INICJAŁY ZBRODNI - SOPHIE HANNAH

Podsumowanie ofert

Liczba ofert: 16.
Książkę INICJAŁY ZBRODNI można najtaniej kupić w sklepie internetowym mestro.pl za jedyne 22.79zł.
Średnia cena książki INICJAŁY ZBRODNI wynosi 26.4zł.

Inicjały zbrodni - dostawa od 3,49 PLN Hannah Sophie Literackie
mestro.pl od 22.79PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - dostawa od 3,49 PLN - Hannah Sophie

Inicjały zbrodni - dostawa od 3,49 PLN za 22.79 zł

Cena: 22.79
Sklep: mestro.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni - dostawa od 3,49 PLN za 22.79 zł w księgarni mestro.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: 0.5400 kg
Rok wydania: b/d

INICJAŁY ZBRODNI Hannah Sophie brak danych
madbooks.pl od 23.74PLN
KUP KSIĄŻKĘ
INICJAŁY ZBRODNI - Hannah Sophie

INICJAŁY ZBRODNI za 23.74 zł

Cena: 23.74
Sklep: madbooks.pl
Kup teraz INICJAŁY ZBRODNI za 23.74 zł w księgarni madbooks.pl
Wydawca: brak danych
Kategoria: Beletrystyka/Inne
ISBN: 9788308053911
Waga: 0.5400 kg
Rok wydania: 2014

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota - nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera. Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki. Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono... spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą? Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary...  Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością  porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herculesem Poirot. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie. Sophie Hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat.  Jak sama twierdzi: Przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja - zdaniem niektórych obsesja - stawała się coraz większa. To dzięki Herculesowi Poirot  postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Sposób, w jaki Christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!. Projekt popiera Mathew Prichard - wnuk Agathy Christie. Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie

Inicjały zbrodni Hanna Sophie Wydawnictwo Literackie
bonito.pl od 24.70PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Hanna Sophie

Inicjały zbrodni za 24.70 zł

Cena: 24.70
Sklep: bonito.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 24.70 zł w księgarni bonito.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera. Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki. Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono... spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą? Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary... Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herculesem Poirot. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie. Sophie Hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat. Jak sama twierdzi "Przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja... zdaniem niektórych obsesja stawała się coraz większa. To dzięki Herculesowi Poirot postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Sposób, w jaki Christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Projekt popiera Mathew Prichard, wnuk Agathy Christie. "Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie".

Inicjały zbrodni Hannah Sophie Literackie
profit24.pl od 25.30PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Hannah Sophie

Inicjały zbrodni za 25.30 zł

Cena: 25.30
Sklep: profit24.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 25.30 zł w księgarni profit24.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: 0.5400 kg
Rok wydania: b/d

INICJAŁY ZBRODNI SOPHIE HANNAH Wydawnictwo Literackie
platon24.pl od 25.46PLN
KUP KSIĄŻKĘ
INICJAŁY ZBRODNI - SOPHIE HANNAH

INICJAŁY ZBRODNI za 25.46 zł

Cena: 25.46
Sklep: platon24.pl
Kup teraz INICJAŁY ZBRODNI za 25.46 zł w księgarni platon24.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki/literatura
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota - nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie!

Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera.

Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki.

Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono... spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą?

Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary... 

Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością  porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herculesem Poirot. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie.

Sophie Hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat.  Jak sama twierdzi: "Przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja - zdaniem niektórych obsesja - stawała się coraz większa. To dzięki Herculesowi Poirot  postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Sposób, w jaki Christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!".

Projekt popiera Mathew Prichard - wnuk Agathy Christie. "Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie"

Inicjały zbrodni - Sophie Hannah Sophie Hannah Wydawnictwo Literackie
inbook.pl od 25.61PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Sophie Hannah - Sophie Hannah

Inicjały zbrodni - Sophie Hannah za 25.61 zł

Cena: 25.61
Sklep: inbook.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni - Sophie Hannah za 25.61 zł w księgarni inbook.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Książki / Literatura sensacyjna / Kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: 0.5400 kg
Rok wydania: b/d

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota - nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera. Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki. Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono... spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą? Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary...

Inicjały zbrodni - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 Hannah Sophie Literackie
nieprzeczytane.pl od 25.71PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 - Hannah Sophie

Inicjały zbrodni - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 25.71 zł

Cena: 25.71
Sklep: nieprzeczytane.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni - dostępny od ręki, wysyłka od 2,99 za 25.71 zł w księgarni nieprzeczytane.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka/Sensacja. Thiller. Kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: 0.5400 kg
Rok wydania: b/d

Inicjały zbrodni Sophie Hannah Literackie
lideria.pl od 25.84PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Sophie Hannah

Inicjały zbrodni za 25.84 zł

Cena: 25.84
Sklep: lideria.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 25.84 zł w księgarni lideria.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki / Literatura piękna / Sensacja, kryminał, thriller
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota — nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera. Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki. Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono… spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą? Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary… Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herculesem Poirot. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie. Sophie Hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat. Jak sama twierdzi: „Przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja — zdaniem niektórych obsesja — stawała się coraz większa. To dzięki Herculesowi Poirot postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Sposób, w jaki Christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!”. Projekt popiera Mathew Prichard — wnuk Agathy Christie. „Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie”

Inicjały zbrodni Hannah Sophie Literackie
pantomasz.pl od 26.22PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Hannah Sophie

Inicjały zbrodni za 26.22 zł

Cena: 26.22
Sklep: pantomasz.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 26.22 zł w księgarni pantomasz.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota -- nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie!Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera.Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki.Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono... spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą?Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary...Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herculesem Poirot. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie.Sophie Hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat. Jak sama twierdzi: ,,Przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja -- zdaniem niektórych obsesja -- stawała się coraz większa. To dzięki Herculesowi Poirot postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Sposób, w jaki Christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!"".Projekt popiera Mathew Prichard -- wnuk Agathy Christie. ,,Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie

Inicjały zbrodni Hannah Sophie Literackie
dadada.pl od 26.22PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Hannah Sophie

Inicjały zbrodni za 26.22 zł

Cena: 26.22
Sklep: dadada.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 26.22 zł w księgarni dadada.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota -- nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie!Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera.Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki.Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono... spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą?Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary...Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herculesem Poirot. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie.Sophie Hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat. Jak sama twierdzi: ,,Przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja -- zdaniem niektórych obsesja -- stawała się coraz większa. To dzięki Herculesowi Poirot postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Sposób, w jaki Christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!"".Projekt popiera Mathew Prichard -- wnuk Agathy Christie. ,,Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie

Inicjały zbrodni Hannah Sophie Literackie
sferaduszy.pl od 26.50PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Hannah Sophie

Inicjały zbrodni za 26.50 zł

Cena: 26.50
Sklep: sferaduszy.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 26.50 zł w księgarni sferaduszy.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Sensacja i kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota -- nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie!Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera.Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki.Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono... spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą?Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary...Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herculesem Poirot. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie.Sophie Hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat. Jak sama twierdzi: ,,Przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja -- zdaniem niektórych obsesja -- stawała się coraz większa. To dzięki Herculesowi Poirot postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Sposób, w jaki Christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!"".Projekt popiera Mathew Prichard -- wnuk Agathy Christie. ,,Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie

Inicjały zbrodni Hannah Sophie Literackie
taniaksiazka.pl od 26.58PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Hannah Sophie

Inicjały zbrodni za 26.58 zł

Cena: 26.58
Sklep: taniaksiazka.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 26.58 zł w księgarni taniaksiazka.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Beletrystyka i literatura piękna / Sensacja i kryminały / Kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Inicjały zbrodni Hanna Sophie Wydawnictwo Literackie
aros.pl od 26.60PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Hanna Sophie

Inicjały zbrodni za 26.60 zł

Cena: 26.60
Sklep: aros.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 26.60 zł w księgarni aros.pl
Wydawca: Wydawnictwo Literackie
Kategoria: Kryminał
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: 2014

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza ksią

Inicjały zbrodni Sophie Hannah Sophie Hannah Literackie
gandalf.com.pl od 28.81PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni Sophie Hannah - Sophie Hannah

Inicjały zbrodni Sophie Hannah za 28.81 zł

Cena: 28.81
Sklep: gandalf.com.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni Sophie Hannah za 28.81 zł w księgarni gandalf.com.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki, sensacja
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Darmowa wysyłka.

Inicjały zbrodni Sophie Hannah Literackie
ravelo.pl od 30.40PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Sophie Hannah

Inicjały zbrodni za 30.40 zł

Cena: 30.40
Sklep: ravelo.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 30.40 zł w księgarni ravelo.pl
Wydawca: Literackie
Kategoria: Książki / Literatura piękna
ISBN: 9788308053911
Waga: b/d kg
Rok wydania: b/d

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota — nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie!

Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy.
Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera.
Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Hercules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki.
Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono… spinki do mankietów.
Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą?
Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary…

Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herculesem Poirot.
Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie.
Sophie Hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat.
Jak sama twierdzi: „Przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja — zdaniem niektórych obsesja — stawała się coraz większa. To dzięki Herculesowi Poirot postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Sposób, w jaki Christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!”.

Projekt popiera Mathew Prichard — wnuk Agathy Christie. „Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie”

Inicjały zbrodni Hannah Sophie LITERACKIE
dobre-ksiazki.com.pl od 31.90PLN
KUP KSIĄŻKĘ
Inicjały zbrodni - Hannah Sophie

Inicjały zbrodni za 31.90 zł

Cena: 31.90
Sklep: dobre-ksiazki.com.pl
Kup teraz Inicjały zbrodni za 31.90 zł w księgarni dobre-ksiazki.com.pl
Wydawca: LITERACKIE
Kategoria: Książki/Beletrystyka/Literatura sensacyjna i grozy
ISBN: 9788308053911
Waga: 0.5400 kg
Rok wydania: 2014

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota ? nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści Agathy Christie sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera. Londyn, lata dwudzieste ...

Podobne książki

Batman Apollo Pielewin Wiktor LITERACKIE
17 ofert od 36.35PLN
Porównaj ceny
Dobra pamięć, zła pamięć Woydyłło Ewa LITERACKIE
21 ofert od 26.70PLN
Porównaj ceny
Odpływ Christensen Lars Saabye LITERACKIE
19 ofert od 35.81PLN
Porównaj ceny
Czarne skrzydła Kidd Sue Monk LITERACKIE
18 ofert od 32.66PLN
Porównaj ceny
Odcienie miłości Munro Alice LITERACKIE
17 ofert od 35.72PLN
Porównaj ceny
Odcienie miłości Munro Alice LITERACKIE
15 ofert od 39.11PLN
Porównaj ceny
Był jazz Karpiński Krzysztof LITERACKIE
6 ofert od 52.66PLN
Porównaj ceny
World Explorer 6 SB + 2CD NE Heath Jennifer, Crawford Michele, Mrozik-Jadacka Marta, Sochaczewska-Kuleta Jolanta Nowa Era
12 ofert od 30.30PLN
Porównaj ceny
World Explorer 6 WB NE Reilly Patricia, Mrozik-Jadacka Marta, Wosińska Dorota Nowa Era
12 ofert od 21.38PLN
Porównaj ceny
Historia SP 6 Wczoraj i dziś Podr. NE Wojciechowski Grzegorz Nowa Era
12 ofert od 29.92PLN
Porównaj ceny
Historia SP 6 My i historia Podr. NE/PWN Olszewska Bogumiła, Surdyk-Fertsch Wiesława Nowa Era
12 ofert od 30.30PLN
Porównaj ceny
Matematyka SP 6 Matematyka z kluczem Podr. NE Braun Marcin, Mańkowska Agnieszka, Paszyńska Małgorzata Nowa Era
12 ofert od 26.12PLN
Porównaj ceny
Przyroda SP 6 Tajemnice przyrody Podr. NE Stawarz Joanna, Szlajfer Feliks, Kowalczyk Hanna Nowa Era
12 ofert od 30.30PLN
Porównaj ceny
J. Polski SP 6 Teraz polski! Podr. NE Klimowicz Anna Nowa Era
12 ofert od 26.12PLN
Porównaj ceny
J. Polski SP 6 Słowa na start! Podr. cz.1 NE Derlukiewicz Marlena Nowa Era
12 ofert od 17.00PLN
Porównaj ceny
J. Polski SP 6 Słowa na start! Podr. cz.2 NE Wojciechowska Anna, Marcinkiewicz Agnieszka Nowa Era
12 ofert od 17.00PLN
Porównaj ceny
Historia SP 6 My i historia ćw NE/PWN Olszewska Bogumiła, Surdyk-Fertsch Wiesława Nowa Era
12 ofert od 18.52PLN
Porównaj ceny
J. Polski SP 6 Teraz polski! ćw NE Marcinkiewicz Agnieszka Nowa Era
12 ofert od 18.52PLN
Porównaj ceny
J. Polski SP 6 Słowa na start! ćw NE praca zbiorowa Nowa Era
13 ofert od 18.52PLN
Porównaj ceny
Matematyka SP 6 Matematyka z kluczem ćw NE Braun Marcin, Mańkowska Agnieszka, Paszyńska Małgorzata Nowa Era
12 ofert od 18.52PLN
Porównaj ceny
Solidarność a polityka antypolityki Ost David Europejskie Centrum Solidarności
16 ofert od 29.43PLN
Porównaj ceny
Rasa, ziemia, niemiecka krew Heineman Isabel Muzeum II Wojny Światowej
16 ofert od 38.84PLN
Porównaj ceny
Peter Gabriel Daryl Easlea In Rock
19 ofert od 41.18PLN
Porównaj ceny
Sprawa Ewy Moreno Nesser Hakan CZARNA OWCA
17 ofert od 24.92PLN
Porównaj ceny
Zagadki przeszłości Atkinson Kate CZARNA OWCA
19 ofert od 25.91PLN
Porównaj ceny
Rud? Domagała Ewa Ewa Domagała
15 ofert od 27.09PLN
Porównaj ceny