Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu - Bogusława Whyatt

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 12.
Książkę Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu można najtaniej kupić w sklepie internetowym madbooks.pl za jedyne 24.69zł.
Średnia cena książki Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu wynosi 28.38zł.

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu Whyatt Bogusława brak danych
madbooks.pl od 24.69PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - Whyatt Bogusława

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 24.69 zł

Cena: 24.69
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 24.69 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Podręczniki/Akademickie
ISBN: 9788323231745
Waga: 0.4400 kg
Rok wydania: 2017

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowych w innych kombinacjach językowych. W dziesięciu rozdziałach autorzy odpowiadają na pytania, które najczęściej zadają studenci: Jakie zasady współpracy z klientem obowiązują na rynku profesjonalnych usług tłumaczeniowych? Czy bycie freelancerem to dobry pomysł na karierę zawodową tłumacza? Jak przygotować się do tłumaczenia tekstów specjalistycznych, sprostać wyzwaniom i zarządzać terminologią? Czy tłumaczenie ustne wymaga szczególnych kompetencji? Jak należy przygotować się do zlecenia? Jak funkcjonować tłumacząc w szczególnie wrażliwych kontekstach? Czy tłumaczenie maszynowe zastąpi tłumacza, czy raczej wyręczy go w pewnych czynnościach? Na czym polega audiodeskrypcja i dlaczego w Polsce jest nadal nowością?Główne przesłanie książki to ukazanie czytelnikowi, że tłumaczenie jest złożonym procesem i szczególnym zawodem, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości dwóch języków, ale i zrozumienia odpowiedzialnej roli jaką pełni tłumacz jako pośrednik w komunikacji międzykulturowej.

Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu Bogusława Whyatt Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
bonito.pl od 25.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu - Bogusława Whyatt

Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu za 25.50 zł

Cena: 25.50
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu za 25.50 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
Kategoria: Specjalistyczna i fachowa
ISBN: 9788323231745
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowych w innych kombinacjach językowych. W dziesięciu rozdziałach autorzy odpowiadają na pytania, które najczęściej zadają studenci: Jakie zasady współpracy z klientem obowiązują na rynku profesjonalnych usług tłumaczeniowych? Czy bycie freelancerem to dobry pomysł na karierę zawodową tłumacza? Jak przygotować się do tłumaczenia tekstów specjalistycznych, sprostać wyzwaniom i zarządzać terminologią? Czy tłumaczenie ustne wymaga szczególnych kompetencji? Jak należy przygotować się do zlecenia? Jak funkcjonować, tłumacząc w szczególnie wrażliwych kontekstach? Czy tłumaczenie maszynowe zastąpi tłumacza, czy raczej wyręczy go w pewnych czynnościach? Na czym polega audiodeskrypcja i dlaczego w Polsce jest nadal nowością? Główne przesłanie książki to ukazanie czytelnikowi, że tłumaczenie jest złożonym procesem i szczególnym zawodem, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości dwóch języków, ale i zrozumienia odpowiedzialnej roli jaką pełni tłumacz jako pośrednik w komunikacji międzykulturowej.

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - Bogusława Whyatt Bogusława Whyatt Wydawnictwo Naukowe UAM
inbook.pl od 26.05PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - Bogusława Whyatt - Bogusława Whyatt

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - Bogusława Whyatt za 26.05 zł

Cena: 26.05
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - Bogusława Whyatt za 26.05 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe UAM
Kategoria: Książki / Nauki humanistyczne / Filologia i językoznawstwo
ISBN: 9788323231745
Waga: 0.4500 kg
Rok wydania: b/d

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowych w innych kombinacjach językowych. W dziesięciu rozdziałach autorzy odpowiadają na pytania, które najczęściej zadają studenci: Jakie zasady współpracy z klientem obowiązują na rynku profesjonalnych usług tłumaczeniowych" Czy bycie freelancerem to dobry pomysł na karierę zawodową tłumacza" Jak przygotować się do tłumaczenia tekstów specjalistycznych, sprostać wyzwaniom i zarządzać terminologią" Czy tłumaczenie ustne wymaga szczególnych kompetencji" Jak należy przygotować się do zlecenia" Jak funkcjonować tłumacząc w szczególnie wrażliwych kontekstach" Czy tłumaczenie maszynowe zastąpi tłumacza, czy raczej wyręczy go w pewnych czynnościach" Na czym polega audiodeskrypcja i dlaczego w Polsce jest nadal nowością" Główne przesłanie książki to ukazanie czytelnikowi, że tłumaczenie jest złożonym procesem i szczególnym zawodem, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości dwóch języków, ale i zrozumienia odpowiedzialnej roli jaką pełni tłumacz jako pośrednik w komunikacji międzykulturowej.

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu PRACA ZBIOROWA PRACA ZBIOROWA Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
gandalf.com.pl od 26.11PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu PRACA ZBIOROWA - PRACA ZBIOROWA

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu PRACA ZBIOROWA za 26.11 zł

Cena: 26.11
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu PRACA ZBIOROWA za 26.11 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Kategoria: Książki, nauki humanistyczne
ISBN: 9788323231745
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu Bogusława Whyatt Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
aros.pl od 26.40PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu - Bogusława Whyatt

Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu za 26.40 zł

Cena: 26.40
Sklep: aros.pl
Kup teraz Tłumacz – praktyczne aspekty zawodu za 26.40 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
Kategoria: Specjalistyczna i fachowa
ISBN: 9788323231745
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postaw

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu BOGUSŁAWA WHYATT Wydawnictwo Naukowe UAM
ravelo.pl od 26.67PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - BOGUSŁAWA WHYATT

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 26.67 zł

Cena: 26.67
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 26.67 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe UAM
Kategoria: Podręczniki / Szkoły wyższe
ISBN: 9788323231745
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowych w innych kombinacjach językowych. W dziesięciu rozdziałach autorzy odpowiadają na pytania, które najczęściej zadają studenci: Jakie zasady współpracy z klientem obowiązują na rynku profesjonalnych usług tłumaczeniowych? Czy bycie freelancerem to dobry pomysł na karierę zawodową tłumacza? Jak przygotować się do tłumaczenia tekstów specjalistycznych, sprostać wyzwaniom i zarządzać terminologią? Czy tłumaczenie ustne wymaga szczególnych kompetencji? Jak należy przygotować się do zlecenia? Jak funkcjonować tłumacząc w szczególnie wrażliwych kontekstach? Czy tłumaczenie maszynowe zastąpi tłumacza, czy raczej wyręczy go w pewnych czynnościach? Na czym polega audiodeskrypcja i dlaczego w Polsce jest nadal nowością? Główne przesłanie książki to ukazanie czytelnikowi, że tłumaczenie jest złożonym procesem i szczególnym zawodem, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości dwóch języków, ale i zrozumienia odpowiedzialnej roli jaką pełni tłumacz jako pośrednik w komunikacji międzykulturowej.

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu WHYATT BOGUSŁAWA UAM – Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Adama Mickiewicza
profit24.pl od 28.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - WHYATT BOGUSŁAWA

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 28.93 zł

Cena: 28.93
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 28.93 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: UAM – Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Adama Mickiewicza
Kategoria: Podręczniki. Ćwiczenia i zadania/Podręczniki akademickie. Skrypty
ISBN: 9788323231745
Waga: 0.4400 kg
Rok wydania: b/d

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowych w innych kombinacjach językowych. W dziesięciu rozdziałach autorzy odpowiadają na pytania, które najczęściej zadają studenci: Jakie zasady współpracy z klientem obowiązują na rynku profesjonalnych usług tłumaczeniowych? Czy bycie freelancerem to dobry pomysł na karierę zawodową tłumacza? Jak przygotować się do tłumaczenia tekstów specjalistycznych, sprostać wyzwaniom i zarządzać terminologią? Czy tłumaczenie ustne wymaga szczególnych kompetencji? Jak należy przygotować się do zlecenia? Jak funkcjonować tłumacząc w szczególnie wrażliwych kontekstach? Czy tłumaczenie maszynowe zastąpi tłumacza, czy raczej wyręczy go w pewnych czynnościach? Na czym polega audiodeskrypcja i dlaczego w Polsce jest nadal nowością? Główne przesłanie książki to ukazanie czytelnikowi, że tłumaczenie jest złożonym procesem i szczególnym zawodem, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości dwóch języków, ale i zrozumienia odpowiedzialnej roli jaką pełni tłumacz jako pośrednik w komunikacji międzykulturowej.

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu WHYATT BOGUSŁAWA UAM – Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Adama Mickiewicza
nieprzeczytane.pl od 30.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - WHYATT BOGUSŁAWA

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 30.00 zł

Cena: 30.00
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 30.00 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: UAM – Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Adama Mickiewicza
Kategoria: Podręczniki. Ćwiczenia i zadania/Podręczniki akademickie. Skrypty
ISBN: 9788323231745
Waga: 0.4400 kg
Rok wydania: b/d

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowych w innych kombinacjach językowych. W dziesięciu rozdziałach autorzy odpowiadają na pytania, które najczęściej zadają studenci: Jakie zasady współpracy z klientem obowiązują na rynku profesjonalnych usług tłumaczeniowych? Czy bycie freelancerem to dobry pomysł na karierę zawodową tłumacza? Jak przygotować się do tłumaczenia tekstów specjalistycznych, sprostać wyzwaniom i zarządzać terminologią? Czy tłumaczenie ustne wymaga szczególnych kompetencji? Jak należy przygotować się do zlecenia? Jak funkcjonować tłumacząc w szczególnie wrażliwych kontekstach? Czy tłumaczenie maszynowe zastąpi tłumacza, czy raczej wyręczy go w pewnych czynnościach? Na czym polega audiodeskrypcja i dlaczego w Polsce jest nadal nowością? Główne przesłanie książki to ukazanie czytelnikowi, że tłumaczenie jest złożonym procesem i szczególnym zawodem, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości dwóch języków, ale i zrozumienia odpowiedzialnej roli jaką pełni tłumacz jako pośrednik w komunikacji międzykulturowej.

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - dostawa od 3,49 PLN WHYATT BOGUSŁAWA UAM – Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Adama Mickiewicza
mestro.pl od 30.00PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - dostawa od 3,49 PLN - WHYATT BOGUSŁAWA

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - dostawa od 3,49 PLN za 30.00 zł

Cena: 30.00
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - dostawa od 3,49 PLN za 30.00 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: UAM – Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Adama Mickiewicza
Kategoria: Podręczniki. Ćwiczenia i zadania/Podręczniki akademickie. Skrypty
ISBN: 9788323231745
Waga: 0.4400 kg
Rok wydania: b/d

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowych w innych kombinacjach językowych. W dziesięciu rozdziałach autorzy odpowiadają na pytania, które najczęściej zadają studenci: Jakie zasady współpracy z klientem obowiązują na rynku profesjonalnych usług tłumaczeniowych? Czy bycie freelancerem to dobry pomysł na karierę zawodową tłumacza? Jak przygotować się do tłumaczenia tekstów specjalistycznych, sprostać wyzwaniom i zarządzać terminologią? Czy tłumaczenie ustne wymaga szczególnych kompetencji? Jak należy przygotować się do zlecenia? Jak funkcjonować tłumacząc w szczególnie wrażliwych kontekstach? Czy tłumaczenie maszynowe zastąpi tłumacza, czy raczej wyręczy go w pewnych czynnościach? Na czym polega audiodeskrypcja i dlaczego w Polsce jest nadal nowością? Główne przesłanie książki to ukazanie czytelnikowi, że tłumaczenie jest złożonym procesem i szczególnym zawodem, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości dwóch języków, ale i zrozumienia odpowiedzialnej roli jaką pełni tłumacz jako pośrednik w komunikacji międzykulturowej.

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu brak brak danych
dobre-ksiazki.com.pl od 31.04PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - brak

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 31.04 zł

Cena: 31.04
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 31.04 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki/Podręczniki akademickie/Nauki humanistyczne i społeczne
ISBN: 9788323231745
Waga: 0.4350 kg
Rok wydania: b/d

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowyc...

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu BOGUSŁAWA WHYATT Wydawnictwo Naukowe Uam
taniaksiazka.pl od 31.19PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - BOGUSŁAWA WHYATT

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 31.19 zł

Cena: 31.19
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 31.19 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe Uam
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Nauki humanistyczne / Językoznawstwo / Pozostałe
ISBN: 9788323231745
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu Whyatt Bogusława Wydawnictwo Naukowe UAM
selkar.pl od 33.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu - Whyatt Bogusława

Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 33.97 zł

Cena: 33.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Tłumacz - praktyczne aspekty zawodu za 33.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe UAM
Kategoria: Podręczniki/Podręczniki akademickie. Skrypty
ISBN: 9788323231745
Waga: 0.4400 kg
Rok wydania: 2017

Książka powstała z myślą o studentach specjalizacji tłumaczeniowych, którzy stopniowo poznają specyfikę zawodu tłumacza i przygotowują się do profesji wymagającej szeregu kompetencji i solidnej postawy etycznej. Poszczególne rozdziały napisano w kontekście tłumaczenia obejmującego język polski i angielski, ilustrując wiele poruszanych problemów przykładami tłumaczeń w tej właśnie parze językowej, lecz zawarty w nich przekaz może okazać się przydatny również dla studentów programów tłumaczeniowych w innych kombinacjach językowych. W dziesięciu rozdziałach autorzy odpowiadają na pytania, które najczęściej zadają studenci: Jakie zasady współpracy z klientem obowiązują na rynku profesjonalnych usług tłumaczeniowych? Czy bycie freelancerem to dobry pomysł na karierę zawodową tłumacza? Jak przygotować się do tłumaczenia tekstów specjalistycznych, sprostać wyzwaniom i zarządzać terminologią? Czy tłumaczenie ustne wymaga szczególnych kompetencji? Jak należy przygotować się do zlecenia? Jak funkcjonować tłumacząc w szczególnie wrażliwych kontekstach? Czy tłumaczenie maszynowe zastąpi tłumacza, czy raczej wyręczy go w pewnych czynnościach? Na czym polega audiodeskrypcja i dlaczego w Polsce jest nadal nowością?

Główne przesłanie książki to ukazanie czytelnikowi, że tłumaczenie jest złożonym procesem i szczególnym zawodem, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości dwóch języków, ale i zrozumienia odpowiedzialnej roli jaką pełni tłumacz jako pośrednik w komunikacji międzykulturowej.

Podobne książki

Relacje polsko-tureckie w oczach polskich, tureckich i ukraińskich badaczy. Zbiór studiów brak Wydawnictwo Naukowe UAM
14 ofert od 24.97PLN
Porównaj ceny
Orientacje zawodowe młodzieży z Zespołów Szkół Zawodowych Myszka-Strychalska Lucyna Wydawnictwo Naukowe UAM
14 ofert od 39.97PLN
Porównaj ceny
Nauka i praktyka w służbie człowiekowi pracy: Inspekcja Pracy - wyzwania przyszłości brak Wydawnictwo Naukowe UAM
14 ofert od 18.47PLN
Porównaj ceny
Kózka JAFI Katarzyna Campbell Jafi
14 ofert od 3.45PLN
Porównaj ceny
Królik JAFI Urszula Marcinek Jafi
15 ofert od 3.73PLN
Porównaj ceny
Świnka JAFI Urszula Marcinek Jafi
14 ofert od 3.44PLN
Porównaj ceny
Gąska JAFI Katarzyna Campbell Jafi
14 ofert od 3.63PLN
Porównaj ceny
Osiołek JAFI Katarzyna Campbell Jafi
14 ofert od 3.70PLN
Porównaj ceny
Zaginiona rzeczka JAFI Katarzyna Campbell Jafi
14 ofert od 3.60PLN
Porównaj ceny
Yule Susan Pesznecker ILLUMINATIO
16 ofert od 15.79PLN
Porównaj ceny
Imbolc Carl F. Neal ILLUMINATIO
17 ofert od 15.79PLN
Porównaj ceny
Przewodnik ksenofoba Hiszpanie Lawson Nick, Launay Drew Finebooks
14 ofert od 12.47PLN
Porównaj ceny
Program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej Warchoł Krzysztof Fosze
5 ofert od 31.97PLN
Porównaj ceny
Teraz tu jest nasz dom Gawryluk Barbara Literatura
15 ofert od 16.40PLN
Porównaj ceny
Tadek Niejadek Wanda Chotomska Literatura
14 ofert od 15.70PLN
Porównaj ceny
Maciek i łowcy duchów w.2016 Anna Onichimowska Literatura
15 ofert od 16.12PLN
Porównaj ceny
Dom samotnych Kruszewska Joanna Replika
15 ofert od 28.47PLN
Porównaj ceny
Dunkierka Chatterton Edward Keble Replika
15 ofert od 32.47PLN
Porównaj ceny
Siostrzyczki Palmer Michael Replika
15 ofert od 29.97PLN
Porównaj ceny
Ilustrowana encyklopedia ryb Joanna Grabowska Michał Grabowski Fenix
16 ofert od 44.99PLN
Porównaj ceny
Sankofa Gaj Tomasz, Pajkowska Magdalena W drodze
18 ofert od 26.97PLN
Porównaj ceny
Między walizkami Wilk Paulina W drodze
17 ofert od 22.97PLN
Porównaj ceny
Nic na pokaz Bilska Małgorzata W drodze
17 ofert od 24.47PLN
Porównaj ceny
Angielski dla początkujących i średniozawansowanych brak Rea
14 ofert od 24.47PLN
Porównaj ceny
Niemiecki dla początkujących i średniozawansowanych brak Rea
14 ofert od 24.47PLN
Porównaj ceny
Włoski dla początkujących i średniozawansowanych brak Rea
14 ofert od 24.47PLN
Porównaj ceny