Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - Praca zbiorowa

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 17.
Książkę Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 12.40zł.
Średnia cena książki Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... wynosi 14.37zł.

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - dostawa od 3,49 PLN Nessmanna Philippe ARKADY
mestro.pl od 12.40PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - dostawa od 3,49 PLN - Nessmanna Philippe

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - dostawa od 3,49 PLN za 12.40 zł

Cena: 12.40
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - dostawa od 3,49 PLN za 12.40 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: ARKADY
Kategoria: Nauki ścisłe i przyrodnicze/Chemia
ISBN: 9788321348537
Waga: 0.3600 kg
Rok wydania: b/d

WODA POWIETRZE CIEPŁO I ZIMNO CHEMIA CO TO JEST brak brak danych
madbooks.pl od 12.59PLN
KUP KSIĄŻKĘ
WODA POWIETRZE CIEPŁO I ZIMNO CHEMIA CO TO JEST - brak

WODA POWIETRZE CIEPŁO I ZIMNO CHEMIA CO TO JEST za 12.59 zł

Cena: 12.59
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz WODA POWIETRZE CIEPŁO I ZIMNO CHEMIA CO TO JEST za 12.59 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe/Dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788321348537
Waga: 0.3600 kg
Rok wydania: 2013

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? - to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest?  Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic. Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę.  Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej sprężynie. Woda naciska na to jedno miejsce  i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele sprężyn. Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek.  W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt!  Publikacja Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia  proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii),  które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale  także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia Philippe Nessmanna Wydawnictwo Arkady
taniaksiazka.pl od 12.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - Philippe Nessmanna

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 12.93 zł

Cena: 12.93
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 12.93 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Wydawnictwo Arkady
Kategoria: Książki naukowe i popularnonaukowe / Chemia
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

WODA POWIETRZE CIEPŁO I ZIMNO CHEMIA CO TO JEST OPRACOWANIE ZBIOROWE Arkady
platon24.pl od 12.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
WODA POWIETRZE CIEPŁO I ZIMNO CHEMIA CO TO JEST - OPRACOWANIE ZBIOROWE

WODA POWIETRZE CIEPŁO I ZIMNO CHEMIA CO TO JEST za 12.94 zł

Cena: 12.94
Sklep: platon24.pl
Kup teraz WODA POWIETRZE CIEPŁO I ZIMNO CHEMIA CO TO JEST za 12.94 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Książki/Książki dla dzieci
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? - to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest?  Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic.

Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę.  Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej "sprężynie". Woda naciska na to jedno miejsce  i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele "sprężyn". Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek.  W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt! 

Publikacja "Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia"  proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii),  które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale  także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia brak Arkady
bonito.pl od 12.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - brak

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 12.94 zł

Cena: 12.94
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 12.94 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? – to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic. Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej „sprężynie”. Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele „sprężyn”. Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt! Publikacja „Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia” proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... Nessmanna Philippe ARKADY
profit24.pl od 13.02PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - Nessmanna Philippe

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... za 13.02 zł

Cena: 13.02
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... za 13.02 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: ARKADY
Kategoria: Nauki ścisłe i przyrodnicze/Chemia
ISBN: 9788321348537
Waga: 0.3600 kg
Rok wydania: b/d

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - Charline Zeitoun, Philippe Nessmann Charline Zeitoun, Philippe Nessmann Arkady
inbook.pl od 13.25PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - Charline Zeitoun, Philippe Nessmann - Charline Zeitoun, Philippe Nessmann

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - Charline Zeitoun, Philippe Nessmann za 13.25 zł

Cena: 13.25
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - Charline Zeitoun, Philippe Nessmann za 13.25 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Książki / Dla dzieci i młodzieży / Literatura popularnonaukowa
ISBN: 9788321348537
Waga: 0.3600 kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? - to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic. Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej "sprężynie". Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele "sprężyn". Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt! Publikacja "Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia" proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia brak Arkady
lideria.pl od 13.53PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - brak

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 13.53 zł

Cena: 13.53
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 13.53 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Książki / Książki dla dzieci i młodzieży / Edukacja
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? – to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic. Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej „sprężynie”. Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele „sprężyn”. Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt! Publikacja „Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia” proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia brak Arkady
aros.pl od 13.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - brak

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 13.93 zł

Cena: 13.93
Sklep: aros.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 13.93 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? – to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia brak Arkady
ravelo.pl od 14.26PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - brak

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 14.26 zł

Cena: 14.26
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 14.26 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Książki / Książki dla dzieci
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? – to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic. Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej „sprężynie”. Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele „sprężyn”. Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt! Publikacja „Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia” proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Nessmanna Philippe ARKADY
nieprzeczytane.pl od 14.51PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Nessmanna Philippe

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 14.51 zł

Cena: 14.51
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 14.51 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: ARKADY
Kategoria: Nauki ścisłe i przyrodnicze/Chemia
ISBN: 9788321348537
Waga: 0.3600 kg
Rok wydania: b/d

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia brak ARKADY
dobre-ksiazki.com.pl od 14.82PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - brak

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 14.82 zł

Cena: 14.82
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 14.82 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: ARKADY
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788321348537
Waga: 0.3640 kg
Rok wydania: 2016

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? ? to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic. Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i nape...

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia Philippe Nessmanna Philippe Nessmanna Arkady
gandalf.com.pl od 14.89PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia Philippe Nessmanna - Philippe Nessmanna

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia Philippe Nessmanna za 14.89 zł

Cena: 14.89
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia Philippe Nessmanna za 14.89 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Książki, dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... Praca zbiorowa Arkady
pantomasz.pl od 16.87PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - Praca zbiorowa

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... za 16.87 zł

Cena: 16.87
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... za 16.87 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? - to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic.Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej ,,sprężynie"". Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele ,,sprężyn"". Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt!Publikacja ,,Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia"" proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... Praca zbiorowa Arkady
dadada.pl od 16.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... - Praca zbiorowa

Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... za 16.92 zł

Cena: 16.92
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Co to jest ? Woda, powietrze, ciepło i zimno... za 16.92 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788321348537
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? - to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic.Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej ,,sprężynie"". Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele ,,sprężyn"". Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt!Publikacja ,,Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia"" proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia brak Arkady
selkar.pl od 16.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - brak

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 16.97 zł

Cena: 16.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 16.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Książki/Literatura dla dzieci i młodzieży/Wydawnictwa popularne dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788321348537
Waga: 0.3600 kg
Rok wydania: 2014

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? ? to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic.
Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej ?sprężynie?. Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele ?sprężyn?. Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt!
Publikacja ?Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia? proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia brak Arkady
cdp.pl od 17.59PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - brak

Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 17.59 zł

Cena: 17.59
Sklep: cdp.pl
Kup teraz Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia za 17.59 zł w księgarni cdp.pl
Wydawca: Arkady
Kategoria: Książki/Książki/Literatura naukowa i popularnonaukowa/Inne
ISBN: 9788321348537
Waga: 0.3640 kg
Rok wydania: 2014

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? – to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic. Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej „sprężynie”. Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele „sprężyn”. Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt! Publikacja „Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia” proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

Podobne książki

Podstawy nauczania matematyki czyli jak przybliżyć matematykę uczniom Zaremba Danuta WNT – Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
13 ofert od 18.39PLN
Porównaj ceny
System informacyjny marketingu przedsiębiorstw brak PWE
12 ofert od 39.48PLN
Porównaj ceny
Kisielewski Małgorzata Gąsiorowska Polskie Wydawnictwo Muzyczne
15 ofert od 40.67PLN
Porównaj ceny
TROSKA Phillips Judith brak danych
3 ofert od 26.13PLN
Porównaj ceny
RZĄDZENIE Kjaer Anne Mette brak danych
3 ofert od 26.59PLN
Porównaj ceny
SŁUP SOLI. Jak powstrzymać szkolnych dręczycieli Elżbieta Zubrzycka Elżbieta Zubrzycka GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
19 ofert od 14.88PLN
Porównaj ceny
Jaskiniowcy nasi przodkowie - dostawa od 3,49 PLN Perkowska Aleksandra 4LEAF STUDIO
4 ofert od 7.74PLN
Porównaj ceny
Ewangelie Loska Tadeusz brak danych
1 ofert od 66.49PLN
Porównaj ceny
Rysunkowy świat Dorota Krassowska|Elżbieta Śmietanka-Combik|Joanna Myjak Wydawnictwo Skrzat
11 ofert od 8.24PLN
Porównaj ceny
Perła Rafał Kosowski Vocatio Oficyna Wydawnicza
17 ofert od 25.50PLN
Porównaj ceny
Komunikacja w relacjach niesienia pomocy Macario Lorenzo, Rocchi Maria WAM
4 ofert od 20.93PLN
Porównaj ceny
Od lęku do nadziei Grosfeld Jan WAM
14 ofert od 27.30PLN
Porównaj ceny
Lucky Sperm Historia trzech kobiet i kilku fiolek Jones Beth, Goldberg Carey, Ferdinand Pamela brak danych
8 ofert od 14.01PLN
Porównaj ceny
Pokusy nocy BIS Carlyle Liz brak danych
2 ofert od 8.79PLN
Porównaj ceny
KREOWANIE WIZERUNKU W BIZNESIE I POLITYCE BR Białopiotrowicz Grażyna brak danych
2 ofert od 26.84PLN
Porównaj ceny
Opieka i wychowanie. Tradycja i problemy współcz. brak brak danych
16 ofert od 13.29PLN
Porównaj ceny
Opieka i wychowanie tradycja i problemy współczesne Danuta Apanel Impuls
16 ofert od 37.52PLN
Porównaj ceny
Współdziałanie pedagogiczne szkoły podstawowej... Reczek-Zymróz Łucja brak danych
15 ofert od 27.79PLN
Porównaj ceny
Współdziałanie pedagogiczne szkoły podstawowej ze środowiskiem lokalnym Reczek-Zymróz Łucja Impuls
15 ofert od 29.64PLN
Porównaj ceny
Prawo celne międzynarodowe, wspólnotowe, polskie Kałduński Marcin Mikołaj, Morawski Wojciech, Śpiewak Małgorzata brak danych
1 ofert od 47.97PLN
Porównaj ceny
Spółdzielnia mieszkaniowa i wspólnota mieszkaniowa jako zarządcy nieruchomości wielolokalowych Dziczek Roman brak danych
1 ofert od 51.29PLN
Porównaj ceny
Letni deszcz Sztylet Brzezińska Anna brak danych
1 ofert od 23.04PLN
Porównaj ceny
MIŁOŚĆ I SEN Crowley John brak danych
13 ofert od 1.66PLN
Porównaj ceny
Miłość i sen Crowley John Solaris
13 ofert od 30.03PLN
Porównaj ceny
Poczet wydawców książki polskiej t.1 - dostawa od 3,49 PLN Okopień Jan INICJAŁ Andrzej Palacz
9 ofert od 16.96PLN
Porównaj ceny
Nadaj życiu kierunek - dostawa od 3,49 PLN Knoblauch Jorg W., Huger Johannes, Mockler Marcus MSM Studio
17 ofert od 24.39PLN
Porównaj ceny