Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 15.
Książkę Błąd w zeznaniach można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 12.49zł.
Średnia cena książki Błąd w zeznaniach wynosi 27.13zł.

Błąd w zeznaniach - dostawa od 3,49 PLN Hannah Sophie Literackie
mestro.pl od 12.49PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - dostawa od 3,49 PLN - Hannah Sophie

Błąd w zeznaniach - dostawa od 3,49 PLN za 12.49 zł

Cena: 12.49
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach - dostawa od 3,49 PLN za 12.49 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788308055342
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: b/d

Błąd w zeznaniach Hannah Sophie Literackie
profit24.pl od 13.87PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Hannah Sophie

Błąd w zeznaniach za 13.87 zł

Cena: 13.87
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 13.87 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788308055342
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: b/d

Błąd w zeznaniach - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Hannah Sophie Literackie
nieprzeczytane.pl od 15.05PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Hannah Sophie

Błąd w zeznaniach - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 15.05 zł

Cena: 15.05
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 15.05 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788308055342
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: b/d

Błąd w zeznaniach Sophie Hannah Wydawnictwo Literackie
bonito.pl od 25.94PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah

Błąd w zeznaniach za 25.94 zł

Cena: 25.94
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 25.94 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Thriller
ISBN: 9788308055342
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy. Żonaty z kobietą, której - jak sama twierdzi - nigdy nie kochał. Nieopodal domu Bludy'ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling - typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale udają, że nie widzą nic. Jak każda pani domu, Nicki ma własne małe sekrety oraz kłopot z bocznym lusterkiem swojego srebrnego audi. W poniedziałkowy poranek, 1 lipca 2013 roku, w jednym z wiktoriańskich domów w okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią został unieruchomiony za pomocą taśmy oraz ogłuszony ciężkim przedmiotem. Do uśmiercenia swojej ofiary zabójca użył noża, choć w nieco niekonwencjonalny sposób: nieboszczyk nie został nim pchnięty, uduszony. Na ścianie jego gabinetu morderca pozostawił zagadkowy napis, a w skrzynce mailowej, do której znał hasło, tajemnicze selfie z ogłuszoną ofiarą. Aha, i jeszcze coś! Zamordowany to Damon Blundy. Wiadomo już, że śledztwo nie będzie należało do najłatwiejszych, a jedynym tropem okazuje się srebrne audi, krążące wokół miejsca zbrodni. Wyjawić Ci pewien sekret? Dobrze się zastanów, nim odpowiesz…

Błąd w zeznaniach SOPHIE HANNAH Literackie
madbooks.pl od 26.84PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - SOPHIE HANNAH

Błąd w zeznaniach za 26.84 zł

Cena: 26.84
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 26.84 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja i kryminał
ISBN: 9788308055342
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: 2015

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni
Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy. Żonaty z kobietą, której - jak sama twierdzi - nigdy nie kochał.
Nieopodal domu Bludy'ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling - typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale udają, że nie widzą nic. Jak każda pani domu, Nicki ma własne małe sekrety oraz... kłopot z bocznym lusterkiem swojego srebrnego audi.
W poniedziałkowy poranek, 1 lipca 2013 roku, w jednym z wiktoriańskich domów w okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią został unieruchomiony za pomocą taśmy oraz ogłuszony ciężkim przedmiotem. Do uśmiercenia swojej ofiary zabójca użył noża, choć w nieco niekonwencjonalny sposób: nieboszczyk nie został nim pchnięty, a... uduszony. Na ścianie jego gabinetu morderca pozostawił zagadkowy napis, a w skrzynce mailowej, do której znał hasło, tajemnicze selfie z ogłuszoną ofiarą.
Aha, i jeszcze coś! Zamordowany to Damon Blundy. Wiadomo już, że śledztwo nie będzie należało do najłatwiejszych, a jedynym tropem okazuje się... srebrne audi, krążące wokół miejsca zbrodni.
Wyjawić Ci pewien sekret? Dobrze się zastanów, nim odpowiesz...
Błąd w zeznaniach to świeży, absorbujący thriller psychologiczny, w którym autorka łączy nowoczesne spojrzenie na mroczną stronę ludzkiej psychiki z najlepszymi tradycjami anglosaskiego kryminału, zdobywając przy tym ogromną popularność i uznanie recenzentów.
"Niewielu pisarzy jest w stanie dorównać talentowi Sophie Hannah, jej genialnym pomysłom i zaskakującym zwrotom akcji". DAILY EXPRESS

Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah Sophie Hannah Wydawnictwo Literackie
inbook.pl od 26.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah - Sophie Hannah

Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah za 26.92 zł

Cena: 26.92
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah za 26.92 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki / Literatura sensacyjna / Kryminał
ISBN: 9788308055342
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: b/d

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy. Żonaty z kobietą, której - jak sama twierdzi - nigdy nie kochał. Nieopodal domu Bludy`ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling - typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale udają, że nie widzą nic. Jak każda pani domu, Nicki ma własne małe sekrety oraz... kłopot z bocznym lusterkiem swojego srebrnego audi. W poniedziałkowy poranek, 1 lipca 2013 roku, w jednym z wiktoriańskich domów w okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią został unieruchomiony za pomocą taśmy oraz ogłuszony ciężkim przedmiotem. Do uśmiercenia swojej ofiary zabójca użył noża, choć w nieco niekonwencjonalny sposób: nieboszczyk nie został nim pchnięty, a... uduszony. Na ścianie jego gabinetu morderca pozostawił zagadkowy napis, a w skrzynce mailowej, do której znał hasło, tajemnicze selfie z ogłuszoną ofiarą. Aha, i jeszcze coś! Zamordowany to Damon Blundy. Wiadomo już, że śledztwo nie będzie należało do najłatwiejszych, a jedynym tropem okazuje się... srebrne audi, krążące wokół miejsca zbrodni. Wyjawić Ci pewien sekret? Dobrze się zastanów, nim odpowiesz... Błąd w zeznaniach to świeży, absorbujący thriller psychologiczny, w którym autorka łączy nowoczesne spojrzenie na mroczną stronę ludzkiej psychiki z najlepszymi tradycjami anglosaskiego kryminału, zdobywając przy tym ogromną popularność i uznanie recenzentów.

Błąd w zeznaniach Sophie Hannah Wydawnictwo Literackie
aros.pl od 27.93PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah

Błąd w zeznaniach za 27.93 zł

Cena: 27.93
Sklep: aros.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 27.93 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Thriller
ISBN: 9788308055342
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, pr

Błąd w zeznaniach Hannah Sophie Literackie
dadada.pl od 29.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Hannah Sophie

Błąd w zeznaniach za 29.92 zł

Cena: 29.92
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 29.92 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788308055342
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy. Żonaty z kobietą, której — jak sama twierdzi — nigdy nie kochał. Nieopodal domu Bludy’ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling — typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale udają, że nie widzą nic. Jak każda pani domu, Nicki ma własne małe sekrety oraz… kłopot z bocznym lusterkiem swojego srebrnego audi. W poniedziałkowy poranek, 1 lipca 2013 roku, w jednym z wiktoriańskich domów w okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią został unieruchomiony za pomocą taśmy oraz ogłuszony ciężkim przedmiotem. Do uśmiercenia swojej ofiary zabójca użył noża, choć w nieco niekonwencjonalny sposób: nieboszczyk nie został nim pchnięty, a… uduszony. Na ścianie jego gabinetu morderca pozostawił zagadkowy napis, a w skrzynce mailowej, do której znał hasło, tajemnicze selfie z ogłuszoną ofiarą. Aha, i jeszcze coś! Zamordowany to Damon Blundy. Wiadomo już, że śledztwo nie będzie należało do najłatwiejszych, a jedynym tropem okazuje się… srebrne audi, krążące wokół miejsca zbrodni. Wyjawić Ci pewien sekret? Dobrze się zastanów, nim odpowiesz… Błąd w zeznaniach to świeży, absorbujący thriller psychologiczny, w którym autorka łączy nowoczesne spojrzenie na mroczną stronę ludzkiej psychiki z najlepszymi tradycjami anglosaskiego kryminału, zdobywając przy tym ogromną popularność i uznanie recenzentów. „Niewielu pisarzy jest w stanie dorównać talentowi Sophie Hannah, jej genialnym pomysłom i zaskakującym zwrotom akcji”. DAILY EXPRESS

Błąd w zeznaniach Hannah Sophie Literackie
pantomasz.pl od 29.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Hannah Sophie

Błąd w zeznaniach za 29.92 zł

Cena: 29.92
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 29.92 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788308055342
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy. Żonaty z kobietą, której — jak sama twierdzi — nigdy nie kochał. Nieopodal domu Bludy’ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling — typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale udają, że nie widzą nic. Jak każda pani domu, Nicki ma własne małe sekrety oraz… kłopot z bocznym lusterkiem swojego srebrnego audi. W poniedziałkowy poranek, 1 lipca 2013 roku, w jednym z wiktoriańskich domów w okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią został unieruchomiony za pomocą taśmy oraz ogłuszony ciężkim przedmiotem. Do uśmiercenia swojej ofiary zabójca użył noża, choć w nieco niekonwencjonalny sposób: nieboszczyk nie został nim pchnięty, a… uduszony. Na ścianie jego gabinetu morderca pozostawił zagadkowy napis, a w skrzynce mailowej, do której znał hasło, tajemnicze selfie z ogłuszoną ofiarą. Aha, i jeszcze coś! Zamordowany to Damon Blundy. Wiadomo już, że śledztwo nie będzie należało do najłatwiejszych, a jedynym tropem okazuje się… srebrne audi, krążące wokół miejsca zbrodni. Wyjawić Ci pewien sekret? Dobrze się zastanów, nim odpowiesz… Błąd w zeznaniach to świeży, absorbujący thriller psychologiczny, w którym autorka łączy nowoczesne spojrzenie na mroczną stronę ludzkiej psychiki z najlepszymi tradycjami anglosaskiego kryminału, zdobywając przy tym ogromną popularność i uznanie recenzentów. „Niewielu pisarzy jest w stanie dorównać talentowi Sophie Hannah, jej genialnym pomysłom i zaskakującym zwrotom akcji”. DAILY EXPRESS

Błąd w zeznaniach Sophie Hannah Sophie Hannah Literackie
gandalf.com.pl od 31.84PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach Sophie Hannah - Sophie Hannah

Błąd w zeznaniach Sophie Hannah za 31.84 zł

Cena: 31.84
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach Sophie Hannah za 31.84 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki, sensacja
ISBN: 9788308055342
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Błąd w zeznaniach Hannah Sophie Literackie
taniaksiazka.pl od 31.92PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Hannah Sophie

Błąd w zeznaniach za 31.92 zł

Cena: 31.92
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 31.92 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Sensacja i kryminały / Kryminał
ISBN: 9788308055342
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2015

Błąd w zeznaniach Hannah Sophie LITERACKIE
dobre-ksiazki.com.pl od 32.10PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Hannah Sophie

Błąd w zeznaniach za 32.10 zł

Cena: 32.10
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 32.10 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: LITERACKIE
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788308055342
Waga: 0.5240 kg
Rok wydania: 2016

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy. Żonaty z kobietą, której ? jak sama twierdzi ? nigdy nie kochał. Nieopodal domu Bludy?ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling ? typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale ...

Błąd w zeznaniach Sophie Hannah Wydawnictwo Literackie
matras.pl od 33.38PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah

Błąd w zeznaniach za 33.38 zł

Cena: 33.38
Sklep: matras.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 33.38 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki/Promocje
ISBN: 9788308055342
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni

Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy.  Żonaty z kobietą, której — jak sama twierdzi — nigdy nie kochał.

Nieopodal domu Bludy’ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling — typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale udają, że nie widzą nic. Jak każda pani domu, Nicki ma własne małe sekrety oraz… kłopot z bocznym lusterkiem swojego srebrnego audi.

W poniedziałkowy poranek, 1 lipca 2013 roku, w jednym z wiktoriańskich domów w okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią został unieruchomiony za pomocą taśmy oraz ogłuszony ciężkim przedmiotem. Do uśmiercenia swojej ofiary zabójca użył noża, choć w nieco niekonwencjonalny sposób: nieboszczyk nie został nim pchnięty, a… uduszony. Na ścianie jego gabinetu morderca pozostawił zagadkowy napis, a w skrzynce mailowej, do której znał hasło, tajemnicze selfie z ogłuszoną ofiarą. 

Aha, i jeszcze coś! Zamordowany to Damon Blundy. Wiadomo już, że śledztwo nie będzie należało do najłatwiejszych, a jedynym tropem okazuje się… srebrne audi, krążące wokół miejsca zbrodni.

Wyjawić Ci pewien sekret? Dobrze się zastanów, nim odpowiesz…

Błąd w zeznaniach to świeży, absorbujący thriller psychologiczny, w którym autorka łączy nowoczesne spojrzenie na mroczną stronę ludzkiej psychiki z najlepszymi tradycjami anglosaskiego kryminału, zdobywając przy tym ogromną popularność i uznanie recenzentów.

„Niewielu pisarzy jest w stanie dorównać talentowi Sophie Hannah, jej genialnym pomysłom i zaskakującym zwrotom akcji”.
DAILY EXPRESS.

Błąd w zeznaniach Sophie Hannah Wydawnictwo Literackie
matras.pl od 33.38PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Sophie Hannah

Błąd w zeznaniach za 33.38 zł

Cena: 33.38
Sklep: matras.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 33.38 zł w księgarni matras.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki/Literatura piękna/Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN: 9788308055342
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni

Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy.  Żonaty z kobietą, której — jak sama twierdzi — nigdy nie kochał.

Nieopodal domu Bludy’ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling — typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale udają, że nie widzą nic. Jak każda pani domu, Nicki ma własne małe sekrety oraz… kłopot z bocznym lusterkiem swojego srebrnego audi.

W poniedziałkowy poranek, 1 lipca 2013 roku, w jednym z wiktoriańskich domów w okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią został unieruchomiony za pomocą taśmy oraz ogłuszony ciężkim przedmiotem. Do uśmiercenia swojej ofiary zabójca użył noża, choć w nieco niekonwencjonalny sposób: nieboszczyk nie został nim pchnięty, a… uduszony. Na ścianie jego gabinetu morderca pozostawił zagadkowy napis, a w skrzynce mailowej, do której znał hasło, tajemnicze selfie z ogłuszoną ofiarą. 

Aha, i jeszcze coś! Zamordowany to Damon Blundy. Wiadomo już, że śledztwo nie będzie należało do najłatwiejszych, a jedynym tropem okazuje się… srebrne audi, krążące wokół miejsca zbrodni.

Wyjawić Ci pewien sekret? Dobrze się zastanów, nim odpowiesz…

Błąd w zeznaniach to świeży, absorbujący thriller psychologiczny, w którym autorka łączy nowoczesne spojrzenie na mroczną stronę ludzkiej psychiki z najlepszymi tradycjami anglosaskiego kryminału, zdobywając przy tym ogromną popularność i uznanie recenzentów.

„Niewielu pisarzy jest w stanie dorównać talentowi Sophie Hannah, jej genialnym pomysłom i zaskakującym zwrotom akcji”.
DAILY EXPRESS.

Błąd w zeznaniach Hannah Sophie Literackie
selkar.pl od 35.47PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Błąd w zeznaniach - Hannah Sophie

Błąd w zeznaniach za 35.47 zł

Cena: 35.47
Sklep: selkar.pl
Kup teraz Błąd w zeznaniach za 35.47 zł w księgarni selkar.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki/Literatura. Poezja/Powieść. Opowiadanie. Scenariusz/Powieść/Powieść zagraniczna
ISBN: 9788308055342
Waga: 0.5200 kg
Rok wydania: 2015

Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni
Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy. Żonaty z kobietą, której ? jak sama twierdzi ? nigdy nie kochał.
Nieopodal domu Bludy?ego mieszka Nicki Clements, czterdziestodwuletnia żona i matka. Wraz z rodziną niedawno przeniosła się z Londynu do Spilling ? typowego miasteczka, w którym sąsiedzi widzą wszystko, ale udają, że nie widzą nic. Jak każda pani domu, Nicki ma własne małe sekrety oraz? kłopot z bocznym lusterkiem swojego srebrnego audi.
W poniedziałkowy poranek, 1 lipca 2013 roku, w jednym z wiktoriańskich domów w okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią został unieruchomiony za pomocą taśmy oraz ogłuszony ciężkim przedmiotem. Do uśmiercenia swojej ofiary zabójca użył noża, choć w nieco niekonwencjonalny sposób: nieboszczyk nie został nim pchnięty, a? uduszony. Na ścianie jego gabinetu morderca pozostawił zagadkowy napis, a w skrzynce mailowej, do której znał hasło, tajemnicze selfie z ogłuszoną ofiarą.
Aha, i jeszcze coś! Zamordowany to Damon Blundy. Wiadomo już, że śledztwo nie będzie należało do najłatwiejszych, a jedynym tropem okazuje się? srebrne audi, krążące wokół miejsca zbrodni.
Wyjawić Ci pewien sekret? Dobrze się zastanów, nim odpowiesz?
Błąd w zeznaniach to świeży, absorbujący thriller psychologiczny, w którym autorka łączy nowoczesne spojrzenie na mroczną stronę ludzkiej psychiki z najlepszymi tradycjami anglosaskiego kryminału, zdobywając przy tym ogromną popularność i uznanie recenzentów.
?Niewielu pisarzy jest w stanie dorównać talentowi Sophie Hannah, jej genialnym pomysłom i zaskakującym zwrotom akcji?. DAILY EXPRESS

Podobne książki

Wszyscy jesteśmy kanibalami Levi-Strauss Claude Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
14 ofert od 47.97PLN
Porównaj ceny
Pogodzić różnice Jak odbudować związek odkrywając na nowo ukochaną osobę Christensen Andrew, Doss Brian D., Jacobson Neil S. Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
11 ofert od 46.47PLN
Porównaj ceny
Wiem co jem Przepisy z programu Bosacka Katarzyna, Misztal Aleksandra Publicat
21 ofert od 22.97PLN
Porównaj ceny
Angry Birds Stella Pamiętniki Poppy i jeden żart za daleko brak Papilon
17 ofert od 17.47PLN
Porównaj ceny
Język niemiecki matura na 100% arkusze maturalne edycja 2010 + cd Ptak Magdalena Wydawnictwo Szkolne PWN
6 ofert od 16.78PLN
Porównaj ceny
Dziecięce sprawy czyli jak sobie radzić na co dzień i od święta Krzyżanek Joanna Publicat
9 ofert od 20.97PLN
Porównaj ceny
Pierwsze czytanki Lenka i magiczne drzewo Landau Irena Publicat
18 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny
Pierwsze czytanki Kuba i niesforna piłka Landau Irena Publicat
18 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny
Pierwsze czytanki Franek i zielony stworek Krzyżanek Joanna Publicat
18 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny
Pierwsze czytanki Matylda i czekoladowe ciastko Fabisińska Liliana Publicat
18 ofert od 8.47PLN
Porównaj ceny
Zakończeniem jest śmierć Christie Agata Dolnośląskie
18 ofert od 17.97PLN
Porównaj ceny
Zbrodnia na festynie Christie Agata Dolnośląskie
18 ofert od 19.47PLN
Porównaj ceny
Akademia Canterwood 4 Do trzech razy sztuka Burkhart Jessica Dolnośląskie
13 ofert od 16.47PLN
Porównaj ceny
Angielski - Konwers. dla zaawansowanych +CD EDGARD zbiorowa Praca Edgard
17 ofert od 17.34PLN
Porównaj ceny
System finansowy Marcin Kalinowski Marcin Kalinowski CeDeWu
15 ofert od 58.52PLN
Porównaj ceny
Optymalizacja systemów i procesów logistycznych Ryszard Miler Ryszard Miler CeDeWu
15 ofert od 41.55PLN
Porównaj ceny
Kultura popularna i tożsamość młodzieży Zbyszko Melosik Zbyszko Melosik Impuls
3 ofert od 42.34PLN
Porównaj ceny
Współczesna przestrzeń edukacyjna Wiktor Żłobicki Wiktor Żłobicki Impuls
13 ofert od 49.86PLN
Porównaj ceny
Etyka w medycynie wczoraj i dziś Krystyna Basińska Krystyna Basińska Impuls
14 ofert od 25.44PLN
Porównaj ceny
Komunikacja w zespole wirtualnym Tomasz Stefaniuk Tomasz Stefaniuk Difin
13 ofert od 39.01PLN
Porównaj ceny
Ćwiczę rękę Część 1 Bazgroszyt praca zbiorowa Zielona Sowa
16 ofert od 6.47PLN
Porównaj ceny
Zosia i jej zoo Puchata Foczka Cobb Amelia Zielona Sowa
15 ofert od 9.97PLN
Porównaj ceny
Ćwiczę rękę Część 2 Bazgroszyt praca zbiorowa Zielona Sowa
14 ofert od 5.47PLN
Porównaj ceny
Marysia Rebusek Część 2 Tajemnica zaginionego szmaragdu Webb Holly Zielona Sowa
17 ofert od 9.97PLN
Porównaj ceny
Wielkie kolorowanki Zwierzęta praca zbiorowa Zielona Sowa
15 ofert od 11.47PLN
Porównaj ceny