Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 15.
Książkę Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 23.20zł.
Średnia cena książki Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin wynosi 26.64zł.

Opowiem ci, mamo, co robią żaby - dostawa od 3,49 PLN Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin NASZA KSIĘGARNIA
mestro.pl od 23.20PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - dostawa od 3,49 PLN - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby - dostawa od 3,49 PLN za 23.20 zł

Cena: 23.20
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby - dostawa od 3,49 PLN za 23.20 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
Kategoria: Literatura/Literatura dla dzieci
ISBN: 9788310127167
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: b/d

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin brak danych
madbooks.pl od 23.74PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 23.74 zł

Cena: 23.74
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 23.74 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Podręczniki/Do edukacji przedszkolnej
ISBN: 9788310127167
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: 2017

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach „Opowiem ci, mamo, co robią mrówki” oraz „Opowiem ci, mamo, co robią pająki” przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii.Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego – to prawdziwe dzieło sztuki!Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab.To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.Katarzyna Bajerowicz (1969) – poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka trzech psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele, makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. Od dzieciństwa czuje pociąg do rozmaitych robali. Zaczęło się od spacerów z tatą po lesie – do wielkiego mrowiska w buczynie. Później hodowała pająki, żuki, patyczaki, karaluchy z Madagaskaru i olbrzymie ślimaki. I tak jej zostało, choć nie trzyma już owadów w terrarium – teraz podgląda ja we własnym ogrodzie. I robi to codziennie, bo to najlepsza i najbardziej niezwykła opowieść, jaką zna.Marcin Brykczyński (ur. 1946) – ekonomista z wykształcenia, poeta z powołania. Laureat licznych nagród, w tym Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Sekcji IBBY oraz Fundacji Świat Dziecka. Znakiem rozpoznawczym jego twórczości dla najmłodszych są błyskotliwe zabawy słowne, oryginalne poczucie humoru i optymistyczne spojrzenie na świat. W „Naszej Księgarni” poeta wydał m.in. „Białego niedźwiedzia, czarną krowę” (z ilustracjami Grażki Lange), pozycję umieszczoną na Liście Honorowej IBBY, oraz „Skąd się biorą dzieci”. Jest także autorem wierszowanych zagadek do książek „Opowiem ci, mamo, co robią mrówki” i „Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta”.

CO ROBIĄ ŻABY OPOWIEM CI MAMO KATARZYNA BAJEROWICZ Nasza Księgarnia
platon24.pl od 25.14PLN
KUP KSIĄŻKĘ
CO ROBIĄ ŻABY OPOWIEM CI MAMO - KATARZYNA BAJEROWICZ

CO ROBIĄ ŻABY OPOWIEM CI MAMO za 25.14 zł

Cena: 25.14
Sklep: platon24.pl
Kup teraz CO ROBIĄ ŻABY OPOWIEM CI MAMO za 25.14 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Książki/Książki dla dzieci
ISBN: 9788310127167
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach "Opowiem ci, mamo, co robią mrówki" oraz "Opowiem ci, mamo, co robią pająki" przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii.

Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego - to prawdziwe dzieło sztuki!

Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab.

To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.

Katarzyna Bajerowicz (1969) - poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka trzech psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele, makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. Od dzieciństwa czuje pociąg do rozmaitych robali. Zaczęło się od spacerów z tatą po lesie - do wielkiego mrowiska w buczynie. Później hodowała pająki, żuki, patyczaki, karaluchy z Madagaskaru i olbrzymie ślimaki. I tak jej zostało, choć nie trzyma już owadów w terrarium - teraz podgląda ja we własnym ogrodzie. I robi to codziennie, bo to najlepsza i najbardziej niezwykła opowieść, jaką zna.

Marcin Brykczyński (ur. 1946) - ekonomista z wykształcenia, poeta z powołania. Laureat licznych nagród, w tym Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Sekcji IBBY oraz Fundacji Świat Dziecka. Znakiem rozpoznawczym jego twórczości dla najmłodszych są błyskotliwe zabawy słowne, oryginalne poczucie humoru i optymistyczne spojrzenie na świat. W "Naszej Księgarni" poeta wydał m.in. "Białego niedźwiedzia, czarną krowę" (z ilustracjami Grażki Lange), pozycję umieszczoną na Liście Honorowej IBBY, oraz "Skąd się biorą dzieci". Jest także autorem wierszowanych zagadek do książek "Opowiem ci, mamo, co robią mrówki" i "Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta".

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin NASZA KSIĘGARNIA
profit24.pl od 25.29PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 25.29 zł

Cena: 25.29
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 25.29 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
Kategoria: Literatura/Literatura dla dzieci
ISBN: 9788310127167
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: b/d

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Marcin Brykczyński Nasza Księgarnia
taniaksiazka.pl od 25.82PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Marcin Brykczyński

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 25.82 zł

Cena: 25.82
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 25.82 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Dla dzieci / Książki i Książeczki / Dla dzieci do 7 lat
ISBN: 9788310127167
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2017

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński Nasza Księgarnia
ravelo.pl od 25.84PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 25.84 zł

Cena: 25.84
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 25.84 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Książki / Książki dla dzieci
ISBN: 9788310127167
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach „Opowiem ci, mamo, co robią mrówki” oraz „Opowiem ci, mamo, co robią pająki” przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii. Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego – to prawdziwe dzieło sztuki! Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab. To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu. Katarzyna Bajerowicz (1969) – poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka trzech psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele, makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. Od dzieciństwa czuje pociąg do rozmaitych robali. Zaczęło się od spacerów z tatą po lesie – do wielkiego mrowiska w buczynie. Później hodowała pająki, żuki, patyczaki, karaluchy z Madagaskaru i olbrzymie ślimaki. I tak jej zostało, choć nie trzyma już owadów w terrarium – teraz podgląda ja we własnym ogrodzie. I robi to codziennie, bo to najlepsza i najbardziej niezwykła opowieść, jaką zna. Marcin Brykczyński (ur. 1946) – ekonomista z wykształcenia, poeta z powołania. Laureat licznych nagród, w tym Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Sekcji IBBY oraz Fundacji Świat Dziecka. Znakiem rozpoznawczym jego twórczości dla najmłodszych są błyskotliwe zabawy słowne, oryginalne poczucie humoru i optymistyczne spojrzenie na świat. W „Naszej Księgarni” poeta wydał m.in. „Białego niedźwiedzia, czarną krowę” (z ilustracjami Grażki Lange), pozycję umieszczoną na Liście Honorowej IBBY, oraz „Skąd się biorą dzieci”. Jest także autorem wierszowanych zagadek do książek „Opowiem ci, mamo, co robią mrówki” i „Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta”.

Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin Nasza Księgarnia
inbook.pl od 25.91PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin za 25.91 zł

Cena: 25.91
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin za 25.91 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Książki / Dla dzieci i młodzieży / Opowieści, opowiadania
ISBN: 9788310127167
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: b/d

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach "Opowiem ci, mamo, co robią mrówki" oraz "Opowiem ci, mamo, co robią pająki" przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii. Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego - to prawdziwe dzieło sztuki! Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab. To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu. Katarzyna Bajerowicz (1969) - poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka trzech psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele, makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. Od dzieciństwa czuje pociąg do rozmaitych robali. Zaczęło się od spacerów z tatą po lesie - do wielkiego mrowiska w buczynie. Później hodowała pająki, żuki, patyczaki, karaluchy z Madagaskaru i olbrzymie ślimaki. I tak jej zostało, choć nie trzyma już owadów w terrarium - teraz podgląda ja we własnym ogrodzie. I robi to codziennie, bo to najlepsza i najbardziej niezwykła opowieść, jaką zna. Marcin Brykczyński (ur. 1946) - ekonomista z wykształcenia, poeta z powołania. Laureat licznych nagród, w tym Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Sekcji IBBY oraz Fundacji Świat Dziecka. Znakiem rozpoznawczym jego twórczości dla najmłodszych są błyskotliwe zabawy słowne, oryginalne poczucie humoru i optymistyczne spojrzenie na świat. W "Naszej Księgarni" poeta wydał m.in. "Białego niedźwiedzia, czarną krowę" (z ilustracjami Grażki Lange), pozycję umieszczoną na Liście Honorowej IBBY, oraz "Skąd się biorą dzieci". Jest także autorem wierszowanych zagadek do książek "Opowiem ci, mamo, co robią mrówki" i "Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta".

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński Nasza Księgarnia
bonito.pl od 25.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 25.94 zł

Cena: 25.94
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 25.94 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788310127167
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach "Opowiem ci, mamo, co robią mrówki" oraz "Opowiem ci, mamo, co robią pająki" przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii. Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego - to prawdziwe dzieło sztuki! Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab. To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu. Katarzyna Bajerowicz (1969) - poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka trzech psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele, makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. Od dzieciństwa czuje pociąg do rozmaitych robali. Zaczęło się od spacerów z tatą po lesie - do wielkiego mrowiska w buczynie. Później hodowała pająki, żuki, patyczaki, karaluchy z Madagaskaru i olbrzymie ślimaki. I tak jej zostało, choć nie trzyma już owadów w terrarium - teraz podgląda ja we własnym ogrodzie. I robi to codziennie, bo to najlepsza i najbardziej niezwykła opowieść, jaką zna. Marcin Brykczyński (ur. 1946) - ekonomista z wykształcenia, poeta z powołania. Laureat licznych nagród, w tym Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Sekcji IBBY oraz Fundacji Świat Dziecka. Znakiem rozpoznawczym jego twórczości dla najmłodszych są błyskotliwe zabawy słowne, oryginalne poczucie humoru i optymistyczne spojrzenie na świat. W "Naszej Księgarni" poeta wydał m.in. "Białego niedźwiedzia, czarną krowę" (z ilustracjami Grażki Lange), pozycję umieszczoną na Liście Honorowej IBBY, oraz "Skąd się biorą dzieci". Jest także autorem wierszowanych zagadek do książek "Opowiem ci, mamo, co robią mrówki" i "Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta".

Opowiem ci, mamo, co robią żaby - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin NASZA KSIĘGARNIA
nieprzeczytane.pl od 26.24PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 26.24 zł

Cena: 26.24
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 26.24 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
Kategoria: Literatura/Literatura dla dzieci
ISBN: 9788310127167
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: b/d

Opowiem ci mamo co robią żaby Katarzyna Bajerowicz Katarzyna Bajerowicz Nasza Księgarnia
gandalf.com.pl od 27.06PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci mamo co robią żaby Katarzyna Bajerowicz - Katarzyna Bajerowicz

Opowiem ci mamo co robią żaby Katarzyna Bajerowicz za 27.06 zł

Cena: 27.06
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Opowiem ci mamo co robią żaby Katarzyna Bajerowicz za 27.06 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Książki, dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788310127167
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin Nasza Księgarnia
dadada.pl od 27.34PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 27.34 zł

Cena: 27.34
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 27.34 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788310127167
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach ,,Opowiem ci, mamo, co robią mrówki"" oraz ,,Opowiem ci, mamo, co robią pająki"" przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii.Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego - to prawdziwe dzieło sztuki!Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab.To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin Nasza Księgarnia
pantomasz.pl od 27.35PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 27.35 zł

Cena: 27.35
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 27.35 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Dla dzieci i młodzieży
ISBN: 9788310127167
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach ,,Opowiem ci, mamo, co robią mrówki"" oraz ,,Opowiem ci, mamo, co robią pająki"" przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii.Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego - to prawdziwe dzieło sztuki!Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab.To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński Nasza Księgarnia
aros.pl od 27.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 27.93 zł

Cena: 27.93
Sklep: aros.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 27.93 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788310127167
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach "Opowiem ci, mamo, co robią mrówki" oraz "Opowiem ci, mamo, co robią pająki" przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii. Znakomity prezent dl

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin NASZA KSIĘGARNIA
dobre-ksiazki.com.pl od 30.31PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 30.31 zł

Cena: 30.31
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 30.31 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
Kategoria: Książki
ISBN: 9788310127167
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: 2014

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach ?Opowiem ci, mamo, co robią mrówki? oraz ?Opowiem ci, mamo, co robią pająki? przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii. Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego ? to prawdziwe dzieło sztuki! Twoje dziecko...

Opowiem ci, mamo, co robią żaby Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin Nasza Księgarnia
selkar.pl od 32.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Opowiem ci, mamo, co robią żaby - Bajerowicz Katarzyna, Brykczyński Marcin

Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 32.47 zł

Cena: 32.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Opowiem ci, mamo, co robią żaby za 32.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Nasza Księgarnia
Kategoria: Książki/Literatura dla dzieci i młodzieży/Literatura dla dzieci/Literatura dla dzieci do lat 6
ISBN: 9788310127167
Waga: 0.6100 kg
Rok wydania: 2014

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach ?Opowiem ci, mamo, co robią mrówki? oraz ?Opowiem ci, mamo, co robią pająki? przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii.
Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego ? to prawdziwe dzieło sztuki!
Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab.
To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.

Katarzyna Bajerowicz (1969) ? poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka trzech psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele, makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. Od dzieciństwa czuje pociąg do rozmaitych robali. Zaczęło się od spacerów z tatą po lesie ? do wielkiego mrowiska w buczynie. Później hodowała pająki, żuki, patyczaki, karaluchy z Madagaskaru i olbrzymie ślimaki. I tak jej zostało, choć nie trzyma już owadów w terrarium ? teraz podgląda ja we własnym ogrodzie. I robi to codziennie, bo to najlepsza i najbardziej niezwykła opowieść, jaką zna.
Marcin Brykczyński (ur. 1946) ? ekonomista z wykształcenia, poeta z powołania. Laureat licznych nagród, w tym Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Sekcji IBBY oraz Fundacji Świat Dziecka. Znakiem rozpoznawczym jego twórczości dla najmłodszych są błyskotliwe zabawy słowne, oryginalne poczucie humoru i optymistyczne spojrzenie na świat. W ?Naszej Księgarni? poeta wydał m.in. ?Białego niedźwiedzia, czarną krowę? (z ilustracjami Grażki Lange), pozycję umieszczoną na Liście Honorowej IBBY, oraz ?Skąd się biorą dzieci?. Jest także autorem wierszowanych zagadek do książek ?Opowiem ci, mamo, co robią mrówki? i ?Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta?.

Podobne książki

Konstrukcje murowe według Eurokodu 6 i norm związanych Tom 2 + CD Drobiec Łukasz, Jasiński Radosław, Piekarczyk Adam Wydawnictwo Naukowe PWN
15 ofert od 94.47PLN
Porównaj ceny
Opowiem ci, mamo, co robią auta Nowicki Artur, Brykczyński Marcin Nasza Księgarnia
16 ofert od 32.47PLN
Porównaj ceny
Studia Iuridica t.56 PRACA ZBIOROWA PRACA ZBIOROWA Uniwersytet Rzeszowski
12 ofert od 25.44PLN
Porównaj ceny
Rudolf Nurejew Witkiewicz Jan Stanisław Iskry
17 ofert od 30.97PLN
Porównaj ceny
Antropologia wojny Stomma Ludwik Iskry
13 ofert od 30.47PLN
Porównaj ceny
W pogoni, w ucieczce Wanat Wojciech, Panejko-Wanat Katarzyna Iskry
13 ofert od 30.47PLN
Porównaj ceny
Źli Niemcy Wieliński Bartosz T. Agora
15 ofert od 33.97PLN
Porównaj ceny
Rodzinny poradnik prawny Banasiak Elżbieta Aba
16 ofert od 21.97PLN
Porównaj ceny
Dna moczanowa Dieta i jadłospisy Bońkowski Maciej, Majewski Marcin EscapeMagazine.pl
17 ofert od 29.97PLN
Porównaj ceny
Teista w demoliberalnym świecie Prostak Rafał Ośrodek Myśli Politycznej
16 ofert od 30.97PLN
Porównaj ceny
Rysiek Skaradziński Jan In Rock
19 ofert od 37.97PLN
Porównaj ceny
Tajlandia Giegżno Piotr Pascal
7 ofert od 22.47PLN
Porównaj ceny
Samochody w PRL Szczerbicki Tomasz Vesper
20 ofert od 65.97PLN
Porównaj ceny
Motocykle w PRL Szczerbicki Tomasz Vesper
20 ofert od 73.97PLN
Porównaj ceny
Gdzie się cis nad grobem schyla Bradley Alan Vesper
20 ofert od 29.47PLN
Porównaj ceny
Machiny do tortur Jurga Robert Vesper
18 ofert od 72.97PLN
Porównaj ceny
Niezwykły Benedyktyn Peters Ellis Zysk i S-ka
18 ofert od 24.97PLN
Porównaj ceny
Tuf wędrowiec Martin George R.R. Zysk i S-ka
15 ofert od 33.97PLN
Porównaj ceny
Mój przyjaciel Meaulnes Fournier Alain Zysk i S-ka
14 ofert od 33.97PLN
Porównaj ceny
Kobiety Kuszelewska-Rayska Stanisława Zysk i S-ka
17 ofert od 32.47PLN
Porównaj ceny
Koronka do św. Charbela praca zbiorowa AA
14 ofert od 12.93PLN
Porównaj ceny
Białek pociesza Dżordża Dżdżownicę Tom 18 Rudolfsson Marie Louise Rea
14 ofert od 10.93PLN
Porównaj ceny
Białek i Tutka Tom 19 Rudolfsson Marie Louise Rea
14 ofert od 10.93PLN
Porównaj ceny
Matematyka ZSZ Program nauczania Alicja Cewe Podkowa
1 ofert od 9.72PLN
Porównaj ceny
Matematyka. Matura w nowej formule. Zbiór zadań. Zakres podstawowy. Alicja Cewe Podkowa
6 ofert od 17.21PLN
Porównaj ceny
Graniastosłupy z wycinanek Lewicka Podkowa
5 ofert od 11.38PLN
Porównaj ceny