno-naukowe/Wydawnictwa naukowe
ISBN: 9788324216338
Waga: 0.6600 kg
Rok wydania: b/d

Fantomowe ciało króla Jan Sowa Universitas
taniaksiazka.pl od 29.67PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla - Jan Sowa

Fantomowe ciało króla za 29.67 zł

Cena: 29.67
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla za 29.67 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Historia / Historia Europy / Historia Polski
ISBN: 9788324216338
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2011

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą - Jan Sowa Jan Sowa Universitas
inbook.pl od 29.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą - Jan Sowa - Jan Sowa

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą - Jan Sowa za 29.69 zł

Cena: 29.69
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą - Jan Sowa za 29.69 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Książki / Nauki społeczne / Historia
ISBN: 9788324216338
Waga: 0.6600 kg
Rok wydania: b/d

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu - teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura "fantomowego ciała króla" nawiązuje do koncepcji "dwóch ciał króla" przedstawionej niegdyś błyskotliwie przez Ernsta Kantorowicza w książce pod takim samym tytułem. Poprzez metaforę fantomowego ciała Sowa opisuje I Rzeczpospolitą, której kondycję determinował przede wszystkim szereg braków. Pokazuje, że począwszy od śmierci Zygmunta II Augusta, ostatniego dziedzicznego króla Polski i Litwy, Rzeczpospolita nie istniała jako państwo w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale była raczej fantomem, urojeniem, wyobrażeniem, uroszczeniem. Owo nieistnienie położyło się cieniem na losach Polski od wczesnej nowoczesności wieków XVI i XVII, przez rozbiory aż po czasy współczesne. Fantomowe ciało króla nie jest jednak typową pracą historyczną. Jej przedmiot to przede wszystkim współczesna Polska i jej problemy z nowoczesnością. Na kartach książki w zaskakujący i - jak się okazuje - inspirujący sposób Wallerstein spotyka się z Gombrowiczem, Brzozowski z Lacanem, Lefort z Andersonem a Gramsci i Laclau ze staropolskimi sarmatami, aby wyjaśnić zagadkę, jaką była i jest Polska.

Fantomowe ciało króla - dostawa od 3,49 PLN Sowa Jan Universitas
mestro.pl od 29.88PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla - dostawa od 3,49 PLN - Sowa Jan

Fantomowe ciało króla - dostawa od 3,49 PLN za 29.88 zł

Cena: 29.88
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla - dostawa od 3,49 PLN za 29.88 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Wydawnictwa naukowe i popularno-naukowe/Wydawnictwa naukowe
ISBN: 9788324216338
Waga: 0.6600 kg
Rok wydania: b/d

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą Jan Sowa Universitas
bonito.pl od 31.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą - Jan Sowa

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą za 31.20 zł

Cena: 31.20
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą za 31.20 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788324216338
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu – teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura „fantomowego ciała króla" nawiązuje do koncepcji „dwóch ciał króla" przedstawionej niegdyś błyskotliwie przez Ernsta Kantorowicza w książce pod takim samym tytułem. Poprzez metaforę fantomowego ciała Sowa opisuje I Rzeczpospolitą, której kondycję determinował przede wszystkim szereg braków. Pokazuje, że począwszy od śmierci Zygmunta II Augusta, ostatniego dziedzicznego króla Polski i Litwy, Rzeczpospolita nie istniała jako państwo w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale była raczej fantomem, urojeniem, wyobrażeniem, uroszczeniem. Owo nieistnienie położyło się cieniem na losach Polski od wczesnej nowoczesności wieków XVI i XVII, przez rozbiory aż po czasy współczesne. Fantomowe ciało króla nie jest jednak typową pracą historyczną. Jej przedmiot to przede wszystkim współczesna Polska i jej problemy z nowoczesnością. Na kartach książki w zaskakujący i – jak się okazuje – inspirujący sposób Wallerstein spotyka się z Gombrowiczem, Brzozowski z Lacanem, Lefort z Andersonem a Gramsci i Laclau ze staropolskimi sarmatami, aby wyjaśnić zagadkę, jaką była i jest Polska.

Fantomowe ciało króla Jan Sowa Universitas
lideria.pl od 32.64PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla - Jan Sowa

Fantomowe ciało króla za 32.64 zł

Cena: 32.64
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla za 32.64 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Książki / Literatura faktu / Społeczeństwo i polityka
ISBN: 9788324216338
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu ? teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura ?fantomowego ciała króla? nawiązuje do koncepcji ?dwóch ciał króla? przedstawionej niegdyś błyskotliwie przez Ernsta Kantorowicza w książce pod takim samym tytułem. Poprzez metaforę fantomowego ciała Sowa opisuje I Rzeczpospolitą, której kondycję determinował przede wszystkim szereg braków. Pokazuje, że począwszy od śmierci Zygmunta II Augusta, ostatniego dziedzicznego króla Polski i Litwy, Rzeczpospolita nie istniała jako państwo w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale była raczej fantomem, urojeniem, wyobrażeniem, uroszczeniem. Owo nieistnienie położyło się cieniem na losach Polski od wczesnej nowoczesności wieków XVI i XVII, przez rozbiory aż po czasy współczesne. Fantomowe ciało króla nie jest jednak typową pracą historyczną. Jej przedmiot to przede wszystkim współczesna Polska i jej problemy z nowoczesnością. Na kartach książki w zaskakujący i ? jak się okazuje ? inspirujący sposób Wallerstein spotyka się z Gombrowiczem, Brzozowski z Lacanem, Lefort z Andersonem a Gramsci i Laclau ze staropolskimi sarmatami, aby wyjaśnić zagadkę, jaką była i jest Polska.

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... Sowa Jan Universitas
dadada.pl od 32.84PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... - Sowa Jan

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... za 32.84 zł

Cena: 32.84
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... za 32.84 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Historia
ISBN: 9788324216338
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu - teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura ,,fantomowego ciała króla"" nawiązuje do koncepcji ,,dwóch ciał króla"" przedstawionej niegdyś błyskotliwie przez Ernsta Kantorowicza w książce pod takim samym tytułem. Poprzez metaforę fantomowego ciała Sowa opisuje I Rzeczpospolitą, której kondycję determinował przede wszystkim szereg braków. Pokazuje, że począwszy od śmierci Zygmunta II Augusta, ostatniego dziedzicznego króla Polski i Litwy, Rzeczpospolita nie istniała jako państwo w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale była raczej fantomem, urojeniem, wyobrażeniem, uroszczeniem. Owo nieistnienie położyło się cieniem na losach Polski od wczesnej nowoczesności wieków XVI i XVII, przez rozbiory aż po czasy współczesne. Fantomowe ciało króla nie jest jednak typową pracą historyczną. Jej przedmiot to przede wszystkim współczesna Polska i jej problemy z nowoczesnością. Na kartach książki w zaskakujący i - jak się okazuje - inspirujący sposób Wallerstein spotyka się z Gombrowiczem, Brzozowski z Lacanem, Lefort z Andersonem a Gramsci i Laclau ze staropolskimi sarmatami, aby wyjaśnić zagadkę, jaką była i jest Polska.

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... Sowa Jan Universitas
pantomasz.pl od 32.86PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... - Sowa Jan

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... za 32.86 zł

Cena: 32.86
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania... za 32.86 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Historia
ISBN: 9788324216338
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu - teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura ,,fantomowego ciała króla"" nawiązuje do koncepcji ,,dwóch ciał króla"" przedstawionej niegdyś błyskotliwie przez Ernsta Kantorowicza w książce pod takim samym tytułem. Poprzez metaforę fantomowego ciała Sowa opisuje I Rzeczpospolitą, której kondycję determinował przede wszystkim szereg braków. Pokazuje, że począwszy od śmierci Zygmunta II Augusta, ostatniego dziedzicznego króla Polski i Litwy, Rzeczpospolita nie istniała jako państwo w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale była raczej fantomem, urojeniem, wyobrażeniem, uroszczeniem. Owo nieistnienie położyło się cieniem na losach Polski od wczesnej nowoczesności wieków XVI i XVII, przez rozbiory aż po czasy współczesne. Fantomowe ciało króla nie jest jednak typową pracą historyczną. Jej przedmiot to przede wszystkim współczesna Polska i jej problemy z nowoczesnością. Na kartach książki w zaskakujący i - jak się okazuje - inspirujący sposób Wallerstein spotyka się z Gombrowiczem, Brzozowski z Lacanem, Lefort z Andersonem a Gramsci i Laclau ze staropolskimi sarmatami, aby wyjaśnić zagadkę, jaką była i jest Polska.

Fantomowe ciało króla Sowa Jan Universitas
nieprzeczytane.pl od 33.43PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla - Sowa Jan

Fantomowe ciało króla za 33.43 zł

Cena: 33.43
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla za 33.43 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Wydawnictwa naukowe i popularno-naukowe/Wydawnictwa naukowe
ISBN: 9788324216338
Waga: 0.6600 kg
Rok wydania: b/d

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą Jan Sowa Universitas
aros.pl od 33.60PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą - Jan Sowa

Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą za 33.60 zł

Cena: 33.60
Sklep: aros.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą za 33.60 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Pozostałe
ISBN: 9788324216338
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2012

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystan

Fantomowe ciało króla Jan Sowa Jan Sowa Universitas
gandalf.com.pl od 34.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla Jan Sowa - Jan Sowa

Fantomowe ciało króla Jan Sowa za 34.00 zł

Cena: 34.00
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla Jan Sowa za 34.00 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Książki, historia
ISBN: 9788324216338
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Fantomowe ciało króla Sowa Jan UNIVERSITAS
dobre-ksiazki.com.pl od 37.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla - Sowa Jan

Fantomowe ciało króla za 37.11 zł

Cena: 37.11
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla za 37.11 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: UNIVERSITAS
Kategoria: Książki/Historia i literatura faktu
ISBN: 9788324216338
Waga: 0.6600 kg
Rok wydania: 2017

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu ? teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura ?fantomowego ciała króla? nawiązuje do koncepcji ?dwóch ciał króla? przedstawionej niegdyś błyskot...

Fantomowe ciało króla Sowa Jan Universitas
selkar.pl od 39.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla - Sowa Jan

Fantomowe ciało króla za 39.47 zł

Cena: 39.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla za 39.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Książki/Literatura naukowa i popularnonaukowa/Wydawnictwa naukowe
ISBN: 9788324216338
Waga: 0.6600 kg
Rok wydania: 2011

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu ? teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura ?fantomowego ciała króla? nawiązuje do koncepcji ?dwóch ciał króla? przedstawionej niegdyś błyskotliwie przez Ernsta Kantorowicza w książce pod takim samym tytułem. Poprzez metaforę fantomowego ciała Sowa opisuje I Rzeczpospolitą, której kondycję determinował przede wszystkim szereg braków. Pokazuje, że począwszy od śmierci Zygmunta II Augusta, ostatniego dziedzicznego króla Polski i Litwy, Rzeczpospolita nie istniała jako państwo w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale była raczej fantomem, urojeniem, wyobrażeniem, uroszczeniem. Owo nieistnienie położyło się cieniem na losach Polski od wczesnej nowoczesności wieków XVI i XVII, przez rozbiory aż po czasy współczesne. Fantomowe ciało króla nie jest jednak typową pracą historyczną. Jej przedmiot to przede wszystkim współczesna Polska i jej problemy z nowoczesnością. Na kartach książki w zaskakujący i ? jak się okazuje ? inspirujący sposób Wallerstein spotyka się z Gombrowiczem, Brzozowski z Lacanem, Lefort z Andersonem a Gramsci i Laclau ze staropolskimi sarmatami, aby wyjaśnić zagadkę, jaką była i jest Polska.

Fantomowe ciało króla Jan Sowa Universitas
ravelo.pl od 43.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Fantomowe ciało króla - Jan Sowa

Fantomowe ciało króla za 43.20 zł

Cena: 43.20
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Fantomowe ciało króla za 43.20 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Universitas
Kategoria: Książki / Wydawnictwa naukowe i specjalistyczne
ISBN: 9788324216338
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Książka jest propozycją przepisania historii Polski oraz opisania jej społeczno-kulturowej tożsamości przy pomocy narzędzi teoretycznych, które albo w ogóle albo w niewielkim tylko stopniu wykorzystano kiedykolwiek w tym celu ? teologii politycznej, Lacanowskiej psychoanalizy, teorii systemów-światów, studiów postkolonialnych, ontologii wydarzenia Alaina Badiou czy teorii hegemonii. Tytułowa figura ?fantomowego ciała króla? nawiązuje do koncepcji ?dwóch ciał króla? przedstawionej niegdyś błyskotliwie przez Ernsta Kantorowicza w książce pod takim samym tytułem. Poprzez metaforę fantomowego ciała Sowa opisuje I Rzeczpospolitą, której kondycję determinował przede wszystkim szereg braków. Pokazuje, że począwszy od śmierci Zygmunta II Augusta, ostatniego dziedzicznego króla Polski i Litwy, Rzeczpospolita nie istniała jako państwo w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale była raczej fantomem, urojeniem, wyobrażeniem, uroszczeniem. Owo nieistnienie położyło się cieniem na losach Polski od wczesnej nowoczesności wieków XVI i XVII, przez rozbiory aż po czasy współczesne. Fantomowe ciało króla nie jest jednak typową pracą historyczną. Jej przedmiot to przede wszystkim współczesna Polska i jej problemy z nowoczesnością. Na kartach książki w zaskakujący i ? jak się okazuje ? inspirujący sposób Wallerstein spotyka się z Gombrowiczem, Brzozowski z Lacanem, Lefort z Andersonem a Gramsci i Laclau ze staropolskimi sarmatami, aby wyjaśnić zagadkę, jaką była i jest Polska.

Podobne książki

12 kroków uczciwej sprzedaży Grzegorz Pollak, Honorata Stolarzewicz One Press
10 ofert od 36.26PLN
Porównaj ceny
Język rosyjski. Wot i my 2. Podręcznik Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomira Wujec Wydawnictwo Szkolne PWN
8 ofert od 37.65PLN
Porównaj ceny
Czeki bez pokrycia (Audiobook na CD) Tadeusz Dołęga-Mostowicz Heraclon
11 ofert od 15.96PLN
Porównaj ceny
Hodujemy kiełki Kathleen O`Bannon Fundacja Źródła Życia
15 ofert od 10.20PLN
Porównaj ceny
Trawienie Ernst Hammes Fundacja Źródła Życia
17 ofert od 17.00PLN
Porównaj ceny
Sprytny słownik. Niemiecko-polski, polsko-niemiecki brak Lingea
12 ofert od 18.97PLN
Porównaj ceny
Wiedźma. Tom 1. Wyklęci Debbie Viguie, Nancy Holder Bukowy Las
2 ofert od 23.93PLN
Porównaj ceny
Perska narzeczona Laura Fitzgerald Remi
2 ofert od 22.50PLN
Porównaj ceny
Terapia behawioralna dzieci z autyzmem. Teoria, badania i praktyka stosowanej analizy zachowania Monika Suchowierska, Paweł Ostaszewski, Przemysław Bąbel GWP
11 ofert od 27.13PLN
Porównaj ceny
Kaczuszka OMI niczego się nie boi Dorota Dziamska, Agnieszka Frączek Bis
16 ofert od 11.49PLN
Porównaj ceny
Święty Ekspedyt Agnieszka Ścibik Wydawnictwo M
11 ofert od 13.53PLN
Porównaj ceny
Adele Chas Newkey-Burden Pascal
13 ofert od 13.53PLN
Porównaj ceny
Wszyscy mamy tajemnice Harlan Coben Wydawnictwo Albatros A. Kuryłowicz
2 ofert od 32.33PLN
Porównaj ceny
Bóg Nilu Wilbur Smith Albatros
2 ofert od 28.35PLN
Porównaj ceny
Perła Europy. Dziedzictwo Bartosz Ulka Księży Młyn Dom Wydawniczy
19 ofert od 20.33PLN
Porównaj ceny
Za wszystko trzeba płacić Aleksandra Marinina W.A.B.
15 ofert od 28.49PLN
Porównaj ceny
Nim nadejdzie mróz Henning Mankell W.A.B.
3 ofert od 33.93PLN
Porównaj ceny
Wielość obszarów we współczesnej pedagogice specjalnej brak UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Ma
11 ofert od 31.42PLN
Porównaj ceny
Administracja publiczna Królestwa Polskiego w latach 1864-1915 Grzegorz Smyk UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Ma
3 ofert od 34.27PLN
Porównaj ceny
Podstawy algorytmizacji i programowania Światomir Ząbek UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Ma
4 ofert od 42.84PLN
Porównaj ceny
Wyjazdy Polaków - przyjazdy Ukraińców. Lokalne problemy migracyjne na Lubelszczyźnie. / Departures of Poles - Arrivals of Ukrainians. Local Migration Problems in the Lublin Region Marek Butrym, Mirona Ogryzko-Wiewiórowska, Zofia Kawczyńska-Butrym UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Ma
10 ofert od 24.28PLN
Porównaj ceny
Anomalie Grzegorz Krzymianowski Prószyński Media
18 ofert od 20.33PLN
Porównaj ceny
Ceremonia Janusz Koryl Dreams
14 ofert od 16.93PLN
Porównaj ceny
Odwiedzając czarownice Lidia Miś Dreams
8 ofert od 23.80PLN
Porównaj ceny
Detektywów para - Jacek i Barbara. Tajemnicza szafa Dariusz Rekosz Dreams
5 ofert od 19.72PLN
Porównaj ceny