Zima - Karl Ove Knausgard

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 17.
Książkę Zima można najtaniej kupić w sklepie internetowym bonito.pl za jedyne 17.45zł.
Średnia cena książki Zima wynosi 24.4zł.

Zima Karl Ove Knausgard Wydawnictwo Literackie
aros.pl od 17.45PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Karl Ove Knausgard

Zima za 17.45 zł

Cena: 17.45
Sklep: aros.pl
Kup teraz Zima za 17.45 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Obyczajowa
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2016

Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor – który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i naj

Zima Karl Ove Knausgard Wydawnictwo Literackie
bonito.pl od 17.45PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Karl Ove Knausgard

Zima za 17.45 zł

Cena: 17.45
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Zima za 17.45 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Obyczajowa
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2016

Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor – który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem – ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki. „Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie”. Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu. Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej „knausgårdowskiej” atmosferze. Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgårda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, „spektakularnie piękne”, jak określił je szwedzki dziennik „Expressen”. „To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgård w pewnym sensie ratuje nasze dusze”. Krzysztof Varga, „Gazeta Wyborcza”

Zima - dostawa od 3,49 PLN Knausgard Karl Ove Literackie
mestro.pl od 21.87PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - dostawa od 3,49 PLN - Knausgard Karl Ove

Zima - dostawa od 3,49 PLN za 21.87 zł

Cena: 21.87
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Zima - dostawa od 3,49 PLN za 21.87 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788308062371
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: b/d

Podróż zimowa Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor - który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem - ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki. "Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie". Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu.  Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej "knausgardowskiej" atmosferze.   Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgarda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, "spektakularnie piękne", jak określił je szwedzki dziennik "Expressen". "To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgard w pewnym sensie ratuje nasze dusze". Krzysztof Varga, "Gazeta Wyborcza"

Zima KARL OVE KNAUSGARD Wydawnictwo Literackie
madbooks.pl od 22.09PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - KARL OVE KNAUSGARD

Zima za 22.09 zł

Cena: 22.09
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Zima za 22.09 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788308062371
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: 2016

Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki.
Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wygląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie.
Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu. Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej knausgrdowskiej atmosferze.
Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgrda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, spektakularnie piękne, jak określił je szwedzki dziennik Expressen.
To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgrd w pewnym sensie ratuje nasze dusze. Krzysztof Varga, Gazeta Wyborcza

ZIMA CZTERY PORY ROKU KARL OVE KNAUSGARD Wydawnictwo Literackie
platon24.pl od 23.38PLN
KUP KSIĄŻKĘ
ZIMA CZTERY PORY ROKU - KARL OVE KNAUSGARD

ZIMA CZTERY PORY ROKU za 23.38 zł

Cena: 23.38
Sklep: platon24.pl
Kup teraz ZIMA CZTERY PORY ROKU za 23.38 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2016

Podróż zimowa

Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor - który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem - ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki.

"Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie".

Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu.  Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej "knausgardowskiej" atmosferze.  

Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgarda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, "spektakularnie piękne", jak określił je szwedzki dziennik "Expressen".

"To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgard w pewnym sensie ratuje nasze dusze". Krzysztof Varga, "Gazeta Wyborcza"

Zima - Knausgard Karl Ove Knausgard Karl Ove Wydawnictwo Literackie
inbook.pl od 23.57PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Knausgard Karl Ove - Knausgard Karl Ove

Zima - Knausgard Karl Ove za 23.57 zł

Cena: 23.57
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Zima - Knausgard Karl Ove za 23.57 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Proza
ISBN: 9788308062371
Waga: 0.3500 kg
Rok wydania: b/d

Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki.
Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wygląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie.
Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu. Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej knausgrdowskiej atmosferze.
Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgrda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, spektakularnie piękne, jak określił je szwedzki dziennik Expressen.
To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgrd w pewnym sensie ratuje nasze dusze. Krzysztof Varga, Gazeta Wyborcza

Zima Knausgard Karl Ove Literackie
dadada.pl od 24.08PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Knausgard Karl Ove

Zima za 24.08 zł

Cena: 24.08
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Zima za 24.08 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Podróż zimowa Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor – który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem – ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki. „Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie”. Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu. Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej „knausgardowskiej” atmosferze. Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgarda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, „spektakularnie piękne”, jak określił je szwedzki dziennik „Expressen”. „To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgard w pewnym sensie ratuje nasze dusze”. Krzysztof Varga, „Gazeta Wyborcza”

Zima Knausgard Karl Ove Literackie
pantomasz.pl od 24.08PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Knausgard Karl Ove

Zima za 24.08 zł

Cena: 24.08
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Zima za 24.08 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Podróż zimowa Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor – który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem – ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki. „Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie”. Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu. Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej „knausgardowskiej” atmosferze. Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgarda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, „spektakularnie piękne”, jak określił je szwedzki dziennik „Expressen”. „To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgard w pewnym sensie ratuje nasze dusze”. Krzysztof Varga, „Gazeta Wyborcza”

Zima Knausgard Karl Ove Literackie
profit24.pl od 24.28PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Knausgard Karl Ove

Zima za 24.28 zł

Cena: 24.28
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Zima za 24.28 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788308062371
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: b/d

Podróż zimowa Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor - który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem - ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki. "Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie". Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu.  Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej "knausgardowskiej" atmosferze.   Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgarda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, "spektakularnie piękne", jak określił je szwedzki dziennik "Expressen". "To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgard w pewnym sensie ratuje nasze dusze". Krzysztof Varga, "Gazeta Wyborcza"

Zima - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Knausgard Karl Ove Literackie
nieprzeczytane.pl od 24.60PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Knausgard Karl Ove

Zima - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 24.60 zł

Cena: 24.60
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Zima - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 24.60 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Społeczno-obyczajowa
ISBN: 9788308062371
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: b/d

Podróż zimowa Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor - który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem - ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki. "Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie". Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu.  Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej "knausgardowskiej" atmosferze.   Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgarda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, "spektakularnie piękne", jak określił je szwedzki dziennik "Expressen". "To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgard w pewnym sensie ratuje nasze dusze". Krzysztof Varga, "Gazeta Wyborcza"

Zima Karl Ove Knausgard Karl Ove Knausgard Literackie
gandalf.com.pl od 25.41PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima Karl Ove Knausgard - Karl Ove Knausgard

Zima Karl Ove Knausgard za 25.41 zł

Cena: 25.41
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Zima Karl Ove Knausgard za 25.41 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki, literatura piękna
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Zima Karl Ove Knausgård Wydawnictwo Literackie
matras.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Karl Ove Knausgård

Zima za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: matras.pl
Kup teraz Zima za 26.18 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki/Literatura piękna/Literatura piękna obca
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Podróż zimowa

Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor – który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem – ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki.

„Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie”.

Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu.  Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej „knausgårdowskiej” atmosferze.  

Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgårda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, „spektakularnie piękne”, jak określił je szwedzki dziennik „Expressen”.

„To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgård w pewnym sensie ratuje nasze dusze”. Krzysztof Varga, „Gazeta Wyborcza”

Zima Karl Ove Knausgård Wydawnictwo Literackie
matras.pl od 26.18PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Karl Ove Knausgård

Zima za 26.18 zł

Cena: 26.18
Sklep: matras.pl
Kup teraz Zima za 26.18 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki/Promocje
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Podróż zimowa

Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor – który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem – ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki.

„Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie”.

Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu.  Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej „knausgårdowskiej” atmosferze.  

Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgårda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, „spektakularnie piękne”, jak określił je szwedzki dziennik „Expressen”.

„To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgård w pewnym sensie ratuje nasze dusze”. Krzysztof Varga, „Gazeta Wyborcza”

Zima Karl Ove Knausgaard Literackie
taniaksiazka.pl od 26.87PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Karl Ove Knausgaard

Zima za 26.87 zł

Cena: 26.87
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Zima za 26.87 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki dla Kobiet / Literatura obyczajowa
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2016

Zima Karl Ove Knausgard Literackie
ravelo.pl od 27.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Karl Ove Knausgard

Zima za 27.92 zł

Cena: 27.92
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Zima za 27.92 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788308062371
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Podróż zimowa

Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor – który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem – ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki.

„Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie”.

Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu. Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej „knausgardowskiej” atmosferze.

Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgarda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, „spektakularnie piękne”, jak określił je szwedzki dziennik „Expressen”.

„To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgard w pewnym sensie ratuje nasze dusze”.
Krzysztof Varga, „Gazeta Wyborcza”

Zima KNAUSGARD KARL OVE LITERACKIE
dobre-ksiazki.com.pl od 28.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - KNAUSGARD KARL OVE

Zima za 28.50 zł

Cena: 28.50
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Zima za 28.50 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: LITERACKIE
Kategoria: Książki
ISBN: 9788308062371
Waga: 0.4560 kg
Rok wydania: 2017

Podróż zimowa Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor ? który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem ? ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki. ?Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy...

Zima Knausgard Karl Ove Literackie
selkar.pl od 30.97PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Zima - Knausgard Karl Ove

Zima za 30.97 zł

Cena: 30.97
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Zima za 30.97 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki/Romans. Literatura kobieca
ISBN: 9788308062371
Waga: 0.4600 kg
Rok wydania: 2016

Podróż zimowa
Do narodzin czwartego dziecka Karla Ovego pozostaje coraz mniej czasu. Minęła jesień, a wraz z nadejściem zimy autor ? który jak nikt inny na świecie potrafi pisać o rzeczach najprostszych i najważniejszych zarazem ? ponownie spogląda na otaczający go świat, by kontynuować swoją opowieść dla nienarodzonej jeszcze córki.
?Dziwne, że istniejesz, a mimo to nie wiesz, jak wy­gląda świat. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy niebo, pierwszy raz, kiedy widzimy słońce, pierwszy raz, kiedy czujemy powietrze na skórze. Dziwne, że istnieje pierwszy raz, kiedy widzimy twarz, drzewo, lampę, piżamę, but. W moim życiu to się już prawie nigdy nie zdarza. Ale wkrótce się zdarzy. Za kilka miesięcy po raz pierwszy zobaczę Ciebie?.
Pierwszy śnieg, Święty Mikołaj, fajerwerki, szczoteczka do zębów, seks i poczucie sensu. Żona, dzieci i wspomnienia sprzed lat, a wszystko zanurzone w niepodrabialnej ?knausgardowskiej? atmosferze. 
Zima to druga część cyklu Cztery pory roku autorstwa Karla Ovego Knausgarda, pisarza, któremu światową sławę przyniosła monumentalna, sześciotomowa powieść autobiograficzna Moja walka. Jego opowieści towarzyszą znakomite grafiki Larsa Lerina, ?spektakularnie piękne?, jak określił je szwedzki dziennik ?Expressen?.
?To największy hołd dla rodzicielstwa, jaki kiedykolwiek czytałem. Największa pochwała życia, które na co dzień wydaje nam się pasmem udręk, nudy, banału, rutyny, a tutaj pokazuje przecież swoją nieraz okrutną, ale zawsze piękną twarz. Po tej lekturze należałoby właściwie porzucić dotychczasowe życie, pełne bzdur, przejmowania się rzeczami niewartymi nawet splunięcia, toczenia awantur o sprawy niegodne jednego słowa, życia przepełnionego uczuciami niskimi i wypreparowanego z uczuć najwyższych. Knausgard w pewnym sensie ratuje nasze dusze?. Krzysztof Varga, ?Gazeta Wyborcza?

Podobne książki

Desaccords imparfaits Jonathan Coe Nowela
11 ofert od 24.64PLN
Porównaj ceny
Blue Bay Palace Appanah Nathacha Nowela
11 ofert od 30.01PLN
Porównaj ceny
Moja walka Księga 5 Knausgard Karl Ove Literackie
19 ofert od 48.47PLN
Porównaj ceny
Everyman Roth Philip Literackie
17 ofert od 30.97PLN
Porównaj ceny
Złoty sen Andrusiewicz Andrzej Literackie
20 ofert od 56.97PLN
Porównaj ceny
Indyk beltsville Pilch Jerzy Literackie
17 ofert od 46.97PLN
Porównaj ceny
Planeta LEMa Lem Stanisław Literackie
11 ofert od 38.47PLN
Porównaj ceny
AUDIOBOOK Król Twardoch Szczepan Literackie
5 ofert od 35.47PLN
Porównaj ceny
Europejskie prawo pracy Michał Abramowski C.H. Beck
14 ofert od 31.85PLN
Porównaj ceny
Titanic. Pamiętna noc Walter Lord AGORA
17 ofert od 32.74PLN
Porównaj ceny
Ciąża i poród - Gebauer-Sesterhenn Birgit, Villinger Thomas Gebauer-Sesterhenn Birgit, Villinger Thomas Olesiejuk
20 ofert od 14.31PLN
Porównaj ceny
Przybij Piątkę! Jacques Bariot, Dominique Della Scaffa Rebel
22 ofert od 44.97PLN
Porównaj ceny
Oszust Cercas Javier Noir Sur Blanc
17 ofert od 37.47PLN
Porównaj ceny
Profesor Wilczur Tadeusz Dołęga-Mostowicz Mg
17 ofert od 22.47PLN
Porównaj ceny
Alfabet przedszkolaka - Piotr Parda (ilustr.), Ludwik Cichy Piotr Parda (ilustr.), Ludwik Cichy Wilga
14 ofert od 10.80PLN
Porównaj ceny
Piosenki przedszkolaków - Praca zbiorowa Praca zbiorowa Wilga
16 ofert od 12.86PLN
Porównaj ceny
Witaj na świecie - Annette Nolden Annette Nolden Świat Książki
15 ofert od 21.40PLN
Porównaj ceny
Ciąża tydzień po tygodniu - Annette Nolden Annette Nolden Świat Książki
14 ofert od 21.40PLN
Porównaj ceny
AGITKA Bojarska Anna Vis-A-Vis Etiuda
16 ofert od 21.87PLN
Porównaj ceny
Nekroskop 1. Nekroskop Lumley Brian Vis-A-Vis Etiuda
17 ofert od 22.26PLN
Porównaj ceny
Ludzkie arcyludzkie Fryderyk Nietzsche Vis-A-Vis Etiuda
14 ofert od 10.05PLN
Porównaj ceny
Dziewczyna z pociągu audiobook Paula Hawkins Świat Książki
6 ofert od 26.18PLN
Porównaj ceny
Zbuduj własny park dinozaurów Weronika Różycka Debit
14 ofert od 7.43PLN
Porównaj ceny
Zbuduj własny zamek Weronika Różycka Debit
15 ofert od 7.43PLN
Porównaj ceny
Superauta Michał Mietelski Debit
16 ofert od 8.93PLN
Porównaj ceny
Mózg i serce magiczny duet Doty James R. Rebis
17 ofert od 31.47PLN
Porównaj ceny
AŁA Ten Typ Mes Agora
5 ofert od 34.47PLN
Porównaj ceny